Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

raiviic  - izliecies vai kā? Ar frekvencēm te nav vispār nekāda sakara, ja nu vienīgi tāds ka tās izmanto par ieganstu. Tu apgalvo ka teiksim LMT pie gribēšanas nevar apkalpot 20 miljonus lietotāju Latvijā tāpēc ka frekvences trūkst? Varbūt Tu apgalvo ka piemēram 1 LMT var apkalpot 4 miljonus lietotāju Latvijā, bet 5 operātori to nepakam nespēs frekvenču trūkuma dēļ? Nevag dullināt galvu. Vajag tik gribēšanu nodrošināt vienlīdzīgu peeju "frekvencei" visiem operatoriem, par ko arī runā 38 pretendenti tajā rakstā mazliet augstāk, kuru Tu neizlasīji. Ja 3 operātoriem vienādam abonentu skaitam frekvenču pietiek, bet 5 pie tā pašu abonentu skaita pietrūkst frekvences, tad tas nozīmē ka operātori tās nelietderīgi izmanto. Atliek tikai uzstādīt operātoriem tādus spēles noteikumus, lai viņi ir spiesti savstarpēji dalīties ar frekvencēm - gribi strādāt šajā valstī, dalies ar savu frekvenci un antenu ar jebkuru citu operātotu pēc pirmā pieprasījuma un par godīgu cenu. Var vispār frekvenci iedot tikai VAS "Mobilā frekvence" un lai visi operātori ir virtuālie, vajag tik patiesi gribēt.

 

Es saprotu ka gribas visur jaukt frekvences un antenas iekšā, bet diskusija vispār ir par absolūti netehnisku lietu - tarifiem, to izmaiņām un cenu karteli.

 

Operātori vienkāršas lietas nosauc pilnīgi citos vārdos un mēģina pārliecināt ka melns ir balts. Es te jau kā piemēru ieliku matemātikas uzdevumu, kurā ir izdarīts tieši tas pats. Reāli nogriežņi nosaukti trīsstūriem, maksimāli iespējamie 180 grādi trijstūrī nosaukti par tiekšanos uz bezgalību, vienādmalu trijstūris aprakstīts kā sarežģīta ģeometriska figūra. A doma ta pavisam vienkārša - pat bērnam ir skaidrs ka operātori samazinot sevis maksātos viesabonēšanas tarifus citu valstu operātoriem, vienlaicīgi savstarpēji vienojas palielināt kopējo cenu gala patērētājiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Runa par frekvencēm sākās, lai parādītu, ka viss nav tik viegli. Piemēram, ir tāds trunking gain, kas nozīmē, ka sistēmas vērtība ir lielāka kā to sastāvdaļu summa. Jebšu izdalot frekvences uz vairāk operātoriem sistēmas efektivitāte mazinās un vietā, kur x klientus y operātori varēja apkalpot normāli, tagad var rasties problēmas, ka sistēma to vairs nevar izdarīt un par lētiem datiem vari aizmirst (pretējs efekts,ko tu vēlies- cena ceļas, jo pieprasījums pārsniedz sistēmas piedāvājumu). 

 

PS. par 38 pretendentiem izlasi vēlreiz - tas attiecās uz frekvencēm, ko ieguva Bite un tur ir minēts Triatel kā tā brīža trešais lielākais operātors, kas, savukārt, nozīmē, ka ieejot ceturajam viens tika izspiests no LV tirgus (paceļ rokas, kurš lieto Triatel?)

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

abi plakāts (Dodiet tautai vēl vienu lēto cenu operatoru svētlaimei!) rokā un tipini stāvēt pie saeimas! Tikai atceries, ka ar labdarību operatori nenodarbojās ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ir svētdiena. Aizej, iedzer kādu labu alu (ja gadi un iekšas atļauj) (nevis tos, par ko raksts), atslābinies. Tāds uzvilcies izklausies ...   P.S. ir jau 4 operatori...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

3 konkurējoši (LMT, TELE2, BITE) operātori un 1 virtuālais(Amigo), tam Triatel ir tikai CDMA licence

