Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

laikamTak
pirms 6 stundām , ieleja teica:

kam tad tie Veselības Ministrijas ierēdņu bari

Ej tak un dari, ja vari. Citādi, kā tāds klauns ar pederastiskām manierēm - sasiet teikumu saturošus vārdus jūrnieku mezglā un pozicionēt sevi kā Ābramu visgudro.

Link to comment
Share on other sites

darklight

B*eģ, es šitos tirdzniecības ierobežojumus vairs nevaru izturēt! Beidzās kafijas filtri, Maximā nav, Rimi nepārdod. Cepamo papīru pārdod, bet kafijas filtrus nē! Nācās internetā sūtīt. Panna nobeidzās, nācās internetā sūtīt. Jopt..., nu tak uzsprāgt var. Man objektā aptrūkās dziļā grunte, normāli es mājupceļā vienkārši Krūzā vai Depo nopirktu. Tagad jātaisa fuckin pasūtījums uz 30 Euro tai Depo. Es reāli esmu izbesīts!

Link to comment
Share on other sites

Just now, darklight teica:

B*eģ, es šitos tirdzniecības ierobežojumus vairs nevaru izturēt! B

Kuru radinieku esi gatavs ziedot?

Link to comment
Share on other sites

darklight

No tādiem attālākiem pārīti varu arī noziedot.

Ok, tas tāds melnais humors.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , darklight teica:

Es reāli esmu izbesīts!

Liela daļa cilvēku ir izbesīti. Nav ko bēdāt. Tālāk būs vēl trakāk. Cilvēki jūgsies nost. Bet par to arī nevajag satraukties. Būs pavisam traki kādu laiku. Kad lielākā daļa būs nojūgusies, tad kļūs vieglāk.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, darklight teica:

B*eģ, es šitos tirdzniecības ierobežojumus vairs nevaru izturēt! (..) Man objektā aptrūkās dziļā grunte, normāli es mājupceļā vienkārši Krūzā vai Depo nopirktu.

Man šķiet, ka šai pat tēmā gana aktīvs ir cilvēks, kurš tādu grunti pēc izslimošanas pat līdz mašīnai nevarētu normāli aiznest. Varbūt gribi pieteikties viņa vietā? :D

 

Nākamreiz, kad būsi tajā Krūzā vai Depo, pavaicā, vai tu kā juridiskā persona nevari tam savam objektam to grunti nopirkt. Kas zina, varbūt uz juridiskajām personām neattiecas "mazumtirdzniecības pakalpojumu klātienē" ierobežojumi. Jebšu tu tos objektus apkalpo kā privātpersona?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Izdarīties jau var visādi, bet tā jebkurā gadījumā ir papildus ņemšanās. Parasti šādus sīkumus nopērku pats, atdodu klientam čeku, viņš man naudu, un viss. Katra lieka pozīcija grāmatvedībā ir liekas problēmas, ja tas attiecas uz mazu kantori, kam grāmatvedība ir ārpakalpojums. Un it īpaši, ja tas kantoris oficiāli ar celtniecību nemaz nenodarbojas.

Labots - darklight
Link to comment
Share on other sites

Nu… Man ar tiem ierobežojumiem arī mazliet nepaveicās.

 

Pasūtīju IR sildītāju (nu to infrasarkano). Pēc pāris nedēļām atbrauc DPD un kurjers saka, ka nedos paku - salūzusi. Aizrakstu e-pastu pārdevējam, šis atraksta, ka no DPD vēl nekādu ziņu nav saņēmis - pārbaudīs un, ja tiešām pakas saturs bojāts, tad atgriezīs naudu. Tā nu es jau nedēļām ilgi sēžu bez sava IR sildītāja (un, kā izskatās, turpināšu tā līdz pavasarim). Nu jā, internetveikalos konkrētais sildītājs vairs nav pieejams.

Tagad vēl jādomā, ko darīt ar otru IR sildītāju - to, kurš pirms ~gada nopirkts. Pirms pāris dienām viena lampa no divām pārstāja strādāt. It kā garantija vēl spēkā, bet ej nu tu viņu izmanto šajos apstākļos…

 

Pirms 9 minūtēm , darklight teica:

Un it īpaši, ja tas kantoris oficiāli ar celtniecību nemaz nenodarbojas.

