Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 31 minūtēm , rubb teica:

Attiecīgi parādās arī saite uz oriģināla.

Citēt no iepriekšējā komentāra, jā. Ja citāts jāņem ne no foruma, bet no «ārpuses», tad, lai apzīmētu to kā citātu, jālieto pēdiņas no komentēšanas lauciņa paneļa.

Es pats tos [quote] un [/quote] nelietoju, bet nesaku, ka tos lietot ir kaut kas nepareizs vai ne tik ērts. Biedrs binary, kā viņš raksta, tika lietojis, tagad tāda iespēja šeit zudusi, viņš par to apvaicājās. Kas jums nav skaidrs? Kāpēc uzreiz jāsāk mācīt dzīvot, stāstīt, kas ērtāk, kas pareizi, kas nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc uzreiz jāsāk mācīt dzīvot, stāstīt, kas ērtāk, kas pareizi, kas nepareizi?

pag, bet šet tak ir boot.lv, vai arī es kko jaucu?...

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vvv said:

Kāpēc uzreiz jāsāk mācīt dzīvot, stāstīt, kas ērtāk, kas pareizi, kas nepareizi?

Neviens nav nodarbojies ar ļaunprātīgu fīču likvidēšanu. Ja nu vienīgi paši IPB izstrādātāji.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka IPB izstrādātāji ir likvidējuši iespēju e-pasta notifikācijās iekļaut pilnu komentāru. Tiešām neticu.

Link to comment
Share on other sites

Atkārtoto jau būs vieglāk visiem nomenedžēt, čips dos komandu iet uz vakcinācijas punktu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds pēdējā laikā ir saskaitījis reāli Latvijā dzīvojošos? Ja nopirks priekš tiem 1.9 mlj, toč varēs grāvī bērt.

Pats apsveru domu nokodēties, saka, starp pirmo un otro nevarēs alko lietot, varbūt tas man tieši pietrūkst, lai izbeigtu pa visām reizēm, ja vēl izgudrotu tādu vakcīnu, lai pīpēšanu nomest.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ja to vakcināciju vilks garumā, tad pirmajiem tā vakcīna jau būs izreaģējusi (līdzīgi, kā gripas vakcīna) un nāksies revakcinēt.

 

Ja, kā sola, lielā vakcinēšanās sāksies tikai aprīlī, tad tiem, kuri vakcinējušies šobrīd, būs pagājuši  vismaz 3 mēneši.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Interesanti tikko ziņas teica, ka Izraēla esot sapotējusi ceturto daļu iedzīvotāju no 9 miljoniem. No kurienies viņiem tik daudz vakcīnu kāds varbūt zin? Pasaulē tak esot tak defīcīts un rinda uz vakcīnām...

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 3 minūtēm , Aigus teica:

Izraēla esot sapotējusi ceturto daļu

Viņi par vienu vakcīnu maksā dubultā, tāpēc viņiem prioritāte.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Aigus teica:

No kurienies viņiem tik daudz vakcīnu kāds varbūt zin?

Kā tev liekās, kāpēc mums viņu pēkšņi pietrūkst?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man patika filma Piļsēta pī upis. Vienmēr vecajam žīdam, ko lieliski nospēlēja Gundars Āboliņš, zelta rubļi kabatā bij noglabāti, nav svarīgi, kas pie varas.

Vēl ir tāds teiciens - kas maksā, tas pasūta mūziku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A ko tagad darīs, veco čipu raus ārā vai tā pote spēs viņu apgreidot?

 

 

Capture.PNG

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

A man šitāds ar ir. Kaut kā negribētos tuberkulozi noraut. 

Bija tāds laiks, kad uzskatīja, ka vispār jāatsakās no zīdaiņu potēm, pret da jebko, lielisks piemērs ir viens jauns un gudrs ciema puisis, kurš, pateicoties "modernajiem" senčiem, slimo ar bērnu trieku, jeb poliomielītu.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.delfi.lv/news/national/politics/vac-parakstus-par-atlauju-ministriem-apiet-vakcinacijas-pret-covid-19-rindu.d?id=52888593

"Nepārliecinātajai medicīnas nozares personāla un sabiedrības daļai šādi tiks rādīts piemērs par vakcīnas nekaitīgumu un drošumu. Iznākumā būs arī paredzami raitāka medicīnas personāla un vēlāk arī pārējās sabiedrības imunizācija pret Covid-19, nepieļaujot vīrusa nekontrolētu tālāko izplatību un ļaujot arī Latvijas tautsaimniecībai atkopties," uzsvēra Vanags.

