Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , dzincha teica:

Varbūt par maz IU tajā nateo pilināmajā eļļā.

Izrēķini cik ir vienā pilienā(instrukcijā ir attiecība). 

Dienā pie deficīta var droši 4000 iu lietot.

Instukcijā ir viena pile dienā, uz pudeles 11ug / 1 pile. Tad jau man visa pudele reizē jaizdzer. Šāds izskatās: 

https://www.apotheka.lv/a-d3-vitamins-pilieni-10ml-ar-dozatoru-pmm0116163lv

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , osscar teica:

Nu kaut kā neatceros ka kaut reizi man senči vai kāds to zivju eļļu deva vai lietoja..atceros tik oglīti...c vitamīnu paciņās kā kokaīnu..devās...

Šprotes, sēnes un citi mošķi kas uzturas tumsā satur D vitamīnu, jo nākas uzkrāt lai izdzīvotu.

Senči sēnes arī nedeva ziemā ēst?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , osscar teica:

nu man liekas pirms gadiem 5 vai 7 nebija tāda brēka ..nu cik atceros...tad vienā brīdi sāka haipot, izplatīt , pasūtīt, izrakstīt

Šķiet, ap to laiku arī sāku lietot pēc ģimenes ārstes ieteikuma.

 

Gribi pāris rakstus no tā laika par D vitamīnu? Nav grūti atrast:

https://www.la.lv/d-vitamins

https://manaaptieka.lv/ir-laiks-kert-d-vitaminu/

https://www.delfi.lv/vina/veseliba/vesela-un-laimiga/kadas-var-but-sekas-saules-vitamina-d-trukumam.d?id=46781655

 

Nav grūti atrast arī dažu labu vēl vecāku rakstu, teiksim, no 2010. gada.

 

Var, protams, uzskatīt, ka zinātnieki ar h***u nodarbojas un to visu bīda marketologi…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Var, protams, uzskatīt, ka zinātnieki ar h***u nodarbojas un to visu bīda marketologi…

Tas būs no Jurkina dziesmu grāmatas, vajag nepārtraukto pieaugumu :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es tik tā...katrs dara kā grib...tad jau var tikpat labi visus parējos  pārbaudīt...tad varēs ar garāku sarakstu iet uz aptieku...

vienkārši atceros ka kolēģi stāstīja ka tas ko dod nav īstais, neuzņemoties etc..vajag no usa kaut kādu no haizivīm taisīto...

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

tad jau var tikpat labi visus parējos  pārbaudīt...tad varēs ar garāku sarakstu iet uz aptieku...

Pārbaudīt jau var. Vai vajag uz aptieku - tas jau ir cits jautājums. To pašu C vitamīnu var (un vajag) uzņemt ar ikdienišķu pārtiku. Kā runā, tie paši kartupeļi pie mums esot visnotaļ labs C vitamīna avots.

 

Uzņemt D vitamīnu ar pārtiku ir "mazliet" sarežģītāk. Esot treknās zivīs, bet es, piemēram, zivis ēdu reti, turklāt no treknām ātri vien paliek slikta dūša. Tad vēl tas D vitamīns veidojas ādā saules gaismas (UV staru) ietekmē, bet cik tad nu mums ziemā ir tās saules? Taisot tās analīzes, esmu novērojis, ka vasaras beigās, rudens sākumā līmenis vēl ir OK (jebšu "atbilst marketologu noteiktajām normām", ja Tev tā šķiet ticamāk), savukārt pāris mēnešus vēlāk jau ir krietni nokrities, ja nelietoju papildus.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Just now, ggg97 teica:

Diemžēl neuzkrājas.

Kātad zivīs viņš uzkrājas? Pietiek ierakstīt googlē un vsur saka ka cilvēkā viņš uzkrājas taukos.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , osscar teica:

Nu kaut kā neatceros ka kaut reizi man senči vai kāds to zivju eļļu deva vai lietoja.

Es gan atceros, ka 50-60os gados bērnudārzā deva visiem. Reti riebīgi garšoja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Stepselis teica:

Nu kaut kā neatceros ka kaut reizi man senči vai kāds to zivju eļļu deva

Man vecāki deva. Septiņdesmitajos. Grūti iedomāties kaut ko pretīgāku

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Daiļais teica:

Grūti iedomāties kaut ko pretīgāku

Tad Tu vēl šaņabi nebiji pagaršojis, mazs būdams.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Šņabis vēl nekas, bet arī vēl skolas gados čaļi bija sadabūjuši leišu kalvadosu. Nu pie velna, pagaršojām un vienbalsīgi tika nolemts (un izdarīts) pudeli ar visu saturu pret tuvāko akmeni :biggrin:.

 Bet mūsdienās zivju eļļa ir OK, pats izvēlējos ar greipfrūtu garšu, bet ir vairāki varianti, gaumes lieta.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti veiksmīgi zivju eļļu var aizstāt ar kaņepju sviestu. Gan garšīgāks, gan tos pašus vitamīnus satur, gan stimulē organismam vajadzīgās baktērijas .

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Tārps teica:

zivju eļļu var aizstāt ar kaņepju sviestu.

Nu redzams, ka esi kārtīgs latvietis:biggrin:.

Citēt

Latvieši kopš seniem laikiem
hipiji ir bijuši,
Gan ar maizi, gan bez maizes,
kaņepes tie rijuši.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , ggg97 teica:
pirms 13 stundām , AndrisBB teica:

Nu lūk, D vitamīns uzkrājas organismā

Diemžēl neuzkrājas.

Es dzirdēju, ka uzkrājas.

