Jump to content

Kroņvīruss

Recommended Posts

• Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• marrtins

850

• Stasss

526

• Ronalds

457

• abi

450

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Šitas bija jārisina EU līmenī un visiem jāpaliek karantīnā tur kur tie atradās.Apmaksa no EU budžeta.Galarezultātā sanāktu lētāk nekā organizēt specreisus,ievazāt tripu valstī un cerēt ka pārkāpēji ne

Netrūkst arī prātīgo varā. Piemēram, Kaimiņš, ļoti prātīgs, uztur boot.lv forumu, kurā savākušies paši prātīgākie vīri, vispār.

Vispar jā, mani arī satrauc šī situācija kopumā, bet tad es atkal un atkal noskatos šo maģisko video, un ap sirdi atkal kļūst viegli:   1585771219889.mp4

Posted Images

ieleja

slavenākās krievu vakcīnas autoru raksts The Lancet:

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)31866-3/fulltext

un zinātnieku atklāta vēstule ar šaubām:

https://cattiviscienziati.com/2020/09/07/note-of-concern/

p.s.

kopumā man par gudru, cerības uz @marrtins un @binary, nu un uz @Raimonds1

(vēstules autori izsaka zināmas šaubas par raksta datu uzticamību, norāda uz statistiskām anomālijām grafikos (pārāk līdzīgi rezultāti dažādiem pacientiem), kas liek apšaubīt eksperimentu tīrību, un lūdz publicēt izejas datus. jeb šaubas par to, cik laba un gatava šī vakcīna tūlītējai pielietošanai)

Edited by ieleja
  • Patīk 1
Raimonds1

Jaunai vakcīnai, jaunam medikamentam, jauna veida komplicētai terapijai pie pietiekami liela lietojumu skaita agri vai vēlu parādās neparedzēti efekti.

https://www.aljazeera.com/news/2020/09/astrazeneca-coronavirus-vaccine-trial-suspended-live-news-200908232523435.html

https://www.statnews.com/2020/09/08/astrazeneca-covid-19-vaccine-study-put-on-hold-due-to-suspected-adverse-reaction-in-participant-in-the-u-k/

Latvijas ziņu telpas un deputāta Kaimiņa kontekstā.

Tikai tāpēc, ka deputātu pašu attieksme medijiem liekas interesanta un teksti un sižeti ar Kaimiņu ir klikbaitīgi, sabiedrībā VISPĀR parādās informācija, ka lūk, tiek veikts pētījums, lūk, antivielu daudzumu nosaka, lūk, ir kaut kādi laika periodi, kā tas samazinās utt. 

Tāpat vien, tehniski un informatīvi to nekādi nevarēja atrast un darīt zināmu?!

Edited by Raimonds1
marrtins

Šo vakar manīju, bet nepievērsu gan baigo uzmanību. Tipo viss jau kā parasti - viss mega kruta un nu "var" un "ir ļauts" (no varas iestādēm) pāriet nākamajā fāzē - testēt uz masām un riska grupām. Atkal mistiskais šī gada novembris. Gaidām ASV atbildi :sarkasms:

Es joprojām esmu mega skeptisks par šo steigu.

Jurkins

Gan jau no kuģiniekiem nāks priekšlikums uzbūvēt 8000 ātrgaitas kuģus un vēl 16000  eskadras mīnu kuģus, kuri sargās lia nenosper un katram vēl zemūdeni klāt.

ieleja

es saprotu, ka abi esiet vakcīnu piegādes speciālisti, visu ziniet par to derīguma termiņiem u.t.t., sevišķi efektīvi piegādes ar kuģiem organizēt uz Āfrikas vidieni

• Patīk 1
Jurkins

Un kovidam-20 neapšaubāmi būs jābūvē jauni, jo vecie būs morāli novecojuši.

A ja nu tas kovids beidzas? Ko tad?

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

abi esiet vakcīnu piegādes speciālist

Beigās sarežģītās loģistikas rezultātā negadījumos bojāgājušo būs vairāk nekā no kovida mirušo.

@ieleja kā man patīk šitās lāča ādas dalīšana, kamēr šis vēl mežā tēva biksēs par kučieri sēž. Tūlīt iesaistīto kompāniju akcijas pieredzēs strauju lēcienu, naftas ieguves un pārstrādes kompāniju akcijas tāpat, fjūčersi priecīgi kāps augšā, doudžonsi no laimes uzsprāgs.

Edited by Jurkins
  • Patīk 1
  • Haha 1
Ronalds

Man patīk - vakcīna nav gatava, nav pārbaudīta, nav nekas zināms... Bet jau plānojam kā transportēt! :D 

marrtins
Citēt

Vakcīnu izplatīšanas programma paredz, ka katram cilvēkam ir nepieciešama viena vakcīnas deva.

Četras devas var atskaitīt :D

Bet tikai ar buru jahtām, citādi Grēta dusmosies atkal :sarkasms:

• Haha 4
2020.09.10. , 16:39, Ronalds teica:

Man patīk - vakcīna nav gatava, nav pārbaudīta, nav nekas zināms... Bet jau plānojam kā transportēt! :D 

Vo, vo. Es vispār necērtu, kāpēc kaut ko vajag plānot uz priekšu. Tas daudziem ir tāds jocīgs ieradums.

