Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Long John
pirms 4 stundām , M@R$$ teica:

Bite&T2 zolīdi sasinhronizēs cenas +/- . LMT dzīvos savā kosmosā

 

Hvz par to kosmosu. Man ir LMT Brīvība un pa 13 Eur/mēn runāju ar visu Eiropu cik tik uziet. Manuprāt, nav nemaz tik dārgi, jo sevišķi, ja man mazdēli Berlīnē un vēl daži "pļāpājami"  čomi Eiropā...:) 

Nupat biju Marokā un pamatīgi izbrīnijos par Bites apetīti- man (LMT)  zvani uz LV bija 2, 17 Eur/min  , bet ceļabiedram Bitē-  pāri par 5 Eur/min !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Pie kaimiņiem ir noplūdusī info , kas parādījās un pazuda.  Mani gan šie tranu un teļu pārsteigumi neuztrauc - esmu LMT klients jau vairāk kā 20 gadus un neko mainīt netaisos.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv
Pirms 20 minūtēm , raiviic teica:

Pie kaimiņiem ir noplūdusī info , kas parādījās un pazuda.  Mani gan šie tranu un teļu pārsteigumi neuztrauc - esmu LMT klients jau vairāk kā 20 gadus un neko mainīt netaisos.

 

maxresdefault.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 7 stundām , Kaspars12 teica:

Viestur tie 4,75eur tiešām telei būs ?

Ne Telei, bet Bitei no 1.jūnija. Tiesa, lietot varēs tik latvijā! Gribi aizbraukt uz leišiem vai Igauņiem, ņem pieslēgumu!

Limonāde ar šo gadu būs laikam beigusies un viss maksās tik cik tas maksās! Tā vismaz izskatās!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Jāsaka, ka Telei ar mazo zeltu pa 8.49, varēs uz visu eiropu zvanīt! Nav jau nemaz tik slikti! Vecajās naudās tas ir LS 5.97. Kungi, 6 lati par telefona rēķinu nav kosmoss. Vai atminamies kādi bija rēķini pirms gadiem desmit un cik Megabaits maksāja, par zvaniem uz Eiropu vispār nerunājot!!!!

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Protams atceros laikus  ka maksaju 20ls/menesi un bija jaskaita minutes/sms , par MB vispar pat nebija saruna, tad jau bija jaskaita KB..

Vel jamaksa par numura noteiceju bija :D + 20ls/menesi taja laika bija stipri daudz vertigaki neka shodien.

 

Bet nu busim realistiski,nav vairs 2005 gads

 

 

offic ten ir operatori apvienojusies un salikusi braligi visi savus tarifus augsha lai visiem labums ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienk tauta bija pieradusi pa lēto torčīt netu, SMS un zvanīt, tagad divīts klāt pie rēķina, tā uzreiz visiem panika.

a kas ir divīts? Smēķi nesanāk, aliņš, nu kurš nu ko dzer, bet knapi.

vienk te jau vairāk sporta pēc tiek lietas teļu asaras. Neko darīt, galvenais - nekad nezaudēt paniku!

Link to comment
Share on other sites

Par to panikas celšanu, es domāju, ka lielākā daļa te dzīvo uz zemletes precēm, tādēļ protams nedos vairs tādas konfektes kā esam pieraduši, bet arī zemgalda piedāvājumi nekur nepazudīs.

Link to comment
Share on other sites

Joka pēc parēķināju un tomer sanāk, ka iegūšu ar visu tarifa pacelšanu, vismaz šogad. Vasarā sanāks ik pa laikam pabūt ārpus LV, jeb "darba laiks" atļauj beidzot izceļot to, kas gribēts jau sen, kā arī ik pa laikam bija jāzvana kādam uz EU (kas spītīgi neizmanto Wacapu). Tagad ar visu šo atkritīs uztraukumi par to, kur un kam zvanīt vai lietot netu.

 

Bet visparīgi jā, manuprāt arī dēļ pārspīlētā daudzuma zemgalda tarifiem arī tika šis daļēji panākts, nu dzīvojāt pirms tam pārlieku lielā leiputrijā dažs labs.

 

Visvairk man gan izbrīna, ka dažs te kapeikpi*anas dēļ vēl sēž uz priekšapmaksām(bērnu gadījumi neskaitāās) un reizi nedēļā kkas jāpieslēdz vai jāatjauno, tiešām 2-3 eur dēļ tas ir to vērts? O_O 

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tagad par priekšapmaksām ir palikušas? Sievai ZZ uz pēcapmaksu pārslēdzu, ir labāk saņemt rēķinu kā ņemties ar tām ieskaitīšanām un pagarināšanām :D

 

Kas attiecās par tiem 2-3 eur.. katrs eur ir svarīgs :D No šādiem sīkumiem sakrājās diezgan labas summas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Priekšapmaksa derīga mazgudriem lietotājiem, kuri vēl (vai vairs) neprot pārvaldīt savas sarunas un gvelzšanas tieksmes. Pamatā iznāk bērniem līdz kādiem 10-12 gadiem, nu un tiem attīstībā pielīdzināmiem indivīdiem.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ir racionālāki veidi kā ietaupīt tos 2-3 eur, nevis jāt sev smadzeni ik pa pus gadam vai gadam sev un operatoram. Bet katram savs :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , e = d teica:

