Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Veco nebūs.. no 01.06. BITE automātiski pārslēgs uz jauno, kas tuvāks pašlaik lietotajam. Respektīvi vairāk maksāsi raudi vai smejies.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja jocīgajam tarifi gandrīz sakrīt ar opi, tad jau var arī lietot opi, vismaz dīvainības no tā ir mazāk..

Link to comment
Share on other sites

druviesis

Sasodīts, man bija Bites "bezmaksas sarunas uz mūžu". Arī atsūtija, ka no 1. jūnija vairs nebūs. Domājat ir jēga cīnīties?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
1 stundu atpakaļ, ieleja teica:

palicis viens, kas numurs, kas kādreiz saucās BiFri. vai tik nebija solīts,- mūžam par velti sarunas Bites tīklā, maksājot 1 Ls?

Ja atmiņa mani neviļ tad bija tā, ka sarunas pa velti visu mūžu, tikai jāuztur numurs pie dzīvības. Reizi trijos mēnešos par kaut kādu nominālu bija jāpapildina!

Link to comment
Share on other sites

Nja... Lēnām cipari pieaug. Nu jau ar T2 ir +/- vienādi. Iegāju intereses dzīts arī LMT mājaslapā (ak, es naivais, cerēju ka tur būs kaut kas lētāks), bet tur vispār neko saprast nevar ... Es saprotu, ka LMT ir pajāt mazie klienti, bet cmon, vismaz mājaslapā un tās ērtumā Bite&T2 vienos vārtos uzvar!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , druviesis teica:

Sasodīts, man bija Bites "bezmaksas sarunas uz mūžu". Domājat ir jēga cīnīties?

Jā, visu ''atlikušo mūžu'':biggrin:...

Link to comment
Share on other sites

Vecais Bifri līgums ir saglabāts ar lietošanas noteikumiem un parakstiem?

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

druviesis
pirms 6 stundām , viesturs0711 teica:

Ja atmiņa mani neviļ tad bija tā, ka sarunas pa velti visu mūžu, tikai jāuztur numurs pie dzīvības. Reizi trijos mēnešos par kaut kādu nominālu bija jāpapildina!

Jā, mans konts ir ticis papildināts par vajadzīgo summu visu laiku, tā ka bezmaksas sarunas Bites tīklā joprojām ir spēkā. Vienalga atsūtīja īsziņu, ka no 1. jūnija pārslēgs uz Bite Priekšapmaksa Starts, ar ko viena minūte Bites tīklā maksās 11 centus!

Link to comment
Share on other sites

Man bite vēl neko nav atsūtījusi par izmaiņām tarifos, bet iegāju epastā paskatīt, tad bite aktīvi spamo par izdevīgu telefonu līzingu uz 24 mēnešiem. Pie tam zvana katru mēnesi un grib iesmērēt savu planšeti apmaiņā pret to, ka paņemšu pa 15€ mēnesī uz 3 gadiem vēl internetu. Cik izdevīgi..... 

Link to comment
Share on other sites

Jā, "par velti visu mūžu" laikam no jūnija vairs nebūs... fui bitei (Reiz jau mainīja noteikumus, kad lika papildināt divreiz biežāk.).

 

Edit: Solīja, ka varēs runāt visu mūžu par velti. Manuprāt, tas nozīmē cilvēka mūžu (vai vismaz "Bite" mūžu Latvijā).

Šķiet, uz papīra nekādu līgumu nebija.

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Jēdziens "mūžs" ir diezgan abstrakts jēdziens. Paši zinat kā ir ar tā saucamajām "mūža garantijām", te nu pienāca BiFri mūža gals, līdz ar ko arī piešķeļ jauno tarifu. Neviens jau neteica, ka BiFri būs mūžīgs.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir alerģija pret šo kompāniju atceroties laikus kad viņi ienāca un meklēja vietas bāzes stacijām par to solot maksāt naudu. Daļēji arī mazliet maksāja. :D Ja nu galīgi būs šaurā bezizeja, tad varbūt kādreiz arī izmantošu viņu pakalpojumus, bet tā...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Bifri lietotaaji vareetu Bitei vismaz sliktu PR uztaisiit presee. Bite ir pelnijusi par taadu uzmetienu.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

saliku kopā slavenās bezgalības: nekas labs nav ne pie viena operātora:

LMT 24, Bite 22.50, TELE 17.99, redzēju amigo par 19.99. Kāpēc neviens nebrēcī par LMT?