Parasti ir propogandas video no shaadiem kanaaliem bet shis ir diezgan sakariigs..ir aizdomas ka tieshaam var buut karsh.

• Atbalstu 1
  • Slikti! 2
2020.09.10. , 16:39, Ronalds teica:

Ja notiek brīnums un ir radīta iedarbīga vakcīna? Tad sāksies loģistikas haoss. Visi gribēs tagad un tūlīt. Bet tā ir jau nedaudz kaut kas uz priekšu padomāts. Kaut kādi scenāriji, kuru jau var pielāgot reālajā dzīvē. Domāt un sapņot jau nav aizliegts! 😆

binary
Pirms 5 minūtēm , Zoom teica:

Domāt un sapņot jau nav aizliegts! 😆

Nopietni?!

Raimonds1

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/15.09.2020-telefonintervija-ar-ingu-vanagu.id196827/

Pēc jaunā mācību gada sākuma līdz šim 2 skolās konstatēts saslimšanas gadījums ar COVID-19. Mācību process operatīvi pielāgots konkrētajām klasēm un skolotājiem un nosakot mājas karantīnu un attālinātās mācības.Cik zināms, infekcijas avots abos gadijumos ir bijis ārpus skolas, tomēr skolām nav tiesību pieprasīt apliecinājumu par bērnu un ģimenes atgriešanos no ārvalstīm - to norāda izglītības kvalitātes valsts dienestā. Vai tas ļauj ievērot nepieciešamās drošības normas? To jautāsim skolotāju ardodbiedrības vadītājai Ingai Vanagai. Esam sazvanījušies.

Labrīt. Kā Jūs kopumā raugāties uz skolu darbību, ņemot vērā šo sagatavošanos kā arī pielāgošanos jaunajāmnormām, ko diktē epidemioloģiskā situācija?

Nu, jāsaka tā, ka, protams, mijās šeit prieks par darbu klātienē, bet tajā pašā laikā skolotājiem šī darba organizēšana ir ievērojami mainījusies un jāsaka ir arī tas, ka ir nesamērīgi liela atbildība uz skolām nu un te ir tiešām ļoti svarīgi lai tā mikrovide skolā ir patīkama iesaistītajām pusēm, taču ir jārēķinās, ka ir dažādi vecāki, dažādi skolēni, dažādi pedagogi un šajā visā situācijā būtu pēc mūsu ieskata ņemt vērā vairākuma intereses arī šajās situācijā, kad tiek aizliegts prasīt informāciju, mēs uzskatām, ka ir jāļauj lokāli lemt, lai tiešām nepasliktinātos savstarpējās attiecības un nepasliktinātos arī darba kvalitāte skolās, mācību procesā.

Lokāli lemt, tas ir, ka būtu jāizlemj tas, pašvaldības līmenī tas būtu vai skolām būtu jādod pilnvaras, he, pašām savā mikrorepublikā skolas ietvaros prasām vai neprasām vecākiem šādu te apliecinājumu.

Nu, te drīzāk mēs teiktu, ka būtu jālemj pašā skolā, sadarbībā, protams, ar dibinātāju, apspriežot to arī kopā ar vecākiem. Jo situācijas tiešām ir ļoti, ļoti atšķirīgas, bet, tiešām, kas nu nebūtu pieļaujams ir tas, ka mazākums tiešām apdraud vairākuma veselību nu un te ir arī jārēķinās, kā jau es arī minēju, ka ir dažādi viedokļi arī sabiedrībā. Protams, vispirmām kārtām aicinājums, informēšana, bet ne visur tas darbojas un to pierādīja arī šī te ārkārtas situācija, šis periods, un tāpēc te būtu visupirmām kārtām skolām jāuzticas pašvaldībām, jo jāsaprot tas, kā IKVD arī saka, jautāt jūs varat, bet vecākiem un skolēniem ir tiesības neatbildēt, bet tai pašā laikā skolotājiem, izglītības iestādes komandai uzliktas gana augstas prasības, kā tas ikdienas darbs jāorganizē, lai tomēr mūsu mazākos izglītojamos, arī bērnus bērnudārzā pasargātu jāsaprot arī tas, ka daļai no pedagogiem arī ir diezgan smagas veselības problēmas, ir diezgan lielā mērā izplatītas arī onkoloģiska rakstura veselības problēmas, nu negribētos piedzīvot situāciju, ka dažu neapdomīgu vai arī nepatiesu informāciju sniegušu ģimeņu dēļ mēs nonāktu līdz kādām smagākām problēmām, tas nebūtu pieļaujams. Protams, var vērsties policijā, bet vai līdz tam ir jānonāk, man šķiet, ka nē.

Pavisam īsi. Vai arodbiedrība grasās spert kaut kādus soļus, runāt ar to pašu izglītības kvalitātes valsts dienestu, lai panāktu šo normu, piemēram, nosakot, ka vecākiem ir pienākums sniegt šo informāciju, ja kāds no ģimenes brauc uz ārzemēm.

