Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

nu arguments par legalitāti vairs neder. pašam ir legāls w10, stīmā bija dirts 2. jamo nebiju dzenājis kkādu gadu, a šis, kad palaižu - vienk. neiet. parāda, ka startē spēli (stīms) un viss. un nedz procesos kkas notiek, nedz kas. neko, nospļāvos un nahrenizēju to spēli.

džeks saka, ka spēles gāja uz w7,  nu tad lai pameiģina to pašu spēli novilkt no tās pašas vietas, kur vilka esot w7 nevis no citurienes kkur. tad arī pazudīs maģiskā dejošana apkārt kompim, lai spēle aizietu.

Link to comment
Share on other sites

dīvaini.. man nekādu problēmu ar dirt2??(ja grid2.. nevajag brīnīties, tomēr paveca spēle) vai tomēr grid2/win10 nav, nebija..  taisnas rokas vienmēr noder, protams, ne vienmēr vainīgs nelegāls.. bet ļoti bieži gadās visādi brīnumi.

 

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 3 stundām , CAP teica:

dīvaini.. man nekādu problēmu ar dirt2??(ja grid2.. nevajag brīnīties, tomēr paveca spēle) vai tomēr grid2/win10 nav, nebija..  taisnas rokas vienmēr noder, protams, ne vienmēr vainīgs nelegāls.. bet ļoti bieži gadās visādi brīnumi.

 

 

DiRT2 ir vecāks par GRID2, bet es abus esmu spēlējis uz Windows 10. Cik atceros, tad DiRT 2 vajadzēja Games for Windows Live, lai viņš strādātu un to bij čakars uzlikt, bet kaut kā izdevās

Link to comment
Share on other sites

Tā kā šodien pieGdiena, tad - nebiju domājis, ka Win10 ir tik sens :biggrin:.  To, ka esmu W7 pārliecināt lietotājs, te daudzi zin, bet atnesa paziņa laptopu (ar legālu latvisko W8.1) un vajagot W10, pie tam latviski. Nu  ja vajag, tad vajag. Nonesu visu pa tīro un uzmetu legālu W10. Un kas to būtu domājis - :tomato:5a3c382a3ce5f_Beznosaukuma.jpg.692b81dadfcd31ee5ad8c22c10f7f2a1.jpg

Tā kā pats palikšu vien pie jaunākas OS - W7:biggrin:.
 

Labots - raiviic
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , raiviic teica:

nebiju domājis, ka Win10 ir tik sens :biggrin:

Tad jau velti tu baidies no tā W10. :)

Senči štruntu nelietoja.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 5 stundām , ieleja teica:

palasījos par to kā Windows 7, 8.1 būs ar atjauninājumiem un abus noutbukus tomēr nomigrēju uz Windows 10

 

Ko Tu tur tik briesmīgu izlasīji, ka uzliki Win10?

Link to comment
Share on other sites

13/12/2017 , 23:15, Kitai teica:

Kā varēja W10 noslēgt upd?

Vislabākais variants - ieslēgt, ka ineta pieslēgums ir kā Mettered connection, apdeitus nevilks... kas un kā, paskaties netā...

Link to comment
Share on other sites

Reāli esi testējis?

MS avots saka ko citu.

Metered Internet connections: FAQ

 

Citēt

How does setting my network connection to metered affect my PC?


Any app that relies on an Internet connection to update or display info may be limited in the amount of data it can download or display. You might notice these and other effects:

  • Windows Update will only download priority updates. 
  • Apps downloading from the Windows Store might be paused.            
  • Start screen tiles might stop updating.
  • Offline files might not sync automatically.

 

Tiek vilkti tikai drošības ielāpi, kā arī tam normāli vajadzētu būt, nevis kā tagad, ka apdeiti vēl vairāk apdaudzē ar bloatwari, telemetriju un citiem nevajadzīgiem un pat nevēlamiem krāmiem, ne tikai lāpa drošību.

Ja nemaldos tad te biedri bija novērojuši, ka pēc hvz kura lielā apdeita, metered connection ieslēgšana vairs nelīdz, ja pieslēgums īstenībā ir non-metered. Ķipa Windows labāk zin, kas Tev par pieslēgumu. :D Būt interesanti uzzināt pēc kādiem kritērijiem nosaka pieslēguma veidu.