Iniciatīvas pieteikumā skaidrots, ka nepieciešams paredzēt iespēju ārpus kārtas vakcinēt 13 ministrus, Ministru prezidentu, Valsts prezidentu, Saeimas priekšsēdētāju un, vēlams, papildu arī 32 padomniekus, kas strādā kopā ar minētajām amatpersonām, kopuā nodrošinot un rezervējot 94 vakcīnas no jau iepirktā daudzuma.

Vanags arī pārliecināts, ka būtu lieliski noorganizēt vakcinācijas procesa tiešraidi, nepārprotami parādot vakcinācijas procesu katram un visiem - kopumā 47 personām, papildus organizējot skaidrojoši informējošo sadaļu par Covid-19, vakcīnu pret to un sabiedrībā iesakņojušiem maldiem un puspatiesībām, ļaut sabiedrībai tiešsaistē arī uzdot jautājumus Ministru kabinetam. Šādas tiešraides būtu organizējamas sabiedriskajos medijos ar tiesībām to retranslēt arī privātajiem medijiem, norādīts idejas aprakstā."

 

Pie tam, vēlams, ar dažādu firmu vakcīnām

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/krustpunkta/aktuali-vakcinacijas-plani-un-vakcinu-piegades-karina-vaditai-va.a139533/

jo sākusies ņemtne par to, ka nemaz nevarēšot izvēlēties, ar kuru vakcīnu

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

darklight

Ko ta šie maitas pa nelegāliem baļļukiem staigā, frizierus apmeklē un zeķes pērk?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Maris77 teica:

runčuks staigājot

Runčukam vajag "krikt" uztaisīt, tad vairāk pie mājas, pie kastītes turēsies, un mierīgāks prāts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ggg97 teica:

Runčukam vajag "krikt" uztaisīt, tad vairāk pie mājas, pie kastītes turēsies, un mierīgāks prāts.

Runčukam vienīgo prieku nevar liegt. Bet ka kaķi pārnēsā jau pavasarī rakstija, bet tad nezin kāpēc viss noklusa, tagad atkal atcerējās. Ka tik netaisa tādu pašu kaķu iznīdēšanas operāciju kā ar ūdelēm Dānijā. 

Link to comment
Share on other sites

Viņai sāk oža parādīties, bet kāpēc es neesmu aplipis, to tiešām nesaprotu. Laikam iešu taisīt antivielu testu, varbūt esmu jau izslimojis neko nezinot. 

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Turieties. Kundzei ātru izveseļošanos. Tev neaplipt.

Paldies. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Maris77 teica:

kāpēc es neesmu aplipis

Dažāda imunsistēma. Labi, iespējams ka šo vīrusu nav korekti ar gripu salīdzināt, bet man pirms gadiem 6-7 kundze un bērns nolikās uz nepilnām 2 nedēļām ar gripu tā, ka knapi no gultas varēja izkāpt, bērnam bik vieglāk bij. Es visu to laiku dancoju apkārt, i ēdienu taisīju, i pārējo. Vienu dienu man bij 37,6 un bik klepus, bet kopumā viss bij ok. Šī zaraza gan bikiņ baida. :(

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Dažāda imunsistēma. Labi, iespējams ka šo vīrusu nav korekti ar gripu salīdzināt, bet man pirms gadiem 6-7 kundze un bērns nolikās uz nepilnām 2 nedēļām ar gripu tā, ka knapi no gultas varēja izkāpt, bērnam bik vieglāk bij. Es visu to laiku dancoju apkārt, i ēdienu taisīju, i pārējo. Vienu dienu man bij 37,6 un bik klepus, bet kopumā viss bij ok. Šī zaraza gan bikiņ baida. :(

Man ir bijis pāris dienas 37 , tagad arī mutē garša drusku pretīga , bet testu taisot - negatīvs. Kundzei vispār temperatūra nav bijusi, tikai pirmdien smarža pazuda, šodien sāk atgriezties. Drusku mums abiem ir klepus un iesnas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , Racer teica:

bet man pirms gadiem 6-7 kundze un bērns nolikā

Man šitā 2013 gada martā bija. Nebiju pārliecināts, vai pie ģimenes ārsta pa trepēm uzkāpšu. Analīžu rezultāti - ĢĀ ārsts piedāvāja ātros saukt un uz infekcijslimnīcu aizraut.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Maris77 teica:

kāpēc es neesmu aplipis, to tiešām nesaprotu.

Vīruss tāds. Viltīgs un neizprotams. Man tuvu paziņu un radu lokā četri gadījumi, kad viens saslimst, bet vīrs vai sieva neaplīp. Vienā gultā guļ, bet neaplīp. Protams, ir vairāki, kad viens saķer un vīrs vai sieva arī aplīp.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...