Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Jāpaņem priekšā SHITā citādā kompānij, jo tas ir baig nekorekti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OK, viņi atstās bezmaksas sarunas savā tīklā, bet mēneša maksu uzliks 50EUR, ko viņiem neviens nevar liegt.

Link to comment
Share on other sites

ricijs

Bitenieki drosmi sarijušies. Laiks rādīs vai tas bitei nesīs peļņu, vai tieši otrādi zaudējumus. Domāju, ka bifri lietotāji ir visai liels procents no bites klientiem.

P.S Pašam līdz vasaras vidum jāizvelk pie bites, tad jau skatīs operatoru piedāvājumus, sāku jau domāt, ka jāpaņem ģimenes pieslēgums ar vairākiem numuriem pie LMT, bet laiks rādīs.

Link to comment
Share on other sites

"Mūža" garantija ir arī tur visādām fleškām, RAM, SSD, bet tur garantijas noteikumos laikam smalki atrunāts, kas art to mūžu domāts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ko Jūs! Galvenais, ka tagad tak #VARIVAIRĀK (c) Bite. Galu galā ekonomika aug, pietiek sēdēt uz taupīgajiem un nemodernajiem tarifiem, jo tagad mēs #VARAM SLAUKT VAIRĀK! :sarkasms::sarkasms::sarkasms: 

Link to comment
Share on other sites

Bail pat iedomāties to ciparu ko tā KP saņēma par to ka tik grūti un slābani tās ačeles veras vaļā šajā sakarā

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

erglis4

kamer nav iesnieguma, tikmer valsts iestades nekust, ja biedrs "abi" butu uzrakstijis jau pirmaja diena, tad KP butu iekustejusi!

Link to comment
Share on other sites

ai, nekā nebija, viņi tur katrs pa 5-10 pakām mēnesī algā siltā ligzdiņā saņem tieši par to lai zemi raktu meklējot ko nu varētu noštrāfēt - lai tik atstrādā paši, vai no ligzdas ārā!!! Es pat teiktu - no ligzdas arā un rūtainu sauli priekšā

Link to comment
Share on other sites

versatile
(labots)

Līdz galam nesaprotu cepienu.

Iedomājamies sevi operatora pusē - sarunas lētas, abonēšana lēta, piķis nāk no vietējiem datiem, datu rouminga un iekārtu tirdzniecības.

Rouminga komponente pazūd. Kaut kā ir jākompensē.

 

Man tīri labi patīk, pērnā gada ceļojumos darbavietas apmaksāto limitu pārsniedzu par kādiem 150 eur kopumā, galvenokārt datu dēļ. Nevari atrast Kiprā viesnīcu? Ieslēdz datus un 4.22 pa pieskari. Ieslēdzi datus drusku pirms pusnakts un meklēji ilgāk? 8.44... Utt.

 

Man gan ir cita sāpe un par LMT - aprīlī otro reizi 5 gadu laikā pārtērēju savus 2 vai 2,5 GB datus. Visās iepriekšējās reizēs bija bijis tā - pārtērēji? Sūti sms, samaksā X eur un lieto XXX MB atkal. Tagad LMT visžēlīgi piedāvā man... pārslēgties uz 3x dārgāku (korp nosacījumi manam pašreizējam pieslēgumam) bezlimitu.

It kā jau vienalga, tāpat neiziešu ārpus sava limita parastos mēnešos - beeeet... Kāpēc?

Rezultātā, 5 dienas Rīgā jutos kā Ņujorkā, kur meklē jebkuru atvērto wifi, lai izdarītu kko darbam.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzbekistānā tarifibez izmaiņām. :( 

Link to comment
Share on other sites

Tak atbildēju jau - visa tā EK pasākuma mērķis bija atņemt operātoriem ienākumus par viesabonēšanu, ATŅEMT !!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lai būtu vēl skaidrāks nosaukšu pretēju procesu - atļaut piemērot mobīlajiem zvaniem un datiem "vietējos tālsarunu tarifus"  - P... ja mobīlais telefons reģistrēts Rīgā, tad par zvaniem uz/no tā Jelgavā ir atļauts piemērot 3x augstāku tarifu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)
Pirms 29 minūtēm , versatile teica:

Līdz galam nesaprotu cepienu.

