Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Mielestapa

Priekšniece teica, ka man darbā būs pirmajam jāpotējas pret Covid-19. Kad atļāvos painteresēties, kāpēc tik liela uzmanība manai necilajai personai, priekšniece atbildēja, ka cilvēki ar neandertālieša gēniem esot sevišķi uzņēmīgi vīrusa infekcijai, krievu TVNET esot tā rakstīts.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Maris77 teica:

Kā tad viņus varēs aplipināt, ja riska grupās esošie būs vakcinēti???

Ja tas vakcīnas būtu visiem un es zinātu ka man rīt infarkts... tad kādas 40 dienas iepriekš man vajadzētu vakcinēties, lai rīt, nokļūstot renominācijas nodaļās no daktera neapliptu ar C19. Un šito, vakcinācijas noliedzēji nu nekādīgi nesaprot... , tik bļaustās ka nedrīkst LŪGT lai tie kas strādā šādās nodaļas , tomēr vakcinējās! Nu takšu ieslēdzat loģiku nevis klausāties tik ciekurus.

Link to comment
Share on other sites

Tā, nu man atkal ir patiess prieks lasīt jūsu cepienu! 😁

Biju paciemoties pie kovida bišķi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , oxygen teica:

Ja tas vakcīnas būtu visiem un es zinātu ka man rīt infarkts... tad kādas 40 dienas iepriekš man vajadzētu vakcinēties, lai rīt, nokļūstot renominācijas nodaļās no daktera neapliptu ar C19. Un šito, vakcinācijas noliedzēji nu nekādīgi nesaprot... , tik bļaustās ka nedrīkst LŪGT lai tie kas strādā šādās nodaļas , tomēr vakcinējās! Nu takšu ieslēdzat loģiku nevis klausāties tik ciekurus.

Nu ja mēs tagad visus mediķus vakcinējam, tad viņi arī vismaz 40 dienas nevar rādīties, ne slimnīcā, ne sabiedrībā, jo ir iespēja inficēties, bet imunitāte vēl nav izstrādājusies. Kurš ārstēs cilvēkus? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Maris77 teica:

Kurš ārstēs cilvēkus? 

Pataloganatomi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jurkins teica:

Šitas mačs jau manā labā ... ar nokautu.😁 (gan ne oficiāli vēl)

Ja jūs spējat iedomāties, kāds ir kaifs peiepeši sajust no virtuves nākošo ceptā cūkas vaiga aromātu...

Malacis.

Stāsti.

Link to comment
Share on other sites

Ja nebūtu tie noliedzēji ar savu uzvedību bīstami pārējiem, varētu par viņiem vispār nedomāt.

Balsošanā balsotu par «jāpalīdz kaut ar varu».

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Labs citāts https://iauto.lv/forums/topic/40954-kas-ir-koronaviruss-covid-19-kadas-pazimes-ka-izsargaties-tagad-ari-latvija?pnr=33
eidis 11.12.2020 9:59  Es saku, ka:
1.Šajā pasākumā nav neviena lieliska dalībnieka. Valdība ir notrallinājusi vasaru un pazaudējusi iniciatīvu, sabiedrība nav atvērusi mācību grāmatu. Kopumā viena puse otru IR pelnījusi;
2. Pirmā konstatācija ir nekonstruktīva kritika - tāpat slimnīcas aizsitās ciet;
3. Vienas vai otras puses pastiprināta kritika nekādi nerisina un neuzlabo situāciju;
4. Es personīgi vairs neredzu citas metodes kā kvantitatīvās, lai piebremzētu gultu aizņemšanu. Ir par vēlu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , ieleja teica:

ko darīt ar C-19 nopietnības/esības noliedzējiem:

Kamēr nemirst, tikmēr neko.

Protams, ja ir pārkāpts likums(MK noteikumi...bla,bla, bla), ka attiecīgā pasākumā jālieto maska, tad bez jautājumiem par to pienākas sods. Pilnīgi po, vai tu noliedzējs vai kaislīgs atbalstītājs.

 

Es aizvien vairāk pārliecinos, ka neatgriešanās punkts (tajā kaut kādā saprāta + izglītības + abu iepreikšminēto nosacījumu balstītas uzvedības eksistences modelī... vai kā to nosaukt) ir jau tālu aizmugurē. La finita. Es pat vairs necepjos par to.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , vvv teica:

Ja nebūtu tie noliedzēji ar savu uzvedību bīstami pārējiem

Kā tu, ja nav baisais noslēpums, ikdienā rūpējies, lai pārējiem nebūtu bīstami?

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld
pirms 4 stundām , Maris77 teica:

Ko katrs saprot ar vārdu obligāta? Tā ka ķers uz ielas un liks būrī lai vakcinētu visdrīzāk nebūs. Bet, ka būs ceļošanas aizliegumi, tas jau ir oficiāli pateikt. Tāpat, ko nozīmē, pirmos vakcinēs mediķus, policistus, skolotājus? Tu domā, ka viņi varēs turpināt strādāt, ja nevakcinesies? Kāds spiediens būs no vadības, lai obligāti vakcinējas? Ļoti daudz ko šo profesiju pārstāvji negrib, bet obligāti brīvpātīgi piespiedu kārtā ir jādara, lai paliktu savā darba vietā. 

