Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Vai ievēro ierobežojumus? Droši vien. Neesu Bristoles centrā bijis kopš septembra. Uz veikaliem nebraucu, pārtiku atved uz māju, tapēc nav īpaši daudz iespēju pētīt. Vienīgi uz blakus benzīntanku pēc piena un tādiem sīkumiem aizeju. Bet nu visiem maskas, ir sanitaizeri pie ieejas - ir kas lieto, ir kas nē. Veikalā atļauj tik noteiktu skaitu. Rindā gluži viens pie otra nespiežas. 

Ir cilvēki kas pāriet uz otru ielas pusi, kad nāk pretī, bet ne tik daudz kā sākumā. Tagad pārsvarā tik vecāki.

Link to comment
Share on other sites

Vai Lielbritānijā pārslimojušajiem nav kaut kāda "brīvgrāmata"? Pat ja nav, vienalga, pēc pārslimošanas sajūtai vajadzētu būt drošākai. Man šodien, pētījuma ietvaros, atnāca rezultāti par antivielu klātbūtni, precīzāk, par to neesamību. Nedabūju "brīvgrāmatu". Žēl. Jāturpina baidīties.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Nav te nekādu brīvgrāmatu. Es itkā esu izslimojis, bet nav jau teikts cik ilgi tā imunitāte turās un vai vispār viņa ir effektīva pret variācijām.

Pagaidām gan mirušo skaits dienā ar pozitīvu Covid testu ir ap 1k. Kopā jau 120k. Nav tālu no prognozētajiem 500k. Ja nebūtu ierobežojumu, tad ganjau arī sasniegtu to skaitli visai ātri.

https://coronavirus.data.gov.uk/details/deaths

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Man paziņa franču hokeja komandā pirms 3 mēnešiem visi saslima kopā ar visām sievām un ko tur vēl kas kam blakus. Visi turnīri notikās bez testiem, kamēr kāds izdomāja pārbaudīt visus uz antivielām, tikai pusei bija saglabājušās. Tagad atkal pirms katras spēles taisa testus

Link to comment
Share on other sites

kompresors

1.februārī 9.00 pieteicos ģimenes ārstam uz testu (svētdien vakarā jutās tāda k'asaukstēšanās), 9.50 abi ar sievu tikām uz testu BIORĀ. Naktī uz otrdienu ap 1.00 atnāca rezultāts - abiem pozitīvs. Vēl neesam uz kājām... Smarža, garša ir, no vakardienas antibiotikas - pneimonija. No kurienes tas viss, nav ne jausmas. Mēģinājām būt maksimāli piesardzīgi.

  • Bēdīgs 8
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , kompresors teica:

1.februārī 9.00 pieteicos ģimenes ārstam uz testu (svētdien vakarā jutās tāda k'asaukstēšanās), 9.50 abi ar sievu tikām uz testu BIORĀ.

Kaut ko uzlabojuši? Kad es pirms kāda laika testējos, tad man telefoniski teica, lai zvanu ap pl.12, jo tik agri vēl nebūs nosinhronizējušies dati par nosūtījumu. Ap tiem pl.12 (+/- stunda), protams, sazvanīt nevienu nevarēja, kādas 5x pa 5 minūtēm klausījos džinglus.

 

Lai nu kā, atliek vien novēlēt nesāpīgu izveseļošanos…

Link to comment
Share on other sites

TV24 nupat savakcinēja prezidentu.

Vakcīnu flakonu iekadrēt tuvplānā, protams, nesanāca!

Memorīvatersi antivakceri varēs atkal visu ko stāstīt.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

kompresors
pirms 18 stundām , binary teica:

Lai nu kā, atliek vien novēlēt nesāpīgu izveseļošanos…

Paldies, pašam uz labo pusi, sieva slimnīcā...

Link to comment
Share on other sites

Saistībā ar vakcināciju kaut kā nekur neatradu kādi būs epidemioloģisko ierobežojumu atvieglojumi tiem, kas vakcinējušies vai vismaz plānu par to pie kāda skaita vakcinēto kaut kas mainīsies attiecībā uz ierobežojumiem. Ir kaut kur tas aprakstīts/kāds lēmums pieņemts, vai vienkārši davai baurivakcinēties vajag, jo tad varbūt ir mazāka iespēja saslimt

Link to comment
Share on other sites

Kādi vēl atvieglojumi? Tev ko - smagi? :sarkasms:

Pagaidām nekādi publiski plāni nav. Taisni otrādi - nav izpētīts vai vakcinētie turpina izplatīt vīrusu vai nē. Attiecīgi - par kādiem atvieglojumiem nevar būt ne runas.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, te daži iedomājas, ka potējoties nevar saslimt ar covid un izplatīt to tālāk. Potējoties var tikai izbēgt no smagas saslimšanas. Tāpēc to pamuļķu komentāri, ka es pie tāda skolotāja bērnu nevedīšu, kas nav vakcinejies, ir smieklīgi. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Te viss ir:

Paldies, tur ir aprakstīts par saslimstības skaitļiem, kas, protams, ir pakārtoti saistīts ar potēšanos, bet man bija mazliet cits jautājums. 