Nemaz neesmu uzvilcies, pat neesmu sācis pētīt kurš operātors tieši man patreiz piedāvā izdevīgāko risinājumu. Šī vienkārši ir aktuāla tēma un nu jau uz to ir pavilkušies lielie alus darītāji, drīz gan jau ka vēl kāda nozare sāks līdzīgā stilā kladzināt teiksim sakarā ar Prizmas aiziešanu, CircleK vs Lukoil un vispār enerģētikas tirgu, piena, gaļas ražotāji, taksometri, sabiedriskais transports, atkritumu saimniecība. Vispārēja vēlme monopolizēt tirgu un "под шумок" gūt sabiedrības klusējošu atbalstu tirgus konkurences ierobežošanai.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tev nāk prātā bezsakaruzdevumi, man savukārt sen zināma gudrība:

 "Nekad nestrīdies ar idiotu –
vispirms viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi."

 

1:0

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Labi. Vēl viens uzdevums mūsu uzdevumu karalim. Pamēģini atrast kādā LV benzīntankā letāku degvielu (95E) par 1.1-1.0Eir0/l... Šeit es runāju par oficiāliem kantoriem, ar visu PVN, u.t.t.

Vot varu salīgt ka neatradīsi!

Uz ko es velku? Vot to tev būs jāizdomā ...

Viss, jāpaņem 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini vispirms pats atrast vairāk par 3 degvielas tirgotājiem, varu saderēt ka atradīsi. Vari pat patrenēties salīdzināt RU, BY, LV un UK devielas netto (bez nodokļu summas) cenu salīdzināšanā benzīntankos. Uzmini kāpēc! Vēl vari patrenēties izrēķināt cik % no vidējās pensijas UK sastāda te minētie vidēji 30 paundi telefona rēķinam un cik tas ir salīdzinot ar 9 EUR un mūsu vidējo pensiju, būs vēl labāk ja aprēķinu tīrības dēļ vidējās pensijas aprēķinos abās valstīs netiks aprēķinos ietverts tie 10%  no pensijām, kuras ir vislielākās.

Ja reiz piedāvā kaut ko rēķināt, tad pašam ir jābūt skaidram kāda tad būs stāsta morāle! Neapmierina degvielas cena? Brauc ar gāzi 2-2.5x lētāk, alternatīva ir.

Pēc tādas loģikas  - likvidējam operātorus, atstājam tik LMT, maksājam 50 EUR mēnesi un zinam ka visu extra peļņu saņem Latvijas valsts kā īpašnieks un par to naudu finansē medicīnu vai vismaz neceļ citus nodokļus.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Da labi, ko te ņemties - būtu bijis naivi cerēt, ka šī regula neliks operatoriem celt cenas, jo lielai daļai no tiem viesabonēšana bija zelta bedre, kas tagad aizbērta.

Nu un katras valsts operatoriem tas nes citādākus izdevumus. Cik zinu, mūsu operatoriem ar viesabonēšanu tāpat nav bijis viegli, jo gribas plēst no citu valstu operatoriem un pašiem arī nākas maksāt ne pa jokam. Piemēram - LT un PL pilsoņi ukrainā maksā padsmit līdz pārdesmit centus par viesabonēšanu bet mēs... ap Eiro. Ko lai dara, ja esam maza, bet lepna valsts - nākas "turēt krunku".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Racer teica:

Tev nāk prātā bezsakaruzdevumi, man savukārt sen zināma gudrība:

 "Nekad nestrīdies ar idiotu –
vispirms viņš tevi novedīs līdz savam līmenim un tad sakaus ar pieredzi."

 

1:0

 

Pardon, piemirsu ka esi profesors ne vien frekvencēs, bet arī tarifos, ekonomikā, rādiolietās, foto, video un galvenais rallijā! Turpmāk nekādā gadījumā nestrīdēšos ar Tevi! Ja teiksi ka sakaru tarifi ir pareizi, ok, pareizi, šaubu nav, ne mazāko, jāiet tik maksāt! Teiksi ka elektrībai jābūt dārgākai, ok, lai iet, var pie reizei olām, gaļai un pienam pacelt lai ir solīds Eiropas līmenis. Galvenais neaizmirsti mani pasaukt kad dalīs Eiropas algas, pensijas un 36 stundu darba nedēļu!

