Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Pirms 4 minūtēm , Mezavecis teica:

Un kādam rezultātam būtu jābūt? Ir maskas, ir ierobežojumi un visādi citādi pasākumi. Kas vēl pietrūkst?

Ideālā situācijā rezultātam būtu jābūt tādam, ka sabiedrībai nebūtu jālauza galva, ko darīt ar nelielu pacientu skaita pieplūdumu un jāuzņemas visādi joku pasākumi. Es taču rakstīju, viens kas pietrūkst - pietrūkst motivācija medicīnas personālam, un to nespēj atrisināt pusgada laikā. Piemēram, Air baltic problēmu atrisināja veikli.

 

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

līdz ar to darba tirgus turpina darboties.

Runājot, ka medicīnas sektorā nedarbojas - trūkst darbinieku un ir ārkārtas situācija veselības nozarē. T.i. pieprasījums ir liels, bet motivēt piedāvājumu nav vēlmes.

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Daudz cilvēku aizlūdz par dzīvībām. Ar to nepietiek?

Tikai tad, ja pirms tam nobļaujas - allāhu akbar!

Link to comment
Share on other sites

Tak mēs jau uzzinājām kas nepieciešams.. Apenes un burbons svētdienas rītā. Bez pārējā var iztikt.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Foruma biedri par alkohola tirgošanas aizliegumu brīvdienās citā tēmā visu atrisināja. Biedriem, kas cītīgi lasa forumu, nebūs ar to problēmu.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Skolotājs un mediķis pa lielam ir misija un vienkārši patīk šis darbs.

Tu izteicies gandrīz tāpat kā Dmitrijs Medvedevs uz skolotāja jautājumu par atalgojumu: "Skolotājs-tas ir aicinājums. Ja ir vēlme nopelnīt naudu, tad ir daudz brīnišķīgu  vietu, kur to var izdarīt ātrāk un labāk".

Учитель это призвание

 

Daudzi skolotāji tā arī dara. Piemēram, iet strādāt uz valsts pārvaldes struktūrām. Jaunās par sekretutkām.  Manā iepriekšējā darbavietā divas sekretāres bija svešvalodu skolotājas. Viena pazīstams bijušais pedagogs aizgāja no ierēdņa darba valsts struktūrā, kur bija laba alga, bet ne viss patika. Nolēma atgriezties skolā. Pirmajā dienā, tikai iepazīstinoties ar dokumentiem un prasībām, palika slikti un neiestājās darbā. Tagad nodarbojas vienā augstskolā ar kaut kādiem projektiem.

Sanāk, ka citu profesiju pārstāvji var strādāt algas dēļ, bet skolotājiem jāstrādā aicinājuma dēļ, bet mediķiem Hipokrāta zvēresta dēļ.

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 1 stundas , marrtins teica:

Es taču rakstīju, viens kas pietrūkst - pietrūkst motivācija medicīnas personālam, un to nespēj atrisināt pusgada laikā.

Tas ir kaut kāds jaunības naivums vai vecuma marasms domāt, ka radīt motivāciju var ar piemaksu palīdzību? Kā tu to izdomājies praktiski? Nav nekāds jaunums, ka daudzi mācās budžetā un pēc tam dodas uz citām jomām strādāt un par šādu problēmu jau sen runā, ka izglītības sistēma ražo darba tirgum neatbilstošus kadrus.

 

Nekādas piemaksas nemotivēs kosmetoloģijā un citās daudz labāk apmaksātās jomās, kurās izglītība medicīnā dod bonusus, atgriezties par sanitāru vai medmāsu. Tās, kuras izdegušas dēļ pārslodzes, arī nenāks strādāt, ja vien neradīsies galēja nepieciešamība. Programmētājus arī vajag visur, maksā labu piķi, pat labāk par ārstiem, kuriem daudzus gadus jāmācās, dod dažādus labumus, apdrošināšanu, ērts ofisu, bet vienalga negrib cilvēki pārkvalificēties par programmētājiem. Pēc guru stāstītā, pietiek palasīt tutoriāļus, kaut kādus demo uztaisīt un lieta darīt. Kā vēl motivēt?

 

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Air baltic problēmu atrisināja veikli.