Tiešām nesaproti? Vai tev patīk maksāt par pakalpojumiem, kurus tu neizmano un tev nemaz nevajag?

Ar tādu pašu domu visi autovadītāji varētu sākt maksāt, piemēram, par taksometra licenzēm. Tas tā - profilaksei, ja nu kāds sadomā, ka vēlas nodarboties ar pasažieru pārvadājumiem, tad viss iepriekš jau būtu samaksāts.

Vai arī visi kolektīvi sāksim maksāt par dažu indivīdu vēlmi medīt lūšus vai rubeņus.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, _dunduks_ teica:

adītāji varētu sākt maksāt, piemēram, par taksometra licenzēm.

Kaut kādā mērā tas jau ir realizēts. Tikko biju aizņēmies no čoma busu, lai atvestu dažas mantas uz un no vasaras mītnes. Izrādās kaut kāda vinjete jāmaksā. Uzliku mīksto un izbraukāju tāpat, bet nu vispār sviests. :(

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Tikko biju aizņēmies no čoma busu, lai atvestu dažas mantas uz un no vasaras mītnes. Izrādās kaut kāda vinjete jāmaksā.

... offtops gan, bet vai nav vairāk infas par šo? Vienk. es regulāri aizņemos busu lai visādas figņas pārvestu...

Link to comment
Share on other sites

Vēl mazliet offtops.

Racer, es saprotu tā, ka Tev nekas tur nebija papildus jāmaksā - maksā auto īpašnieks, nevis tas, kurš ņem un braukā, tā jau arī šķita...

Offtops par šo lietu off.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 46 minūtēm , _dunduks_ teica:

Tiešām nesaproti? Vai tev patīk maksāt par pakalpojumiem, kurus tu neizmano un tev nemaz nevajag?

Nesaprotu, jo, ja nesaprati, man tos pakalpojumus vajag.

Roaminga atcelšanu gaidīju ar nepacietību un lai domātu, ka vietējie tarifi paliks tādi pat, naivuma pakāpei jābūt krieeeeetni aiz vecmāmiņas, kas domā, ka mazdēls skapī zem metālhalīda lampām tulpju sīpolus selekecionē.

Mums anyway ir ĻOTI lēti mobilie sakari.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
1 stundu atpakaļ, _dunduks_ teica:

Tiešām nesaproti? Vai tev patīk maksāt par pakalpojumiem, kurus tu neizmano un tev nemaz nevajag?

Kādēļ saki ar "tu" ja runā par sevīm?

Man arī šis tikai atvieglo dzīvi un samazina rēķinus, jeb atkrīt šī sadaļa

Capture.JPG.c5c991e364307b789597886656a4f913.JPG

Un tas vēl ir mēnesī, kad praktiski vispār netiek runāts

 

Tāpat arī ļoti daudziem radi dzīvo tajā pašā Vācijā  vai UK, nebūs jāmeklē wi-fi vai jāapmāca vecmāmiņa, lai zvanītu caur whattsapp, bet vienkārši ņem un zvani

 

Un izskatās, ka tapat var izdīgt atlaidi arī šiem tarifiem, vismaz pie tele2

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu jā, jūs tagad varēsit dzīvot uz pārējo rēķina. Tad jau, protams, ka viss ir 'saprotams'.

Pasakaiet, nakuj man būtu jāmaksā par liftu manā mājā, ja man tāda lifta nemaz nav. Vai tas tiešām ir tik grūti saprotams, ka citi par to var 'cepties'?

Nav runa par +8 eur pie mēneša rēķina, bet par principu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dunduk, ja par principu, tad pa lielam ir jācepjas - kāpēc mums ir tik lēti mobīlie sakari! Visur citur tie ir dārgāki, a mums tik lēti!