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa
viesturs0711
2017.04.27. , 12:31, Sky_High teica:

LMT varētu ieviest tarifu ar, piemēram, 60 min, 100 sms un 2gb netu par kādiem 12 eur

Vispār tāds tarifs jau pastāv. 100 min., 100 sms un 2GB neta - maksā 11,34eur. Tiesa, Amigo, bet mēs taču visi ļoti labi zinam, ka Amigo=LMT

Link to comment
Share on other sites

Nu ta beidzot! Te gan vēl jānovēl izskatīt lietu arī pēc patiesās būtības, jo par piemēru ne es parsonīgi, ne kāds no manas ģimenes locekļiem vēsturiski nekad nav iztērējis ne gramu mobīlā interneta Eiropā ārpus LV un mobīlos telefona sakarus Eiropā ārpus LV pēdējo 10 gadu laikā labi ja 5-10 min. visi kopā pa 10 gadiem. Sanāk ka ja negribi maksāt lielu summu par to ko nekad nelietosi - jāatsakas no mobilā interneta. Nav godīga tarifu plāna tiem 60-70% LV iedzīvotāju kas nekad tā arī nedosies Eiropā notērēt mobīlos megabaitus vai sarunu minūtes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...

Vdeo beigās arī lieliski tika paskaidrots iemesls, kam arī piekrītu...

 

A ko darīt ja Eiropas regula to nosaka? Uzm*zt?

 

Nu 60-70% noteikti tieši dosies uz Eiropu kaur kad, vai tā būtu radu apciemošana, komandēumi, hokeja čempionāts, festivāli, Tenerife, šopings vai tirgus Polijā... Ne visi ir kaut ko pazaudējuši NVS valstīs

Link to comment
Share on other sites

Āha, maziem bērniem kā reizi ir dikti aktuāli, pensionāriem, strādniekiem kas reizi gadā uz Ēģipti aizlido. Ja weekendā aizbrauc uz leišiem, ar var pāris stundiņas bez ļurināšanas iztikt. Ta ko tur runāt - ieejam Rīgas centrāltirgū un skaitam cilvēkus pēc ārējām pazīmēm - lietos viņi to vai nē. Nepatīk centraltirgus, var paņemt tirdziņu kadā Latgales mazpilsetiņā. Domāju tepat forumā arī atradīsies pietiekami biedru kas, ja arī kaut ko palietos no tā visa, tad labi ja pāris dienas tuvāko pāris gadu laikā. Cilvekiem vajag uz poliklīniku pazvanīt, pateikt radiem ka vēl nav nomiris vai, gluži otrādi, ir palicis slikti!

Apdrošināasna taču "Uzm*zt?" var nopirkt polises bez Eiropas

 

Pie tam, regula atiecas uz viesabonēšanu, bet te par mobīliem datiem ierubī pēc pilnas programmas. Varbūt kļūdos, jameklē tad precīzs teksts. Regula vai tad aizliedz piedāvāt papildus sarunu paku "Tikai LV" vai papildus datu paku "Tikai Tele2 tīklā Baltijā". Lai tad ir 2 EUR starta pieslēgums ar visām Eiropām un 50Mb interneta, kam var piepirkt klāt to ko cilvēkam patiesi vajag. 

Link to comment
Share on other sites

kur Latvijā var nopirkt OCTA polisi bez Eiropas seguma?

Regula attiecas arī uz datiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

ur Latvijā var nopirkt OCTA polisi bez Eiropas seguma?

Vairs neatceros, kaut kas uz B burta bija, vai nu BAN, vai BTA, varbūt kļūdos, bet ka tādas vispār bija, tas točna. Varbūt ir jau izmirušas, neesmu pētījis, jo piemēram zaļā karte uz BY mēnesim maksā 3 EUR, gads kaut kādi 12-15 EUR (precīzi neatceros) - tā cenas starpība nebij diezko nopietna, 5 EUR uz gadu varbūt 5 Ls. Pats neesmu tādu pircis, precīzi neatceros

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Kam cenas ir pacēlušās? Tarifiem Diedelnieks un Limonādietis.