Labots - erglis4
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Te ir topiks par Biti. Vaimanas par LMT meklē attiecīgajā tēmā.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

piedodiet, atvainojiet :) kad paceļ viens tarifus, tas ir signāls, ka cels arī pārējie, ko tur brīnīties.

Link to comment
Share on other sites

Heh.. pateicu no sirds taisnību, ko visi zin un saprot, bet iešķiļ man negatīvu.. nu fuj :D:D

 

LMT jau pacēla.. Tele2 redzēs ko piedāvās, nekur jau nespruks. Pret BITE man arī ir alerģija, laikam dēļ viņu agresīvā PR savā laikā.

 

Ja kāds nezināja, tad LMT pilnā brīvība (sarunas+nets), ja ir vismaz 2 pieslēgumi katram izmaksā ~16 euro. Zvani/raksti kam un kur gribi, nav ierobežojumu un suņu vau vau kā BITEi. Arī šis ir viens no faktoriem, dēļ kura es vēl esmu pie LMT.

 

https://www.lmt.lv/lv/gimenes-piedavajums

Labots - CAP
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

Neviens jau neteica, ka BiFri būs mūžīgs.

Teica - bezmaksas sarunas Bites tīklā vienmēr.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arī ar šo atklājumu tu esi nokavējis vismaz pusgadu. LMT šajā raundā bija nosacīti pirmie un par to paziņoja jau novembra sākumā.

Runā ka Bite vairs nedodod arī pusslepeno tarifu plānu Diedelnieks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@vvv solīts makā nekrīt.. nu neba līdz tava mūža galam bezmaksas sarunas. Produktu likvidē, mūžs beidzas.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

nu neba līdz tava mūža galam bezmaksas sarunas. Produktu likvidē, mūžs beidzas.

Tač mūžu nesolīja. Solīja VIENMĒR.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un tagad noliekam tās cenas pret piedāvāto kvalitāti, tad bite paliek pēdējā. Labi pie lētām cenām varēja pieciest bites 4g tīkla vai vispār viņu pārklājuma trūkumus. Kā arī maģiskos 100gb u.c Bet šobrīd, kad starp LMT piedāvājumu un Bites piedāvājumu šķir pāris eiro, viennozīmīgi nav vērts pie bites sēdēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu gaidu, kad atsūtīs man sms, ka taisās kaut ko atņemt vai palielināt. Atbilde: rīt eju pieteikt migrēšanu pie cita operatora.

 

Protams, neko jau nepierādīt, bet- tas viss izskatās pēc operatoru vienošanās, sazvērestība pret parasto centsipēju :D

Vai tiešām vairs nevar būt tarifs, bez EEZ? 

 

Paskatījos pēdējos rēķinus- nu nevajag man bezlimita sarunas un sms. Tā vietā labāk kādu MBtiņu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , marizo teica:

Vai tiešām vairs nevar būt tarifs, bez EEZ? 

 

 

Var būt.

"Bite Priekšapmaksa un Bite Priekšapmaksa Starts tarifu plāni ir pieejami lietošanai tikai Latvijā."

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 24 minūtēm , Klusu teica:

Var būt.

"Bite Priekšapmaksa un Bite Priekšapmaksa Starts tarifu plāni ir pieejami lietošanai tikai Latvijā."

Tad ar bites priekshapmaksu aarzemees nemaz sazvaniities nevar???

 

Bifri vismaz vareeja!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , viesturs0711 teica:

Bifri vismaz vareeja!

Nosacīti. Es reiz Austrijā vairākas dienas brīnījos, kāpēc nav sakaru (diviem telefoniem un numuriem). Kamēr palūdzu kādam, lai uzgriež manu numuru. Tad uzradās... Tāpat otru.

Nu tas viens no Bites nekvalitātes piemēriem.

Link to comment
Share on other sites

Neviens gan nemin, ka Bite dod 5GB i-netu un sarunas visās EEZ valstīs :) Kamēr LMT piedāvā 10GB un saziņu, bet.... 60 Eur mēnesī

 

Piekrītu, ka daudziem tas nav aktuāli, bet tiem, kam daudz komandējumu vai tāpat blandās riņķī ir ļoti patīkami :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lielākajai daļai tas ir vajadzīgs vienu vai divas reizes gadā. Tad izdevīgāk ir paņemt uz braucienu papildus datu paku, nekā maksāt visu gadu par nevajadzīgu lietu. Pie tam Tele2 standartpieslēgumos ir visā Baltijā internets.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nū tas jau laikam saistībā ar jaunajām regulām, neesmu interesējies un tad labāk piemaksāju tos 3 eur mēnesī, nekā pagājušogad Igaunijā ieberzos uz 40 eur datiem, jo nebiju izslēdzis "roamingu". Tiesa, manai mammai un Stasim no 3. podjezda tas nebūs aktuāli, jā. 