Pamatā iznāk bērniem līdz kādiem 10-12 gadiem

Atkārtošos - bērnam Bomba beidzās un tagad EUR 4.31 - 2GB un haļava zvaniem un SMS uz populārajiem tīkliem. Gan jau kaut kas mainīsies, bet pagaidām ir ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , e = d teica:

Priekšapmaksa derīga mazgudriem lietotājiem, kuri vēl (vai vairs) neprot pārvaldīt savas sarunas un gvelzšanas tieksmes.

Ir arī priekšapmaksa ar ∞ zvaniem un sms, kur nekāda pārvaldīšana nav nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

Nu zvanīšana NVS ir finansiāla katastrofa, parasti paņemu vietējo nummuru no kāda (tur nevar tā vienkārši kioskā priekšapmaksas karti nopirkt, jo raugi - terorisms)

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ saku, ka varbūt šie plani Tev varētu ieinteresēt, kas linkā.

Link to comment
Share on other sites

es sapratu, zināma jēga tur ir. Ja ir paradums arī LV daudz zvanīties, tad noteikti! Man gan būtu labāks vecais tarifs Nr. 5 un tad piemaksāt cik nu vajag par starp tautiskām sarunām

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Long John teica:

kur visnotaļ labi apmaksātas IT nozares darboņi raud par pāris Eur starpību savos mobilo sakaru rēķinos.

Kuri raud? Sarakstu studijā! Manuprāt, nevis raud, bet apspriež. 

p.s.

un kā tas "Bagātā Latvijā" pieņemts, cenšas viens otram vēl uz galvas uztirst.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Long John
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Manuprāt, nevis raud, bet apspriež.

 

Labi- neraud, bet filozofē!...:haha:

Bet tik un tā nesaprotu,  vai ir vērts lieki deldēt  daudzdesmit Eur vērtu klavieri, lai izpaustu sašutumu par pāris Eur vērtu , visnotaļ adekvātu rēķina pielikumu ?

Ja es varu pa nieka 13 Eur (~ 9 eur vietā)  no savas pieticīgās penzijas (ap 360 Eur) neierobežoti runāt ar tuviniekiem Eiropā, vai tas tiešām tas ir būtisks un vērā ņemams kreņķis vidusmēra budžeta cilvēkam?

Man nupat daudz lielāks kreņķis bija, kad aizvakar Stanstedas lidostā par nieka "London Pride" alus pudeli man pieprasīja gandrīz 5 mārciņas (nu dikti biju sailgojies reliģiski-principiāli bezalkoholiskajā Marokā pēc glāzes auksta  alus... )   :pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

@Long John, pakaulējies ar operatoru par ģimenes telefonu tarifiem, ar interneta un TV provaideri, saliec LED lampas, taimeri boilerim, apkures automātiku (nezaudējot nekā no komforta, veltot salīdzinoši maz laika, tik samazinot izdevumus) un skaties - nesāp vairs galva par alus cenu! :D 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nevajag piemirst arī bērnus un dažkārt vecākus, kuru mobilo telefonu rēķinus mēs, vidusmēra budžeta cilvēki, apmaksājam. Ar pusaudžiem vispār ir sarežģīti, jo viņiem vajag netu telefonā un uz vairākiem tas saskrien ciparā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Long John teica:

reliģiski-principiāli bezalkoholiskajā Marokā pēc glāzes auksta  alus... )   

Kad es kaut ko šitādu redzu, tad nemaz negribu paklusēt! Jāni - Tu Marokā neko neesi redzējis!

 

Beer production in Morocco was introduced by the French in the 20th century. Société des Brasseries du Maroc is part of the Castel Group and oversees the production and distribution of beer. Popular beers include Spéciale Flag (pilsner) and Stork (light lager). The Moroccan premium beer is Casablanca (also a lager), which costs more than the other two. Casablanca is also exported and, for instance, served in the Morocco pavilion at Epcot in Walt Disney World, Orlando, FL.

The breweries of Brasseries du Maroc are located in Fes, Tangier, and Casablanca, also a bottling unit exists in Marrakesh. The best selling international beer in Morocco is Heineken, which is locally brewed by Brasseries du Maroc under the supervision of Heineken International.

