Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Nu jā, veikalā ierakstīju chat, sūdu ko izdeva, bet pēc messenger vārda ir daudz visādu. Kāds būs jāizvēlas.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku Hangouts, par cik abiem ir gmail konts. Vienkāršs un der! Un nevajag vēl kaut kur jaunu kontu taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , snukurins teica:

jāievada savs telefona nummurs un jāapstiprina ka tas esi tu.Nekādu kontu nav jāveido.

Tik tālu arī tiku. Pēc tam prasīja vārdu un uzvārdu, tad padomāju, nez kas sekos nākošajā logā. Es tur protams varēju ko gribu ierakstīt, bet nodomāju nu i nah man to.

Hangoutā vajadzēja tikai gmail pasta adresi un tās paroli un viss. Un tā bija pareizā izvēle, jo otrā galā īpaši negrib uz kompja turēt čata progu, bet Hangouts ir pieejams caur web browseri.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Reģistrēšanas kretīniskākā daļa ar epastu un paroli galvenais izpaliek.

Es domāju, ka kretīniski ir izdomāt citu vārdu un uzvārdu.


Un tā nav reģistrēšanās, tā ir ielogošanās ar esošu kontu.

Link to comment
Share on other sites

Ir kādas idejas, kāpēc no veikala man Hangouts krieviski uzlicies? Reģionālajos iestatījumos visur ir Latvija, pie valodām kā pirmā ir latviešu. Čo za hē?

 

P.S. Šņukur, nepiedāvā man telegram, pamatojumu jau izteicu agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , snukurins teica:

1.Nav vajadzīgs veidot kontu.(ceru ka zini ko tas nozīmē vismaz)

2.Ir normāla desktop versija.

Tāpat kā hangout un messendzer, jo kontu vair izveidot 3 minūtēs kaut uz  telegram.slikts@gmail.com konta un uzreiz lieot šīs palikācijs bez jebkādām  sms un tālruņu numuriem :D Nu negrib neviens tavu vates programmu nu :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

Tas ka tev šķiet ka pēc vārda un uzvārda ievadīšanas sekos konta reģistrācija un izsūtīšana uz Sibīriju ir tikai un vienīgi tavas problēmas.

Ne ko tādu neesmu teicis, laikam tavas problēmas. 

Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

Hangsouts neatbilst ne pirmajam ne otrajam.

Nu kā tad!!! 

 

Man nav ne kas pret telegram, bet tu Šņukur, ieciklējies esi, slikti lasi vai nesaproti pamatotu izvēli. 


Vispār, nezinu, kāpēc es tev taisnojos.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaada noziime ko lieto? Telegram, Whatsapp, Hangouts vai vienalga ko. Visi vairak vai mazak spiego, nespiego, saglaba, nesaglaba informaaciju no sarakstes. Yandex, Chrome, IE, Firefox etc ne ar ko neatshchiras.

Link to comment
Share on other sites

Par Hangouts valodu, laikam atkodu, kur fiška.

Sanāk, ka viņš latviski nemaz nav. Paeksperimentēju ar valodu kārtību kompī. Viņš valodu izvēlas no pieinstalētajām pēc kārtas pirmo derīgo. Ja pirmo uzlieku eng vai rus, tad viņš arī attiecīgi, ja pirmo lat, tad viņš skatās kas ir nākamā un tajā paliek, tagad otrā man ir eng.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Zuxters teica:

Tik tālu arī tiku. Pēc tam prasīja vārdu un uzvārdu, tad padomāju, nez kas sekos nākošajā logā. Es tur protams varēju ko gribu ierakstīt, bet nodomāju nu i nah man to.

Hangoutā vajadzēja tikai gmail pasta adresi un tās paroli un viss.

Vispār jau hangouts bāzējās uz gmail'a, kur arī izveidojot Tu norādi vārdu/uzvārdu, citi arī telefona nr.

Telegram ir viena priekšrocība - lai cik sūdīga būtu neta zona, tas lēnām, bet tomēr aizsūtīs savu MSG, kur visi parējie mesendžeri bļaus, ka nevar nosūtīt. Kā viņi to uztaisjuši, nezinu.

Meklējot mesendžeri kurš neko neprasīs un tikai ļaus drukāt - lieto IRC, jo visi pārējie vienalga kešos datus "drošības iestāžu" spiesti.

 

Un visprār - kas par Viber diskrimināciju, ka nemaz nepieminat?

Link to comment
Share on other sites

Kā kaut kādam Internet Explorer un/vai Edge var norādīt vēlamo lapas valodu, nemainot sistēmas valodas?