 

Pats joprojām klusībā ceru, ka LMT beidzot sapratīs, ka mobilie dati ir kļuvusi prioritāte, nevis bezmaksas sarunas un sms, tādējādi piedāvājot konkurētspējīgu pieslēgumu datu ziņā, ko Bite it kā pati pirmā saprata, bet tagad met augšā cenas līdz pārējo operatoru līmenim.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Zin... teica:

labāk piemaksāju tos 3 eur mēnesī, nekā pagājušogad Igaunijā ieberzos uz 40 eur datiem, jo nebiju izslēdzis "roamingu".

Neatkarīgi no tā, piemaksā vai nepiemaksā, 2 nedēļas pēc Bite tarifu stāšanās spēkā maksa par roamingu ir atcelta. Izbraucot no Latvijas papildus nav jāmaksā.

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/telecoms-internet/mobile-roaming-costs/index_lv.htm

Link to comment
Share on other sites

Par T2 tarifiem patīkami ir tas, ka piedāvā netu Baltijā, bet sievai uz noturēšanu Bite izteica piedāvājumu, cena tādi pati kā es maksāju T2 + 4GB Eiropā. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , hehe teica:

Neatkarīgi no tā, piemaksā vai nepiemaksā, 2 nedēļas pēc Bite tarifu stāšanās spēkā maksa par roamingu ir atcelta. Izbraucot no Latvijas papildus nav jāmaksā.

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/telecoms-internet/mobile-roaming-costs/index_lv.htm

Jamam šis triks bija pagāšgad nevis šogad.

Link to comment
Share on other sites

Ja izlasītu linku, tad saprastu ka ar pagājšgada triku uzlika ierobežojumus uzcenojumam. Šogad tie tiek atcelti vispār.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
2017.04.25. , 15:35, Sky_High teica:

LMT imidžs liekas patīkamāks, bet viņiem "vidējā līmeņa" piedāvājums principā neeksistē,

LMT varētu ieviest tarifu - Limonādietis :D

 

Starp citu, Bitei lētākais tarifu plāns maksā 8.50 ar 500MB, SMS un zvaniem uz 4 tīkliem. LMT Okarte principā piedāvā par to pašu cenu, to pašu tikai ar zvaniem uz visiem tīkliem! Tas protams, ja neskaita Bites zemgalda piedāvājumus, aka Diedelnieks un citi! Tā, ka standartā, Bite neko diži lētāka nav!

Labots - viesturs0711
Gudras domas pa galvu sāka rosīties
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 11 stundām , Zin... teica:

LMT ...  konkurētspējīgu pieslēgumu datu ziņā

Cenas kur cenas, bet ir viens cits konkurētspējīguma aspekts - ja kaut ko neesmu palaidis garām, LMT ir vienīgie, kam neierobežoto datu plāni tiešām ir neierobežoti un neīsteno godīgas lietošanas politiku (kaut arī uz papīra tāda eksistē), teterē un kačā cik gribi.

Link to comment
Share on other sites

Tikko bite zvanījās, piedāvāja, lai palieku, uz gadu dos 5GB pa 6 eiro mēnesī, nu attiecīgi cik tur to zvanu un sms, ko nevar iztērēt, pateicos un atteicos. 

Link to comment
Share on other sites

Man bija Bitē tas pa 6eiro mēnesī +5gb, tagad tie būs 10.15eiro

Nafg tie zvani uz Eiropu nav vajadzīgi, internets gan pa retam noder ES.

Link to comment
Share on other sites

7.50eur 50min zvani gejropa, LV neierobezhoti zvani + 5Gb nets

10.00 eur 50min zvani gejropa, LV neierobežoti zvani + neierobežots nets.

Šādus piedāvāja man. Bet reāli neierobežotu netu man nevajag, visur kur braucu ir wifijs. Un pie dabas kopā ar Gestapo, lai pāli paskaīitos comedy club un kādu gip gop klipu, pietiek ar tiem 5Gb.

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...