Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Raimonds1

Smēķētājs uz balkona, visticamāk, nevienam citam vēzi neizraisīs, varbūt viens no 10k nosvilinās apakšējo dzīvokli ar savu izsmēķi.

 

Pilošs kovidists, iespējam, pēc mēneša būs patient zero kādiem 20 kovida nēsātājiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

Kāpēc vispār ar kaut ko jāsalīdzina?

Tā nav salīdzināšana, bet, ja jau reiz uztraucamies par risku citiem, tad arī ir jāpārstāj braukāt ar auto un pasīvi indēt pārējos ar saviem smēķiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Var. Un tā ir viena no stulbākajām cilvēka īpašībām.

Cik saprotu, esi atrāvies. Nu neko. Viena cilvēka galvenajām īpašībām ir izdzīvot. Arī pēc atomkara tiek pieļauts, ka daļa cilvēces izdzīvos. Man jau patiktos, ka reptiliodīdi vienreiz nāktu pie šprices :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

Man jau patiktos, ka reptiliodīdi vienreiz nāktu pie šprices

Tie, kuri resnajā zarnā dzīvo? 😲

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Viena cilvēka galvenajām īpašībām ir izdzīvot.

Kā saistās cilvēka vēlme izdzīvot ar šādu nihilistiku attieksmi? Vajadzētu būt otrādi. Primitīvākā sabiedrībā runa būtu daudz īsāka un vēlāk arheologi varētu lauzīt galvu, kādas reliģiskas ceremonijas rezultātā šamo atraktajā "templī" tam nabagam smadzeņpods pagalam zaudējis formu. 😁 Savukārt mūsdienu liberastismā, tas vairs nedraud, tāpēc var droši kačāt savu EGO.

Link to comment
Share on other sites

@Jurkins, iespējams, ka nespēju. Tīri intereses pēc kā tad tu novērtētu risku nopietnām sekām no Covid un, piemēram, izmantojot autotransportu?

Link to comment
Share on other sites

Ārprāc! Nu kāpēc vajag zirgus skaitīt kopā ar kartupeļiem?

Tas pats dzērājšoferis (viennozīmīgi slims) izraisa lokālu negadījumu, bet neinficē visus apkārtējos ar smadzeņu rievu aizaugšanu.

 

Kāpēc vajag salīdzināt CSN bojāgājušo skaitu ar no kovid komplikācijām mirušo skaitu? Ja noteiktu max ātrumu 20 km/h un katru ātruma pārkāpēju ieliktu 14 dienu karantīnā kopā ar kontaktpersonām, CSN gan izzust kā suga😁. Uz lokdauna brīdi.😁

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka gan vienā gan otrā gadījumā tiek apdraudēti citi. Vai apdraudējums var būt tikai un vienīgi infekciozs?

Link to comment
Share on other sites

A vot, kā ir? Ja cilvēks izslimojis, pēc likuma viņam jāvelk maska. Kādā nolūkā? Pats viņš saslimt vairs nevar, vismaz vairākus mēnešus, bet tad jau būs visi vakcinēti. Izplatīt ari viņš vairs nevar, ja vīruss viņu identificē kā Čaku Norisu un bēg.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu ok, davai vēl cīnīsimies par mieru visā pasaulē! 😁

OK, labi, lai tie kovidnieki staigā apkārt, mēs cīnīsimies ar transporta problēmām. Principā, ja tā padomā, man poh uz kādiem 3...4 mēnešiem.😁

Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

Kādā nolūkā?

Tev grūti to masku uzvilkt? Staigājot bez maskas raisīsi konfliktus, cits sāks ... o šitas bez maskas, a naher man loham masku vajag, kas es sliktāks. Mož uztetovē uz pieres "Esmu pārslimojis". Toč, pisec, likumu vajag. Drīz vajadzēs likumu, ka bikses jānovelk, pirms kluci liek.

