Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

nevis piederēs BITEi, bet kompānijai, investīciju žuļikiem, kuriem pieder ārzona, kurai pieder BITE :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , badzo teica:

Īstenībā būšot tā, ka atrodoties kādā no EEZ valstīm uz citām EEZ valstīm varēs zvanīt cik uziet, bet esot Latvijā zvanot uz EEZ valstīm varēs norunāt 100 minūtes, bet pēc tam katra minūte par papildus maksu.

Nu re, tas vien jau parāda ka ir pilnīgi reāli uzlikt kluci EK regulai, nu tai interpretācijā, kas te iepriekš skanēja. Man derētu nulle minūtes uz EU, 500Mb tikai LV un kaut kādas 300-500 minūtes LV par teiksim 5 EUR.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

druviesis
9.5.2017. , 11:42, Zin... teica:

Vdeo beigās arī lieliski tika paskaidrots iemesls, kam arī piekrītu...

A ko darīt ja Eiropas regula to nosaka? Uzm*zt?

 

Tā Bite jau dara. Bite priekšapmaksas plāni gluži vienkārši atslēdz viesabonēšanu: https://www.bite.lv/tarifu-plani#jurists

 

"Lūdzu ņem vērā, ka šos tarifu plānus izmantot atrodoties ārzemēs (viesabonēšanā) nav iespējams un tie izmantojami tikai Latvijā."

Link to comment
Share on other sites

Bites politika

4) Būtiska iekšzemes klātbūtne – tiek konstatēts, kad klients pēdējo 4 mēnešu laikā vairāk kā 50% tika pieslēgts Iekšzemes tīklam;
5) Būtisks iekšzemes lietojums – tiek konstatēts, kad klients pēdējo 4 mēnešu laikā vairāk kā 50% no kopējā Mobilo sakaru pakalpojumu apjoma ir izlietojis, saņemot mobilo sakaru pakalpojumus Latvijā;
6) GLP – Godīgas lietošanas politika;

 

Te kāds ieteica paņemt pieslēgumu citā valstī - vismaz Bite to aizliedz un vēl, diezgan nenopietni ir ikdienā lietot citas valsts telefona nummuru, tev nepiezvanīs tie kam vajadzētu nu kaut vai sludinājums ss.lv vai oficiāls kantora nummurs, radi negribēs uz ārvalstīm zvanīt, bet tā vietā zvanīs svešā mēlē runājoši reklamētāji.

Link to comment
Share on other sites

hmm.. interesanti :D zvani/raksti bitei, lai taisa pārrēķinu.

Link to comment
Share on other sites

Aizsūti to rēķinu ar ierakstītu vēstuli Bites vadonim, tik pirms tam ieber tur klāt kādu baltu pulverīti un pieraksti frāzi ka jūsu rēķinā ir kaut kas lieks sabiris :)

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Es nezinu bites pakalpojumus, bet pilnīgi reāla situācija, ja klients no sākuma tiem 2GB paņem klāt 1GB papildus, ka ir aptrūcies, tad tas 1GB papildus izbeidzas, un klients izdomā, ka viņam tagad vajadzēs turpmāk bezlimita internetu.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Nē. Tev uz gadu ir neierobežots pa 10e, tad Tu maini operatoru, tad zvana Bite un piedāvā savu piedāvājumu. Tu sarunas laikā pasaki, ka Tev vairs nav nepieciešams neierobežots internets, tad izvēlies vienu no piedāvājumiem (2GB ar bonusa 1GB). Pēc mēneša, nedaudz vairāk, izrādās, ka nedz Tev neierobežoto ir atslēguši, nedz 1GB ir bonuss, nedz arī solītā cena :D

Un jā, es iztērēju tikai 1,2GB :D

Link to comment
Share on other sites

Izlasi tak vienreiz līguma, ko pats esi parakstījis, noteikumus. Tas, ka tev atslēdza, nenozīmē, ka tev nav jāmaksā, ja vien neatzīst tevi par atsevišķu gadījumu. :D

"5.5 Maksa par tarifu plānu vai papildpakalpojumu abonēšanu tiek aprēķināta iegādes brīdī un attiecināta uz nākamo uzskaites periodu. .... Ja Līgums tiek pārtraukts pirms abonēšanas termiņa beigām, rēķina summa netiek samazināta proporcionāli tarifu plāna vai papildpakalpojumu atlikušajam izmantošanas periodam.  Atsevišķos gadījumos Bite maksu par pakalpojumiem var aprēķināt atbilstoši izlietojumam, nevis uz katru nākamo uzskaites periodu. "

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

Es laikam nepietiekami precīzi izteicos. Aprīlī neierobežotajam internetam nevajadzēja būt, bet es vairāk par to 1GB cepjos :D

Pazvanīju, žubīte pateica, ka man atzvanīs tas cilvēks, ar kuru iepriekš biju runājis :)

