Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Racer
Pirms 30 minūtēm , raiviic teica:

Man uBlock Origin - viss normāli gan ar ieslēgtu, gan izslēgtu (ja Youtube sāk psihot, ka ar ieslēgtu nerādīs).

Interesanti - man ar uBlock Origin uz Chromes Youtube nav lamājusies. Es gan reti datorā skatos, pārsvarā caur AndrīšTV un tur ar Smartube vispār nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Nezin kāds, kā var jūtūbam video ātrumu samazināt. Kādreiz bija addons, bet pēc tam FF kaut ko saknē izmainīja un vecie addoni vairs nedarbojas. Var arī uz cita brauzera, ne obligāti FF. Kāpēc to vajag? Izvirtuļi atslābst! Nevis tāpēc lai 3.14zdas nopauzētu, bet, piemēram, video par blenderi bieži nevar paspēt izsekot, ko viņi tur dara.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

man ar uBlock Origin uz Chromes Youtube nav lamājusies.

Man sestdien nolamājās YT vairākas reizes. Pēc tam pārgāja. Iespējams, uBlock atjaunojās :)

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 36 minūtēm , AndrisBB teica:

vaitad tas vairs nedarbojas?

Pļa... nolohojos. 😁 Mājās man uz FF šis nezin kāpēc ir pelēks un neaktīvs. Darbā nebiju pamēģinājis.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pamēģināju uz FF - man aktīvs, meklē vainu savos settingos.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)

Varbūt viņš savam FF izslēdzis apdeitus un visu citu, ko vien var izslēgt. Ja tā, tad nav jābrīnās, ja nevar izdarīt kaut ko, ko visi citi var.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

darklight
(labots)
pirms 8 stundām , raiviic teica:

Tieši kādu?

Adblock Plus

Tikko patestēju, slēdzot iekšā un ārā. Tik tiešām izskatās, ka Adblock pie vainas.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, darklight teica:

Adblock Plus

Nahrenizē un uzliec uBlockOrigin - nekādu problēmu, vajadzētu būt OK. Tikai kā teicu, ik pa laikam pats Youtube bļaustās lai atslēdz, bet tas parasti pāris dienas, tad atkal nomierinās.

Link to comment
Share on other sites

Es tā kārtīgi neesmu ieskatījies un pēdējās dienās nav bijusi vajadzība pēc YT, bet tauta runā, ka YT it kā nomierinās, bet iet ar kādu minimālu izšķirtspēju. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

man ar parādījās tā pati problēma :D

 

tik man adbloka atslēgšana neko nemaina.. ai da nu i pofig ... 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Uzliku uz vm FF ar ublock+adblockplus+ghostery+privacybadger🤣. HVZ, it kā iet viss uz 4K(kur ir).

 

A par to ātrumu... biju izdomājis, ka tas ir tipa jūtūbe-pro versijai. Blendera piemēri atvērti atsevišķā logā, FF nav restartēts nez cik ilgi un nezin kāpēc tieši tajā logā neaktīva tā fīča. Restartēju un viss ok. A bet citur pat nebiju paskatījies, jo filmas vai mūziku palēnināti klausīties  - kaut kā ņekošerna, vismaz skaidrā.

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

HVZ, it kā iet viss uz 4K(kur ir).

Man iet 4K(pat tur kur nav)😀

Taču ja nopietni, tad neesmu manījis nekādas problēmas, ne darbnīcā, kur Win10(un YT iet nonstopā),

ne mājās, abiem datoriem ar Win11. Visur Opera, protams ar blokeriem.

Link to comment
Share on other sites

Racer

Delfi kā katru gadu mazliet nojūgušies un brēc par adblockeriem, bet parasti viņiem ap martu pāriet un vairs nelamājas - laikam apmeklējumu maz paliek... :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Visi delfisti pārvākušies uz la.lv Tur var komentēt bez reģistrācijas un ar ieslēgtu adblokeri.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

Delfi kā katru gadu mazliet nojūgušies un brēc par adblockeriem, bet parasti viņiem ap martu pāriet un vairs nelamājas - laikam apmeklējumu maz paliek... :D

Intereses pēc tikko pamēģināju ieiet Delfi - kādu gadu nebiju bijis. Pat ļāva atvērt rakstiņu par špionu - profesoru no Tartu. Ar to arī prieki beidzās. Nepaspēju izlasīt pat pāris teikumus, kad nāca brēciens par adblockeri. Nu ko - pēc gada varbūt atvēršu Delfus vēlreiz.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 45 minūtēm , Racer teica:

laikam apmeklējumu maz paliek

pasi noraka lapu ar neadekvatam darbibam. Atceros kadreiz tur pa simtiem komentaru uz rakstu. 

lidz sakas nelaisana lapa ar adblocker un rakstiem par maksu. 

labi reklamas bezmaksas lietotajiem es saprastu, bet tur jau neko lasit nevar pat ja atsledz bloketaju.

viss par maksu pat kaut kadi reklamraksti-preses relizes kas blakus portala pa velti izlasamas, delfos jaabone nu vai nav sviests. 

un katrai sadala ir japerk atseviski. gribi so zinu, perc plus, kulturu - perc atseviski, sports - perc mvp paku. 

tapec delfi man nonacis vestures meslaine blakus tvnetam u.c., sen neapmekleju vairs. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 28 minūtēm , M_J teica:

Nepaspēju izlasīt pat pāris teikumus, kad nāca brēciens par adblockeri.