 

p.s. slimodams, te lasīju vienā tēmā patiesu sašutumu, ka apenes nevar svētdien nopirkt. Pisec, vienkārši. slims cilvēksms.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Arguments "par" aizsarglīdzekļu lietošanu arī pēc vakcinēšanās no kungiem ir tāds, ka persona joprojām vīrusu varot pārnēsāt un attiecīgi pastāv risks visus nogalināt. Iespējams, līdzīgs arguments ir arī par pārslimojušiem. P.S. izskaistinājumi mani.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Tev grūti to masku uzvilkt?

Tu dumš vai?  Es vislaik ar masku staigāju. Kāpēc tu brauc man virsū?

Link to comment
Share on other sites

opā, ceram ka Jurkin veiksmīgi..man bračkam bez simptomiem šitas bija - viņa sievai biku smagāk, sīkie par laimi nesaķēra...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , osscar teica:

ceram ka Jurkin veiksmīgi

Nu jau veiksmīgi. 1.5 nedēļas ar 38+ gan bija. Tas galīgi nav nekas patīkams. Glvenais, kādas 72 stundas nedabūju pagulēt, nu ne aci, jau domāju, ka jumts aizbrauks. 😁 Nav man ne hronisku slimību, ne īpaši liekā svara, ne cukura... Varu iedomāties (bet negribu) kā ir cilvēkiem ar vēl citām problēmām.

Jā, un man arī mājinieki nesaķēra (piesitu pie koka). Uzmanījāmies gan konkrēti. Bet arī pirms mājās sēdēšanas neesmu nevienu paziņu aplipinājis.

Labots - Jurkins
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

🙈 jā es arī šamo saķert negribu...hvz kā kurš uz šo reaģē....eju tikai uz veikalu 1x nedēļā  un viss ..cope vai lodāmurs :D 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Metējs.

Caur masku? Ūūūū, sensej, visu cieņu.🤣

Pirms 2 minūtēm , osscar teica:

eju tikai uz veikalu 1x nedēļā

Arī baigi uzmanījos. Nevienā tusiņā neesmu bijis, visur ar masku, gan darbā, gan mājās pie durvīm, gan mašīnā dezinfekcijas līdzekļa pudele, pēc pārtikas gan biežāk sanāca, bet cik jau nu ātri var. Tāpat dabūju.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ja nopietni, man arī bailīte. Pšikalkas pie visām durvīm, arī mašīnās. Esmu atstrādājis shēmu savos ierastajos veikalos, kā abšikatsja pirms un pēc.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

atvaino par intīmu jautājumu.

Tfu, es jau sabijos 😁.

Nepīpēju. Esmu jaunībā mēģinājis sākt 😁. Pēēēēēē! Fui!😁

Nezinu vai tas ir kovidpluss vai kovidmīnuss.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc es uzprasīju. Man meistaram sieva saslima, viņš pats karantīnā, nekur no sievas neizolējās, vienā gultā gulēja, pašam nepielipa, analīzes - negatīvs. Viņa sieva nepīpē, viņš pats pīpē. Tagad tic, ka pīpētāji vīrusam nepatīk. Kaut kad ziņās bija, kaut kāda statistika esot par šo.

Link to comment
Share on other sites

Principā, ja jau sāku, varu vēl pastāstīt par savu pieredzi.

