Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ja kas LMT ir diezgan sakarīgs Ģimenes piedāvājums. Tik vairākus nr uz vienu cilvēku jānoformē.

Link to comment
Share on other sites

Bet nu man ir LMT internets (citu variantu nav) , tā kā tieši mans gadījums! ;) 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Zoom teica:

No viena Latvijā zināma ziņu portāla komentārs:

 

 

Tici vai nē, bet nekādos ceļojumos viņi tāpat nebrauc - ar vai bez tiem 2iem euro kabatā!

Link to comment
Share on other sites

Nu tak pats ņem un sarēķini..

 

Citēt

Ģimenes piedāvājuma ietvaros:
check_green.png BRĪVĪBA+NEATKARĪBA – 15.98 €/mēn.
check_green.png INTERNETS MĀJAI – 15.98 €/mēn.
check_green.png BRĪVĪBA – 7.99 €/mēn.
check_green.png NEATKARĪBA – 7.99 €/mēn.

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 18 stundām , Zin... teica:

vēl sēž uz priekšapmaksām(bērnu gadījumi neskaitāās) un reizi nedēļā kkas jāpieslēdz vai jāatjauno

Nemācēšu pateikt kā, vispār bet Okartei vienreiz visu izdari un nekas nekur nav jāsūta katru nedēļu! Kāda starpība, vai reizi mēnesī samaksā rēķinu, vai reizi mēnesī samaksā priekšapmaksai! Vēl ir tā labā sajūta, ka nevis es esmu parādā LMT, bet LMT ir parādā man! :dance3:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

ko LMT saka kad sac lietot telefona netu padodot to talak uz PC?

 

-no neatkaribas kjip unlimited plaana.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

ko LMT saka kad sac lietot telefona netu padodot to talak uz PC?

Vispār jau šeit runa par Biti. Bet ok, atbildēšu... jau vairāk kā gadu regulāri šārēju netu no telefona (rūteris pieslēdzas klāt pie HotSpota uz telefona, man ir stacionārais kompis, WiFi šim nav). Mēnesī esmu "noēdis" arī > 300 gigabaitiem, nekad nav bijušas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Tādā veidā smtp serveris iet, var pastu nosūtīt no pasta programmas bez web interfeisa? Kādreiz tā lietoju, bet T2 vienā brīdī pieklapēja ciet šo variantu un tad bij pāris bezmaksas varianti kas drīz arī pārtrauca darboties un tad tik padārgi maksas servisi palika, kas automātiski padarīja šo pasākumu bezjēdzīgu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , abi teica:

Tādā veidā smtp serveris iet, var pastu nosūtīt no pasta programmas bez web interfeisa?

It kā LMT ir SMTP serveris, neesmu lietojis - nav bijusi vajadzība, lietoju epastus, kuriem pašiem ir savi izejošie pasta serveri...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , rubb teica:

It kā LMT ir SMTP serveris, neesmu lietojis

Ir un strādā labi: com.lmt.lv

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , abi teica:

bet caur šāri uz PC un @sveš.pasts?

Ja izmantosi LMT internetu, bez problēmām!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , jema teica:

Ir un strādā labi: com.lmt.lv

Tikai nevajag aizmirst ka izmantojot citu, ne  e-pasta pakalpojuma sniedzēja SMTP serveri ir taisnais ceļš lai epasti birtu pie spama! 

Link to comment
Share on other sites

Nu jau offtopic! Nu kāda tad locekļa dēļ?

Link to comment
Share on other sites

Tok offtops aizgāja... lai nu kā, lietot ISP izejošao pasta serveri vienmēr jābūt tikai kā avārijas gadījumam. Normālos gadījumos jālieto paša e-pasta pakalpojuma sniedzēja izejošo servaku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , rubb teica:

Normālos gadījumos jālieto paša e-pasta pakalpojuma sniedzēja izejošo servaku.

Ar vienu noteikumu, ja tu esi viņu IP range, ja esi ārzemēs uzreiz ir pipec, piemēram lattelekom uzturētie maili!

Ir jālieto savs SMTP, tikai viena nelaime, ne visi provaideri grib pie sevis PTR ierakstu taisīt, pat Lattelekoms tikai gadus 5 atpakaļ sāka rakstīt, bez viņa viesi maili pa taisno uz ies miskasti!