Un kādu problēmu atrisināja, uz kādiem nosacījumiem (ņemot vērā, ka tā ir kapitālsabiedrība)? Tur taču nevajadzēja pēkšņi floti papildināt 200 ar jauniem pilotiem, stjuartēm?

 

Pirms 43 minūtēm , Aigars teica:

Sanāk, ka citu profesiju pārstāvji var strādāt algas dēļ, bet skolotājiem jāstrādā aicinājuma dēļ, bet mediķiem Hipokrāta zvēresta dēļ.

Es runāju par profesijām, kas tiek apmaksātas no valsts budžeta. Privātās medicīnas iestādēs var nopelnīt vairāk un tās arī savāc labākos speciālistus, kuri paliek Latvijā. Tāpēc daudzas ārstniecības iestādes noslēdz līgumus ar ārstiem, ka var veikt praksi, citādi vispār paliktu bez ārstiem. Rezultāts zināms - ārsti strādā vairākās vietās un veidojas pārslodze, attiecīgi krīt kvalitāte. Ar skolotājiem tā pati problēma - nopelnīt kaut kā var, bet tad nākas ļoti noskrieties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Tas ir kaut kāds jaunības naivums vai vecuma marasms domāt, ka radīt motivāciju var ar piemaksu palīdzību?

Ko tu gribēji pateikt vai uzzināt ar šādu jautājumu? Tas ir kaut kāds jaunības naivums vai vecuma marasms domāt, ka papildus motivāciju, sevišķi jau esošo, bet nepraktizējušo mediķu vidū, var radīt ar atbilstošu piemaksu?

 

Pirms 4 minūtēm , Mezavecis teica:

Un kādu problēmu atrisināja

Kārtējo bankrota problēmu.

 

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Tur taču nevajadzēja pēkšņi floti papildināt 200 ar jauniem pilotiem, stjuartēm?

Nē! Un? Viņiem nevajadzēja arī 10kg kāpostu marinēšanai.

 

Pirms 4 minūtēm , Mezavecis teica:

ņemot vērā, ka tā ir kapitālsabiedrība

Kas tieši ir jāņem vērā, ja tā ir (valsts) kapitālsabiedrība? Slimnīcas arī kapitālsabiedrības.

 

Pirms 11 minūtēm , Mezavecis teica:

Nekādas piemaksas nemotivēs kosmetoloģijā un citās daudz labāk apmaksātās jomās, kurās izglītība medicīnā dod bonusus, atgriezties par sanitāru vai medmāsu.

Interesanti. Es domāju taisni pretēji - ar atbilstošu motivāciju ņems un atgriezīsies.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Es domāju taisni pretēji - ar atbilstošu motivāciju ņems un atgriezīsies.

 

Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Ko tu gribēji pateikt vai uzzināt ar šādu jautājumu?

Klāj vaļā neapgāžamus pierādījumus, faktus, zinātniski apstiprinātu informāciju vai jeb ko citu, ka tas ir praktiski iespējams. Citādi velk uz padomju sistēmas mantru, ka jāceļ komunisms, tikai neviens nezin kā un vai to var izdarīt.

Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Kārtējo bankrota problēmu.

Konkrētāk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Mezavecis teica:

Es runāju par profesijām, kas tiek apmaksātas no valsts budžeta.

Mežaveci, tu pats iesāki. Sāki stāstīt par «nekvalitatīvajiem ierēdņiem» un, ka tas dēļ mazā atalgojuma. Tāpēc biedri sāka blakus likt citas budžeta profesijas, kurās nepietiekošs atalgojums. Kad ieminējās par mediķu atalgojuma pacelšanu, kas šā brīža situācijai būtu tikai loģiski, izskatījās, ka iebildi.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Sāki stāstīt par «nekvalitatīvajiem ierēdņiem» un, ka tas dēļ mazā atalgojuma.

Viss savā starpā ir saistīts. Visus neloģiskos lēmumus ģenerē ierēdņi, likumus gatavo arī ierēdņi, MK noteikumus arī pieņemt, kur saeima un ministri tikai veic korekcijas, akceptē vai neakceptē. Sistēmiskas reformas atkal gatavo ierēdņi un tas ir nāvīgi garlaicīgs darbs un komplektā ar mazo atalgojumu rezultāts ir tāds kāds šobrīd ir. Gribi uzcelt būdu, atkal priekšā ierēdņi, kas čakarē tevi utt.