Pirmo figņu sajutu 26.11, bet nebija ne klepus, ne arī ožas zudumi. Domāju, ka esmu saaukstējies. Koldrīns, ibumetīns. Līdz minimumam (turpat nullei) samazināju kontaktus ar cilvēkiem. It kā palika labi. Tad sanāca 28. un 29. novērst darbā čp. Noņēmos pa 10..12 stundām, pasalu bišķi. Paņēmu upeņu balzāmu, pēc tam to pašu koldrīnu. Bet 1.12 pazuda oža un tad jau bija skaidrs. Gan jau man tās iepriekššejās aktivitātes arī noteica to, ka sanāca smagāk nekā gribētos. Tad jau štengri nelietoju paracetamolus un ibumetīnus. Temperatūra ap 38. Tikai zāļu tējas nenormālos daudzumos. Beigās jau vēmiens nāca. Jau minēju, ka ~72 stundas bez miega, ieēst arī neko. Gremo, garšas nav... pisec. Tad, kad 3 dienas temperatūra noturējās ~38.5 sapratu, ka var sanākt, ka mana imūnatbilde nodarīs ļaunumu man pašam un vakarā paņēmu paracetamolu. Tepmperatūra nokrita uz 37.5 un nākamajā dienā vair nepacēlās līdz 38. Nu un tad jau parādījās oža un bija skaidrs, ka vīruss ir pieveikts. Svētdien beigsies antibiotiku kurss un pirmdien skaitīšos vesels.

Pirms 11 minūtēm , vvv teica:

kaut kāda statistika esot par šo

KAut kad vēl pirms slimošanas, es liku linku uz viena top matemātiķa rakstu. Viņš bija nopietni pētījis vīsusa izplatību austrumāzijā un secinājis, ka cilvēki ļoti dažādi izplata - ir superizplatītāji, ar kuriem pietiek būt vienā baznīcā vai krogā, lai turpat 100% būtu gatavs, savukārt citi neizplata nemaz.

Pavasarī pazīstams čoms atlidoja no Tenerifes ar zarazu vieglā formā, ar sievu un trim bērniem vienā dzīvoklī bez īpašām izvirtībām - nevienam nekas. Tā kā HVZ, kā tur ir.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , vvv teica:

Tagad tic, ka pīpētāji vīrusam nepatīk.

Nezin vai šāda ticība ir laba. Jebkura ticība liek zaudēt modrību.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Tā kā HVZ, kā tur ir.

Ļoti viltīgs vīruss. Tieši tā - hvz, kā tur ir.

Pats neņemu nopietni pekstiņus par pīpētāju priekšrocībām.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Vispār biju domājis nespamot, bet nemiers dīda 😁

Domāju te par savu inficēšanos. Vienīgā vieta  (reāli) varēja būt lielveikals. Jau krietnu laiku pirms tam noskatījos apmēram tādas lietas - pusmūža "košolka", maska zem deguna, pile karājas deguna galā,  apgrābsta 15 sviesta paciņas, tai laikā vēl noslaukot degunu vairākas reizes, pirms paņem to, kas viņai pežai pēc feņ-šui šķiet gana laba. Tad lēnām dodas pie desām, kur atkārto šo uzvedumu. U.t.t. Pavērojiet veikalos, tādu kretīnu ir bez savas jēgas. Kādreiz (ar šausmām🙄) atceros "krievu laikus" - maizi pa veikaliem vadāja vaļējās koka kastēs kastēs, klaipiņi plauktos stāvēja tādi kādi bija. Pie plaukta bija piesieta tāda liela dakša, ar kuru varēja pārbaudīt, cik maize mīksta. Un cilvēki neaiztika ar rokām, bakstīja ar to dakšu un, ja kādu klaipiņu paņēma rokā, tad ar to arī aizgāja. Protams, atsevišķi dolbajobi jau bija, bet tas bija izņēmums. Un ne jau padomju sistēma bija tā labā, kas veidoja šādus cilvēkus, uzdrošināšos teikt, ka rietumos bija tāpat - cilvēki nebija tik "attīstījušies" kā tagad, kad katram šķiet, ka viņš ir pasaules naba, un viņam ir tāāāādas tiesības u.t.t.