Link to comment
Share on other sites

jema, pašam cept izejošo SMTP - tā nu tok ir galvas sāpe, un ļoti liela varbūtība, ka iekļūsi spamā... diemžēl jālieto lielie e-mail kantori, lai varbūtība, ka iekļūsi spamā, samazinātos. Arī tad nav garantija, tikai kā noveicas ar atiecīgo pasta servisu + arī šie reizēm ir spama listēs, reizēm nav, visādi gadās...

 

Ar telekomu man gan nav pieredze, man vairāk pieredze ar ārzemju kantoriem, LV neuzskatu, ka būtu kāds normāls pastu serviss pro lietošanai...

 

Karoče, offtops, kam šīs lietas jāzin, tie zin kas un kā :)

Link to comment
Share on other sites

šodien sāku taisīt salīdzinošu tabulu par operatoru piedāvātajiem tarifiem.. pie BITEs jau apnika :D Kad būs vajadzība dabeigšu.. bet nu viennozīmīgi labāka/sliktāka laikam nav, katram kāda sava fīča.. tiesa BITE zaudē viennozīmīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 6 minūtēm , CAP teica:

sāku taisīt salīdzinošu tabulu par operatoru piedāvātajiem tarifiem

Neturi sveci zem pūra - atceries padalīties.

Link to comment
Share on other sites

Pa ausu galam padzirdēju ka bite paceļ tarifus, līdzīgi jau kā pagājušo gadu to izdarīja visi. Pats gan neesmu vēl nekādu info saņēmis. Ir kāda info? Par cik tad šoreiz? Vai arī nekas netiek pacelts, bet gan tikai jaunie tarifu plāni kļuvuši ''izdevīgāki'' ? Pašlaik sēžu uz vecā tarifu plāna ''Mākonis''.

Link to comment
Share on other sites

Njā, vieglāk ir sūtīt tur, kur jau biju, un kur neko neatradu. Tūlīt teiks, meklē cītīgāk. lol, nav vērc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , LMT teica:

Njā, vieglāk ir sūtīt tur, kur jau biju, un kur neko neatradu. Tūlīt teiks, meklē cītīgāk. lol, nav vērc.

Dumjš vai izliecies ????

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu izliecies.

Lasu tagad to vēstuli ko bite sūtījusi, baigi neiedziļinoties, var saprast ka vecais tarifu plāns automātiski kļūs par Bite2gb.

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs. Tātad bite par to neko nestāsta, bet sūta individuālas vēstules klientiem.

Sanāk, ka pašlaik jāmaksā 8.87 par ''mākoni'', tad viņi to automātiski izmetīs un ieliks bite 2gb, un par to, ka tagad būs 500mb vairāk, jāmaksā 2.63 vairāk.

Un ja kas nepatīk, var iet citur, ja ir kāda ierīce uz nomaksu, to jānomaksā uzreiz un tad var iet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , LMT teica:

sūta individuālas vēstules klientiem

Un priekšapmaksas klientiem - īsziņas.

 

Bet "neko nestāstīt" jau nav nekas ne jauns, ne unikāls - parādi man gadījumu, kad tarifiem kļūstot dārgākiem/sliktākiem, jel kuram operatoram būtu lapā palikuši arī vecie tarifi, un vēl teksts "tagad būs dārgāk un sliktāk, jo mēs jūs tik ļoti mīlam" klāt.

Piemēram, Okartes mobilajam internetam bija viens brīdis kad par tiem 6 vai cik EUR uz nedēļu nāca 50 (p.i.e.c.d.e.s.m.i.t.) GB, gan pērkot kopā ar modēmu par laikam 10 EUR, gan atjaunojot par tiem 6 EUR, un pēc laiciņa viņi nogrieza uz 10GB, un lmt lapā palika vien teksts "pērkot sākumkomplektu ar modēmu, spēkā ir uz iepakojuma norādītais apjoms" (tātad, tie 50) - bet "uz iepakojuma norādītais apjoms", nevis "piecreiz vairāk, nekā mēs tagad dodam, uz nedēļu atjaunojot".