Ķert noteikti neķers, bet tas, ka ierobežos darbības, tas skaidrs. Ceļošana, medicīna, darbs utml...

 

gala rezultātā neobligāti obligāta 😅

Link to comment
Share on other sites

@marrtins, mēs varam sākt filozofēt par Šredingera kaķi... Bet var vienkāršāk - tie kritēriji ir likumi  - ja pidddars influenceris bez maskas šķaidās ar siekalām klāstot savu "patiesību", tad kritērijs nostrādā un influenceris dabū  pa purnu administratīvo sodu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld
Pirms 7 minūtēm , marrtins teica:

Kā tu, ja nav baisais noslēpums, ikdienā rūpējies, lai pārējiem nebūtu bīstami?

Vai tad ir tādi, kas netic vīrusa esamībai? 😅

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oxygen teica:

Nu ja šoferis bez tiesībām apdraud citus, tad personāls kas nepotēts var ievazāt slimību, piemērā vēža slimnieku nodaļā, ir kas līdzīgs.

 

pirms 2 stundām , oxygen teica:

nokļūstot renominācijas nodaļās no daktera neapliptu ar C19

Kur tu dabūji informāciju, ka vakcinējies vairs neizplatīs vīrusu? Cik es sapratu, tad tas nav skaidri zināms un mediķi (u.c. riska grupas) tiek vakcinēti pirmkārt lai viņi paši nesaslimtu, jo skaitās augsta riska grupa un "piesardzības" pasākumi pēc vakcinēšanās tāpat būšot jāievēro.

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

tie kritēriji ir likumi

Par likumiem un steka principu tas skaidrs, bet es sapratu, ka daudziem primārais mērķis ir pasargāt pārējos.

Link to comment
Share on other sites

kas pa hujņu? nedrīkst ielikt youtube video to boot uzreiz parveido par kaut kadu Jāņa Kreicmaņa video.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , marrtins teica:

bet es sapratu, ka daudziem primārais mērķis ir pasargāt pārējos.

Laikam nepareizi saprati 😁. Tas noteikti tā nav. Varbūt nelielai daļai, kuri ir palikuši aizkavējušies virtuālajā realiatātē pirms manis minētā neatgriešanās punkta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ja vakcīnas noteiks kā obligātas, būs kaudze sūdzību Eiropas tiesās. Pirmie sūdzēsies vakcinācijas pretinieki, kuri uzskata, ka vakcīnas izraisa autismu. Laukos mans kaimiņš - bijušais kordiriģents savu dēlu nevakcinēja pret trakumsērgu pat tad, kad bērnam iekampa pieklīdis suns, pat neziņoja ārstiem par incidentu. Otrie sūdzēsies reliģisko organizāciju pārstāvji, kuri uzskata, ka vīruss ir dzīvs organisms ar tiesībām dzīvot un vairoties, bet vīrusa nogalināšana vai novājināšana ir liels grēks.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , marrtins teica:

Kā tu, ja nav baisais noslēpums, ikdienā rūpējies, lai pārējiem nebūtu bīstami?

Ievēroju noteiktos ierobežojumus. Ja gadīsies, ka pats kļūšu kovidbīstams (kovid pozitīvs, kontaktpersona utt.), ierobežojumi man būs stingrāki, tad ievērošu tos.

Pieļauju, ka kovidnoliedzēji cenšas kā vien var neievērot noteiktos ierobežojumus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kad jau palika labāk, izlasīju onlainā pa vienu nakti😁 Dena Brauna "Inferno". Tas gan nav par koronu, bet baigi labais gabals un intriga līdz pēdējai rindkopai (gandrīz) un fināls pilnīgi apstulbinošs.

Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

Bezcerīgi...

Nekas, gan jau pēc dažām paaudzēm maskveidīgs ādas izaugums ar filtrējošiem sariņiem izveidosies evolūcijas rezultātā

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Ievēroju noteiktos ierobežojumus.

Hmm, bet ārpus noteiktajiem ierobežojumiem tu apdraudi pārējos.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

nekorektiem grafikiem par zemes populāciju

Daiļliteratūrā tā īsti nepiegriežu vērību tādām lietām,  Toma Klensija darbos piemēram arī bija bišķi "izdomātas" ieroču sistēmas".

Bet nu ciniski sakot, beigās kļuvu par tā trakā zinātnieka fanu. Ja kas tāds notiktu realitātē, es laikam applaudētu.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Mielestapa teica:

Laukos mans kaimiņš - bijušais kordiriģents savu dēlu nevakcinēja pret trakumsērgu pat tad, kad bērnam iekampa pieklīdis suns

Pēdējie cilvēka trakumsērgas gadījumi Latvijā reģistrēti (pa vienam gadījumam gadā) 1993., 1996. un 2003. gadā. Savukārt dzīvniekiem pēdējais trakumsērgas gadījums meža dzīvniekiem konstatēts 2010. gadā, bet mājas (istabas) dzīvniekiem – 2012. gadā. Pasaules Dzīvnieku veselības organizācija Latviju oficiāli atzinusi par valsti, kas ir brīva no trakumsērgas.

https://www.spkc.gov.lv/lv/trakumserga

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Raimonds1 teica:
  • Vakcinācija būs brīvprātīga un bez maksas.