Otra lieta. Cilvēks slims, dzīvo viens vai ar maziem bērniem. Slimības gaita samērā viegla. Kā domājiet, kas viņam pārtiku piegādā? Pats iet uz veikalu. Muldu? Sieva strādā lielveikalā puķu bodītē. Tur bezdrāts telegrāfs strādā lieliski. Zina vismaz 3 tādus tipāžus. Protams, viņi ir maitas, bet no otras puses, divas no šām ir pavecas tantes. Un šeit, es domāju, ka ir varasiestāžu neizdarība. No SPKC piezvanīs un pastāstīs, ka ni,ni iet ārā, bet no kaut kāda, nezinu, sociālā, vai pat speciāli izveidota dienesta, nepiezvana un nepajautā, vai jums ir, kas piegādās pārtiku un citas nepieciešamās lietas. Tā vietā dohtorei Alisei iešķiebj pusļimonu.

Trešā lieta. Par tiem pašiem veikaliem. Mļaķ! Nu ir slikti visapkārt. Nu ieslēdziet galvu un nebāziet ejās pārvietojamos stendus ar visādiem sūdiem ļoti vajadzīgiem pričendāļiem. Ļaujiet vismaz tiem cilvēkiem, kuri netēlo pārtikas detektīvus, izveidot mazāk kontaktus ar apkārtējiem. Nu iedarbiniet visas kases, kaut lai tās kasieres pusi laika atsēž. Jā, jā, peļņa, bizness bla, bla, bla. Lokdauns būs labāk? Jā, starp citu arī no varas iestāžu puses kaut kāds burkāns/pātaga varēja būt (nu ja mļāk, mums tak ģermokrātija un katram liela galva).

Nu jā, un man arī šķiet, ka vīruss ir uz palikšanu. Ja pārslimojot antivielas saglabājas tikai dažus mēnešus, tad kā būs ar tām vakcīnām? Vai nebūs tāda pati situācija kā ar gripu? Nu un tad būs jāiemācās ar to visu kaut kā sadzīvot. Visādi ekakonomisti tikai spriež, kurā gadā tad nu beidzot ikp saniegs pirmspandēmijas līmeni un strauji dosies tālēs zilajās. Neesmu pesimists, bet man šķiet, ka lēnām mainīsies mūsu dzīves paradigma.

Liels paldies par pieredzi & stāstu;

 

Ja pareizi izsekoju Tavu domu gājienu, tad tanti veikalā (nevis, piemēram, daudzdzīvokļu mājas durvju rokturi/pretīmnācēju ar slimām acīm) turi aizdomās, jo pats kārtīgi masku nēsā, dezinficē/mazgā rokas pēc atnākšanas mājās, utt.? Un teorija ir ka apklepotu/apšķaudītu sviesta paciņu/desu pēc tam mājās paaiztiki - pēc desmaizītes taisīšanas neviens rokas, protams, nemazgā - un ar pirkstiem ieberzēji vīrusa daļiņas acīs/degunā/elpceļos - un no tā arī saslimi?

 

pāris domas:

Cik saprotu šobrīd lielākā daļa no jauna inficēto ir ar nezināmu izcelsmi - līdzīgi kā tavs gadījums, kur nav zināma skaidra kontaktpersona, un, ja saslimušais ir ievērojis dezinfekcijas un masku pasākumus, vienīgais kā fiziski ir bijis iespējams saskarties ar vīrusa daļiņām ir ar netiešu kontaktu (peža->sviesta paciņa->slimais/ slimais klepus->vīruss uzsēdās piemēram uz matiem->mājās pakasīji ausi+degunu->slimība klāt)

Man tā loģika nesienas kopā: JA tas vīruss būtu priekš visiem tik briesmīgi lipīgs, ka reāli dažas daļiņas, kas ārpus organisma uz sviesta paciņas sēžot jau iespējams, ir pat drusku panīkušas, kaut kā čerez-ž tiekot tavā organismā var tomēr saņemties un izraisīt to slimību, tad KĀ var būt tā, ka kāds no mājiniekiem nesaslimst vai kāds vispār vesels palicis tajā "puķu veikalā" kāpēc mēs visi jau neesam slimi, visi 7 miljardi (nē nu nav jau tā ka es sūdzos ;)

 

Neesmu statistiķis, bet man tas liekās matemātiski neiespējami;

 

Drīzāk sliecos domāt, ka tomēr ir vēl ļoti daudz nezināmā par šo vīrusu....