Jā, mēs arī vakar apmainījāmies ar viedokļiem un tad mēs arī gribētu paanalizēt vēl tuvākās nedēļas, kā notiek šī komunikācija starp ģimenēm un izglītības iestādi un nepieciešamības gadījumā mēs esam gatavi vērsties ar priekšlikumu, ka dot skolai izvērtēt vai ir jāprasa šie apliecinājumi, lai tiešām nebojātu darba ikdienu, šo mikrovidi, psiholoģisko klimatu, kas tomēr ietekmē šo izglītības procesu.

• Kādas šausmas! 1
Racer

Nezinu cik ticams avots, bet Ronaldam patiks... :)

119568350_119584889876215_93612980854503

Ronalds

Lai kaut ko spriestu par avota ticamību, būtu labi ja viņš būtu norādīts. 

swiss jau tā kā Šveice, te runa par Zviedriju :D

binary
Pirms 14 minūtēm , maize teica:

Ļoti nopietns starptautisks resurs 😆 pat .org TLD nopirkuši.

.org pats par sevi ir TLD. Viss, kas ir zem .org, nav TLD.

pirms 13 stundām , Arcane teica:

Parasti ir propogandas video no shaadiem kanaaliem bet shis ir diezgan sakariigs..ir aizdomas ka tieshaam var buut karsh.

hrenTV?

Vecums nenāk viens, Apinis nāk līdzi!

• Haha 2
Raimonds1

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/406168-petijums-covid-19-viruss-turpina-mutet-un-var-klut-arvien-lipigaks

Pētījumā netika konstatēts, ka vīruss šobrīd būtu dzīvībai bīstamāks nekā pandēmijas sākumposmā, neskatoties uz to, ka tas kļuvis lipīgāks, teikts "Washington Post" ziņojumā. Sabiedrības veselības eksperti arī norādījuši, ka visiem vīrusiem ir mutācijas, no kurām lielākā daļa ir nenozīmīgas.

Protams. Lielākā daļa. Un tad pietiek ar kādu vienu mutāciju.

Stasss

^ Tas jau tāpat kā ar laika apstākļiem. Vasaras sākumā dažas dienas +30 un pilni portāli jau, ka pasaule sadegs elles ugunīs. Pēc šīm dažām dienām arī jau visdrīzāk parādīsies raksti, ka klimats irsā, jo septembra beigās olas uz asfalta var cept.

Nu i covids arī lipīgāks paliek. Triperis arī.

kreizā Kāja

Nu kādas pīpeles pēc te citē fašistu propagandu? Nah tādu vispār skatās, galīgi slimi, jebšu tas no sērijas kad suņam galīgi nav ko darīt...

ieleja

vakar viens tiešām zinošs cilvēks stāstīja, ka Krievijai nav kur ražot savu izslavēto vakcīnu, Rietumi palīdzību vienoti atteikuši, bet pašiem masveida ražošanas kvalifikācija zudusi, varot saražot 100 kg, bet vajadzīgos miljons kilogramus sev (un kur nu vēl visiem, kam sasolīts ārzemēs) nekādi

e = d

Maskavā esot vakcinēti 3 tūkstoši cilvēku šobrīd bija ziņa laikam vakar.

Pirms 13 minūtēm , ieleja teica:

varot saražot 100 kg, bet vajadzīgos miljons kilogramus sev (un kur nu vēl visiem, kam sasolīts ārzemēs) nekādi

Varēja "Dzintarā" mierīgi pasūtināt.

/sarkasms/

Edited by ggg97
Gestapo
Pirms 17 minūtēm , ieleja teica:

bet vajadzīgos miljons kilogramus sev

Tas ir kā? Uz 144 miljoniem cilvēku miljons kilogramu vakcīnas? Augstāko matemātiku mācījos ļoti sen, bet tur sanāk stipri liela doza. Cik klausījos krievu kanālus, tad Sputnik V vakcīna ir jāvakcinē divreiz, un darbojas tikai divus gadus, baigie KG sanāk 😮 

Edited by Gestapo
ieleja
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

mierīgi pasūtināt

nav ne jausmas vai mums neliedz visu ko ES un US sankcijas, bet bija ziņas, ka LT priekš kaut kā ražos, bet ne priekš sevis, jo to nosaka ES lēmums vienlīdzības nodrošināšanai

nav arī skaidrs, kāpēc tādas "pasaules farmācijas ražotnes" kā Indija un Ķīna nevarētu palīdzēt

(bet nu cilvēks pats stāstīja, nevis es viņu izjautāju)

@e = d tie "100 kg" nosacīts skaitlis, lai apzīmētu nelielrūpniecisku ražošanu - cik noprotu, tad vakcīna tiek iegūta speciālos režīmos speciālos reaktoros un tas nav "pulverīti sapresēt tabletē", kas gan arī jāmāk

Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Uz 144 miljoniem cilvēku miljons kilogramu vakcīnas? Augstāko matemātiku mācījos ļoti sen, bet tur sanāk stipri liela doza.

1000/144 = 7 grami, nu nezinu cik tās vakcīnas špricītes ir

• Create New...