 

Brīvība pacēla pa 2.90€ tagad maksā 12.90€. Labi, nebraucam uz Eiropu, tad var paņemt LMT Okarti kas par aptuveni 8.60€ piedāvā to pašu ko Brīvība, zvani uz VISIEM tīkliem Latvijā, plus 450MB interneta uz mēnesi, kas Brīvības piedāvājumā diemžēl neietilpst. Pa 12.90€ komplektā nav nekāds interneta apjoms, nav pat tie 50MB un lēnais ātrums, kas bija kādreiz, kad 50MB tika iztērēti.

Vai tad 8.60€ ir sūdīgi??? Viss tas pats kā bija, plus 400MB interneta klāt un piedāvājums palicis par 1.40€ lētāks.

 

Ok, 8.60€ pa dārgu, zvanam tikai uz 4 populārākajiem tīkliem... Ņemam Amigo Lielais - 4,99€/mēn. Būs neierobežoti zvani un SMS uz 4 lielākajiem tīkliem! Pat 30MB interneta būs bonusā. Pārējo gan jāizvēlas, vai nu kādu apjomu uz mēnesi jebšu arī pēc vajadzības uz vienu dienu. Kurš operators piedāvā pieslēgt uz sitienu neierobežotu internetu dienai pa 50 centiem? Amigo piedāvā! Iztērēji mēneša apjomu un pēkšņi vajag daudz un tikai šodien!

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Ko var izdarīt ar 400 mb? Reāli, ja nebūtu wifi, kādi 30/40 GB pa mēnesi saskrietu stabili.

Diedelnieks bija zelta tarifa vērtē...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 7 minūtēm , erglis4 teica:

Ko var izdarīt ar 400 mb? Reāli, ja nebūtu wifi, kādi 30/40 GB pa mēnesi saskrietu stabili.

Apetīte rodas ēdot. Cik Bite un Tele paģērēja par 30-40GB/mēn? Tās nebija mazas summas. Ja ir vēlme pēc neierobežota interneta, tad par to ir arī jāmaksā! Ja mēnesi operators par papildus 10eur piedāvā bezlimita internetu tas tas nav dārgi!. Pirms gadiem pieciem, sešiem, internets bija stipri dārgāks un stipri lēnāks!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Zin... teica:

http://apollo.tvnet.lv/zinas/rungainis-zemo-cenu-laikmets-telekomunikaciju-joma-ir-beidzies/794158

 

Bet nu šis jau arī droši vien no naudas procesiem neko nesaprot un ir uzpirkts :( 

K.Skalbes "Kaķīša dzirnaviņās" bija tāds Melnais runcis, he, he, ...

Šitais vepris prasās pēc kaušanas. LMT peļņa pagājušajā gadā 31 miljons.

 

šie ir pirmie komentāri zem minētā raksta...

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)
pirms 3 stundām , erglis4 teica:

Ko var izdarīt ar 400 mb? Reāli, ja nebūtu wifi, kādi 30/40 GB pa mēnesi saskrietu stabili.

Diedelnieks bija zelta tarifa vērtē...

 

Ko jus ar tiem telefoniem darat... 24/7 masejat vinjus?

Pats lietoju planu par 2eir menesi kur ir 100min/100sms/100mb un pietiek...  , netu iesledzu tad kad reali kko vajag, un arii caur opera Mini kur tie 100mb parversas reali uz 500mb.

kad beidzu lietot netu, izsledzu ara- rezultata jalade telefons vien reizi 4-5as dienaas.

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

erglis4

:) masēšana. jebšu sevis neierobežošana. Mūzika, bildes video.

Link to comment
Share on other sites

Müller
Pirms 54 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

netu iesledzu tad kad reali kko vajag

a ka zinat kad vajag?  kada jega no telefona lidzi ja nevar uzreiz izlasit sanemtas zinas watsapp, epastus utt, bet abildet tikai pec kaut kadam stundam vai dienam kad tiek pie wifi? zud visa mobila telefona jega, but sasniedzamam. ja neviens neraksta tad varbut sads variants vel iet cauri

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 1 stundas , erglis4 teica:

Mūzika, bildes video.

Nu, kaut kas jau jādara vilcienā un trolejbusā... 

Link to comment
Share on other sites

uldise
Pirms 3 minūtēm , Bruketajs teica:

Nu, kaut kas jau jādara vilcienā un trolejbusā... 