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Kopējas Eiropas idejas vārdā tāpat tam kādreiz bija jānotiek, gribi vai nē, ilgetrmiņā visi tikai no tā iegūs, jo starptautiskiem uzņēmmiem atkrīt papildus izmaksas un visi tomēr reizi gadā vai divos kkur izbraucam, kvai Lietuvu. 

 

Un "dzīvot uz pārējo rēķina"  neiztur nekādu kritiku, tev tak nav liegts izmantot šo pakalpojumu. Tak arī, ja nemaldos, ir pieejamas priekšapmaksas bez šiem labumiem, lūdzu, lieto.

 

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 26 minūtēm , rubb teica:

Dunduk, ja par principu, tad pa lielam ir jācepjas - kāpēc mums ir tik lēti mobīlie sakari! Visur citur tie ir dārgāki, a mums tik lēti!

 

Kaut kā nebiju pamanījis, ka mūsu mobile operātori ar zaudējumiem strādā. Tieši otrādi - ik gadus tie tiek nosaukti pie top 15 pelnošakajiem uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka nozarē problēmas nav, drīzāk regulējums ir nepietiekams - kāš no visiem daudz vairāk, kā citi komersanti.

 

Pirms 24 minūtēm , Zin... teica:

tev tak nav liegts izmantot šo pakalpojumu

 

Nu zini, loģika līdz zemei. Ja godīgi, es pat nespēju nosaukt visus tos pakalpojumus, kurus man nevajag, bet kurus "es varētu izmantot". Tici man, tie ir miljoniem, ja ne miljardiem...

 

 

Ja man būtu pašam +3 vai +5 EUR pie rēķina, es nospļautos un muti nedzesinātu. Un arī būtu atvieglots brīžos, kad braucu uz ES. Bet man ir sieva, 2 bērni + vēl vecāki-pensionāri, kam apmaksāju telefonus. Un tur jau savācas desmiti EUR par pakalpojumiem, kurus neizmantošu (t.i. viņi nekad neizmantos). Daži te tādus tekstus bīda, itkā vienīgie uz visas planētas būtu. Un nekādā rakā nespēj iedomāties, ka ne visi tādu "maļinu" bauda.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Vienmēr šādos gadījumos, kad parādās fīča, par kuru visiem jāmaksā (te vēl paliek jautājums, vai tiešām tā uzspiestā fīča operatoriem izmaksā tik daudz, lai tās cenas celtu, bet ne jau par to stāsts) - būs vaidētāji un apmierinātie. Pirmie - meklējiet citu operatoru, tak izvēle IR! Ja kas, bez mobīlajiem sakariem var arī iztikt, var lietot arī telekoma fiksēto līniju lai vakaros ar kādu sazvanītos. Otrie... vienkārši neko, kā ir, tā ir...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

marizo

Paldies, rubb.. Man pirmīt bija neērti iepīt diskusijā  telekomu ar nevainīgo piedāvājumu par nieka 9,81/mēn un sarunām tikai ltc tīklā :D

Uz tā fona bite nemaz nešķiet tik dārga :haha:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Aha... tikai ņem vērā., ka penžu pārim katram vajag savu mobīlo, tad beigās arī nekas tur dārgāks nesanāk :D

 

Labi, es mazliet tā parupji... bet nu johaidī... mainās cenas. Vai vaidēšana te, forumā, ko mainīs? Nu nē tak! Zvaniet saviem operatoriem, krītiet uz nerva! Šeit vaidēt ir pilnīgi bezjēdzīgs pasākums! Šeit mēs varam tikai konstatēt faktu, nevis ko mainīt!

Link to comment
Share on other sites

yanitis
(labots)

zvanīju bitei, piedāvāja mazliet interneta piemest par tiem pašiem 8,5e    

un vairs neko :(

Labots - yanitis
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Tiešām nesaprotu, kā varējāt rēķinus nomaksāt 10 gadus atpakaļ, kad bija jāmkaksā par tekošo minūti un mb... Pīkstinājāt visiem?

