Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Tas nenoteik uzreiz,bet ar laiku, bet nu tur FB tie algoritmi visam ir tik advancēti - ko rādīt ziņu joslā, kādus draugus  piedāvāt utt,ka vairs nesapratīsi ko un kā viņi, bet godīgi,man arī tas neuztrauc...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Guncha teica:

Apmēram kāda toreiz bija attiecība latviešu ofisa vs angļu ofisa lietotājiem?

Aptuveni 9:1 latviskā Ofisa labā. :)

Pirms 24 minūtēm , Guncha teica:

angliskā ofisa lietotāja gribēja lekt augstāk par savu smaguma centru lai izskatītos advancētāka uz citu fona.

Ta neko viņa negribēja. Viņai, redz, nepatīk «izgriezt», «ielīmēt», «galvene», «kājene»,... besījot ārā... Teksti šajā sakarā viņai bija viens pret vienu kā visiem tiem datoristiem - angliskā datora sludinātājiem, latviskā datora noliedzējiem. Labi, ko tur daudz, ja ļoti labi pārvalda angļu valodu, tad angliskais dators ir izskaidrojams, bet tās kolēģītes gadījumā, kad angļu valdoda sākumskolas līmenī, tādi vipendroni ar anglisko Ofisu izskatās smieklīgi. Mans viedoklis - anglisko datoru uzspiešana no datorspecu puses vidējam lietotājam ar pašvakām angļu valodas zināšanām ir nepareiza, lietotājam nedraudzīga un nepamatota. Labi, ka tagad nav tā, kā savulaik - kādā valodā Windows sākumā izvēlēts, tādā valodā tas jālieto, tagad ļoti viegli mainīt valodu datorā, pārslēgties starp valodām, pat Office sākot ar 2013. tagad var pilnībā nomainīt valodu, neatkarīgi kuras valodas versija ir nopirkta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Guncha teica:

Starp citu, es kādreiz gribu uztaisīt eksperimentu ar jaunu FB kontu un piedāvātajiem draugiem. Cits dzelzis, Tor tīkls, cits pasts un neviena lieka darbība, kā tikai izveidot jaunu pastu un reģistrēties FB. Domāju, ka FB mūs pazīst arī pēc kursora pārvietošanās, skrollēšanas un sadaļu apmeklējumu īpatnībām.

Mani pēc reģistrēšanas stundas-divu laikā nobloķēja. Pieprasīja, lai nosūtu sejas foto. Kad nosūtīju - nobanoja pavisam. Rakstīju supportam, kas un kā, kā tad tā - atbloķēja. Pēc tam sākās - nāk katru dienu spams par to, ka ir notifikācijas, bet līdz ko viņas ielienu izlasīt - tā nobloķē saistībā ar "netipiskām darbībām" un pieprasa sejas foto. Kad kaut ko tur savajagas, tad iesūtu foto, nākamajā dienā atbloķē, izdaru, kas darāms, un šie atkal nobloķē. Tāds riņķa dancis. Kādas 5x tā jau ir bijis.

Nu tas tā, lietojot FB bez nekādiem eksperimentiem.

 

pirms 1 stundas , vvv teica:

Es vienreiz forumā rakstīju, tā teikt, gadījumu iz dzīves, (..)

Cits gadījums iz dzīves (ja atmiņa neviļ - no IRC). Meklēja viens džekiņš palīdzību saistībā ar Excel formulām, vajadzēja kaut kādu elementāru lietu izdarīt. Tauta atsaucīga, cenšas palīdzēt, visu korekti apraksta. Ko šis? Saka, ka nestrādā tas risinājums. Beigās noskaidroja, kas par lietu - franču valodā ir ne tikai izvēlnes un podziņas, bet arī formulu nosaukumi. Kā teiktu @vvv (citēju) - kāpēc tādu ķēmošanos?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Beigās noskaidroja, kas par lietu - franču valodā ir ne tikai izvēlnes un podziņas, bet arī formulu nosaukumi. Kā teiktu @vvv (citēju) - kāpēc tādu ķēmošanos?

Nesapratu tevi. Tu tagad frančus sāksi mācīt, lai viņi nelieto Windows franciski, bet lai lieto Windows angliski?

Link to comment
Share on other sites

ieleja, ko tu muldi. Šodien rakstītajos komentāros es neslavēju W10, es mēģināju oponēt latviskā Windows noliedzējiem. Tas arī viss.

Kurā vietā tu manis rakstītajā ieraudzīji ko tādu, kas tev tādas domas raisīja?

Link to comment
Share on other sites

Kas tev, ieleja, uznāca, ka 96 lapas pārlasīji? Un kāpēc tu to darīji? Lai varētu nicinošu komentāru par vvv uzrakstīt? Un kur tu ieraudzīji manu gatavību ēst «nu varat iedomāties, ko» no konfekšu papīrīšiem, uz kuriem uzrakstīts «Microsoft iesaka»?

Link to comment
Share on other sites

CAP, ja pēdējais, tad: Iestatījumi -> Sistēma -> Par tur apakšā jābūt OS būvējums 16299.125

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Man 16299.98, bet tas laikam tāpēc, ka updeiti izslēgti. Pēc lielā updeita izslēdzu, lai neizdomā pats updeitoties, kad sagrib.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , vvv teica:

tur apakšā jābūt OS būvējums 16229.125

Damn… Es laikam dabūju apdeitu no nākotnes :(

image.png.78e7bc7aa2450faf9cc33c89d7b17bda.png

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , vvv teica:

Izskatās, ka tev visi atjauninājumi nav salikušies, «Ekrāntastatūra» bija vecais nosaukums, tagad atverot «Skārientastatūru» virs tās nosaukuma vairs nav, tik, ka Uzdevumjoslā uz tās ikonas uzvelkot ar peli parādās «Skārientastatūra».

