Jump to content

Windows 10


maiss
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , raiviic teica:

Un jā joprojām nav problēma apgreidoties no legāla 7 vai 8 - vēl nesen vienam klientam uzliku.

Šito var sīkāk, kas tieši patreiz ir jādara, caur invalīdu interfeisu?

Link to comment
Share on other sites

un kur problēma nevajadzīgos app vk noinstalēt? Labāk maksāt bešeno naudu tik par pontiem? :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , CAP teica:

es win10 lietoju no pirmās dienas.. nu ir labāks par win7..ir.. Tas, ka kādai programmai rodas problēmas ar windows 10.. ir programmas izstrādātāja problēma :

Kurā brīdī tas sūds ir labāks par Win7? Tikai lūdzu reālus piemēru, nevis tukšu un idiotisku pļūtīšanu.

Labots - Guncha
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Ko man tev tur vēl skaidrot.. pilns nets. Gribi lietot w7.. tak lieto uz veselību. Gribēsi jaunu dzelzi.. tāpat bez windows 10 nekur neliksies.

Link to comment
Share on other sites

Just now, CAP teica:

Ko man tev tur vēl skaidrot.. pilns nets. Gribi lietot w7.. tak lieto uz veselību. Gribēsi jaunu dzelzi.. tāpat bez windows 10 nekur neliksies.

 

Tā jau ar Jums ir, nevienu reālu argumentu nevarat nosaukt. :D Jaunāku dzelžu un DirectX10 atbalsts nav arguments, tā drīzāk ir sabotāža ar ko MS spiež lietot to neparedzamo sūdu.

 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

bez windows 10 nekur neliksies

Tā nu gluži nav.

Link to comment
Share on other sites

Tādu rakstu pietiek gan vienā nometnē, gan otrā.. un pa lielam daudz kur pārklājas. Tas raksts ir tāds pats bulšits, tukša un idiotiska pļāpāšana.. turklāt krietni novecojis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, abi teica:

kas tieši patreiz ir jādara, caur invalīdu interfeisu

Nu tas ir nostrādājis, neprasa jau arī, kas tieši (akls, kurls, crazy :D ), viss notiek. Tiesa, pēdējo reizi ko tādu darīju, ja nemaldos, februārī, varbūt tagad pēc "uzlabošanas" vairs neiet, bet šaubos - M$ taču par katru cenu grib visiem iesmērēt savu brīnumu.

  Pietiks ar vienu piemēru;  Ir man labi pazīstams mediķis, par kura datoriem rūpējos. Ir mediķiem viens labs profesionāls softiņš, ko regulari lieto.  Nu dažas dienas pēc aprīļa "uzlabojumiem" māsiņa zvana > dators kādu laiku kaut ko bez mūsu ziņas darīja un softiņu vairs neatrodam < . Aizeju - nu protams, W10 "uzlabojies" un no softiņa vairs ne miņas.  Ja es būtu Betons, man būtu kas "jauks" ko teikt par W10, bet nu - Bl***, indusi, "uzlabojiet" savu mēslu kaut vai 2x dienā, bet tā, lai netraucētu lietotājam, jo vairāk - neiznīcinātu tiešām nepieciešamus softus (un saliek atpakaļ visu nahrenizēto drazu), jo vairāk mediķu, ne autoservisa atslēdznieku, kuri var arī pagaidīt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tā ir, tad lūdzu kaut vienu sarakstu ar tik pat reāliem pretargumentiem. Lietot Win10 var, tikai tā OS ne tuvu nav tik laba kā to slavē. Personīgi visvairāk kretinē apdeitu nekontrolējamība. Ja kādreiz apdeiti 100% nenotikās ar izslēgtu servisu, tad tagad tas vairs nestrādā. Iedomājies? Ir vietas kur nav pieļaujama patvaļība ar resursu rīšanu un piespiedu restartiem vai gariem restartiem. Vēl konkrēts pizģets ir defaulto settingu maiņa pēc lielajiem apdeitiem. Būtībā šīs divas lietas ir tās, kas manī rada neizsakāmu naidu un visvairāk rūpes darbā. Uz pārējo pa lielam ir pohuj, jo personīgām vajadzībām lietoju Win7 un pamazām stūrēju Debian virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Guncha teica:

nevienu reālu argumentu nevarat nosaukt.

Kā nav argumentu. Patin bišķīt uz augšu. Adobe XD CC uz W10 iet, bet uz W7 netiek atbalstīts. Šajā punktā W10 pārāks.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Šajā punktā W10 pārāks.