 

 

Wine regions[edit]

220px-LocationMorocco.svg.png
 
Location of Morocco

Morocco is divided into five wine regions. Within these wine regions are a total of 14 areas with Appellation d'Origine Garantie (AOG) status. In 2001, a single Appelation d'Origine Contrôlée (AOC) was created, Côteaux de l'Atlas 1er cru ("Atlas hills"). In 2009, the first estate with a Château name, Château Roslane, was approved.[5] The five wine regions, and their associated appellations, are:[1]

  • The East
    • Beni Sadden AOG
    • Berkane AOG
    • Angad AOG
  • Meknès/Fès region:
    • Guerrouane AOG
    • Beni M'tir AOG
    • Saiss AOG
    • Zerhoune AOG
    • Coteaux de l’Atlas 1er Cru
  • The Northern Plain
    • Gharb AOG
  • Rabat/Casablanca Region
    • Chellah AOG
    • Zemmour AOG
    • Zaër AOG
    • Zenatta AOG
    • Sahel AOG
  • El-Jadida Region
    • Doukkala AOG

 

Re ku viesnīcā labi redzamas fonā vīna pudeles un vispār tie izstrādājumi ir visur pieejami gluži tāpat kā Apvienotajos Arābu Emirātots

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Long John teica:

Es, kā penzis, brīnos par šo tēmu, kur visnotaļ labi apmaksātas IT nozares darboņi raud par pāris Eur starpību savos mobilo sakaru rēķinos.

Sen šeit nav rādījies oligarhs J. ibn Reinis- viņš jums rādītu kaunu un godu...  :dance3:

 

Par ko tieši brīnies? Pārtikuši cilvēki nereti skaita katru centu, bet plikadīdas nereti naudu neskaita. Liekas paradoksāli, bet īstenībā pilnīgi loģiski ;)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , Long John teica:

Sen šeit nav rādījies oligarhs J. ibn Reinis

Šķiet, ka viņš nomira. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John
Pirms 12 minūtēm , Sky_High teica:

Pārtikuši cilvēki nereti skaita katru centu, bet plikadīdas nereti naudu neskaita

 

Interesanti, kurai kategorijai pats sevi pieskaiti? 

Nezinu, kā Tu, bet nekad mūžā neesmu bijis plikadīda un parādnieks (protams, daži laicīgi atmaksāti kredīti jaunībā ir bijuši), un tikai tādēļ, ka protu skaitīt naudu, samērīt savas vēlmes ar iespējām. Tādēļ varu atļauties sagrabināt naudiņas gan daudzmaz pieklājīgai tehnikai, gan pāris ceļojumiem gadā! 

 

 

Sen šeit nav rādījies oligarhs J. ibn Reinis

Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

Šķiet, ka viņš nomira. 

 

Vai tas nopietni? Negribētos tā domāt.

Lai arī bik ambiciozs un īpatnējs, bet, manuprāt, visumā tīri sakarīgs vecis (sorry- puisis)

s) 

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

bērnam Bomba beidzās un tagad EUR 4.31 - 2GB un haļava zvaniem un SMS uz populārajiem tīkliem.

Kuram operatoram? Un kas ir Bomba?

Man tagad sanāk, ka Bite par savu sūda 500 MB tarifu prasīs 7,65 EUR mēnesī, kas ir 2 EUR vairāk nekā maksāju šobrīd. Un nesen jau viņi vienu reizi pacēla maksu. Man bērnam tie MB vispār nafig nav vajadzīgi. Jāmeklē kas sakarīgs ir no citiem operatoriem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ivo teica:

Man bērnam tie MB vispār nafig nav vajadzīgi

Ja bērnam MB nav vajadzīgi, tad bitei un T2 ir tarifi ar ∞ sarunām un SMS par ~5€. slinkums meklēt, topikā bija minēti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

bitei un T2 ir tarifi ar ∞ sarunām un SMS par ~5€. slinkums meklēt, topikā bija minēti.

Tur jau tas stāsts, ka Bitei VAIRS nebūs tādu tarifu!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

guntis456

Interesanti, ka paši apgalvo, ka piedāvā klientam pašu labāko un iet līdzi laikam, bet ja lieto telefonā internetu, tad 500mb nekas nav un 2GB arī visai ātri aiziet. Normāli vismaz liktos ja neierobežotajām sarunām un sms arī piedāvātu pienācīgāku datu apjomu ko tērēt

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Long John teica:

Es, kā penzis, brīnos par šo tēmu, kur visnotaļ labi apmaksātas IT nozares darboņi raud par pāris Eur starpību savos mobilo sakaru rēķinos.

Sen šeit nav rādījies oligarhs J. ibn Reinis- viņš jums rādītu kaunu un godu...  :dance3:

Bet principiāli paskaties uz to pieaugumu, cik tur procentu sanāk?! Jā, tīri ērikos jau tā kā sīkums uz to vienu pieslēgumu, bet operators arī jau nopelnījis dažus simtus ... tūkstošus, ja ne kādu miljonu mēnesī.

Un tā katrs pieliek, un skaties, pa tiem pašiem rēķiniem mēnesī jau daži desmiti ēriki vairāk. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zoom teica:

Tagad daļu tava rēķina apmaksās pensionāri un trūcīgie, kuri nekur aizbraukt nevar!

Nu viņiem arī līdz šim vajadzēja palīdzēt apmaksāt diedelnieku zemletes tarifus, būs jau pieraduši...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...