Link to comment
Share on other sites

Helmutam Balderim bija 19 rezervēts? Helmutu vajag piedabūt novakcinēties, publicitātei.

Labots - ggg97
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Pēc luksafora sanāk, ka vel ilgi būs ierobežojumi. Ok vasarā vīruss atkāpsies, bet septembrī būs klāt kā likts. Latvijā varam cerēt aiznākamo rudeni, ka kovids būs gripas līmenī. Faučis jau pateica, ka 75 -80% jāsapotē ar derīgu poti, lai nostrādātu kopējā imunitāte. 1) daudzi cīsiņu ēdāji, folija cepurītēs negrib potēties. 2) nav pašas vakcīnas. 3) nav jaudas sapotēt. Tā kā 70% sapotētie līdz vasaras beigām ir iluzija un cilveku mierināšana.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Drīz tiks piedāvāts jauns pakalpojums, profesionāls rindā stāvētājs. Ja priekšā būs trīs cilvēki palikuši, saņemsi īsziņu....

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Divi grafiki no panorāmas. Un ideja ka varējām Pfizeru gandrīz 1 miljonu saņemt neliek mieru...

vakcinetie.JPG

vakcinas.JPG

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ķīna atteikusies ieniegt datus PVO izmeklēšanas komisijai par agrīnajiem inficēšanās gadījumiem. Atļauts iepazīties tikai ar pašu ķīniešu pētījumu rezultātiem šajā sakarā, bet ne ar datiem, uz ko šie pētījumi balstīti.

Suns zina, ko ēdis?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Ķīna atteikusies ieniegt datus PVO izmeklēšanas komisijai par agrīnajiem inficēšanās gadījumiem. Atļauts iepazīties tikai ar pašu ķīniešu pētījumu rezultātiem šajā sakarā, bet ne ar datiem, uz ko šie pētījumi balstīti.

Suns zina, ko ēdis?

Ka tas vīruss izmucis no laboratorijas, nevis apēdot sikspārni , domāju visiem skaidrs. Vienīgais par ko var pastŗidēties, speciāli palaida vai nolaidības pēc. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Maris77 teica:

visiem skaidrs

Ļoti spēcīgs un pārsteidzīgs apgalvojums 😁. Bet, nu, pārsteigums nebūtu nekāds.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka vīruss nācis no kādas laboratorijas (modificēts dabīgais, vai mākslīgi radīts), gan ir reālākais variants. Vai izmucis nejauši, vai speciāli palaists - tas jau cits jautājums.

Link to comment
Share on other sites

No way, ka tā ir cilvēku laboratorija. Jo viss sākās jau ar mēri viduslaikos. Spāņu gripas laikā arī tādu tehnoloģiju nebija. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
pirms 23 stundām , Maris77 teica:

nevar saslimt ar covid un izplatīt to tālāk.

Nu vispār jau izplatīt nevar, visi vīrusi tiek sagaidīti un ātrāk vai vēlāk nogalināti. Ja arī kāds pamanās tikt šūnā un sāk dalīties, to atkal nogalina imūnsistēma.

Izņēmums ir pārāk maz antivielu pēc kāda laika vai tās jau beigušās  vispār, vai tie 8%, kam pote vispār nedod neko.

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan interesanta sazvērestības teorijas versija par vīrusa krievisko izcelsmi. Ceturtajā minūtē kadri no krievu tv par netipiskās pneimonijas uzliesmojumiem Krievijā 2019. gadā.

Versija

Link to comment
Share on other sites

Izcelsmei nav vairs nekādas nozīme. Vīrus dzīvo savu dzīvi, mutē, un mūsu uzdevums ir savakcinēties, kamēr vīrus nav uzmutējies līdz "spāņu gripas" specifikācijai.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , ggg97 teica:

Izcelsmei nav vairs nekādas nozīme. Vīrus dzīvo savu dzīvi, mutē, un mūsu uzdevums ir savakcinēties, kamēr vīrus nav uzmutējies līdz "spāņu gripas" specifikācijai.

Kā to ņem, varbūt labāk būtu vecais variants.