 

Iespējams arī, ka ir "superlipinātāji" kuru saražotais vīruss ir īpaši lipīgs.

 

iespējams, ka daudz lielāka nozīme gan uz aplipināšanas/saslimšanas iespējamību, gan uz slimības gaitu ir mijiedarbībai ar, piemēram, asinsgrupu/ģenētiku, specifisku vitamīnu trūkumu vai citiem aspektiem/to kombinācijām

 

Kā, pie šāda lipīguma (saslimdina dažas vīrusa daļiņas 0.001/ppm uz gaisa kubikmetru), izskaidrot teorijas, ka nevajag uzturēties ilgi slēgtā telpā ar slimo - ja jau var aplipināt sviesta paciņa tad jau viens šķaudiens gaisā no daudzstāvenes balkona visu rajonu nogāztu nākamajā dienā...

 

Kā izskaidrot, ka uznākot siltam laikam/lielākai saules aktivitātei - vīruss pazūd kā nebijis (dienvidu puslode šobrīd) varbūt vajag veikalus uzkurināt līdz +30, un kalnu saulīti (UV) spīdināt uz sviesta paciņām?

 

Neiet tā bilde kopā :(

 

Jebkurā gadījumā atbalstu distancēšanos, masku nēsāšanu, roku mazgāšanu, dezinfekciju pēc un pirms veikala. Kā arī valdībai būtu pirmām kārtām konsekventi jāgādā lai esošie ierobežojumi strādā (viena tāda @jurkina aprakstītā peža var 100 cilvēkus aplipināt ar savu pilošo degunu ārpus maskas, nenodezinficētām roķelēm pirms veikala un vienu paciņu no simt apgrābstītām). nevis panikas modē jauni jāievieš...

Kategoriski neatbalstu apturikovid tipa lietotnes un piespiedu vakcinēšanos.

 

Speciāli interesēties nav bijis laika, diemžēl lasot to, ko atgremo "mediji" vai interneta troļļi, neiet tā bilde kopā nemaz :( nav brīnums, ka cilvēki izdomā savas teorijas, jo karalis izskatās baigi pliks... Diemžēl mūslaiku neuzticamās informācijas vidē, tas ir jo bīstamāk, nezinu vai virusologi/epidemiologi/imunologi savu maizi lieki ēd, vai žurnālisti, bet kāds līdz galam nav to vīrusu izpētijis un/vai mums izstāstijis patiesību :(

 

tl;dr versija:

Ja tomēr var aplipināties & saslimt cilvēks, kam nav kontaktpersonas un kas rūpīgi ievēro masku/dezinfekciju (@jurkins vārdiem ticu, un tuvu nav vienīgais dzirdētais gadījums) - kāpēc JAU NAV SLIMI VISI TIE kas masku nenēsā, ar dezinfekciju noslinko vai vienkārši ikdienā sastopās  vairāk sastopās ar vīrusu? Loģika neiet kopā ;(

Pirms 38 minūtēm , Jurkins teica:

KAut kad vēl pirms slimošanas, es liku linku uz viena top matemātiķa rakstu. Viņš bija nopietni pētījis vīsusa izplatību austrumāzijā un secinājis, ka cilvēki ļoti dažādi izplata - ir superizplatītāji, ar kuriem pietiek būt vienā baznīcā vai krogā, lai turpat 100% būtu gatavs, savukārt citi neizplata nemaz.

Pavasarī pazīstams čoms atlidoja no Tenerifes ar zarazu vieglā formā, ar sievu un trim bērniem vienā dzīvoklī bez īpašām izvirtībām - nevienam nekas. Tā kā HVZ, kā tur ir.

