Jump to content

Kroņvīruss


Raimonds1
 Share

Recommended Posts

Nu es tā īsti te nevienu neaizstāvu. Vien pavaicāju, kas jūs tādi esat - ar ko nodarbojaties, ko dzīvē sasnieguši, ko ietekmējat, ko pārvaldāt :)

Ja par to "nestrīdēšos" - ieradums no darba, kā atbilde uz līdzīgām frāzēm, kad kolēģi par sevi izsakās :D

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mani sauc Jānis. Es esmu alkoholiķis.


Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Ja par to "nestrīdēšos" - ieradums no darba, kā atbilde uz līdzīgām frāzēm, kad kolēģi par sevi izsakās :D

Laikam psihiatrs esi.

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 6 stundām , oxygen teica:

Nu, beidzot sāk runāt cik ir reālu gultas vietu ŠĀDIEM un cik var līdzēt, jo dakteru ir tik ir

Un arī dakteri ir cilvēki un slimo ar covidu. Un, kad viens dakteris uzzina, tad nereti puse nodaļas - kontaktpersonas - labākajā, gadījumā, aiziet izolācijā. Sliktākajā - pozitīvs tests, vēl viens kontaktpersonu loks (citi dakteri, māsiņas) izolācijā.

 

Rekur, 3 patiesi apgalvojumi.

 

Principā, krievu ruletē jau arī lielākā daļa (5/6) izdzīvo, pēc statistikas.

Glock 17 pistolē vispār, cik patronas saiet? Pareizi, 17. Vispār niecīga iespēja nomirt :D
Un katru gadu noslīkst vairāk, nekā zaudē krievu ruletē.

 

Secinājums - krievu rulete ar Glock 17 ir droša, vismaz drošāka par peldēšanos. Nu, Koronalda pasaulē.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , oxygen teica:

Sajūta, no dažiem, ka ja nepatīk ministre, tad ja tā teiks vienu, ir jādara pretēji.

Nekādā gadījumā.. Es nesaku ka nepiekrītu tam, ko viņa atreferē. Ar to viss ir kārtībā.

Bet uzskatu, ka viņa ir politiķis bez vispār jēlkādas sapratnes par to, ko viņa dara pilnīgi jebkādā jomā, lai ko viņa arī nepārstāvētu.

Izskatās ka šī persona vnk salīmē bildi kopā no visa, ko viņa dzird, un tad pasniedz plašāk. Absolūti nekāda mugurkaula, un viedokļa. Ja kāds viņai diskusijas, sarunas laikā kaut kur sajauc galvu, viņa spēj kategoriski aiziet pretrunā ar savu pausto. Un tas nav politiķa cienīgi. Viņa pat nespēj savākties, ja kāds argumentēti izpauž pretēju viedokli

Ieliktene, piedodiet, žargonā - lupata.

Lai labāk spēlē disco.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , oxygen teica:

saka nebāz pirkstus elektrības skapī, bet cilvēks speciāli pamēģinās tieši to izdarīt

Nu tādā veidā var samazināt idiotu skaitu, ar vīrusu ir grūtāk, jo tas idiots var paspēt kādu aplipināt pirms iebāž pirkstus kontaktā :biggrin:

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Izskatās ka šī persona vienkārši salīmē bildi kopā no visa, ko viņa dzird, un tad pasniedz plašāk.

Ja līmē no tā, ko saka vietējie un ārvalstu infektologi, epidmiologi, tad viss kārtībā. Tieši to es sagiadītu no veselības ministra - izvērtēt pieejamo informāciju, balansēt veselības aprūpes situācijas kapacitāti. Ja uzkārās slimnīcas bagātajos Itālijas ziemeļos, tad mums nav ko sevi mānīt, ka te tā nenotiks. Un nevar arī gadu turpināt pilnīgu lokdaunu.


Nu nav veselības ministram jābūt krutākajam ķirurgam, aizsardzības ministram - krutākajam snaiperim, iekšlietu ministram - resnākajam mentam, bet ekonomikas ministram - krutākajm uzņēmējam (tad mums tur i Zaharjins, i Kargins, i Bernis i vēl visādi varētu būt paministrējuši).

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

ka NEVIENS tās pareizi nevalkā nav pamata.

Aha, paldies! Pateicoties TEV mums izdosies! :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

versatile
Just now, Stasss teica:

Nav. Bet ir jābūt sajēgai, ko tu dari.

Kurš strīdas?

Bet pašlaik neredzu nevienu argumentu, konkrētu. Neredzu nevienu prezentētu alternatīvu, kā rīkojoties kopš marta, mums būtu 0 kovidu šodien, nebūtu bijis lokdauns un vispār Saules republika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , binary teica:

Jauna diena, jauns rekords.

Procentuāli vēl nav rekords.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Bet pašlaik neredzu nevienu argumentu

Atkārtošos - es nevienu brīdi neapšaubu gan viņas, gan valdības darbu un stratēģiju pret Covid.

Šoreiz runāju par Viņķeli, kā tādu.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

OK.

Man viņa patīk, jo nebaidās par reitingiem, šķiet, neshēmo privātam labumam, saka patiesību kā ir. Arī medicīnas finansējumu valdībā viņa aizstāvēja, diemžēl, vairākuma balsojums.