Agraak cilveeki sarunaajaas, tagad pat pazinjas vienaa telpaa komunicee ar ieriiceem...

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, Müller teica:

 kada jega no telefona lidzi ja nevar uzreiz izlasit sanemtas zinas watsapp, epastus utt,

Man viss augstākminētais mēnesī iekļaujas 200-400Mb, jo kaut ko no tā visa bite neskaita. 

Link to comment
Share on other sites

Zin...
pirms 2 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

Pats lietoju planu par 2eir menesi kur ir 100min/100sms/100mb un pietiek...  , netu iesledzu tad kad reali kko vajag

Forši, malacis, citiem telefons ir darbarīks :)

 

Deezer, iCloud, e-pasts, Google Drive, FB, Whatsapp, Skype utt utjp. mēnesī savus aptuveni 7GB paņem ar visu to, ka man arī wi-fi stāv ieslēgts.

 

Protams, ja nav vajadzība tad viss ok, man mamma ar iztiek ar pārdesmit MB mēnesī. Visvairak gan man uzjautrina visi - man ir pēdējais Galaksijs vai iPhone,bet izmisīgi meklē wi-fi cilvēki... 

 

@abi - tu man tomēr šķieti daudz spriestspējīgaks par apollo vidējo komentētāju, kam vienmēr viss būs slikti un nemāk saskaitīt 4+7 tādēļ nemini kkādus komentārus apollo :) 

Pirms 8 minūtēm , snukurins teica:

Princips ļoti vienkāršs,ja kādam ļoti vajadzēs tad piezvanīs,neeiešu tak tērēt laiku kuiņai jo ne jau man vajag.

 

Pastāv arī uzņēmuma/departamentu/tuvu draugu/vienalga kādas grupas Whatsapos vai hengautos, ko tad, viens visiem rakstīs,bet tev kā kungam zvanīs? Tev aizfaksēs kādu steidzamu bildi?

Link to comment
Share on other sites

Guncha
Pirms 39 minūtēm , Zin... teica:

Visvairak gan man uzjautrina visi - man ir pēdējais Galaksijs vai iPhone,bet izmisīgi meklē wi-fi cilvēki...

 

Tā pat kā paņemt mogo džipu un ziemas riepām ņemt vēl vienu krītu, lai pirktu lietotas riepas un tām pašām vēl kaulē cenu. Tas normāli! :D

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
(labots)
Pirms 41 minūtēm , Zin... teica:

Forši, malacis, citiem telefons ir darbarīks :)

 

Deezer, iCloud, e-pasts, Google Drive, FB, Whatsapp, Skype utt utjp. mēnesī savus aptuveni 7GB paņem ar visu to, ka man arī wi-fi stāv ieslēgts.

 

Protams, ja nav vajadzība tad viss ok, man mamma ar iztiek ar pārdesmit MB mēnesī. Visvairak gan man uzjautrina visi - man ir pēdējais Galaksijs vai iPhone,bet izmisīgi meklē wi-fi cilvēki... 

 

 

Hvz, man ari vins ir darbariks. muzika kkada/radio ieslegts labu dalu no dienas, izmantoju lukturi dien-dienaa un kalkulators ari tiek izmantots ikdiena kaa ari paris specifiski app darbam.  Kruts darbs tev ja tev vins sastav no sedeshanas, FB,traukos, un skypaa :D Bet nu pa lielam nav isti laika ne ari gribesanas ar tam ''socialo tiklu'' hujinjam nodarboties un komentet/laikot kko beztolkaa.

 

Ja butu vajadziba un vajadzetu mobilo netu tad ari panjemtu, vienu bridi bija diezgan laba rezerve bet tad sapratu ka es vinju vispar neizmantoju un apnika ari telefonam bateriju ladet katru dienu.

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

Kaut kā ar 500mb ir pieticis, nejūtos apbižots.. :D netam, whatsapp utt pietiek ar atliektiem galiem. Kad netu nelietoju, izslēdzu.. darbā ir nets, mājās ir nets..

