Jump to content

Jauns auto ~ 15K EUR, līdz 20 K max


Tornis
 Share

Recommended Posts

Es Jūs (jauno auto pircēji) nesaprotu - nav kur naudu likt?

Pērkat jau tā par lielu cenu jaunu auto, pēc tam par nesamērīgām summām garantijas laikā remontējiet...

Bet kāpēc nepaņemt 3_gadīgu auto (ap ~100tk nobraukumu) par mazliet (varbūt) vairāk kā 1/3 jauna cenas un brauc kurā servisā gribi un nebūs Tev nenormālas izmaksas.

Tas mazliet izskatās pēc sadomazo...

 

p.s. Jauns auto, tikko izbraukts no dīlera salona, tajā brīdī jau zaudē ~1/4 vērtības un jau skaitās mazlietots...  :sorry: 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Knaabis

    20

  • osscar

    20

  • ivo

    19

  • Tornis

    37

Top Posters In This Topic

Konstatators

Knabi

Bet tā sajūta, ka neviena resna pakaļa nav sēdējusi tavā smukajā, jaunajā beņķī, neviens speķains friču pirksts nav aizticis tavu ērto stūrīti, tā jau tā silda, laikam oj kā silda... :D

Pofig, ka pa to pašu naudu iznāk bišķi pabraukts, bet klasi augstāks auto (protams nenonākot pirmskrīzes bezpreģelā, kad flīzētāji ar x5 brauca - puslīdz savam līmenim atbilstošs auto)

Link to comment
Share on other sites

neviens speķains friču pirksts nav aizticis tavu ērto stūrīti
 

Gar to stūri un citām lietām daudz ļaužu nogrābstās, pirms Tu tiec tām klāt...

Tā kā uz karaļa tiesībām ir naivi cerēt, bet (protams) kādam tas ļoti sirdi silda!  :yahoo: 

Link to comment
Share on other sites

Es par iepriekš pirktā LIETOTĀ auto remontu ik mēnesi maksāju tik, cik jaunam ir ikmēneša līzinga maksājums + lielāko daļu pavadīju BEZ auto... 

Link to comment
Share on other sites

Augtāk taču jau bija rakstīts Toy Rav 4. Īsais, kaut kādas 2003. gads ja pareizi atceros.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Toy Rav 4

 

nu ko tad ar tādiem brauc? 

 

man vēl ģimenes lietošanā ir saglabājies WGolf Variants 97.g. dīzelis

brauc visi , kam ir tiesības (4 cilv.),  pirms apskates iztērēju +- 200 Ls, gadā nobrauc +- 25 000 km

ģimenes lietošanā 6 gadi

nevaru teikt nevienu pārāk sliktu vārdu

 
Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, TIK nojātu auto lai katru mēnesi būtu jāremontē vēl vajag pameklēt. Bet nu jā - ir redzēts kā sieviete izvēlas auto :D

Link to comment
Share on other sites

Gribi nopirkt normālu auto - aizbrauc uz neieinteresētu servisu un uzjautā meistariem, kurš auto (tavā cenu grupā :) )ir normāls.

Tev ātri vien izstāstīs, kuras auto markas vajag un kuras nevajag pirkt.

 

p.s. Protams, ja pats (i) neproti to noteikt.

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņu forumā ar viens meklē/-ja auto ~15k robežās. Vienīgi nevis jaunu, bet mazlietotu.

 

Kur prāts pirkt jaunu auto... no ekonomiskā, ne arī komforta viedokļa nav nekāds ieguvums.

Tajā pašā škodas mājaslapā.. 1 gadu veca Octavia ar 33k km. Rūpnīcas garants .. un lētāka ~7k nekā, ja pirktu jaunu "nulliti".

 

 

Un kā var katru mēnesi plīst auto? :D Vienreiz samaksā vairāk par orģinālajām detaļām un aizmirsti par remontiem. Šo patiesību ļoti labi iemācījos ar tipa Audi sūd*** piekari.

Link to comment
Share on other sites

Šorīt pa LR1 ~8-9 no rīta gāja sižets par lietotu auto detaļu un mezglu atjaunošanu. Tur viens diskusijas dalībnieks interesanti izteicās par lietotiem auto no Vācijas. Vācijā uz bāņiem nav ātruma ierobežojumi (zināma lieta). Daudzi tur uz un no darba mauc, cik var izspiest. Līdz ar ko daudziem Vācijas lietotiem auto mēdz būt "noguruši" motori un piedziņas mezgli. Es nevēlos ielaisties diskusijās. Raidījuma ierakstu visdrīzāk atradīsiet LR1 arhīvā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Līdz ar ko daudziem Vācijas lietotiem auto mēdz būt "noguruši" motori

Ja Tu vai Tev pazīstams meistars nespēj atšķirt "nogurušu" dzinēju no laba, tad ir jāizmanto sabiedriskais transports, vai jābaro autoservisi. 

Link to comment
Share on other sites

Es nepērku lietotus auto. Uz mani tas neattiecas. Jau teicu, par lietotiem auto diskusijā neielaižos. Kam tas interesē, lai meklē pārraides ierakstu LR1 arhīvā. Manuprāt, sižetā nebija runa par patiesi mazlietotiem auto ar noskrējienu, pieņemsim, no ~13 - 50K

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Man skaidrs ir tikai viens - Jāpērk ir pēc iespējas vecāks  WGolf Variants (šim tiešām nav žēl maxima stāvvietā ar kāju taisīt ciet durvis).

Nu ja tas ir pārvietošanās līdzeklis no A->B (pilsētā), tad pilnīgi piekrītu.