Un pēc tam brīnamies, ka valstī viss-ir-slikti.lv 🤪

Link to comment
Share on other sites

Kariņš jau sev un "sabiedrībai" sit uz pleca, jo, raugi, tikai pateicoties sadarbībai, nemaz nerunājot par šo māžošanos mēnešiem, izdevies "stabilizēt" situāciju :lol: Pagaidīs līdz pavasarim/vasarai un varēs labsajūtā pa zemi vārtīties :sarkasms:

 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

@marrtins problēma tajā, ka aitas nespēj iztikt bez čupošanās. Tā kā svingeru klubs, tāpēc arī bodītes pievera ciet. Kaut kur 245lpp tas ir apspriests.

Ja pavasarī visi skeptiski uz to raudzijās, tagad katram rados vismaz viens bija smagi slims vai arī šogad nesvinēja Ziemassvētkus, jo nomira. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , binary teica:

Kas zina, varbūt uz juridiskajām personām neattiecas "mazumtirdzniecības pakalpojumu klātienē" ierobežojumi.

Neattiecas. Visu laiku tā arī pērkos Depo ar firmas karti (starp citu - tagad prasa karti, nodiktēt reģ.nr. kā agrāk vairs nevar), citādi vispār neko nevar normāli nopirkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sievas paziņai piedzima puika. Sukucis, lielāks, nekā pēc aplēsēm rēķināts. Viss sapirktais gar cisku. Nezinu, kā viņi to tagad risina. 

Link to comment
Share on other sites

Tam, kurš vakar vai aizvakar te klārēja, ka Rietumeiropā nevienam neesot pretenzijas pret ierobežojumiem - 

 

https://www.apollo.lv/7163494/niderlande-protesti-pret-komandantstundu-paraug-sadursmes-ar-policiju

 

Partneri no turienes stāsta, ka situācija esot vēl stipri nokaitētāka, kā pie mums. 

Link to comment
Share on other sites

Neliela beztēma, bet draudzīgs ieteikums biedram ieleja, varbūt lietojam pēdiņas, kur sākam un kur beidzam citēt, citādi nesapratīsi, kas citēts, kas pierakstīts klāt vai viss no sākuma un beigām ir Kariņa atstāstītais, kur paša domas u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

3.14zģec! "Kāds" vai "kādi"! Cik laika jau ir pagājis, kopš tas tapa plaši zināms. Vai tajā varas varzā visi sen nezina, kuri ir tie "kāds vai kādi"?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , ieleja teica:

 

ko diez tie “nokaitētie” piedāvā?

Gan jau neko jēdzīgu «nokaitētie» nepiedāvā. Tas, ka šajos laikos «nokaitētie» sarodas, ir saprotams. Cilvēki ir «izbesīti». Par to nav jābrīnas.

Turamies.

Link to comment
Share on other sites

Tak sen nozelēta tēma. Vajadzēja izvēlēties starp piegādātājiem. Uzlika uz to, kurš nepaspēja apstiprināt laikā. Gadās. 
ja būtu paņemts pasūtīts 2x vairāk, lai būtu droši, tak tāpat izdrāztu - valsts naudas izsaimniekošana. 

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , broox teica:

Neliela beztēma, bet draudzīgs ieteikums biedram ieleja, varbūt lietojam pēdiņas, kur sākam un kur beidzam citēt, citādi nesapratīsi, kas citēts, kas pierakstīts klāt vai viss no sākuma un beigām ir Kariņa atstāstītais, kur paša domas u.t.t.

Agrāk varēja tādu tekstu ielikt starp [quote] un [/quote], tad forums to noformēja kā citādu. Šobrīd tas vairs nestrādā (jā, par forumu [bez]atbildīgie, paldies jums par "uzlabojumiem"), bet nu peļu fanāti var iezīmēt tekstu un tad spiest pogu "citēt".

 

image.png.0148aa59a230605b93d703aee8df1145.png

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

un citātā parāda vienu rindkopu

Cik rindkopas iezīmē, tik arī parāda.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , binary teica:

Agrāk varēja tādu tekstu ielikt starp [quote] un [/quote], tad forums to noformēja kā citādu. Šobrīd tas vairs nestrādā (jā, par forumu [bez]atbildīgie, paldies jums par "uzlabojumiem"), bet nu peļu fanāti var iezīmēt tekstu un tad spiest pogu "citēt".

Kas nestrādā, kopš kura laika ??? Kāda mārrutka pēc kas jāliek pēdiņās, ja iezīmē vajadzīgo, nospied citēt un viss notiek ??? Kas var būt ērtāk, ja citējas tikai vajadzīgā daļa, nevis viss palags, kā te daudziem bija?Untitled.jpg.dfef49604ea8ddd17078898ca0504473.jpg

Labots - raiviic
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Kas nestrādā, kopš kura laika ???