 

Man labpatīk meklēt cēloņus nevis rakāties sekās. Jā, mediķi šajā ārkārtas situācijā pelnījuši piemaksas, bet tas nepapildināts mediķu rindas ar jauniem darbiniekiem. Ja piemaksas būs pārāk lielas, būs daudz citu budžetu profesiju, kas arī savu daļu gribēs un būs neapmierināti. Diez vai šobrīd ir īstais laiks dažādiem protestiem.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Diez vai šobrīd ir īstais laiks

Šobrīd deg. Ja tā var izteikties, salīdzināt ar ugunsgrēku. Jādzēš. Īstais laiks domāt, lai ūdens pietiktu, lai ugunsdzēsēji netrūktu. Nevis organizēt jaunu ugunsdrošības normu izstrādi, analizēt iepriekšējo normu nepilnības...

Cēloņus meklēs pēc tam. Tagad jācīnās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Nu, noceļam no plaukta dok. filmu «4. maija republika», apskatāmies uz kādiem pamatiem šī valkstele, kurā tā pa īstam nevienam ne par ko nav jāatbild, ir būvēta, un izdarām secinājumus - protestēt pa lielam nemaz nav jēgas. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Klāj vaļā neapgāžamus pierādījumus, faktus, zinātniski apstiprinātu informāciju vai jeb ko citu, ka tas ir praktiski iespējams. Citādi velk uz padomju sistēmas mantru, ka jāceļ komunisms, tikai neviens nezin kā un vai to var izdarīt

Es speciāli uzrakstīju - tās ir manas domas. Ja tev konkrēti interesē kur un kā es tiku pie tādām domām/viedokļa, tad es varu sakompilēt sarakstiņu ar linkiem, bet tikai un vienīgi apmaiņā pret "neapgāžamiem pierādījumiem, faktiem, zinātniski apstiprinātu informāciju vai jeb ko citu" kāpēc tu apgalvo, ka papildus samaksa mediķiem nevar būt kā motivators.

 

1 stundu atpakaļ, Mezavecis teica:

Konkrētāk

Ko tieši konkrētāk? Peļņa viņiem bija -200+ mlj jau pirms Covid.

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 40 minūtēm , marrtins teica:

Es speciāli uzrakstīju - tās ir manas domas. Ja tev konkrēti interesē kur un kā es tiku pie tādām domām/viedokļa, tad es varu sakompilēt sarakstiņu ar linkiem, bet tikai un vienīgi apmaiņā pret "neapgāžamiem pierādījumiem,

Ē, atkal sākas demagoģija un izlocīšanās. Es minēju piemēru ar programmētājiem, nekādi motivatori vairs nestrādā, ja nav cilvēku, kuri reāli var veikt šos pienākumus. Pirmīt ļoti daudz sadzejoji tekstu, ka valdība daudz ko nav izdarījusi, bet kā izrādās, tās ir tikai vienkārši domas un spekulācijas.

Pirms 47 minūtēm , marrtins teica:

Ko tieši konkrētāk? Peļņa viņiem bija -200+ mlj jau pirms Covid.

Ja reiz Airbaltic piešķīra naudu, tad ar konkrētu mērķi - kādam nolūkam un uz kādiem nosacījumiem. Kas tas ir, aizdevums, kapitāla pieaugums, dīkstāves pabalsti?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Speciālisti nerodas uzreiz uz vietas. Tā ir gadu desmitu valsts politika. Re kur Andris Anglijā ir programmētājs. Pamatizglītību ieguvis Latvijā, bet šeit viņam nepatīk. Algas mazas un darbs nav interesants. Tas pats ir medmāsām un ārstiem. Jaunās medmāsas šeit nepaliek. Medmāsu vairāk trūkst kā ārstu. Baltkrievijā ir daudz programmētāju. Tā tur nejauši bija izveidojusies labvēlīga situācija. Daudzi strādā arī ārzemēs. Ja nemaldos, tad Viber mesendžeris ir baltkrievu produkts.