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Mums veikalā ir viens mudags piegādātājs, kuram planšete ir darba rīks - viņš kko planšetē buras onlainā, tad uz mūsu pc izdrukā pasūtījumu un pa mūsu faksu aizsūta - vot tas ir līmenis, kad tiek savienoti 2 gadsimti. 

Bet ja nopietni, es nekomunicēju pa darbu Skype - tā ir arhajiska un mirusi tehnoloģija. Whatsapp funkcionē ok, Ukrainas zvaniem Viber, bet to cenšos pie wifi, lai komfortablāka kvalitāte. 

Nu un cik esmu novērojis - normāls klients piezvanīs, bet laika tērētāji sūtīs ekrānshotus watsapā... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Bruketajs teica:

Skype

Johaidī, izrādās, ka strādājot vienā no lielākajiem Eiropas IT uzņēmumiem esmu ikdienā vairāku gadu garumā lietojis mirušu tehnoloģiju... ;(

Paldies Bruketajs, apgaismoji...

No otras puses, var būt Tavs niks atbilst patiesībai?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 12 stundām , rubb teica:

No otras puses, var būt Tavs niks atbilst patiesībai?

Iespējams. 

pirms 12 stundām , rubb teica:

Johaidī, izrādās, ka strādājot vienā no lielākajiem Eiropas IT uzņēmumiem esmu ikdienā vairāku gadu garumā lietojis mirušu tehnoloģiju... ;(

Arī taisnība. Kā bija tad, kad tas "gļuks" uz +-2 dienām bija miris? 

Un galu galā - "LIELĀKAIS IT UZŅĒMUMS EIROPĀ" nav rādītājs tam, ka viss uzņēmumā notiek perfekti un viss ir zūper.

Godīgi, ja manam uzņēmumam būtu tāds statuss, es nelietotu Skype, bet ieviestu iekšējo sistēmu... Ak jā - man nav tāds uzņēmums, bet Jabber serverīts ir, jo nav vēlmes savu saraksti ar dažiem cilvēkiem uzticēt mikromīkstajam.

 

 

Labi, beidzam, offtopiku - sākās viss par "citādo kompāniju" - par viņu arī turpinam.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Vakar sievai zvanīja Bite, piedāvāja majas internetu ar aizvesturisko plansetu uz 3 gadiem, ar "neierobežotu internetu"  (izradijas tikai 125GB, a pec tam neka) par 14 Eur :) 

Par atlaides pieskjirsanu esosajam tarifam, kluseja ka kapaa... 

Link to comment
Share on other sites

Tad jau cenas kritušās :D Pirms pāris mēnešiem zvanīja un piedāvāja planšeti pa internetu 15€ uz 3 gadiem. Bet pirms 2 gadiem šie vēl par planšeti gribēja mēneša maksu nokāst + internetu pa tiem 15€. 

Link to comment
Share on other sites

Šodien uzmanīgāk izlasīju to vēstuli, kur citādā kompānija nesen izsūtīja saviem klientiem par izmaiņām tarifu plānos. Uzmanību piesaistīja šie divi apakšpunkti

Citēt

Lai Jūsu mobilā pasaule kļūtu arvien jaudīgāka, Jūsu tarifu plānā būs iekļauts:
·    saziņas brīvība, atrodoties Latvijā un ceļojot Eiropā – neierobežoti zvani un īsziņas visās Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs un Latvijā;
·    100 minūtes mēnesī, zvanot no Latvijas savējiem, kuri dzīvo Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs;

 

 

Pirmajā apakšpunktā viņi saka, ka būs neierobežota iespēja zvanīt, bet otrajā, ka būs tikai 100 minūtes! Piezvanīju viņiem un čalis atzina, ka tas ir feileris un atsūtītā informācija ir nekorekta. Īstenībā būšot tā, ka atrodoties kādā no EEZ valstīm uz citām EEZ valstīm varēs zvanīt cik uziet, bet esot Latvijā zvanot uz EEZ valstīm varēs norunāt 100 minūtes, bet pēc tam katra minūte par papildus maksu.

Skatos, ka Tele 2 neko neierobežos apjoma ziņā zvanot no Latvijas uz citām EEZ valstīm. Pluss viņiem.

Link to comment
Share on other sites

TV3/Viasat un visa pārējā MTG šņaga piederēs Bitei.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...