Link to comment
Share on other sites

Operatori varbūt vienkārši nespēj tikt galā ar nenormālā tempā pieaugošo (un pašu kultivēto bezlimitu) datu pārraides apjomu, tā ka nākas no balss sakariem kompensēt datu pārraides izmaksas?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , 138 teica:

Vecos, šķiet, neatradīsi.

 Laikam jau lapā ne, bet vispār tie bija šādi:×

bite_old.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marizo teica:

tā ka nākas no balss sakariem kompensēt datu pārraides izmaksas?

Ko tur kompensēt? Domā bāzes stacija patērē vairāk elektrības pie 100% noslodzes? :D 

Link to comment
Share on other sites

Ne jau tādā ziņā. Loģiski, ka ar bezlimita balss sakariem šodien nevienu vairs nepārsteigsi, klientu var piesaistīt tikai ar internetu un kopējo pakalpojuma cenu. Kā tas tagad būs, ja likvidētu bezlimita internetus? :D 

Tad nu arī nemitīgs datu apjoma kāpums tomēr prasa kaut kādus ieguldījumus, iekārtas, modernizēt linku līdz tornim, papildus 4G bāzes stacijas utt.

Link to comment
Share on other sites

Bite jau nav tas operators, kas naski uzstāda jaunas bāzes stacijas :D Kaut kādos x punktos saliek savas antenas un marketinga speciālists var bliezt reklāmu par 90% parklājumu... :D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , marizo teica:

nemitīgs datu apjoma kāpums tomēr prasa kaut kādus ieguldījumus, iekārtas, modernizēt linku līdz tornim, papildus 4G bāzes stacijas utt.

Un to darīja jo zina, ka tagad pamatojoties uz ES regulām varēs celt pakalpojuma cenas un atpelnīt, tāpat kā pārējie.

Bet vispār slikti, jau pagājušo gadu pacēla tarifu par gandrīz eiro, un šogad atkal visi operatori paceļ cenas, bet jau viltīgāk, man sanāk jau gandrīz 3eur uzcenojums. Ok, pie dibenss, es varu samaksāt, bet principa jautājums, tomēr princips vairs nestrādā, jo paceļ visi, un sakari ir tāda lieta, ko nevar izslēgt no ikdienas.

Nabagāks jau nepalikšu, bet nesen samazināja neapliekamo minimumu, oligarhi to nepiefiksē, bet tauta redz, ka presē stāsta, ka paceļ minimālo par 10eur uz papīra, bet tai pašā laikā neapliekamo minimumu samazina, rezultātā minimālā paliek tur pat, apsaimniekošanu apliek ar 21%, gan jau laika jautājums kad apkurei vairs nebūs 12% bet jau 21%. Un tā rezultātā viss paliek tikai dārgāks, bet ienākumi  nemainās.

.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 8 stundām , marizo teica:

Tad nu arī nemitīgs datu apjoma kāpums tomēr prasa kaut kādus ieguldījumus, iekārtas, modernizēt linku līdz tornim, papildus 4G bāzes stacijas utt

Tur jau tā lieta, ka daudzi grib uz haļavu ātru 4G, labus sakarus un par to maksāt 3 einārus ar domu, ka varētu vēl kādu eiro pēc laika nokaulēt!

Ja mēnesī ir 9-15 euro par sakariem, nu tas nav dārgi!

Link to comment
Share on other sites

@LMT iesniedz deklarāciju VID un dabūt to neapliekamo atpakaļ, nav jau tā, ka samazināts. Samazināta ir tikai bāzes vērtība. Katram pēc ienākumiem.

Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Cik saprotu, tad Tele2 piešķirtās atlaides neaiztiek. Līdz 1. Martam būs zelts bezlimits ar 50% atlaidi. Vispār sviestmaize kopā ar Europu.

Link to comment
Share on other sites

markei

Es laikam no 1.jūnija pārvākšos pie divām telēm, vismaz zona būs labāka nekā bitei, bradājot vasarā pa mežiem.

Link to comment
Share on other sites

formens

Tie kas gatavojas migrēt no bites,vēlams to darīt mēneša beigās.Viņiem tur līgumā ir punkts,ka operātora maiņas gadījumā jāsamaksā pilns tekošais mēnesis.Nu tas tā,tīri personīga pieredze ar citādo kompāniju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...