Labots - PlayingTheSaint
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
erglis4

Mazliet saldmes darvas mucā, kolēģe 5gadīgs Bites klients, nesaņemot neko pārgāja uz Tele2, vispirms 2 sms, ka , protams, žēl...neko nepiedāvājot, pēc 4 dienām zvans, ar piedāvājumu- zvani, sms, un 10GB internets, bet nav  GejRopas par 3,33 EUR. Ejiet, cīnaties! :p 

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Tieši tā, jo esot bijusi Bites salonā un tur pateikuši, sorry, neko nevaram piedāvāt!  Nomainīja operatoru un sviestmaize bez līguma termiņa ierobežojuma. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, jo no salona neko nepiedāvā, tam mērķim viņiem esot atsevišķi cilvēki, ne tie kas salonā strādā.

Es ar to T2 arī tā izdarīju, pagāja tās 4 dienas apm., jādara laikam atkal būs.

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Būtu tik visiem iedevuši kaut ko līdzvert

igu, sanāk vieni uztur otrus, gluži kā Ņila saskaņa slauc Rīgu.

Link to comment
Share on other sites

DeteCtiV

Maija sākumā biju pieteicis pāreju uz LMT. Bite, protams, pēc 3 dienām zvanīja un beigās vienojāmies par zvaniem, sms un neierobežotiem datiem pa 7 EUR mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Tas pats stāsts. Gāju ar diviem numuriem uz ZZ pēcapmaksu, beigās dabūju piedāvājumu, no kura nevar atteikties :) Muļķīgi, ka ir vēl trešais numurs, kuru laika trūkuma pēc nebiju pārportējis citur, prasīju Bites meitenei, vai tam arī var ko sarunāt? Atbilde bija "Nē, mēs izsakām piedāvājumus tikai par tiem numuriem, kuri iet projām!"

Link to comment
Share on other sites

@darklight atliek vien pieteikt pārēju arī trešajam numuram :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Šitā politika jau galīgi piedergusies. 

Līdz aizvakardienai gaidīju kādu piedāvājumu mātes telefonam, kurai nevajag viesabonēšanu - protams, jāzvana pašam, lai nebūtu 7.50 jāmaksā. Piezvanot man pateica, ka ir tas kas ir un ja neapmierina tad ir slikti. Aizgāju uz netālu esošo Amigo salonu un pieteicu viņai pieslēgumu "pensis unlimited" pa 5.5. Šodien jau Jeļena no Bites zvana... sākumā mammai un nes ārā prātu un tad atrod mirkli piezvanīt arī man (bet ne otrādi - esmu norādīts kā kontattelefons). Atsveicinājos nenoklausoties, vēlāk no mātes uzzinot, ka piedāvāja 3.30. Man toč riebjas, ka nevar tie operatori normāli strādāt un katrus 5 gadus jāveic kkāda migrācija. Neesmu tas, kurš par katru sīkumu rikšo mainīt, bet nu tā zvanīšana pēc portācijas pieteikuma ir idiotisma kalngals. Kādam nav e-pasts tam tirliņam, kas pie tarifu celšanas piedāvāja satikties un iedzert alu (Renčaks, laikam)?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko streso.. pāreju piesaka cik %? <10%, pārējie maksā tirgus tarifus, ko operatoriem pērties kopumā?! Ja kāds ceļ pretenzijas, piesaka pāreju, tad jau var i parunāties.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tikai nah man vajadzīgs veltīt savu laiku, lai piedabūtu operatoru "parunāties"? Bet nu neko darīt - tāda mūsu valstī sistēma - viss caur rechtumu... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Cik tev laika patērējas aizpildot inetā pieteikumu? 2 min? :) Nekur pat jāiet nav. Ar biti ir visādi, bet ar citiem operatoriem pietiek iemest DM ziņu kaut twitterī, paši pazvanīs.

Link to comment
Share on other sites

Bitei bez viesabonēšanas ir priekšapmaksa ∞ par 4,75€ uz 30 dienām. Manai mātei tāds ir, līdz 01.06. par 3,99€.

BP.jpg

Link to comment
Share on other sites

erglis4

Paliks tie, kas ņēmuši mazcenas trubas un ir vēl jāizmaksā.

Runā, ka Gejropu uz vajadzības laiku var pieslēgt un tad atkal atslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Cik tev laika patērējas aizpildot inetā pieteikumu? 2 min?

Netā uz pieteikumu atzvanīja un lūdza aiziet uz salonu, jo maksātājs esmu es, bet lietotājs ir cits, kam pienākas penšu atlaide. 

Runa nav par krekliem. 

Jautrākais ir tas, ka vēl jau noteikti atnāks rēķins par šo 1. datumu - mēnesis ir jau sācies un 7.65 būs jāsamaksā.

