Jump to content

Veca, lēta DSLR iegāde 2022. gadā - kuru ņemt? (Canon EOS 100D vs Nikon D3100 vs Nikon D3200 vs ???)


138
 Share

Recommended Posts

Tieši šo tieši šobrīd neķeršu, bet pieglabāšu arhīvam:

Citēt

Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di II LD IF

Canon EF mount.

Darbojas bez pez problēmām.
 

Marka:Tamron

Modelis:17-50mm f/2.8

Cena:130 €

 

Link to comment
Share on other sites

Sasodīts, lombī redzēju EOS 1000D ar EF 75-300mm 1:4-5.6 III ar blendi par 160 eur. Skatos, tam stiklam, bez blendes, ebay diapazons ir 90 ... 160, tātad var uzskatīt, ka bodijs gandrīz par velti. Man patīk mans 50 1.4 uz mana 100D, bet kārojas vēl vienu bodiju, lai varu nēsāt apkārt divus, vienu ar 50 un otru ar kaut kādu zūmu, nu varbūt "reportieru zūmu", varbūt manu esošo kitu, varbūt vēl nez ko. 300mm, nu priekš kam man 300, putnus un kaimiņienes tak nebildēju. Un priekš kam man par 100D švakākais 1000D. Bet tā cena! 🤑 

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , 138 teica:

kārojas vēl vienu bodiju, lai varu nēsāt apkārt divus

 

Katra neprofesionāla fotogrāfa sapnis :mrgreen:

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Baigi baidīties no bodijiem ar noskrējienu arī nevajadzētu, ja rokas aug no pareizās vietas. Gada sākumā iepirku pa mazu naudiņu 760D ar nobrukušu slēdzi, kuram bija 85K noskrējiens (bodijs pats absolūti kā jauns, ne cik vispār nenodriskāts). No ali pasūtīju jaunas slēdža lāpstiņas pa 3 vai 4eur. Izjaucu, fiksējot matricas skrūvju stāvokļus, samainīju lāpstiņas un visu saliku kā bija. Nekad iepriekš neko tādu nebiju darījis. Un viss strādā un fokuss ir. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...