Manā pieredzē vienīgais veids kā atkratīties no apdeitiem ir servisa izslēgšana.

Link to comment
Share on other sites

Interesantu situāciju esmu novērojis ar draiveru apdeitiem, ka nevar apdeitu servisam pateikt lai pilnībā atpisās no draiveriem un atsevišķus draiverus tas tā pat spītīgi apdeito. Vismaz pirmajā reizē, kad tiek pie neta. Tie bija videokartes, touchpada un vēl viens kkāds draiveris. Pēc pirmajiem apdeitiem gan vairs neesmu novērojis, ka kādreiz vēl draiveri apdeitotos.

Interesanti tas ir tāpēc, ka pirms pievienošanas internetam, settingi tiek salikti lai tas tā nenotiktu.

49110d1485959797-turn-off-device-driver-

 

un šis eneiblots

76514d1461525879-enable-disable-driver-u

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

@Guncha, šo nu gan pie attiecīgā softa/draiveru ražotājiem. Jo to ķeksīti, kuru otrajā sarkanajā norādīji, var smuki apiet...

 

Bet, no otras puses... Jā, pārvaldu nelielu kompju saimniecību, daži desmiti... visiem Win10, izņemot dažus, kuriem softs vecs un darbojas tikai uz XP vai Win 7. Nu neko. Apgreidojas šie win 10 ik pa laikam, vienīgais kas dzīvi nedaudz maitā ir to restarti pēc updeitiem. A tā, viss štokos...

Link to comment
Share on other sites

Vari pastāstīt kaut ko sīkāk par to group policy settinga apiešanu?

 

Manā saimniecībā, kas ir krietni virs 100 datoriem, par laimi ir tikai daži Win10. Visvairāk tracina, ka pēc lielajiem apdeitiem kāds softs vairs nestrādā un daļa sistēmas settingu ir nomesti uz defaultajiem. Man tā nebūtu īpaša problēma, bet user vulgaris mani pēc lielajiem apdeitiem spēcīgi besī ar savām "problēmām". Otra lieta ir jau pieminētie restarti, jo tie parasti ir nepiemērotos brīžos un ir relatīvi gari pat jaudīgās sistēmās ar SSD diskiem.

Link to comment
Share on other sites

@Guncha ja liela saimniecība - tad:

1. Must have domēna kontrolieris (kā nekā uz winduļa sēdi un kastes ir padaudz). Ja kas, šo var arī pat uz FreeBSD uzstellēt, tiesa gan ar nedaudz voodoo mākslu lai viss būtu smuki...

2. Uz šā uzliec updeitu serveri, no kura visas kastes updeitus arī ņems. Attiecīgi, vari pats regulēt kuri apdeiti uz OS tiek likti vai nē...

 

A mājas lietotājam google noteikti sniegs atbildes :)   Bieži mēdz būt tā, ka konkrētie scenāriju uz konkrētām kastēm nešancē... nu neko, tas ir OK...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Rubb teica:

Vislabākais variants - ieslēgt, ka ineta pieslēgums ir kā Mettered connection, apdeitus nevilks... kas un kā, paskaties netā...

Agrāk šis "triks" salauza apdeitus - kaut kas nokārās tā, ka bez "ārstēšanas" vairs nevarēja apdeitus salikt. Neatceros gan, vai tobrīd arī CPU noslodze leca līdz 100%…

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , ieleja teica:

palasījos par to kā Windows 7, 8.1 būs ar atjauninājumiem un abus noutbukus tomēr nomigrēju uz Windows 10

Un kas tad būs?! Man uz jaununājumiem ir mīkstais uzlikts. Ja W7 SP1 gadiem var iet bez jauninājumiem bez jeb kādām problēmām, tad nah viņi vajadzīgi? Saviem kompjiem jauninājumus nelieku. Uzinstalē svaigāko un updeitus izslēdzu. Ja kaut kas kādreiz uzprasīs, ka vajag kādu updeitu, tad ieslēgšu. Tas par abiem W, 7 un 10.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kas par sviestu ar Win 10 PRO un Office 365  - 2016.g. Outlooku?