Tas nāk no Tiem pašiem, kas pavasarī stāstīja, ka maskas valkāt  - tas ir tikai mediķiem un plašai publikai - ne ne. Vēlāk, protams, situācija ir cita un attiecīgi mēri citi. Tā kā To sacītais par pilnu nav ņemams.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

Hmm, bet ārpus noteiktajiem ierobežojumiem tu apdraudi pārējos.

Protams. Dzīve ir viens vienīgs apdraudējums. Piektdien braucu pa šoseju ar mašīnu. Ceļš bīstama vieta. Es biju apdraudējums, potenciāli. Vakar šodien ar mašīnu nebraucu, gāju gar šosejas malu kājām. Arī biju apdraudējums, potenciāli. Un tā tālāk un tā joprojām.

Linkus nedošu.

Link to comment
Share on other sites

Okei, tad kāds ir endgame šeit? :D

Stāvēt krastmalā un ar drukas kļūdu pilniem plakātiem prasīt, lai vakcinācijas nav obligātas, lai gan šajā brīdī tiešām tā tas arī ir?

Pēc līdzīgas loģikas es varētu tad pie valdības iet protestēt par, piemēram, 2029.gada budžetu. Nākotnes lēmums.

 

https://twitter.com/agijakola/status/1337763917825765378?s=20

Labots - Dexs
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , vvv teica:

Es biju apdraudējums, potenciāli

 

Es pievienojos:

pirms 3 stundām , vvv teica:

Balsošanā balsotu par «jāpalīdz kaut ar varu».

 

Link to comment
Share on other sites

Iedzīvotāju nāves cēloņi 2020 (janvāris-oktobris):
Transporta nelaimes gadījumi: 116

Covid-19: 38

 

@vvv kāpēc apdraudi pārējos tik nelietīgi vizinoties apkārt? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Dexs teica:

Pēc līdzīgas loģikas es varētu tad pie valdības iet protestēt par, piemēram, 2029.gada budžetu. Nākotnes lēmums.

Pag, vai protestēt var tikai par/pret jau pieņemtiem lēmumiem? :shok:

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Atkarībā no palikušā šīfera daudzuma uz jumta.

Tā jau var iet un protestēt arī pret pasaules galu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet nav taču pret ko protestēt - VAKCĪNAS NAV OBLIGĀTAS!

 

Un tieši ko var mainīt protestējot par to, lai vakcīnas nav obligātas, ja tās jau šobrīd NAV OBLIGĀTAS? :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Dexs teica:

Un tieši ko var mainīt protestējot

Nu manuprāt protestējot vispār neko nevar mainīt - bet tās ir tikai manas domas.

 

Pieļauju, ka protestētāji vēlas norādīt, ka nevēlas nākotnē obligātu vakcināciju. Kas tieši tev šķiet nesaprotams šajā? Nepieļauj iespēju, ka vakcīnas varētu būt obligātas (protams, brīvprātīgi)? Retorika, kā zināms, mainās atsaucoties uz "jauniem apstākļiem". Apkārt, piemēram, Dānijā, UK ik pa laikam kāds no augšējiem plauktiem izmet pa frāzei par obligātām vakcīnām. Dānijā, šķiet, pat mēģināja likumā iestrādāt.

 

Pirms 2 minūtēm , Dexs teica:

Nu bet nav taču pret ko protestēt - VAKCĪNAS NAV OBLIGĀTAS!

Jautājums joprojām aktuāls - vai protestēt drīkst tikai par/pret to, kas jau ir?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , marrtins teica:

Nepieļauj iespēju, ka vakcīnas varētu būt obligātas (protams, brīvprātīgi)? Retorika, kā zināms, mainās atsaucoties uz "jauniem apstākļiem".

Nē, nu pasaulē pa nākamajiem gadiem viskautkas var notikt un mainīties. To pat Kariņš šobrīd nezin.

Man personīgi vienalga, ja nopietni, jo es uzticos zinātnei un medicīnai. Potēšos, pat ja vakcīna kkad būtu obligāta. Bet vakardienas kartupeļu eksemplāri (ne visi, bet šeit jau daži lika video) var tikmēr turpināt rīt čipšus, pīpēt, dzert katru piektdienas vakaru, reāli bojāt veselību un taisīt sev problēmas nākotnei un tad sociālajos tīklos, vai uz plakātiem sūdzēties par briesmīgajām vakcīnām, kuras nu tagad viņus nogalinās.

 

Par protestēšanu laikam e = d lieliski savā komentārā jau minēja. Protestēt var par visu. Bet šobrīd ir pandēmija, tiek lūgts samazināt kontaktu skaitu, sēdēt mājās. Situāciju slimnīcās es pat neminēšu. Pazīstu daudzus ārstus. Bet gōbzemisti un atmiņa sūdens fani taču visu zin labāk...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...