Kamēr drukāju savu iepriekšējo poustu tu šito ieliki - gluži manas domas, tikai dikti nepatīk, ka nopietnā līmenī pārāk maz medijos šis tiek tiražēts, pārāk maz valdība skaidro cik sarežģīta un jauna situācija ir, lielu lielu neuzticību pat likumpaklausīgos pilsoņos rada retorika kas koncentrējās uz ierobežojumiem neskaidrojot vīrusa dabu :*(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Klausījos vienu (ļoti) vecu pensionējušos krievu/padomju kara virusologu, kurš piedalījās 1968. vai 69. (nu neatceros) gadā melno baku epidēmijas novēršanā Maskavā. Kā viņš stāstīja, tad tie vīrusi, kuri nāk ārā no manis, nekad nav identiski ar tiem, no kuriem es esmu saslimis. Piemēram, ja man ir spēcīgāka imūnsistēma, šamie būs novājināti un otrādi. Nezinu, ko nozīmē novājināti. Nu es stāstu te tā brīvi, nesaprotu es neko no tiem specterminiem, ko viņš minēja. Bet nu tā doma tāda.

 

edit: kas starp citu, sasaucas ar "superizplatītājiem".

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nu un ja tas vīruss ir ar mums uz palikšanu, tad piemēram veikalos būs jāaizmirst tādi pašapkalpošanās plaukti kā tagad. Gribi šito sviestu, nospied podziņu, izkrīt paciņa un feņ-šui vai suj-huj-čaj... sorry "košolka"😁

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jurkins teica:

Nu un ja tas vīruss ir ar mums uz palikšanu, tad piemēram veikalos būs jāaizmirst tādi pašapkalpošanās plaukti kā tagad. Gribi šito sviestu, nospied podziņu, izkrīt paciņa un feņ-šui vai suj-huj-čaj... sorry "košolka"😁

Mani sajā kontekstā mazliet satrauc tas ka šis vispār nekādi nav pēdējais vīruss ar ko saskarsies cilvēce. Un protams būtu pareizi ja cilvēki turpmāk ievērotu elementāras epidemioloģiskās prasības, bet ja godīgi  mana niecīgā pieredze uz šīs planētas liecina, ka tas viss ātri aizmirsīsies - un cilvēki nedz dezinficēs rokas, nedz beigs grābstīties gar veikalu plauktiem, tāpat staigās slimi uz darbu utt.

 

P.S. Starp citu - man liekas interesanti , ka visi valkā maskas, bet cimdiem kas varētu būt ekvivalenti svarīgi lai novērstu savu saslimšanu uzmanību pievērš 0.

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Klausījos vienu (ļoti) vecu pensionējušos krievu/padomju kara virusologu, kurš piedalījās 1968. vai 69. (nu neatceros) gadā melno baku epidēmijas novēršanā Maskavā. Kā viņš stāstīja, tad tie vīrusi, kuri nāk ārā no manis, nekad nav identiski ar tiem, no kuriem es esmu saslimis. Piemēram, ja man ir spēcīgāka imūnsistēma, šamie būs novājināti un otrādi. Nezinu, ko nozīmē novājināti. Nu es stāstu te tā brīvi, nesaprotu es neko no tiem specterminiem, ko viņš minēja. Bet nu tā doma tāda.

 

edit: kas starp citu, sasaucas ar "superizplatītājiem".

Vo vo, skan ļoti loģiski un prātīgi - galu galā jaunu vīrusu jau ražo mūsu pašu šūnas, skaidrs ka viņš var būt jau bišķi sadušīts, vai tieši otrādi - uzkačājies...

teorija sasaucas gan ar "superizplatītājiem", gan ar loģiku, ka vienā valstī (platuma grādos/reģionā) plosās kā traks, citā atkal tikai lēnā garā čunčina...