Iesakiet lūdzu ko darīt... tiku pie jauna darba PC... Palaidu pirmajā reizē - bija visa tur Windows reģistrācija (Win 10 Pro). Palaidu Office 365 instalāciju uz konkrēto kontu... viss notiek, viss smuki. Excels, Words, utt. strādā... beigās startēju Outlooku un palaižu to uz to pašu kontu... savadu vairākās vietās paroli... viss notiek... bet nu tagad jāpalaižas Outlukam, bet tas nestartējās un parāda paziņojumu "an unexpected error has occurred"... un viss... Paņēmu abus repair variantus... nekas nemainās :( Noinstalēju, uzinstalēju pa jaunam un atkal tas pats...

 

Outlooks pat neatveras ja visi konti ir novākti... :( Office esmu kādas 3 reizei noinstalējis un licis pa jaunam... esmu repair taisījis... Esmu tīrījis diskus + temp failus... SVIESTS... :( 

Viss pārējais strādā ļoti labi.

Help! :) 

 

Outlook-2016-problem.thumb.jpg.efe7ff64fdf3aac950c2503d02fb43de.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kas tev par e-pastu? Vispārējs kaut kāds (inbox.lv, outlook.lv, gmail.com) vai kaut kāds uzņēmuma savs? Ja vispārējs, e-pasta pakalpojuma nodrošinātāja mājaslapā jāsameklē konfigurācijas parametri un manuāli Outlookā jāievada, mēdz Oulooks salikt e-pasta konfigurāciju pēc noklusējuma nepareizi. Ja tas ir kaut kāds uzņēmuma e-pasts, tad konfigurācijas parametri jāprasa uzņēmuma atbildīgajam datoriķim. Jāiet uz Vadības paneli, tur jāsameklē Mail (Microsoft Outlook) ikona, jāver vaļā, jāspiež uz e-pasta konti, tad peles dubultklikšķis uz sava e-pasta, atvērsies konta iestatījumi, jāspiež uz Citi iestatījumi, tad Papildus, tur ir visam jābūt pareizi, ienākošais serveris (trīsciparu skaitlis), izejošais serveris (trīsciparu skaitlis), šifrētā savienojuma tips... Šos tu vari atrast e-pasta nodrošinātāja mājaslapā vai pie sava datoriķa, kad parametri būs savadīti pareizie, e-pastam vajadzētu iet. Domāju, tur tā problēma, nevis nepareiza Office instalācija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , vvv teica:

Kas tev par e-pastu? Vispārējs kaut kāds (inbox.lv, outlook.lv, gmail.com) vai kaut kāds uzņēmuma savs?

Es pat nevaru palaist Outlooku pat bez jebkāda konta... respektīvi visu noņemot nost un startējot pliku outlooku bez jeb kāda konta... :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pārmet win tas būs 30 minutes un tad mēģini, tas drīzāk ir win gļuks! :blush:

Link to comment
Share on other sites

es par thunderbird.. outlook smaga kaka.. jau no seniem laikiem. Turklāt thunderbird arī kontu ērtāk migrēt starp datoriem utt.. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , jema teica:

Pārmet win tas būs 30 minutes un tad mēģini, tas drīzāk ir win gļuks! :blush:

Ok, tad mēģināšu tā...

Vai nespeciālists var to izveikt? Kā tas jādara? Kas ar aktivizāciju? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

Kas ar aktivizāciju? 

Pie win10 automātiskā!

 

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

ērtāk migrēt starp datoriem

Un kāda problēma ir vienu PST pārnest?

Link to comment
Share on other sites

Ok, kas man jādara lai uzliktu Win10 pilnīgi no jauna? Vai šo labāk uzticēt spečukam?

Link to comment
Share on other sites

pašā win10 ir fīča "atkopšana-recovery", respektīvi pārinstalē ar/bez datu saglabāšanas. Atrodas zem iestatījumiem/updates, recovery.. meklē sadaļu recovery

Link to comment
Share on other sites

Paldies @CAP atradu :) tā kā PC ir pilnīgi jauns un tukšs, tad ar mierīgu sirdi notestēšu!

