Jump to content

Par Bite Latvija [2. daļa]


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Pirms 1 minūtes , jema teica:

Šis biedrs godam ir nopelnījis virsrakstu "dons Kihots no gejropas"!

Mierīgi!!! mani GEJropieši!

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Verneris teica:

Mierīgi!!! mani GEJropieši!

Kā teiksi, Gejrneri... :p Baigi atsit krievu propogandu, bet nu labi offt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , viesturs0711 teica:

LMT varētu ieviest tarifu - Limonādietis :D

 

Starp citu, Bitei lētākais tarifu plāns maksā 8.50 ar 500MB, SMS un zvaniem uz 4 tīkliem. LMT Okarte principā piedāvā par to pašu cenu, to pašu tikai ar zvaniem uz visiem tīkliem! Tas protams, ja neskaita Bites zemgalda piedāvājumus, aka Diedelnieks un citi! Tā, ka standartā, Bite neko diži lētāka nav!

 

LMT varētu ieviest tarifu ar, piemēram, 60 min, 100 sms un 2gb netu par kādiem 12 eur ;) Bet tad visi klienti pārslēgsies uz to, jo pēkšņi sapratīs, ka pārmaksā 8 eur par nevajadzīgi neierobežotu Brīvību+Neatkarību. Es šobrīd Bitē maksāju ne-zemgalda 9.50 par neierobežotiem zvaniem, sms un 2gb (līdzvērtīgs piedāvājums pēc jaunajiem tarifiem maksās 11.50). Tele2 piedāvā kaut ko līdzīgu vēl lētāk - par 8.99 mēnesī.

 

Starp citu, O-karte jau vairs neeksistē, vismaz spriežot pēc LMT lapas - tagad ir "LMT karte." Papētot tās tarifus, 10 eur summa mēnesī tiktu notērēta norunājot 60 min un nosūtot 100 sms uz ne-lmt tīkliem, internetu nelietojot vispār. Tas nav konkurētspējīgs piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Sveikiņi!

Ir man Bites līgums noslēgts 21.10.2015 uz 2 gadi, pirmais gads bija ar smuku atlaidi, otrais vairs galīgi nepatīk. Tikko atnāca Bites paziņojums ka no 01.06.2017. būs visiem numuriem tarifu plāns Bizness 1.5GB pa 10.50+PVN mēnesī. Tas ir jūtami vairāk nekā maksāju tagat un nav arī nekādas vajadzības pēc tik apjomīga tarifu plāna, jo telefonsakari tiek lietoti minimāli (WiFi Skype/Viber, WhatsApp). Ir līgumā kaut kādas sankcijas par pirmstermiņa līguma lauzšanu (100 EUR bonuss, varbūt vēl kaut kas), nekādi telefoni ne ar atlaidi, ne nomā nav ņemti. Pēc  manas saprašanas, ja Bite pati maina nosacījumus, tad varu aiziet prom bez jebkādam soda sankcijām. Vēlos atpakaļ veco labo Tele2 vai kaut kādu LMT suboperātora priekšapmaksas kartes (nav sanācis vēl izvērtēt izmaksas, vienkārši mutere aģitē ka pa 1-2 EUR mēnesī ir līdz acīm). Ja iešu uz Tele2 biznesu, tad Tele2 jau arī pats uzņemsies nokārtot vecās saistības ar Bite, bet ja priekšapmaksas kartiņa, tad tas jau būs uz mana kakla. Tad lūk, vai kāds jau ir izkodis, kā un vai var pasūtīt ratā Bites sodus par aiziešanu pie cita operātora tarifu paaugstināšanās sakarā?

Bla! Tikko izlasīju ka Bites līgumā rakstīts ka nevaru aiziet no viņiem ātrāk kā 24 mēnešu laikā saglabājot savus esošos telefona numurus! WTF!! Tas vispār ir likumīgi patreiz? Un vēl tekstā ar atsaucem pa vairākiem punktiem iemudžināts ka ja tomēr parkāp līgumu un savāc nummuru, tad jāatmaksā 100 EUR bonuss. Citāda kompānija, es pat teiktu netradicionāli orientēta kompānija!

Link to comment
Share on other sites

Ne jau visus, nomet no dzemdību galda pēc dzemdībām!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , abi teica:

Tad lūk, vai kāds jau ir izkodis, kā un vai var pasūtīt ratā Bites sodus par aiziešanu pie cita operātora tarifu paaugstināšanās sakarā?

Parko 2 gadi, ja neko nomaksā neesi ņēmis un atlaide tikai gadu? Ja operators maina cenas, droši vari lauzt līgumu. Vismaz kādreiz tā bija. Piezvani pats Bitei un pajautā, un pastāsti mums.

Link to comment
Share on other sites

Es drusku avansā interesējos, jo vēl nav sanācis pamatīgi iedziļināties jautājuma izpētē uz ko tad īsti pārcelties. Daļēji arī pie vainas tas ka necenšos tieši patreiz konkrēti izlemt, jo ir doma ka tuvāk pārejai uz brīviem zvaniem Eiropā operātori vēl nāks klajā ar jauniem piedāvājumiem un izmnaiņām.