Link to comment
Share on other sites

Tak tajās kaņepēs (Cannabis Sativa), kuras aug Latvijā un izmanto sviestā/eļlā ir tik niecīgs THC daudzums, ka tas ir tas pats kas šņabja vietā dzert kefīru. Var ēst vai pīpēt cik vēlies, nekāda manāma efekta nebūs.

 

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Es dzirdēju, ka uzkrājas.

 

Uzkrājoties līdz 15 dienām, tāka pa vasaru nesaražosi, lai visu ziemu izvilktu, nāksies ēst zibju eļļu.

Tapēc arī kautkāda loģika tajā ietreikumā ēst zivis vismaz vienreiz nedēļā ir.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ar kaņepēm jāuzmanās, var sanākt kā Cibiņam no J.Poruka stāsta "Kauja pie Knipskas". Puiškāns pārdozēja staku -  kaņepju sviestu, pēc tam mežā apmaldījās un nosala.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Atkal ielikts grafiks, lai salīdzinātu nesalīdzināmas lietas. Tuvāk būtu salīdzināt Zviedriju ar Norvēģiju vai Somiju un Angliju ar Īriju, nevis valsts dažādās lokācijas ar dažādiem cilvēkiem. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

UK nav valsts mēroga lokdauna. Tas ir ļoti atkarīgs no reģiona. Tā ka jau pats apgalvojums virsrakstā ir fake news stilā.

Link to comment
Share on other sites

Ok, es nezinu nianses par reğioniem un lokdauna nosacījumiem tajos, bet uzskatu, ka ir normāli salīdzināt valstis ar atšķirīgu pieeju. Skaidrs, ka no šiem datiem nevar veikt precīzus secinājumus, bet vispārīgu priekšstatu, ka viena vai otra pieeja būtu būtiski labāka var gūt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izrādas Raimis kaut ko prātīgu ar māk pateikt..😁

Par tādu variantu pat iedomājies nebiju, bet laikam precīzi. Varbūt tā nebija domāts, bet tā ir sanācis.. Evucis par grēkāzi, bet labu samaksu par to..

Tad ir izskaidrojums lielajai algai, un biroja vajadzībai..

Labots - Stasss
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Katrā valstī ir dažāda mentalitāte, tradīcijas, cik daudz cilvēki ievēro vai neievēro valdības rekomendācijas. Zviedrija tās strādā labi, bet, piemēram mums liela daļa liek mīksto un ievēro noteikumus, ja ar koku pa muguru klapē. 

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, tad Tu gribi teikt, ka nevar salīdzināt, jo, piemēram, UK ierobežojumi ir noteikti, bet lielākoties netiek ievēroti?

Link to comment
Share on other sites

Jā to gribu pateikt, ka izplatība ļoti saistīta ar noteikumu ievērošanu. Citur par labu spēlē atšķirīgs cilvēku blīvums, kas kopā ar noteikumu ignorēšanu rada atšķirīgas sekas.

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd situācija Baltijā parāda, ka pat tik tuvā, savstarpēji saistītā teritorijā slimības izplatība var kardināli atškirties. Jo kad leišiem bija pilnīgā pakaļā, mums gāja daudz maz viegli, igauņi vispār maliņā pīpēja. Bet uz šo brīdi viss pagriežas otrādi. Igauņiem sāk svilt pakaļa. Tad nu paskatīsimies vai mūsu antiCovidisti ilgi varēs bļaut, re cik Esti prātīgi...viss notiek.. 

Link to comment
Share on other sites

To twitergrafiku var interpretēt arī tā- zviedri ir gana gudri un bez oficiāla lokdauna saprot, ka kaut kas nav labi un jāuzvedas uzmanīgi. Citās valstīs pielec tikai, kad piedraud ar rungu.

Link to comment
Share on other sites

Labākais tajā visā ir tas, ka cerība, ka tauta savāksies, tfu, nomierināsies un uzvedīsies pareizi, ka šī cerība ir tāda, nu, muļķīga laikam.

 

Pats labākais ir tas, ka tas COVID ir tāds ļoti liberāls vīruss. Daudzi to pārnēsā, pat nenojaušot - apstiprinās viena individuālisma tēze - kas tad man no tā. Tie, kas saslimst, liela daļa slimo viegli - apstiprinās vēl viena tēze. Smagi saslimst, nonāk slimnīcā, reanimācijā un nomirst daži procenti vai pat procentu daļas no inficētajiem. Un tā pa punktiem, bet summārais, kopējais, sabiedriskais rezultāts ir tāds, kāds ir.

Līdz ar to liberālā, individuālā attieksme te neder.

 

Un nevajag nemaz tik daudz to neievērotāju, lai visu sistēmu salaistu ........

Līdz ar to tie kārtīgie noteikumu ievērotāji jau arī nogurst un demotivējas.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta. Cik ilgi vēl te klanīsimies kaut kādam vīrusam.. Ir jādzīvo tālāk ar to rēķinoties.. nevis skaitīt viļņus, utt. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Mezavecis teica:

Zviedrija tās strādā labi, bet, piemēram mums liela daļa liek mīksto un ievēro noteikumus, ja ar koku pa muguru klapē. 

No kurienes ir tādi secinājumi? Čujs? Cik ir tā lielā daļa? Cik esmu redzējis, tad visi pa lielam ievēro noteikumus. Līdzīgs kā fakčekiste no Re:baltik nesen pa LR1 klārēja - vot Igaunijā visi ļoooti ievēro noteiktos ierobežojumus, jo viņas vīrs sab. transportā redzēja. A bet Latvijā.... a Latvijā...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...