Nu tad jau arī tajā, ka dakterim nepieciešams softs, kurš vajadzīgs brīdī, kad pacients gaida, tiek novākts un jāgaida, kad būs iespēja to atkal uzinstalēt (nu daktere un māsiņa to neprot un tas nav jāprot, bet es vai kāds cits ko jēdzošs nesēž turpat aiz sienas).  Un ko teiksi par to, ka nonesot visādas tur noklusēti saliktās aplikācijas, pēc kārtējā apdeita viss jānahrenizē atkal (lai pēc pusgada atkal to darītu)? Kad Microsoft indusi beidzot neuzskatīs, ka zin labāk par lietotāju, kas viņam vajadzīgs, varbūt kas mainīsies, bet nu neticas.  Sen būtu migrējis uz Linux (kā otra OS kāds Linux man ir jau padsmit gadus, pēdējos piecus - Mint) - bet nevaru bez Adobe produkcijas (emulatorus nepieminēt), tādēļ aizvien vairāk sāku domāt, ka nāksies kāpt ābolu dārzā.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raiviic teica:

LTSB, atšķirībā no Pro, nav arī daudzu citu drazu

Tā ir. Nav tur Microsoft Store ar tā programmām. Pat MS Edge, laikam nav. Es visas sākotnēji instalētās W10 programmiņas savā datorā atinstalēju, tiesa, pilnīgi visas neļāvās vienkārši atinstalēties, man tās netraucē, vaļā tās neveru, stāv tās pie programmām, aizmirsis tās esmu, ja būtu man kaut kāds naids pret to visu šņagu, atrastu internetā pamācību, kā to dabūt nost, un dabūtu nost, cik tur tā darba. Bet maksāt tos papildus simtus eiro par LTSB..., tas nav prāta darbs, ja tiešām LTSB nav vajadzīgs kā tāds, tikai dēļ tā, ka šņaga nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

pēc kārtējā apdeita viss jānahrenizē atkal

Nē, nav pēc kārtējā apdeita šņaga atpakaļ. Ja apdeito patīrītu W10, pēc lielā apdeita nenāk senāk atinstalētās programmas atpakaļ, tik, ja kāda jauna programmiņa tajā laidienā parādījusies, tā pirms gada parādījās tas viņu 3D, tas bija kā jaunums klāt, bet visi iepriekš atinstalētie nafig, spēlītes kaut kādas, visādas ziņu aplikācijas... pēc lielā apdeita nebija, praktiski sistēma izskatu nemaina, kā tev tā ir sakārtota pirms apdeita, tāda arī tā tev paliek, lielās fiškās.

Link to comment
Share on other sites

visādi Gb ar spēlēm jau nu gan ir atpakaļ, zb viņjas nahr@zēt

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , raiviic teica:

tādēļ aizvien vairāk sāku domāt, ka nāksies kāpt ābolu dārzā.

Ja tevis lietotais softs der ābolam, kāpēc ne. Man ir softs, kas uz āboliem nav paredzēts, es pat nedomāju tajā virzienā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , drunk_lizard teica:

w10 briiniskjiigi aktivizeejas ar w7, w8, w8.1 seriaaljiem un ir absoluuti licenzeets.

Veči padalāties kā? Diviem klientiem, nenostrādāja, ģenerātoru liku!!!! Bailes vēlreiz ko mainīt! :sorry:

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , drunk_lizard teica:

goda vaards bila laikos bija labaak)

A huju, kurš atceras kad pārgāja no 98 uz XP, kamēr neiznāca SP3, itāļi bija lielākie ventilātoru un dzēšešanas iekārtu ražotāji, neviens viņu aprēķinu softs uz Baltic coode pages nestrādāja,  2 gadi absolūta murgi!:girl_mad:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nē, labeļi uz dirsas!


Pareizāk sakot vienam win7, otram tipa win8 bios uzlīme :shok:

Link to comment
Share on other sites

a kuij!

Link to comment
Share on other sites

Just now, drunk_lizard teica:

anyway peedeejie bruuveejumi njem w7 seriaali bez probleemaam.

Nu ok, bet tādu jau vairs nav tik daudz, kārbām nav jēga, portatīvie jau iet uz beigām!