Ir doma pārformēt uz privātpersonām numurus, lai nedotu iespēju kā tagat Bitei griezt rokas ārā uz līdzenas vietas.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Gestapo teica:

Tikko bite zvanījās, piedāvāja, lai palieku, uz gadu dos 5GB pa 6 eiro mēnesī, nu attiecīgi cik tur to zvanu un sms, ko nevar iztērēt, pateicos un atteicos. 

Cik minēji, ej uz T2 par 8.90€. No kā tas sastāv - cik minūtes, cik GB, EU/LV? Ja es pareizi saprotu, savu principu dēļ turpmāk zaudēsi 3.90€ mēnesī. Tev to vajag? Ja man Bite piedāvātu 300 minūtes EU/LV, 5GB EU/LV par 6 €, es uz principiem nesēdētu :O Pašreiz par vienu Tele2 maksāju mazāk € par LV pieslēgumu un LV internetu, un otram pieslēgumam LMT veco tarifu stipri vairāk par nieka 100 min + neierobežoto internetu, kas man naffig nav vajadzīgs

Link to comment
Share on other sites

kas ir jādara, lai bitīte izteiktu īpašus piedāvājumus? jāzvana viņiem ar draudiem, varbūt pietiek ar inteliģentu saraksti?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , yanitis teica:

kas ir jādara, lai bitīte izteiktu īpašus piedāvājumus?

Ja pareizi esmu sapratis, uzraksti tam pašam T2, šie lai piedāvā kaut ko no savas puses, pēc tam tikai kad Bitieši redzēs, ka taisies pamest stropu zvanīs Tev, tiesa gan tas var aizņemt līdz nedēļai :D

Kautkad prasīja kautkas Bitē šito, teica, ka paši uz savu galvu nezvana un nepiedāvā vairāk medu par zemāku ikmēneša maksu,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es piezvaniju uzreiz kaa sanjeemu meilu! Pateicu, ka neveelos nekaadu jaunu tarifu. Atbildeeja, ka tomeer arii visi vecie tarifi tiks paarsleegti uz jaunajiem. pazinjoju, ka esmu ljoti neapmierinaats un to, ka ceru, ka vinji saprot, ka tuliit zaudees kaudzi ar klientiem. Teica, ka saprot un sarunu beidzu. Vakaraa peec 19:00 zvanija un teica, ka no manis shkjirties negrib un grib meegjinaat kko sarunaat. Pateica, ka deelj kkaadaam ES reguulaam ir tarifu cenas jaapaaugstina + piedaavaa vel ekstras utt. Nu man pa lielam tie 3-5 eur shur tur ir pie d! vienkārši liidz shim bija mega zhiidisks tarifs(4.23 bezmaksas sarunas, sms +5Gb) :D Haljavai reiz bija jaabeidzaas :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tā arī nesapratu - ja man ir vecais 5.55 plāns, tad mani arī pārcels uz kaut kādu herņu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārcels uz 10.50+PVN

ir vēl tāds 6.50 +PVN, bet vismaz manā gadījumā 3.5 centi viņa cenā pietrūkst lai drīkstētu no 5.55 pārslēgties uz 6.50 (rakstīts ka nedrīkst būt lētāk kā 7.90 EUR ar PVN)

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Skaidrs. Tinos prom uz T2.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 2 stundām , Sky_High teica:

LMT varētu ieviest tarifu ar, piemēram, 60 min, 100 sms un 2gb netu par kādiem 12 eur ;) Bet tad visi klienti pārslēgsies uz to, jo pēkšņi sapratīs, ka pārmaksā 8 eur par nevajadzīgi neierobežotu Brīvību+Neatkarību. Es šobrīd Bitē maksāju ne-zemgalda 9.50 par neierobežotiem zvaniem, sms un 2gb (līdzvērtīgs piedāvājums pēc jaunajiem tarifiem maksās 11.50). Tele2 piedāvā kaut ko līdzīgu vēl lētāk - par 8.99 mēnesī.

Okartei (tobiš LMT Kartei, kā to tagad sauc) jau ir piedāvājums par 6€ mēnesī - 4,05GB interneta, 40 minūtes zvaniem un neierobežotas sms, kā arī par 8€ mēnesī neierobežoti zvani uz VISIEM tīkliem, neierobežotas SMS un 450MB interneta (kas pricipā ir tas pats, kas vecā brīvība, tikai ar lielāku interneta apjomu).

 

pirms 2 stundām , Sky_High teica:

Papētot tās tarifus, 10 eur summa mēnesī tiktu notērēta norunājot 60 min un nosūtot 100 sms uz ne-lmt tīkliem, internetu nelietojot vispār. Tas nav konkurētspējīgs piedāvājums.

Pa 10€ mēnesī ir piedāvājums ar neierobežotu internetu, neierobežotām sms un 40 minūtes zvaniem.

 

Vienkārši ir jāabonē kāds no onedēļa pakalpojumiem.

 

Bites priekšapmaksai laikam tik saldi piedāvājumi nebūs un par ārzemēm var aizmirst!