Cieņa parādījās, lasot to interviju Playboy, par kuru šūmējas pārsvarā tie, kas vai nu nav lasījuši, vai, acīmredzot, neprot lasīt.

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Baigi sagribējuši ka veiksmīgi biznesmeņi ar asu prātu ies prom no darba, kur ienākumi par kārtu lielāki ka ministram par ministru. Nu iet vai nu bīdīt savas ''rebes'' ( bija divi A, trešais tik raustīja striķišus saviem ministriem) vai arī kad neko labāku par ''mutes brūķešanu'' nemak. Tad var būt ministrs visās ministrijās. Bet , ja salasa normālus padomdevējus/ekspertus, lai jau, jo kādam tur ir jāstrādā.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

tavi apgalvojumi enerģiski, bet Viņķele ir no ārstu ģimenes

Es arī esmu elektriķa dēls, bet maigi sakot plusu no mīnusa tā arī īsti nemāku atšķirt bez maz vai.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

man grūti iejusties grūtgalvju lomā

Šajā gadījumā nebija īsti grūtgalvība. Vairāk tas, ka tēvs neuzskatīja par vajadzīgu dēlam mācīt apgūt arodu.. + pašam tas īsti neinteresēja. Nu nav jau tik traki, kā minēju, bet nu tālu nav.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Maskas mazgāju kā pienākas - dīzeļdegvielā, bet līdzcilvēki atkal piekasās, kas es esot toksikomāns, nekad nav labi!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , Stasss teica:

Es arī esmu elektriķa dēls, bet maigi sakot plusu no mīnusa tā arī īsti nemāku atšķirt bez maz vai.

Rozetē? Es arī neprotu, kaut arī elektriķa dēls…

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

Rozetē?

Baigi ātri mainās pluss ar mīnusu, grūti saprasti.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Tik uz priekšu, galvenais atcerēties – kājas turēt siltumā, seju ausainē, bet rokas spirtā!

Kādam jau nav tulznas uz ausīm uzmetušās no maskas šņorīša?😁

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Aktīvi šķaudīju, šiem nekas cits neatlika 😁 Nu vienalga, pilsoniskā pozīcija man izmaksāja gandrīz 600 EUR extra... Bija vērts, ХЗ, vismaz no savas puses esmu darījis ko nu varēju un pēc pusotra gada tika satikta meita klātienē. Sirdsapziņa tīra.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , abi teica:

Kādam jau nav tulznas uz ausīm uzmetušās no maskas šņorīša?😁

Nē, 2x vilkta uz 10min, pa to laiku tulznas dabūt nav reāli.

Link to comment
Share on other sites

Man jau 4x vilkta - vienu reizi braucu ar vilcienu Ogre - Rīga, kaut cik ok - grāmatu lasīju bez brilles, bet labi nejutos. Bet nu bļagj veikalu apmeklēt - tikko uzpurnis virsū tā brille smuki aizsvīst, izvēlējos maz redzēt bez brilles nekā gandrīz neko neredzēt ar aizsvīdušu brilli. Ir problēma...

Link to comment
Share on other sites

Parādās varianti startapiem, pūļa finansēšanai u..t.t. Devaiss, kurš novērš briļu aizsvīšanu lietojot masku. Pirmajā versijā varētu būt tāds, kas tikai brīdina caur 5G.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

Bet nu bļagj veikalu apmeklēt - tikko uzpurnis virsū tā brille smuki aizsvīst

Bij tā pati problēma, bet cita maska kura labāk pieguļ ap degunu to atrisināja, nekais vairs nesvīst.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Gestapo teica:

Man jau 4x vilkta - vienu reizi braucu ar vilcienu Ogre - Rīga, kaut cik ok - grāmatu lasīju bez brilles, bet labi nejutos. Bet nu bļagj veikalu apmeklēt - tikko uzpurnis virsū tā brille smuki aizsvīst, izvēlējos maz redzēt bez brilles nekā gandrīz neko neredzēt ar aizsvīdušu brilli. Ir problēma...

jebkas no 3M ir labāk pieguļošs degunam. Protams ar izelpas vārstu. Mamma ar brillēm nav sūdzējusies

https://prof.lv/lv/buvmateriali/instrumenti/darba-apgerbi-apavi/respiratori/p-126251-3m_respirators_ar_izelpas_varstu_ffp2_9322

 

kur tagad šādu iegūt - tas cits jautājums. 

Silikona respiratori gan pieejami. Tur arī ar brillēm problēmu nebūs.Ja nu vienīgi - milzīgas brilles, kuru lejas daļa atspiežas pret respiratoru. 

Šis man nepatika komplektam - 3M pusmaska un 3M aizsargbrilles.  Atšķirībā no pavasara - neviens pat uzmanību nepievērš. 

https://www.stokker.lv/krasotaja-pusmaska-6200-3m/431214754?searchId=8608432

 

tur vēl pārīti kantaino p3 filtru vajag 10 euro.

 

salīdzinot ar visām lupatām, tur vismaz ir rēala jēga lietot. Un ilgtermiņā pat lētāk. 

Link to comment
Share on other sites

  

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

nekais vairs nesvīst

 

Anglijā citādāks klimats.

Labots - vvv
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Usins teica:

Protams ar izelpas vārstu.

A naher tad tādu vispār valkāt? Es tepat forumā guvu pārliecību, ka maska vairāk domāta, lai citus pasargātu.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...