Paies ne maz tik liels laiks un daudzus darbus veiks mākslīgā intelekta sistēmas. Domāju, ka programmētaja darbu pavilks. Arī ar ārsta darbiem lieliski tiks galā. Juristu, grāmatveža darbus- elementāri.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Ē, atkal sākas demagoģija un izlocīšanās.

Ko, nepatīk, ka tev pašam tādā pašā tonī paprasa? Es te netaisos uz pasūtījuma likt kaut kādu linkus, ja man jāskaidro pašsaprotamas lietas. Es to varu, bet tikai tad sāc tu, es lieki nepacentīšos.

 

Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Es minēju piemēru ar programmētājiem, nekādi motivatori vairs nestrādā, ja nav cilvēku, kuri reāli var veikt šos pienākumus.

Par programmētājiem es sapratu tavu domu. Cik programmētāju nestrādā savā profesijā? Nezinu. Par mediķiem, šķiet, palaidi garām, kad es teicu, ka mediķi IR. Piemēram, ~50% medmāsu nestrādā savā specialitātē - neesot motivācijas, tā runā savas jomas speciālisti. Lai kaut arī daļa nebūtu Latvijā, vai ne pie kādiem apstākļiem nestrādātu nozarē, tu uzskati, ka no tā pūļa, ar attiecīgu motivāciju, nevarētu atrast papildus aprūpētājus tiem dažiem kovidniekiem?

 

Pirms 10 minūtēm , Mezavecis teica:

Pirmīt ļoti daudz sadzejoji tekstu, ka valdība daudz ko nav izdarījusi, bet kā izrādās, tās ir tikai vienkārši domas un spekulācijas.

Nevajag atkal putroties, ja? Sadzejots bija ar konkrētiem faktiem un konkrētiem secinājumiem. Atradi tur kādas neatbilstības vai aplamus secinājumus? Liec galdā. Domas/viedoklis bija izteikts motivācijas sakarā - ar attiecīgu motivāciju, MANUPRĀT, piesaistīt papildspēkus navajadzētu būt problēmām. Ja tu gribi padziļināti uzzināt kāpēc un kā veidojies tas "manuprāt", tad, kā jau teicu - tikai pēc tavas savu apgalvojumu pamatošanas, citādi tu, taviem vārdiem runājot, demagoģē.

Pirms 18 minūtēm , Mezavecis teica:

Ja reiz Airbaltic piešķīra naudu, tad ar konkrētu mērķi - kādam nolūkam un uz kādiem nosacījumiem. Kas tas ir, aizdevums, kapitāla pieaugums, dīkstāves pabalsti?

Pamatkapitāla palielināšanai.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau būs jākonkurē ar AI profesionāliem pļurkstētājiem, ko tad? :D

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 8 minūtēm , marrtins teica:

 Par mediķiem, šķiet, palaidi garām, kad es teicu, ka mediķi IR. Piemēram, ~50% medmāsu nestrādā savā specialitātē

Nu gan tu pamatīgi melo turklāt vēl sacerot jaunus melus. No kurienes izrauts skaitlis 50%? Kur tie ir šie mediķi, ja vispār par tādiem viņus šobrīd var saukt pēc esošās nodarbošanās, ko viņi šobrīd dara un cik no šis daļas ir bezdarbnieki? Reāli nodarbinātās personās absolūti nevar pieskaitīt pie brīviem resursiem un tā ir demagoģija.

Pirms 17 minūtēm , marrtins teica:

MANUPRĀT, piesaistīt papildspēkus navajadzētu būt problēmām. Ja tu gribi padziļināti uzzināt kāpēc un kā veidojies tas "manuprāt", tad, kā jau teicu - tikai pēc tavas savu apgalvojumu pamatošanas, citādi tu, taviem vārdiem runājot, demagoģē.