 

un vienalga, dīvaini & aizdomīgi, ka šāda tipa izglītojoša un padziļināta informācija nav mediju telpas ikdienas kārtībā, ka mūs neizglīto dumpis vai faucis, da zinātnieki vispār (vai mediji vienkārši neraksta)... manuprāt būtu izcili derīgi padziļināt sabiedrības izpratni gan par šo vīrusu, gan vīrusiem vispār, gan epidemioloģiju... A tā, rodas iespaids, gandrīz ka neviens īsti nav ieinteresēts šo izpratni padziļināt, tikai tik cik pats kaut ko izroc internetā, kādā forumā kāds čalis ieraksta, tik arī zini - un brīnāmies ka šādā vidē rodas "visādas" teorijas...

 

Turpat nelabi arī, it sevišķi "superizplatītāju" kontekstā, ka zinātnieki (mediji?) nerok imūnsistēmas virzienā - kas, pēc būtības ir vienīgais, kas vispār aktīvi var ar to vīrusu cīnīties... ir taču jau otrais vilnis, ko tie zinātnieki pus-gadu onanēja, vai? ir pietiekami daudz statistisko un analītisko datu lai izdarītu secinājumus - kādā vidē, organismos vīruss izplatās, a mēs pēc būtības ar to cīnāmies primitīvi kā alu cilvēki ar lupatām un spirtu... ļoti iespējams, ka daudz labākus rezultātus varētu panākt izdalot iedzīvotājiem bezmaksas D vitamīnu un Cinku piemēram... vai labāk par visiem lokdauniem būtu bijis ja tauta biš pasportotu vasarā.... kāpēc tajā virzienā neviens nerok? neticu ka neiedomājās ;/ vai varbūt individuālā imūnsistēma->personas veselības stāvoklis tā īsti nevienu neinteresē?

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Skaidrojot iemeslus vīrusa straujai izplatībai aprūpes centros, kuros tas nonāk, Petraviča norādīja, ka ļoti bieži klienti ir asimptomātiski. "Ja netiek veikti testi, tad principā nav nekādu aizdomu, ka vīruss varētu būt iekļuvis pansionātā. Bet šobrīd vienreiz nedēļā klienti tiek testēti, lai izslēgtu iespēju vīrusa izplatībai," sacīja politiķe.

 

Nu ja pansionātos lielākajā riska grupā lielākā daļa ir asimptomātiski, tad kam tas vīruss metas un ir smagas sekas??? Vairs neko nesaprotu. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , latscrap teica:

nav mediju telpas ikdienas kārtībā

Ikdienas kārtībā ir Magones intīmās attiecības ar kārtējo vīru, Latvijā "populārā"🤣 transpersona Amuna, influencere Armaņeva, p_ederasts Kašers u.t.t. Kāds pieprasījums tāds piedāvājums. Tie, kas tur krastmalā bļaustījās noteikti pazīst tikai tādas "zinātnes" kā astroloģija, numeroloģija un homeopātija.

 

Gan jau zinātnieki rok visos virzienos. Bet tas viņu darba atspoguļojums nav pieprasīts mūsdienu sabiedrībā. Tāda lieta kā "populārā zinātne" reāli izbeidzās jau kādu laiku pirms PSRS sabrukuma. Nezinu kā rietumu pusē, bet domāju, ka apmēram tāpat. Nav tagad trends būt gudram, galvenais būt "veiksmīgam".

(Pesimisms, ja🤣?)