"Patiesībā mūsu pašizolācija kaut kādā veidā pat veicina vīrusa lipīgo variantu izplatību."

https://www.tvnet.lv/7179092/zinatnieks-koronaviruss-pielagojas-musu-pasizolacijai

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , Aigars teica:

netipiskās pneimonijas uzliesmojumiem Krievijā 2019. gadā.

Par izcelsmi neko nevar zināt, bet par izplatīšanos gan.

Mans paziņa ar ģimeni un visi viņa kaimiņi laukos 2019 gada decembrī visi smagi slimoja.

Zinot to, ko mēs tagad zinām, viņš secina, ka tas jau tad ir bijis šodienas kroņvīruss.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Stepselis teica:

Mans paziņa ar ģimeni un visi viņa kaimiņi laukos 2019 gada decembrī

 

Bet te manuprāt vēl kāds par 2019.gada nogali atsaucās, takā viss var būt..

2020. gadu sagaidīju ar spēcīgu temperatūru, bet pārējais (iespējams sāpošs kakls), itkā bija kā standarta temperatūrai, bet nu vēl ptfu, ptfu, ptfu neesmu vēl officili šo noķēris, takā nav zināms, kā mans organisms uz šo reaģē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Maris77 teica:

Kā to ņem, varbūt labāk būtu vecais variants.

"Patiesībā mūsu pašizolācija kaut kādā veidā pat veicina vīrusa lipīgo variantu izplatību."

https://www.tvnet.lv/7179092/zinatnieks-koronaviruss-pielagojas-musu-pasizolacijai

Vēl lielākiem burtiem nevarēji uzrakstīt?

 

Pastāstīsi, ar kuru galu tas vīruss domā, kurā virzienā attīstīties? Man tīri subjektīvi šķiet, ka tās mutācijas ir random - "kā sanāca, tā sanāca". Ja tā, tad tīri subjektīvi šķiet, ka jo vairāk "vīrusa vienību" eksistē, jo vairāk šo "vīrusa vienību" vairojas, jo lielāka iespējamība ir uzrauties kādai "kā sanāca, tā sanāca" mutācijai.

Pirms 31 minūtēm , Stepselis teica:

Mans paziņa ar ģimeni un visi viņa kaimiņi laukos 2019 gada decembrī visi smagi slimoja.

Zinot to, ko mēs tagad zinām, viņš secina, ka tas jau tad ir bijis šodienas kroņvīruss.

Toziem daudzi it kā smagi slimoja. Mazliet mulsina tas, ka slimnīcas netika gāztas no kājām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Toziem daudzi it kā smagi slimoja.

 Sanāca tajā decembrī nedēļu smagi noslimot. Ar ilgstošu klepu pēc tam. Tāpēc ar interesi gaidīju, kāds tagad būs antivielu testa rezultāts. Antivielu nav. Bet pagājis jau arī vairāk kā gads. It kā tik ilgi antivielas nesaglabājoties. Kas to lai zina, kas toreiz īsti bija. Skaidrs, ka nebija vienkārša saaukstēšanās, bet kaut kas lipīgs, jo mājās pārslimojām visi pēc kārtas.

Labots - M_J
Link to comment
Share on other sites

Nu man un manai ģimenei jau 2018.gada martā sanāca pamatīga apslimšanās. Tā bija mana pirmā reize mūžā, kad paņēmu biļetenu. Arī ar ilgstošu klepu pēc tam. Plaušu karsoni izdevās novērst ar laicīgu antibiotiku kursu. Darba kolēģe nokļuva slimnīcā ar ļoti smagu plaušu karsoni, kas sākās apmēram tāpat. Bet pilnīgi viennozīmīgi nu jau pēc savas pieredzes varu teikt, ka kovids tas nebija. Temperatūra apmēram tā pati, bet izjūtas pavisam citas.

Link to comment
Share on other sites

Oj, te tāds pneimoniķu klubs - tad es ar. 

 

2019. gada vasarā biju strauji notievējis, pirms jāņiem vēl bija -5kg 10 dienās, un jāņos apmeklēju Auļu koncertu un palēkāju putekļainā pļavā. Ar šodienas sajēgu nebūtu apmeklējis vai darītu to respiratorā :D 

Pēc tam sākās klepiņš, kas izvērtās līdz tam ka naktīs modos augšā no tā kā nevarēja paelpot, jo nevarēju ievilkt gaisu - bija asas sāpes plaušās. Gulēju sēdus sekli elpojot no vairākas naktis. Pirmo reizi nobijos no iespējas nomirt saslimstot. Pat aizbraucu pie ārsta, tas ko izrakstīja un palika labāk. 

 

Tagad, uzzinot par kovid un tā pneimoniju labāk sapratu kas man tur notika. Žēl - būtu vajadzējis skābekli mērīt. Katrā gadījumā ko tādu ļoti negribētu atkārtot. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...