A ko šitais nozīmē?

Link to comment
Share on other sites

viss kā nākas, tas iepriekšējais attēls ir ar pašas tastatūras (osk.exe) faila īpašībām (versiju utt)

 

 

Tveršana.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

A ko šitais nozīmē?

To arī nozīmē. Biedra CAP komentārā bija ekrānšāviņš ar skārientastatūru/ekrāntastatūru, kur tās ekrāntastatūras augšā josla ar aplikācijas nosaukumu «Ekrāntastatūra», apskaties šīs tēmas iepriekšējā lapā. Jaunākajos W10 būvējumos erāntastatūra/skārientastatūra vairs nav ar tādu joslu, kur aplikācijas nosaukums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

tas iepriekšējais attēls ir ar pašas tastatūras (osk.exe)

Tagad sapratu.

Jā, atverot osk.exe, virs skārientastatūras ir nosaukums Ekrāntastatūra, arī pie programmām zem Vieglpiekļuve programma Ekrāntastatūra.


CAP, apskaties uzdevumjoslā (labais peles klikšķis uz uzdevumjoslas, 6. rindiņa no augšas «Rādīt skārientastatūras pogu»), tur gan ir Skārientastatūra.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Jaunākajos W10 būvējumos erāntastatūra/skārientastatūra vairs nav ar tādu joslu, kur aplikācijas nosaukums.

start -> on-screan keyboard (desktop app) -> rādās tā josla.

 

Ir gan arī šitāds veidojums, angliski saucas "Touch keyboard":

image.png.695d33e9dc60500a542c92d61a698031.png

 

Edit: oh, CAP jau pasteidzās…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , vvv teica:

apskaties uzdevumjoslā (labais peles klikšķis uz uzdevumjoslas, 6. rindiņa no augšas «Rādīt skārientastatūras pogu»

Tas ir kas cits un angliski tā arī saucās "touch keyboard"


tk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

skārientastatūra ir pavisam kas cits..

Sapratu, sapratu. Viss skaidrs. Ir gan skārientastatūra gan ekrāntastatūra.

Paldies biedriem par skaidrojumu. Tā teikt, ja man pietiekoši ilgi skaidro, man ātri pielec. :)

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Facebooks man piedāvā izveidot attiecības ar visiem no manas IP izejošajiem FB  lietotājiem, tobiš, ar maniem ģimenes locekļiem.


pirms 6 stundām , Guncha teica:

tarp citu, es kādreiz gribu uztaisīt eksperimentu ar jaunu FB kontu un piedāvātajiem draugiem. Cits dzelzis, Tor tīkls, cits pasts un neviena lieka darbība, kā tikai izveidot jaunu pastu un reģistrēties FB. Domāju, ka FB mūs pazīst arī pēc kursora pārvietošanās, skrollēšanas un sadaļu apmeklējumu īpatnībām.

 

Link to comment
Share on other sites

Sveicināti! Problēma ar Windows 10 ar, ko netieku galā. Atverot jebkuru programmu vai jebkuru task’u tas atveras neskaitāmas reizes līdz dators pakaras. Ir reizes, kad dators aiziet un viss strādā. Taču pārsvarā problēma aktuāla visu laiku. Kas varētu būt par lietu? Parasti visu atrisinu pats, bet šoreiz laikam rokas par īsu. 

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Var nemēģināt. Es esmu diezgan daudz šo mēģinājis, nekad nav palīdzējis. 

 

Pārinstalē, būs ātrāk un ar garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Jau pārinstalēju. Pie pirmās ieslēgšanās viss labi. Pēc restarta atkal tas pats. Mistika. 

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl esošajam laptopam klaviatūra ir iestrādāta korpusā un atvienot var tikai izjaucot visu datoru. Negribētos tā noņemties ja tam nav rezultāta. Kāds variants liek domāt, ka tā ir klaviatūras vaina? 

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 1 minūtes , *M3 teica:

Kāds variants liek domāt, ka tā ir klaviatūras vaina? 

Tavas aprakstītās problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , *M3 teica:

Kāds variants liek domāt, ka tā ir klaviatūras vaina?

Paturēju enter nospiestu un 100% problēma atkārtojās!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies! Pēc šī izdevās pārbaudīt. Visu laiku spiežās abi enter taustiņi. Problēma zināma. Paldies vīri! 

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Sveiki.

Man ir Kaby lake cpu, cik saprotu man win7 nespīd. Novilku pirātā win10, sainstalēju. Tākā dzelži ir labi, gribas uzspēlēt kādu spēli. Novilku Dying light, battlefield 1. Visu laiku vai nu .dll missing vai nu kaut kāda iemesla pēc nevar palaist kādu no spēlēm. Dying light piemēram izmet "dying light fatal error cannot initialize renderer" log failā rakstīts: 

{18:24:41.723} INFO: [ODE]        > [ode::dInitialize] SSE path
{18:24:45.340} FATL: [EXIT]       > FATAL ERROR Cannot initialize renderer

Nesaprotu, vaina varētu būt novilktajā win10? Vai kur man skatīties? 

Uz vecās kastes ar win7 biju uzmetis dying light, aizgāja uzreiz, vai tas varētu būt OS vaina? GPU draiveri vietā, viss itkā vietā.

Ja es uzmocītu win7, ar to var rīkoties tā itkā tas nebūtu uz kaby lake? Atvainojos par murgaino tekstu, nav gulēts vairāk par diennakti. Izgulēšos, paldies.

7600k,1060gtx,b250 plate

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

nopērc win.. nopērc spēli.. domāju, ka problēma atkritīs vai arī iztaisno rokas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...