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Covid-19 ir elementāri izārstēt - pāris litri atmiņas ūdens, kas šūnās bloķē vīrusa olbaltumvielas un novirza uz cilvēka Či enerģijas centru  -nabas rajonu. Pēc tam uz nabas uzliek 12 dēles, kas izsūc vīrusa olbaltumvielas un paralizē aktīvos prionus. Un viss - pacients vesels, esmu izārstējis jau 7 radiniekus.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , latscrap teica:

Vo vo, skan ļoti loģiski un prātīgi - galu galā jaunu vīrusu jau ražo mūsu pašu šūnas, skaidrs ka viņš var būt jau bišķi sadušīts, vai tieši otrādi - uzkačājies...

teorija sasaucas gan ar "superizplatītājiem", gan ar loģiku, ka vienā valstī (platuma grādos/reģionā) plosās kā traks, citā atkal tikai lēnā garā čunčina...

Par tām valstīm gan nezinu, vai var piekrist. It kā visi esam tikai cilvēki, un tomēr esam atšķirīgi. Pat tauki cilvēkiem dažādos reģionos atšķiroties, kas kaut kādā mērā ietekmējot covid izslimošanas gaitu (https://vc4.lv/jaunumi/lu-profesora-petijums-norada-uz/).

 

pirms 5 stundām , latscrap teica:

ļoti iespējams, ka daudz labākus rezultātus varētu panākt izdalot iedzīvotājiem bezmaksas D vitamīnu un Cinku piemēram... vai labāk par visiem lokdauniem būtu bijis ja tauta biš pasportotu vasarā....

@AndrisBB, kas tur tavā galā ir ar D vitamīnu? Dala kādam bez maksas vai nedala?

Bet vispār, @latscrap, nav jau tā, ka tajā virzienā neviens nerok. Rok. Ir lasīts.

Bet tā vispārīgi - D vitamīns un aktīvs dzīvesveids tiek ieteikts jau kopš senseniem laikiem. Kurš to ņem vērā? Un kāpēc lai šobrīd kas būtiski mainītos?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , zeds teica:

P.S. Starp citu - man liekas interesanti , ka visi valkā maskas, bet cimdiem kas varētu būt ekvivalenti svarīgi lai novērstu savu saslimšanu uzmanību pievērš 0.

Promo iepērkoties, cimdi ir obligāti. 

Nestē lejot degvielu arī ir pieejami cimdi..

Labots - dzincha
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 6 stundām , latscrap teica:

vai labāk par visiem lokdauniem būtu bijis ja tauta biš pasportotu vasarā.... kāpēc tajā virzienā neviens nerok? neticu ka neiedomājās ;/ vai varbūt individuālā imūnsistēma->personas veselības stāvoklis tā īsti nevienu neinteresē?

Tava teorija galīgi nelīmējās kopā un tāpēc neviens arī tur nerok, jo arī sportistiem un cilvēkiem ar spēcīgu imūnsistēmu saslimst ar spēcīgām sekām analoģiski kā tas bija ar spāņu gripu vairāk kā pirms 100 gadiem. Nevajag jaukt vīrusu saslimšanas ar baktēriju izraisītām saslimšanām.

 

 Tieši spēcīgā organisma imūnrekcija arī nogalina cilvēku, jo piepilda plaušas un citus skartos orgānus ar makrofāgiem. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Mezavecis teica:

Tava teorija galīgi nelīmējās kopā un tāpēc neviens arī tur nerok, jo arī sportistiem un cilvēkiem ar spēcīgu imūnsistēmu saslimst ar spēcīgām sekām analoģiski kā tas bija ar spāņu gripu vairāk kā pirms 100 gadiem. Nevajag jaukt vīrusu saslimšanas ar baktēriju izraisītām saslimšanām.

 

 Tieši spēcīgā organisma imūnrekcija arī nogalina cilvēku, jo piepilda plaušas un citus skartos orgānus ar makrofāgiem. 

Gadījumā nav tā, ka cilvēki ar visādiem paracetamoliem nosit temperatūru un tāpēc organisms aizsargājoties piesit plaušas un citus orgānus ar makrofāgiem? Jo organisms jau nezin, ka Tu ārstējies nositot temperaturu, organisms domā ka ir sūdi un pats sāk aizsargāties. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...