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Regisss teica:

Es pat nevaru palaist Outlooku pat bez jebkāda konta...

Ja nav nekāda konta, Outlook nemaz nepalaižas, tur viss pareizi, tā tam jābūt, palaižas tik uzstādīšanas vednis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu var maila kontu caur conrol paneli taisīt, bet pie gļukiem tas īpaši nelīdz. Līdz ja pamata konts kaut kādu iemeslu ir nojaukts, tad izdzēšot profilu un izveidojot jaunu viss aiziet, bet šis nav tas gadījums.

Link to comment
Share on other sites

tas iebūvētais meils ir kkāds šķībs. reiz pameiģināju ielogoties tūr ar savu gmail kontu. ja gmails man ir smuki izrevedēts, tad tūr joprojām stāv kkādi veci meili.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Tuubijs teica:

tas iebūvētais meils

Tu par iebūvēto mailu vai par Outlook? Outlook jau nav nekāds iebūvētais, tas nāk komplektā ar Office. To iebūvēto mailu kopš W8 laikiem neesmu mēģinājis, toreiz man nepatika. Varbūt tagad ir labāks, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Iebūvētais epasta klients iekš win10 ir diezgan sakarīgs.

bet @Regisss visticamākais ir darba exchange mail serveris. Tur vajag outluku bez variantiem. 


pirms 1 stundas , CAP teica:

pašā win10 ir fīča "atkopšana-recovery", respektīvi pārinstalē ar/bez datu saglabāšanas. Atrodas zem iestatījumiem/updates, recovery.. meklē sadaļu recovery

Var arī tā, bet es lieku imagi - ātrāk. Ar aktivizēšanu nekādu problēmu nav - viss notiek automātiski! 

Link to comment
Share on other sites

Ronald, prieks viņa es domāju, ka šis ir sakarīgākais variants un ātrākais. Nejauksim cilvēkam galvu :)

 

Iebūvētajam nav ne vainas.. izmantoju priekš gmail, lai gan.. tāpat gmail lielākoties izmantoju pārlūkā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

izmantoju priekš gmail

Priekš privātajiem ir ok, bet biznesā gmail nu nezinu gan  :shok:


Pirms 10 minūtēm , Ronalds teica:

es lieku imagi - ātrāk

Pareizi un no rūpnīcas mēsliem tiek prom!

Link to comment
Share on other sites

Ilgus gadus lietoju Thunderbird. Tiekot pie svaiga, tīra Windows, kaut kā slinkuma pēc atliku Thunderbird instalēšanu un konfigurēšanu. Nu neko - lietoju gmail no firefox, ir OK. Vienīgi trayā nemetas notifikācijas par jaunu spamu, bet tas pat kaut kādā mērā ir labi, nenovērš uzmanību tik bieži. Thunderbirdam tāpat uz tām notifikācijām īpaši nevarēja paļauties - bieži vien bija tā, ka patiesībā ir jauns meils, bet thunderbirds viņu "neredz".

 

Nu tas tā, mazliet offtopic no Win 10, ja reiz par meiliem panesās spams.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 10 minūtēm , binary teica:

Ilgus gadus lietoju Thunderbird. Tiekot pie svaiga, tīra Windows, kaut kā slinkuma pēc atliku Thunderbird instalēšanu un konfigurēšanu...

Tur taču bija pavisam vienkārši, tikai pirms svaiga Win instalēšanas vajadzēja saglabāt mapi - C:\Users\[user]\AppData\Roaming\Thunderbird, pēc tam jaunajā iekopēt atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Stepseli, tas viss ir jāmeklē un jādara. Nav jau arī tā, ka tā gigabaitu kopēšana caur usb2 būtu baigi ātra.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Ronalds teica:

 visticamākais ir darba exchange mail serveris. Tur vajag outluku bez variantiem. 

Diemžēl jā...

pārinstalēju Win10... visu palaidu... un atkal tas pats gļuks ar Outlook 2016... WTF??? Es pat nepievienoju nevienu kontu... gribēju vienkārši progu atvērt bez kontiem utt... un tā pati problēma... 

 

Goda vārds kādam programmētājam vajadzētu rokas nocirst... 

Labots - Regisss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...