 

Melo un konkrēti. Par papildspēkiem tu esi izzīdis no pirksta. Tās muļķības pat nav vērts komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet smieklīgi paliek, kad martinnns iepriekš visiem kliedz virsū par linkiem, faktiem un pierādījumiem, toties tagad pats labi iztiek ar "pieņēmumiem un savām domām" un pats linkus netaisoties likt 😁 laikam ka teikt - argumentu trūkums ©

 

Tikpat labi varu pateikt, ka MANUPRĀT vajadzētu būt problēmām piesaistīt papildspēkus 

 

 

A taa pārslogotība ir, jo tiesi pašreiz ir tas pieaugums nevis vienmērīgi visu gadu un tas, ka ne visus ārstus var tagad nolikt - ej ārstē kovid, pofig, ka visu dzīvi esi bijis ķirurgs 

Labots - Zin...
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 5 minūtēm , Zin... teica:

martinnns iepriekš visiem kliedz virsū par linkiem, faktiem un pierādījumiem, toties tagad pats labi iztiek ar "pieņēmumiem un savām domām"

Tā ir visu demogogu un kospirologu taktika un reizē atkāpšanās ceļš. Izdomā savu teoriju un pēc tam liek meklēt tai neeksistējošus pierādījumus un faktus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Pie tā vēlas sākt strādāt

Tā ideja nav jauna un es jau dzirdēju kaut ko līdzīgu martā vai aprīlī, bet ātri tas pieklusa. Esošos apstākļos kādu apmācīt nozīmē tērēt laiku un līdzekļus. Turklāt nekad nav dzirdēts, ka ķirurgi vai kādi citi jomas speciālisti sēdētu bez darba, pie to kabinetiem visgarākās rindas, līdz ar to sistēmu paralizēs pilnībā.

 

Iesākumam pietiek paskatīties uz rindu garumu pie speciālistiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Mezavecis teica:

Turklāt nekad nav dzirdēts, ka (..)

Zini, kas vēl nav dzirdēts? Ka kaut kāds šitāds vīruss tā pēkšņi būtu pārņēmis visu pasauli.

Ir pasaulē tāda nestandarta situācija radusies, līdz ar to ir pilnīgi normāli, ja arī risinājumi ir nestandarta, piemēram, ja ķirurgus piesaista infektoloģijas pacientu uzturēšanai pie dzīvības.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , binary teica:

līdz ar to ir pilnīgi normāli, ja arī risinājumi ir nestandarta, piemēram, ja ķirurgus piesaista infektoloģijas pacientu uzturēšanai pie dzīvības.

Teorētiski tas darbotos, ja mums būtu daudz ķirurgu un varētu novirzīt resursus. Realitātē šāda darbība nozīmē, ka daudzi paliks darbnespējīgi un sēdēs uz pabalstiem, jo jebkurš lūzums, trauma jāārstē tūlīt un tagad. Ekonomikai šis izmaksās dārgi.

 

Rakstā gan sašaurināts loks

Citēt

Darbam šajās nodaļās tiek piesaistīti ārsti-rezidenti no terapijas (internās medicīnas, pneimonoloģijas, endokrinoloģijas, nefroloģijas, kardioloģijas, gastroenteroloģijas u.c.), infektoloģijas, anestezioloģijas un reanimatoloģijas un citām specialitātēm.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Mezavecis teica:

Nu gan tu pamatīgi melo turklāt vēl sacerot jaunus melus. No kurienes izrauts skaitlis 50%?

Pirmīt jau liku linku, lūdzu vēlreiz: https://www.lrvk.gov.lv/lv/revizijas/revizijas/noslegtas-revizijas/cilvekresursi-veselibas-aprupe

 

Pirms 9 minūtēm , Mezavecis teica:

Kur tie ir šie mediķi, ja vispār par tādiem viņus šobrīd var saukt pēc esošās nodarbošanās, ko viņi šobrīd dara un cik no šis daļas ir bezdarbnieki?

Man nav zināms, kur viņi ir un ar ko nodarbojas, izteicu domas, ka ar attiecīgu motivāciju tos piesaistīt nevajadzētu būt problēmām, ja reiz ir kara situācija un tik daudzi nestrādā savā jomā.

 

Pirms 10 minūtēm , Mezavecis teica:

Melo un konkrēti. Par papildspēkiem tu esi izzīdis no pirksta. Tās muļķības pat nav vērts komentēt.

Ja tik daudzi mediķi nestrādā savā jomā, trūkst motivācija (tieši naudas ziņā) kā to, šķiet, pa LR1 tas bija, komentēja kāds no jomas pārstāvjiem, tad ir tikai loģisks pieņēmums, ka, palielinot motivāciju, varētu piesaistīt papildspēkus.