 

Neko nesaku par tiem, kas par ģimenēm maksā,kur tiešām smuki salecās un iespējasm labāk pāriet uz priekšapmaksu bērniem un vecvecākiem.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu lasījis diskusijas par cenu celšanu neviens nepiemin, ka būtu problēmas nomaksāt, ir runa par principu, attieksmi utt.. atrod iemeslu un mākslīgi paceļ cenu, izveido mākslīgus produktus par kuriem nu jāmaksā, lai gan tu tāpat to izmantosi labi, ja 1x mūžā, varbūt vispār neizmantosi un tas pie tā, ka operatori jau tā pelna miljonus Aj, ko nu par to.. pagaudos un maksās tik tālāk, kur tad liksies :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , rubb teica:

Aha... tikai ņem vērā., ka penžu pārim katram vajag savu mobīlo, tad beigās arī nekas tur dārgāks nesanāk

 

Sanāk gan. Sakarīgie penži jau pāris gadus kā pārvākušies uz mobilajiem sakariem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 11 stundām , versatile teica:

Nevari atrast Kiprā viesnīcu? Ieslēdz datus un 4.22 pa pieskari. Ieslēdzi datus drusku pirms pusnakts un meklēji ilgāk? 8.44... Utt.

Kipras Turcijas daļā toties bez izmaiņām, pa dārgo kā līdz šim!

Link to comment
Share on other sites

@abi, uz kurām frekvencēm tad jaunie operātori darbosies? Mazāk populistus jāklausās, jauns operātors nav tehniski iespējams tuvāko gadu laikā, jo visas frekvences pašlaik jau tiek izmantotas un brīvas ir tikai speficiskās (kad pēdējo reizi apsvēri Triatel kā alternatīvu? :) ).

EU regula stājas spēkā 15. jūnijā, tāpēc operātori tagad nāk ar paziņojumu, jo klients jāapziņo mēnesi iepriekš par cenu izmaiņām, no turienes arī vienādais datums, to nosaka regula nevis kartelis.

 

PS. visi cepjas, ka jāmaksā vairāk kā vajag, bet kā ar apdrošināšanām (OCTA, īpašuma utt)? Tur taču maksājam par to, ko sadauza vai salauž cits un viņa radītos zaudējums sedzam mēs. Joptvaj, visi, kas piedāvā par kripatu vairāk pakalpojuma kā man vajag ir mafiozi nolāpītie!!! boot forumā ir vairāk sadaļu kā man vajag, tāpēc man vairāk reklāmas jāskatās - forumu oligarhi, cietumā viņus visus!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc mani būtu jāsatrauc frekvencēm? Lai speciālisti par to domā un ja nu nudien frekvences nepietiek, lai dara kā gāzei, elektrībai un kam tik vēl ne - truba, drāts, frekvence visiem viena, vienās rokās un operātori nomā iekārtu izmantošanu. Nu ko tāda verga domāšana? Valstij ir pilna sauja iespēju da jebkam tā vai savādāk pilnībā izjaukt debesmannu, vajag tikai politisku gribēšanu, līdzekļi atradīsies! Nu nav tādu bezizzejas situāciju, vai, vai mēs maziņi, nevienam nevajadzīgi, neviens ar mums nerēķinās, neko nevaram. Pateiksi tiešā tekstā kādam operātoram ka par pigoriem atņemsi licenci, frekvenci, nummurus vai ko nu tur vēl un sāksies tāds jandāliņš kas skaidri parādīs ka tā mūsu mazā pīrādziņa gabaliņš te reāli ir oi ku iekārojams!

Un vēl, kaut kādā Honkongā cilvēki cits citam uz galvas dzīvo 16 stāvos, visiem telefoni, visi zvana, visiem pietiek frekvences, antenas, viļņu, a mums "neapdzīvotā tuksnesī" pietrūkst?!?!? Nu melo taču, un nekaunīgi. Pietiks ar 1 likumu kas uzliek par pienākumu visiem operātoriem dalīties par simbolisku maksu vai vispār bez maksas ar savu infrastruktūru ar jebkuru citu operātoru valstī, analoģija ar tagadējo EU viesabonēšanu, un viss, i frekvences pēkšņi atradīsies i gribēšana šajā tirgū strādāt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...