Link to comment
Share on other sites

Kļūda, kādu gadu atpakaļ biju atradis risinājumu, Start menu lielās iconas nodzēs vai pieliec jaunas pēc restarta vecais skats, bez izmaiņām (vai explorer.exe  restart), neatceros risinājumu, uz sitienu tieši šito google neatrodu, kurš zin risinājumu? ;(

Link to comment
Share on other sites

Ta' joptvai… Kā lai sakonfigurē Windows 10 tā, lai pēc apdeitiem konfigs saglabājas? Tikko kārtējo reizi izslēdzu datoru, jo, redz, kaut kādā nezināmā brīdī power settingos "Power button action" ir nomainījies no "Do nothing" uz "Shut down"…

Un MS vien zina, kādi konfigi vēl ir patvaļīgi nomainījušies uz MS vien zina ko…

Link to comment
Share on other sites

Ta nevar jau vairs neko nahrenizēt - tak neļauj! Esmu atmetis šamajam izstrādājumam ar roku - tik priekš maininga der :)  Kā teikt, gudros pie 7, mainotājus  pie 10

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 8 minūtēm , abi teica:

Ta nevar jau vairs neko nahrenizēt - tak neļauj

Kā neļauj? Servisos nevar diseiblot?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu pētījis kā ir pēc falla kreatora, bet iepriekšējā versijā točna var izrubīt servisu un "uzlabojumi" vairs nenāk.


Visticamākais, ka falla kreatora edišenā arī var.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neko diži daudz nemainu W10 setingos, bet nevarētu teikt, ka nemainu, mainu. Man pēc kārtējiem W10 apdeitiem nekas manos iestatījumos neizmainās, neesmu ievērojis. Lielie apdeiti, kas reizi pusgadā, tur gan nākas pačekot, bet tās ir dažas minūtes un miers. Nez, vai tur problēma tik liela, lai domātu, kā naherizēt apdeitus.

Link to comment
Share on other sites

Man visvairāk interesē vai Nutella un viss viņa indusu tīms veidojot Polaris, būs kko ņēmuši vērā no entajām Win10 lažām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Guncha teica:

Man visvairāk interesē vai Nutella un viss viņa indusu tīms veidojot Polaris

Domā, ka Polaris būs kaut kāds brīnums, kas bez lažām? :sarkasms:

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lai pasniegtu Polaris kaa labaaku par Windows, tad vinjiem ljoti jaamaina. Jaabuut kaut kam jaunam ne tikai lai mainstriimaa aizietu bet arii lai cilveeki kas darbojas IT jomaa uzskatiitu par labu esam. Pieljauju ka bus jauna failu sisteema. UI buus vairaak uz blur caurspiidiigu un visu paareejo ieskaitot pie UI paarstraadaats.

Link to comment
Share on other sites

Cik es saprotu, tas Polaris būs maksimāli iztīrīts no visa vecā mantojuma koda, sola to ļoti «vieglu».

Kad būs pēc pāris gadiem, apskatīsim. Būs jauna tēma forumā jātaisa - Windows 10 Polaris. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Polaris, ja lasītajam var ticēt, vispār dotmāts tikai lētučiem.. planšetēm u.tml... ne jau pilnvērtīgam darbam..

 

ja utis meklē, tās var atrast visur.. lietoju win10 jau no pirmajām RTM dienām.. nesaprotu šo cepšanos.. jā.. ideāli nekad nebūs, bet nu.. ok.. gaumes jautājums.. cepšanās laikam vienmēr būs :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Stepselis teica:

Kā neļauj? Servisos nevar diseiblot?

 

Viss kas saistīts ar drošību strādā līdz restartam vai labākajā gadījumā līdz nākošajam update. Pro versijai update var ja, nemaldos, uz 1 mēnesi  maksimums atlikt. Vienkaršākām versijām neko nevar atlikt - var rakstīt reģistros ko tik grib - nekas to vairs neaptur līdz galam. Tad nu Pro ir, kā teikt, vienīgais glābiņš, bet ne jau visiem ir palaimējies . Tas pēc tā saucamās "falla" iznākšanas tautās

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Kāpēc jūs gribat ar tiem cīnīties?

Tāpēc, ka pēc apdeitiem PC pats slēdzas ārā :D Pirms apdeita varēja power pogu spaidīt līdz nelabumam, nekas nenotika. Pēc apdeita - bakstos excelī, te pēkšņi PC izslēdzas :D

Jāpiebilst gan, ka es pat nezinu, vai tas notika pēc apdeita. It kā kaut kādi pēdējie apdeiti zem "View installed update history" uzrādās pirms vairākām nedēļām.

Link to comment
Share on other sites

Nez. Man ir bijušas visādas traucējošas lietas iekš W10, bet apdeiti kā tādi nav traucējuši. Nedomāju, ka apdeitos ir viss W10 ļaunums.

Link to comment
Share on other sites

Mani W10 vēl nereizi nav pievīlis ar visiem apdeitiem.

Link to comment
Share on other sites

ko nu muldi... updeiti labi, ja reizi mēnesī parādās.. active hours ietvaros vispār nekas nenotiek.. uzņēmumos update IR iespēja regulēt.. tā kā ir spēkā par tām olām un baletu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...