Nestrādā, ja citātu iedrukā starp [quote] un [/quote]. Citos forumos tas strādā. Šeit jālieto pēdiņas no paneļa, jālieto pele, nevar iztikt tikai ar klaviatūru. Nezinu, kopš kura laika tas šeit nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Nu nekad ~25 gadu laikā tā neesmu nekur darījis, bet tā jau gaumes lieta. Taču daudz ērtāk un ātrāk ir pāris peles klikšķi, nekā ko drukāt ar klavieri, bet nu katrs izklaidējas kā prot.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ir tādi forumi, kuros tas ir vienīgais veids kā izveidot citātu.

 

[b] Жирный шрифт [/b]
[i] Наклонный шрифт [/i]
[u] Подчеркивание [/u]
[quote] цитата [/quote]

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ieleja teica:

ko diez tie “nokaitētie” piedāvā?

Droši vien tādus pēc kuriem patlaban nenokaitētie taps nokaitēti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

ja būtu paņemts pasūtīts 2x vairāk, lai būtu droši, tak tāpat izdrāztu

Ne tad izdrāztu, ne tagad izdrāzīs. Tajā birokrātijas purvā neviens nekad ne par ko nebūs atbildīgs, lai kādus s..dus taisītu. Starp citu UK vakcinācija notiek krietni ātrākos tempos, kā ES. No šāda viedokļa raugoties, varbūt tas Brexit, prom no ES birokrātijas, nemaz nebija tik slikts lēmums.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , M_J teica:

varbūt tas Brexit, prom no ES birokrātijas, nemaz nebija tik slikts lēmums.

To jau redzēs ilgtermiņā. Pēc pāris potēm grūti par to spriest.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

"Nestrādā, ja citātu iedrukā starp [quote] un [/quote]. Citos forumos tas strādā. Šeit jālieto pēdiņas no paneļa, jālieto pele, nevar iztikt tikai ar klaviatūru. Nezinu, kopš kura laika tas šeit nestrādā."

 

Tas darbojs tā kā paredzēts. Vienkārši teksts pēdiņās. 

 

Quote

Nestrādā, ja citātu iedrukā starp [quote] un [/quote]. Citos forumos tas strādā. Šeit jālieto pēdiņas no paneļa, jālieto pele, nevar iztikt tikai ar klaviatūru. Nezinu, kopš kura laika tas šeit nestrādā.

Šis ir citāts. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Kas nestrādā, kopš kura laika ??? Kāda mārrutka pēc kas jāliek pēdiņās, ja iezīmē vajadzīgo, nospied citēt un viss notiek ??? Kas var būt ērtāk, ja citējas tikai vajadzīgā daļa, nevis viss palags, kā te daudziem bija?

[quote]

Peles fanāts, joptvai :D

[/quote]

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Tagad nospiedu citēšanas pogu un ierakstīju tekstu.

Kāda škirba? Nav vai DOS/BBS laiki, kad pašiem bija jāliek HTML tegi. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

Taču daudz ērtāk un ātrāk ir pāris peles klikšķi, nekā ko drukāt ar klavieri, bet nu katrs izklaidējas kā prot.

Man to peli sameklēt prasa vairāk kā pussekundi, kas nepieciešama, lai uzdrukātu [quote]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vvv said:

Nestrādā, ja citātu iedrukā starp [quote] un [/quote]. Citos forumos tas strādā. Šeit jālieto pēdiņas no paneļa, jālieto pele, nevar iztikt tikai ar klaviatūru. Nezinu, kopš kura laika tas šeit nestrādā.

Šitas ir ar Quote pie attiecīgā posta. Attiecīgi parādās arī saite uz oriģināla. 

 

Nezinu, škiet viss loģiski. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , rubb teica:

Nezinu, kopš kura laika tas šeit nestrādā.

Vai tik ne kopš tā paša, kad meilu notifikācijas tika salauztas un padarītas nelietojamas (t.i., netiek vairs  sūtīta pilna ziņa).

Link to comment
Share on other sites

Vispār man patīk tas skandāls ap tām AstraZeneca torpēdām. Šie iztirgo par dubultcenu visādām Izraelām tās vakcīnas, un tagad taisnojas, ka ražošana aprāvusies un nevar Eiropu apgādāt..

Skaidrs, ka tiesā iekšā par tādu lohatronu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, rubb teica:

Nezinu, škiet viss loģiski. 

Loģiski ir nelikvidēt fīčas, pie kurām daļa lietotāju ir pieraduši.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, binary said:

Loģiski ir nelikvidēt fīčas, pie kurām daļa lietotāju ir pieraduši.

Tev ir visas iespējas ar šo problēmu vērsties pie IPB izstrādātājiem

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...