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka šīs "burvīgās" OS pēdējā, lielajā apdeitā ir "fīča", kas nesaglabā Run (Win + R) vēsturi. Vispār šķiet, ka Win10 ar šo ir bēdīgi, jo agrāk, kad saglabājās vēsture un gribēji to nodzēst, tas bija jādara caur pakaļu (regedit) un nekur neatradu iespēju kā vecākām OS (Win 8, 7, XP), ka ar dažu klikšķu un ķekšu palīdzību iekš Task Bar, to varētu panākt.

Link to comment
Share on other sites

@Guncha, šitais vairs nestrādā?

The location of this setting has changed in Windows 10.

  1. Open the Start menu
  2. Select Settings
  3. Select the Personalization button
  4. Select Start in the left column
  5. Toggle Show most used apps to the On position

Atceros, arī vecajām Windows versijām tas bija kaut kas līdzīgs. Reģistrā līst nevajadzēja, bet nu gluži intuitīvs tas "most used app" nav.


Ak, šis burvīgais foruma komentāru parseris… Nu nebija tai komentārā ne 6. rinda numurēta, ne pēdējā rinda citātā iekļauta. Laikam jau MS nav vienīgie, kas kaut ko pamanās salauzt - arī šā foruma komentāri agrāk strādāja kā nākas :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Guncha teica:

agrāk, kad saglabājās vēsture un gribēji to nodzēst, tas bija jādara caur pakaļu

Vadības panelis, Failu pārlūka opcijas, poga Notīrīt. Tas nodzēš Win+R vēsturi.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Pirms 33 minūtēm , snukurins teica:

ja es tagad nopērku datoru ar W7 kur tas rakstīts pirkuma dokumentos

Interesanti, kur vēl ko tādu jaunu (e-bay un kaktu kantori neskaitās) nopirksi ?  Bet ja pirkuma dokumentos ir kaut kāds tur dažus gadus vecs datums - nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Datumu gan jau redz, bet nedomāju, ka BSA to meklēs - dokumenti par legālo W7 ir - ir, apgreidots uz legālu W10 ir - ir.  Drīzāk jau mazmīkstie kaut kad var kādu cūcību izstrādāt un pēc termiņa apgreidotās OS sākt čakarēt.  Bet nu hvz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oh, Windows no perētājsistēmas ir pārvērties par stervisu…

image.png.9fcd1b979cc3da693d09b94b30dff472.png

Link to comment
Share on other sites

vai jaunums? tas tika sludināts jau kopš windows 10 iznākšanas pirms 3īs gadiem..

Link to comment
Share on other sites

Sludināt jau var daudz ko. Interneta un TV reklāmās arī daudz ko sludina, bet tas nebūt nenozīmē, ka līdz visiem tās reklāmas aiziet. Arī šo konkrēto "sludinājumu" neatminos redzējis pēdējo 3 gadu laikā, vismaz ne tik uzkrītošā formātā.

Link to comment
Share on other sites

oh, super, pēc ilgiem laikiem izslēdzu datoru, rakstot kaut kādu kārtējo garo spamu… Sen tas Windows nebija resetojis power settingus :hang3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzliku uz W10 UltraUXThemePatcher + piemeklēju tēmu no googles, tagas man viņš izskatās šādi:

w10.thumb.jpg.91de9d6cb7698415be8f1cc942f8e238.jpg

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka biju sīks, tad arī liku visādas skin pakas, ehh kur tie laiki 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Esmu diezgan iecienījis rīku QuickLook. Jebkuram failam vai mapei atveras info vai preview kad nospiež spacebar. Sasodīti ērti. Nav jāmežģa roka ar Alt+Enter, lai pasklatītos cik sver kāda mape vai fails (ne vienmēr Windows iebūvētais brīnums pareizi rāda izmēru), kā arī lai ātri paskatītos kas iekšā dokumentā. Nospiežam Space vēlreiz un logs pats aizveras. :)

 

original.png

 

https://www.microsoft.com/en-us/p/quicklook/9nv4bs3l1h4s

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Manuprāt briesmīgi.

Tomēr labāk par pretīgajām standarta w10 melns uz balta tēmām, un high contrast tēmas ir vispār murgs.

Krāsas nav gluži tādas kā man patiktos, bet diemžēl pamainīt kautko vairāk laikam vairs nevar

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

@camel, ja nebūtu melns, varbūt arī tā neliktos :)

vienkārši pasaulē ir arī citas krāsas, ne tikai melns un balts, bet kopš šitas plakanums mūs atgrieza deviņdesmitajos, un tika atņemts aero - uz desmito es nevaru paskatīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...