 

Spoiler

Igaunijas Drošības policija (KaPo) aizturējusi Tartu Universitātes profesoru Vjačeslavu Morozovu, kurš ir Krievijas pilsonis un kuru Igaunijas Drošības policija (KaPo) tur aizdomās par spiegošanu Krievijas labā.

 
 

Kā Igaunijas sabiedriskajai raidorganizācijai ERR apstiprināja Igaunijas Valsts prokuratūrā (ģenerālprokuratūrā), profesors aizturēts 3.janvārī un atrodas apcietinājumā Tallinas cietumā.

KaPo Morozovu aizturēja aizdomās par izlūkošanas darbību, kas vērstas pret Igaunijas Republiku, veikšanu un atbalstīšanu.

Detalizētākas ziņas par aizdomām pret Morozovu neatklāja ne KaPo, ne ģenerālprokuratūra, paskaidrojot, ka tas ir izmeklēšanas interesēs. Savukārt valsts prokurore Trīnu Oleva paziņoja, ka izmeklēšanai ir pamats uzskatīt, ka, atrodoties brīvībā, Morozovs varētu izvairīties no kriminālvajāšanas vai turpināt izdarīt noziedzīgus nodarījumus.

"Tāpēc mēs vērsāmies tiesā ar pieteikumu par apcietinājuma piemērošanu. Harju apriņķa tiesa piekrita prokurora vērtējumam un vīrietim piemēroja apcietinājumu uz laiku līdz diviem mēnešiem," viņa teica.

"Agresorvalstij joprojām ir lielas izlūkošanas intereses Igaunijā," sacīja KaPo ģenerāldirektors Margo Pallosons, piebilstot, ka lieta pret Morozovu papildina vairākus desmitus līdzīgu lietu un izgaismo "Krievijas specdienestu centienus iejaukties dažādās Igaunijas dzīves jomās, arī zinātniskajā vidē".

 

Morozovs bija Tartu Universitātes Šites institūta politoloģijas profesors. Šī institūta vadītāja Kristīna Tenisone ERR apstiprināja, ka pēc tam, kad Morozovam tika noteikts aizdomās turētā statuss, ar viņu tika pārtrauktas darba attiecības.

Saskaņā ar Igaunijas Zinātniskās informācijas sistēmas ETIS datiem Vjačeslavs Morozovs līdz 2010.gadam strādāja Sanktpēterburgas Valsts universitātē, bet pēc tam viņš bija saistīts ar Tartu Universitāti. No 2016. līdz 2023.gadam viņš ieņēma Eiropas Savienības un Krievijas studiju profesora amatu Tartu Universitātē, bet no 2023.gada 1.septembra līdz 2024.gada 11.janvārim - starptautiskās politikas teorijas profesora amatu.

Ņem par labu . :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jacobs

Sen jau tā ''delfi murzilka'' manai gaumei ir mirusi. Lai arī inerces pēc turos pie ''tvnet murzilkas'', bet tikai tāpēc, ka tad jau nebūs vispār nekā, kur latviski, ko vairāk vai mazāk visaptverošu palasīt.😏

Link to comment
Share on other sites

ggg97

Gandrīz visus tos maksas rakstus, it īpaši par ārvalstu notikumiem, var Google un Wiki atrast

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

oxygen
Pirms 10 minūtēm , ggg97 teica:

it īpaši par ārvalstu notikumiem

Un kādu dienu agrāk ka Delfos. Tāda sajūta ka Delfu saturu veido ''nabaga studenti'' lai tik būtu kaut kas. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Viņi jau tos rakstus neveido specifiski priekš delfi.lv, viens un taspats raksts parasti ir pieejams visās delfi valodās (ka ee, lt utt), plus vēl vairākās citās lapās. Uzraksta rakstu kautkādā Esperanto un tad automātiski iztulko 4 - 5 valodās. Tapēc arī tie raksti ir kādi ir. 

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

ai, kādi delfi vai tvnet, atceros uz skolu braucot tramvajos rīgas santīmu varēja palasīt 4free un uzzināt visu 😁:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

M@R$$
Pirms 25 minūtēm , Luckystrike teica:

ai, kādi delfi vai tvnet, atceros uz skolu braucot tramvajos rīgas santīmu varēja palasīt 4free un uzzināt visu 😁:thumbsup:

Man domāt, domā 5 min ?

Tos tantuki grāba tonnām, parasti reti kad pēc gala pieturām bij pieejami.

Rīgas santīms bij/ir reklāmas izdevums, ko meta pastkastītēs. Šogad neesmu redzējis, moš ir beidzies...

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

da es vairs neatceros kā sauca.. laikam ka 5min 😁 atmiņa nav kā bij' reiz 😔

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...