 

Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

Mazliet smieklīgi paliek, kad martinnns iepriekš visiem kliedz virsū par linkiem, faktiem un pierādījumiem, toties tagad pats labi iztiek ar "pieņēmumiem un savām domām" un pats linkus netaisoties likt 😁 laikam ka teikt - argumentu trūkums ©

Es "kliedzu virsū" © ja kaut kas tiek apgalvots kā patiesība. Par viedokļiem kur es kliedzu © virsū? Konkrētā gadījumā es netaisos likt kaut kādus linkus pašsaprotamām lietām, bet, kā jau teicu - izdarīšu, ja oponents pirmais pacentīsies savu viedokli pamatot ar "linkiem" tādējādi parādot ka viņam tiešām ir interese diskutēt. Ja nē,  tad sorry - šoreiz un vēl uz pasūtījuma - nepacentīšos.

 

Pirms 19 minūtēm , Zin... teica:

Tikpat labi varu pateikt, ka MANUPRĀT vajadzētu būt problēmām piesaistīt papildspēkus 

Nu to jau @Mezavecis arī saka un man ar viņa pretēju viedokli nav problēmu.

 

Pirms 20 minūtēm , Zin... teica:

ka ne visus ārstus var tagad nolikt - ej ārstē kovid, pofig, ka visu dzīvi esi bijis ķirurgs 

Ar smagajiem gadījumiem tas varētu būt tiesa. Kā ar vidēji smagajiem? Kā izpaužas ārstēšana? Vai tur vajag kādu ļoooti specializējošos ārstus? No slimnīcā esošo kovidnieku komentāriem un bildēm internetā redzams, ka ir skābeklis un maska, ka ir katetrs. Rentgens vēl tiek taisīts. Kas vēl?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

tad ir tikai loģisks pieņēmums, ka, palielinot motivāciju, varētu piesaistīt papildspēkus.

Tas nav loģisks lēmums, bet pilnīgs sviests, ko tu esi pilnībā izfantazējis uz kaut kādiem sagrābstītiem faktiem. Nav nekāda kara situācija šobrīd, tāpēc beidz melot. Karastāvoklis un ārkārtēja situācija ir pilnīgi atšķirīgas situācijas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

Vai tur vajag kādu ļoooti specializējošos ārstus?

Uztaisīt rentgenu kādam, kas salauzis kaulu arī vajag baigos profesionāļus? 

 

Knifs sākas, kad ir jāpieņem lēmumi - slēgt klāt pie ventilatora vai nē. Cilvekam izskatās, kas stāvoklis paliks drīz labāk vai nē jeb - lēmumu pieņemšana ko darīt nevis paša darīšana. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

No slimnīcā esošo kovidnieku komentāriem un bildēm internetā redzams, ka ir skābeklis un maska, ka ir katetrs. Rentgens vēl tiek taisīts. Kas vēl?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Tur tai rakstā minēts, ka studijas beidzot sāk 50% no beigušajiem nevis medicīnas personām kopumā. Apskaties, cik daudz rezidentu katru gadu beidz studijas. Tur tas skaitlis ir smieklīgs un par kaut kādiem resursiem runāt bezjēdzīgi. Tā tendence nav jauna un daudzas aptaujas rāda, ka studenti mērķtiecīgi pabeidz studijas un brauc prom nemaz neplānojot šeit uzturēties un šo kategoriju par resursu uzskatīt nozīmē nu ļoooooooooooooooooooooooooooooooooooooti pievilkt ciparus aiz matiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Mezavecis teica:

Nav nekāda kara situācija šobrīd, tāpēc beidz melot.

Es citēju Kariņu. Tātad - Kariņš melo? 

 

Citēt

veselības nozare šobrīd strādā "kara apstākļos",

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Es citēju Kariņu. Tātad - Kariņš melo? 

Ja tu tici katram politiķim uz katru pateikto vārdu, tad tu esi vienkārši dumjš. Karastāvoklis nav izsludināts, līdz ar to pārējais ir kārtējā muldēšana neatkarīgi, kurš to būtu teicis - premjers, prezidents vai kaimiņmājas sētniece.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...