Žēl, ka pie mums portācija kā jau banānrepublikā, aizņem 2 dienas. Civilizētajā eiropā tas process notiek 10 minūtēs. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kuš kuš, mieru.

Ir ļoti daudzas valstis ārpus mūsu mīļotās sviestropas, kurās var 5 minūtēs mainīt operatoru, kur viesabonēšanas tarifi nav ārprātīgi (lv abonentam ukrainā ir ~1€ min, Ukrainim šeit ir 30c/min). Abonēšana +- tāda, kā mums pirms "jūnija eiropeizācijas". Krieviju nepieminēšu. ASV - samaksā 40$ mēnesī un zvani uz kurieni gribi un cik gribi. Priekš ASV algām tie 40$ nav pat pieminēšanas vērti. Un turpināt varētu iiiiiilgi. Nu nav tās Eiropas regulas ar pareizo vietu izdomātas un ieviestas.

Uzbekistāna un Tadžikistāna nav piemēra vērtas valstis.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

To, ka kādam vienmēr nebūs labi tāpat saprotam :D Negribi maksāt, nelieto.. lieto, tad maksā, ar varu jau spiests nav neviens.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja vajag neierobežotus zvanus un sms, kā arī, ja neizmanto internetu telefonā, tad lētākais variants sanāk Bitei. Tarifa plāns vietājais (EUR 6.50).

Ok, vēl lētāks būtu Tele2 tarifs ZZ Visi (EUR.6.49).  Un tas ir arī viss.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Bruketajs teica:

ASV - samaksā 40$ mēnesī un zvani uz kurieni gribi un cik gribi.

 

Nu cik var irst! Tajos 40 dolāru plānos nav international zvani iekšā. Labākajā gadījumā Kanāda un Meksika. Un viss. Par starptautiskajiem maksā klāt.

Link to comment
Share on other sites

60 destinations galīgi nav tas, ko te viens teica -

pirms 2 stundām , Bruketajs teica:

zvani uz kurieni gribi un cik gribi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Oj nu tagad man būs jāprecizē, jāmeklē vēl un jāattaisnojas.

Aizrakstīšu cilvēkam, lai pasaka man tarifu plānu un operatoru. Nebija man jēga cilvēkam prasīt, kas šim pa operatoru, kad šis regulāri piezvana, lai papļāpātu un pateica, ka var zvanīt cik grib pa tiem 40$.. vai 39.99$

Uz sitien iabakstīju un atradu kaut ko. Ja godīgi, nezinu pat, cik ir tādas valstis, uz kurām būtu jēga zvanīt - neies jau zvanīt uz Āfriku vai Sīriju... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Da labi... ne jau tāpēc mums ir dārgs roamings. Kāpēc poļiem šai pašā Ukrainā ir 3x lētāks tarifs? Protams, polija ir daudz lielāka valsts, bet vai tad tas tik daudz ietekmē terminācijas tarifos? 

Vai tik nav tā, ka pie mums "kamēr velk, tikmēr krauj plecos vairāk"? 

Nu un pa to slinkumu grūti piekrist - visi strādājam cik nu vien varam un summas virs 1500 mēnesī ir tikai retajam un arī tad ne gluži par labu darbu... ;)

P.S. Terminācijas tarifs vienam "nepopulārajam" operatoram ir 0.7c/min, bet "populārie" no klientiem par šo minūti ņem kā minimums 7 un kā maksimums 19c.

Protams, var teikt ka "cik tad tādu mazo neda-operatoru pie mums ir un kam šie vispār vajadzīgi?" bet nu jau pat valsts iestādes izvēlas VoIP ne no "haizivīm".

Tas nav skopums, bet gan akūta nevēlēšanās maksāt vairāk, kā ir lietderīgi.

Ceru, ka visi ir lietas kursā, kas tas "terminācijas tarifs" tāds ir... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kruta, arī manabite.lv pilnā sparā rit uzlabošanas darbi un nekas vairs nestrādā... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 13 minūtēm , snukurins teica:

Piemēram visi šūmējas par to ka Rīgas satksmei tarifi lieli,es gan uzprasītu vai par tiem tarifiem tramvaja vadītājs saņem 1500 uz rokas,ja nesaņem tad tarifi ir jāceļ vēl jo ir par maziem vai pretējā gadījumā totāls streiks-lai skraida kājām.

Vot tur jau tas paradokss, ka Tallinā sabiedriskais ir radikāli lētāks, bet tramvaja vadītājam alga lielāka - kā diez tas nākas? 

Un laikam jau ir taisnība ka mēs tādi kūtri - visiem bail pat algas pielikumu paprasīt, jo šefs takš var atlaist un aizstāt ar kādu studentu-praktikantu... 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Atgriežoties pie Bites - tikko uz vienu minūti ievērtēju manabite.lv jauno interfeisu, pirms tas atkal nokrita - smuks, maita. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...