 

Pirms 9 minūtēm , Žaks Noriss teica:

Skaidrs. Tinos prom uz T2.

Bite tev vēl zvanīs un izteiks konkurēt spējīgu piedāvājumu. Man radagabalam pazvanīja jau tad, ka LMT bija SIM karti atvedis. Pierunāja palikt pa 3 euro (līdzšinējo 10 vietā). Došot sarunas un sms bez ierobežojuma, kā arī 500MB interneta! Uz gadu vēl piešķīra internetu aplikācijām (kas nu tur tai sarakstā viņiem) pa velti!

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Man arī atnāca vēstule, jo bērnam ir Bite bez jebkāda datu pieeslēguma. Piedāvā pārejas periodu līdz 2018. gada beigām par 7,65 EUR mēnesī. Laikam tas ieskaitot PVN, hvz. Mož būs jāpāriet uz LMT mini.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711, bet ieklautie mb joprojam ir nenopietni. Kads ir izdevigakais lmt piedavajums ar vismaz 1,5gb internetu?

Link to comment
Share on other sites

Izrakājos šodien pa internetā pieejamiem tarifu plāniem un sviestu uz maizītes tā arī neatradu. Tāda sajūta ka šamējie speciāli ir nolikvidējuši man piemēroto kā sugu - ir vai nu lētuči penzionāriem, vai otra galējība, pa vidu ir vien kaut kādi dikti samudžināti ar SMS regulējami brīnumi kur var laikus neaizsūtot SMS uzrauties uz finansiāliem pārsteigumiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 2 stundām , Sky_High teica:

viesturs0711, bet ieklautie mb joprojam ir nenopietni. Kads ir izdevigakais lmt piedavajums ar vismaz 1,5gb internetu?

Ja var iekļauties 40 minūtēs Tad internets 4GB un neierobežotas sms ir pa 6€ mēnesī, vai arī 10€ un tās pašas 40 minūtes ar neierobežotām sms un neierobežotu internetu!

 

Vēl var salikt LMT kartes standartu (pēc noklusējuma vienreiz kartes mūžā jāaktivizē un nedēļā uz sarunām un sms, skaitītājs apstājas tikko sasniegti 2 euro) ar kādu interneta piedāvājumu. I togo kopā ar sarunām un sms ir ~14€ ar 4GB un ~18€ pa mēnesi!

 

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Pirms 27 minūtēm , GE (DX) teica:

Kas notiks ar Bite 2 tarifu pieslēgumiem? Kāds tarifs būs tā vietā? Tas pa 8,50 eiro ?

Būs 4.75

un 100MB interneta!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tele2 vēl nav izlikuši savā lapā jaunos tarifus, pēc vecā info šie izskatās labi. Bitei vispār lētākais tagad sanāk 8,50eur, kas ir kosmosā. Viestur tie 4,75eur tiešām telei būs ?

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

bija amigo labs tarifs , 100mb /100sms/100min (3.5eir menesi ) ,un minutes bija uz visiem tikliem, taka vareja caur special triatel nr zvanit uz arzemem ari ar tam 100ieklautajam minutem...

 

Protams nogriezusi ari to :(

 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jāskatās būs kas cits, man uz diviem bite pieslēgumiem sanāks 30% pielikums. Tas jau lielāks pielikums kā no valts puses nodokļos :D

Link to comment
Share on other sites

iekš mans.tele2.lv rāda, ka cena spēkā vēl būs līdz oktobrim.. gada līgums par 4,79 (ZZ visi+3GB) dzīvosim, redzēsim vai pacels vai nē.

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Es domāju ka lēto sakaru laiks ir beidzies. Bite&T2 zolīdi sasinhronizēs cenas +/- . LMT dzīvos savā kosmosā. Amigo? Būs iespēja turpināt vilkt galus ar lētiem piedāvājumiem ... ja LMT nenožnaugs. Brīnos kā jau sen jau aizklapējuši to kantori.

Link to comment
Share on other sites

Šodien dabūju no Bites 2Gb jauno tarifu plānu ar -30% = 8,05€  uz gadu.

 

Zemgalds vēl rullē.

 

Sarunas laikā tā arī teicu lai piedāvā tā saucamo zemgalda plānu. Tad Bite 500MB viņi dod -20%

Link to comment
Share on other sites

P

Pirms 2 minūtēm , abi teica:

tas privāti vai uz firmu? līgums uz cik? zemūdens akmeņi ir?

Privāti

Link to comment
Share on other sites

kas ta dala tos negativos punktus? Laikam skolas brivlaiks sacies...ndaa, ceru vien, ka laus izmaksat trubas un tities prom no si operatora.

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Uzmeta laikam Tevi :<
Bet nu nekur neliksies, FB ļepī lētās atmazkas...

 

Citēt

Pagaidām vēl nevaru Tev pateikt precīzi, taču izmaiņas noteikti būs arī mums. Tarifiem klāt nāks dažādi pakalpojumi un iespējas, kuras būs iekļautas cenā. Aicinu uzmanīgi sekot līdzi aktualitātēm. Kate no Tele2

 

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this tēmaa
  • Guest unlocked this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...