Bet ja man ar to jābrauc uz darbu ik dienu ~100km, tad tomēr skatos uz ērtībām un puslīdz normālu komfortu.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jauns auto jau ir labs

pašam ir iznācis sākt braukt ar jaunu Reno Trafiku, ielej degvielu un mauc bez uztraukumiem (drīz būs 100 000 km, un nekādu bēdu)

Link to comment
Share on other sites

Es nepērku lietotus auto

Katram savs - viens domā racionāli, jo kaut ko "filtrē" no auto, bet cits, laikam tomēr neracionāli, jo:

1) ir pietiekami daudz naudas, lai neskaitītu

2) domā, ja jauns, tātad labāks

3) ...

Link to comment
Share on other sites

tie, kas teoretizē par jauna auto no salona trūkumiem, teorētiskās vērtības zudumu un vēl kaut ko laikam ne reizi nav no salona izbraukuši savā jaunā auto. Jā, ir visi tie minētie trūkumi, bet ir arī plusi - un, galu galā, ja var to atļauties - kāpēc ne? Nezinu nevienu, kas būtu nožēlojis ka paņēmis jaunu, nevis kaut ko brauktu.

Es autora vietā, iespējams, būtu skatījies uz jauno A klasi, jā, biš ārā no budžeta it kā, bet dikti patīkams skats.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

3) ...

 

 

 

3) Spogulī nēģeris neraugās pretī...  Nevienu nevēlos aizvainot, kamēr neuzprasās. Es vēlējos vien vērst uzmanību uz LR1 pārraides sižetu šorīt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Jā, jaunu auto pērk tikai idioti. Gudri pērk auto bez kondicioniera (palielinās patēriņš), neslēdz iekšā tuvās gaismas, bet par 3 Ls pielīmē kaut kādu LED lenti zem bampera (jo lampiņas dārgas), savā šrotā iebūvē gāzi un tad man pa priekšu smirdinās, jo pabraukt dinamski vairs nespēj.

Jūs sievu arī apņēmāt mazlietotu un pārtiku arī vienmēr pērkat vakardienas vai mazlietotu? Un televizors jums joprojām ir kineskopnieks, jo jaunu pirkt nav košers?

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

@@Tornis, auto pirkšana manuprāt nav salīdzināma ar pārtikas iegādi vai sievas apņemšanu.. :D Ja ir iespēja, nauda un varēšana.. var arī pirkt jaunu auto, kam visumā plusu tomēr ir pietiekoši salīdzinājumā ar lietotas a/m iegādi.. savukārt arī tam ir savi plusi un mīnusi. 

 

Jebkurā gadījumā.. viss atkarīgs no vajadzībām, iespējām.. un vēl dažādiem apstākļiem. 

Link to comment
Share on other sites

Praktiski jebkuram jaunam modelim pirmaja razhosanas gada atklajas visadi defekti...tatad pratigak ir pirkt modeli,ko vismaz gadu jau razho.

Link to comment
Share on other sites

Jūs sievu arī apņēmāt mazlietotu

Tas labi ja vēl MAZlietota gadās, citi dabon jau stipri palietotu :D

Link to comment
Share on other sites

Jūs sievu arī apņēmāt mazlietotu un pārtiku arī vienmēr pērkat vakardienas vai mazlietotu?

...ir cilveki kam patik tikai vintage.

Link to comment
Share on other sites

Jā, jaunu auto pērk tikai idioti

Nu ko Tu cepies?

Tev tik cilvēki izsaka savus viedokļus.

Nu pērc taču to ko gribi un esi laimīgs, BET, ja jau te jautā citiem - ko pirkt, tad esi tik laipns un pacietīgi uzklausi viedokļus.

 

p.s.

1) Vispār jau jāsaka paldies tiem, kas pērk tos jaunos, jo savādāk nebūtu tik daudz mazlietoto!

2) Kā jau Partyman izteicās - par auto labu vai sliktu var uzzināt tikai ~pēc 1-2 gadu ekspluatācijas.

Ir vecs un labs teiciens - labāk mācīties no citu kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vintage jau nenozīmē, ka nojāts līdz kliņķim.

Link to comment
Share on other sites

BET, ja jau te jautā citiem - ko pirkt, tad esi tik laipns un pacietīgi uzklausi viedokļus

Ja jau cilvēks jautā, kuru JAUNU auto izvēlēties, tad par to var arī izteikt viedokļus. Nemana, ka pret kādu no tiem kāds iebilstu.

Link to comment
Share on other sites

Gada laika vairak par 21.000 km nobraukt...laimigais ipashnieks,laikam  dzivojis tani auto...

Braukāju tikai uz/no darba  pa Rīgu, vasarā uz pludmali un brīvdienās kur nu kad, aizšļūcu uz plato galu šad tad -> 20tk gadā vēsi 

Link to comment
Share on other sites

Ja jau cilvēks jautā, kuru JAUNU auto izvēlēties

Bet ja nu tomēr cilvēks maldās savās domās, jo (cik var noprast) cilvēks nav uz TU ar auto, ja jau prasa padomu... 

Vai nu cilvēks ir ļoti neizlēmīgs...

Link to comment
Share on other sites

Ja visi gudrinieki uzmanigi butu izlasijusi pirmo manu ierakstu, tad apjegtu, kaa es prasiju viedokli par konkretu auto ekspluataciju, auto sortiments jau bija apmeram ieskicets. Ta vieta, lai man uzrakstitu, ka SEATiem, iemeram, ir problemas ar piekari, saka man stastit, ka es no auto neko nejedzu un vislabak ir pirkt vecu dizeli, vēlams Pasātu :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...