Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , Artanis teica:

Plazmas TV taču neražo jau gandrīz 10 gadus. Pēdējie jaunie plazmas modeļi tirgū nonāca ap 2013-2014.gadu. Nav pat jēga tos pieminēt/salīdzināt ar kaut ko no pašlaik tirgū pieejamā.

Pag, kāreiz ir jēga salīdzināt, ja gribas ko līdzīgu, bet ar jaunākām tehnoloğijām nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

@Racer   Ā, nu tad pardon - varbūt ne līdz galam sapratu kontekstu. Likās, ka cilvēks runā par dažādu nopērkamo modeļu priekšrocībām, un tādēļ man likās dīvaini, kādā sakarā plazmu piemin.

Link to comment
Share on other sites

Es tieši par salīdzinājumu domāju, jo man joprojām ir 2 plazmas un meklēju ko līdzīgu. ;)

P.S. Skaidrs, ka tas ir mans senilais gļuks, patīk pustoņi u.c. subjektīvas lietas. :D

Link to comment
Share on other sites

Neviens projektors nerādīs labāk par kārtīgu TV, kur nu tāds tikai pa 5000

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu kā to ņem. Lāzera projektori nav slikti un ja ņem vērā izmēru pret cenu, ir ļoti ok pat. Protams skatīties pa dienu panorāmu pie loga būtu vienkārši super traģēdija 

Link to comment
Share on other sites

Projektoram nebūs ne izcils kontrasts, ne liels spilgtums, ne plaša krāsu palete, ne normāla melnā krāsa.

Link to comment
Share on other sites

Pa ilgiem laikiem biju uz kino nesen. Tur arī it kā lāzera projektors (tā reklamē sākumā), bilde ok. Protams, tas ir citas klases, bet tumšajās vietās un gar malām bija punktiņi šur tur. Tā ir jābūt vai gļuks projektoram?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , AndrisBB teica:

Ko jūs tur filmu skataties vai pixeļus pētat? :D

 

Profesionāls kretīnisms :D , bet bilde tiešām bija laba. Tie nebija pikseļi, bet palieli punktiņi un tos redzēju ne tikai es.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Ko jūs tur filmu skataties vai pixeļus pētat?

Tā, droši vien, var arī visu baudu no seksa pazaudēt, ja pirmkārt vasarraibumus uz partneres vaiga meklē?😃

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Philipsiem ir dažas problēmas ar softu.

Labāk LG C1 par 850

Link to comment
Share on other sites

Kādas ir tās problēmas? 

 

Vienīgi problēmu ko esmu tagad novērojis ir, ka kaut kādos X gadījumos YouTube var izdomāt neatskanjot skaņu caur soundbar. To atrisina YouTube force restarts 

 

pirms 8 stundām , Musimusi teica:

kādam pieredze

Saimniecībā ir 55oled805 un 48oled707.

Pa lielam baigās izmaiņas nav starp pēdējiem 3 gadiem.

 

Agresīva anti-burn tehnoloģija, iespējams tas varētu traucēt citiem.

Pārējais kā jau visiem Android tv

 

 

P.s jārēķinās, gan ka baterijas ātrāk pultij beigsies, pults apgaismota. Baterijas tur ap 3 mēnešiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , RHS teica:

LG C1

Vai tad tos vēl var noprirkt?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , ivo teica:

Vai tad tos vēl var noprirkt?

Rd tagad ir tieši 48 collu variants

Link to comment
Share on other sites

Jā. Šobrīd var nopirkt gan LG C1 gan Philips 806. Ja pareizi saprotu, panelis abiem viens un tas pats, bet apskatos norāda, ka Philips ataino pasākumu realistiskāk, LG stiprio "sakrāso" un vēl (šo ne līdz galam saprotu) Philips it kā sanāk spožāks . Nu tas acīm redzot softiski kaut kā, jo vienādiem ekrāniem fiziskām atšķirībām nevajadzētu būt...

Link to comment
Share on other sites

Neticu, ka spožāks.

Philips jau pārsvarā ņem ambilight dēļ.

Tā, tiešām viņi būs +/- identiski. Nu protams OS savādāka.

 

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka Euronics piedāvā iespēju palūrēt 60 dienas un atgriezt atpakaļ, ja neiepatikās

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

+/- identiski

Philips ar android un lētāks nekā LG. Tad jau izvēle pavisam skaidra ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es laikam esmu nenormāls, jo kopš analogā televīzija un televizori ar kineskopiem ir pagātnē, man visi mūsdienu televīzori rāda vienkārši perfekti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Neticu, ka spožāks.

Standarta iestatījumi, Philips  varētu nebūt paslinkojuši un jau civilizēti pieregulējuši, lai acis neiztek, kad izvelk no kastes. Ja vien pārdevēji nespaida veikalos pogas, atšķirības var redzēt.

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Daiļais teica:

Es laikam esmu nenormāls, jo kopš analogā televīzija un televizori ar kineskopiem ir pagātnē, man visi mūsdienu televīzori rāda vienkārši perfekti

Tev vienkārši bija sūnains kineskopa televizors. :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Nu ir jau arī viņiem patēriņš. Mums ofisā ir 85'' 8K. ATceros kad pakoju vaļā, tad enerģijas reitings G un kautkādi 300W :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirmie bija putekļu sūcēji, tagad TV. Kas būs nākamais?

Manuprāt tie aizliegumi pilnīgi nevietā. Ja cilvēkam ir nauda un var samaksāt par elektrību, lai tak pērk kādu TV vēlas, kaut ar 1 kW patēriņu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

Tev vienkārši bija sūnains kineskopa televizors

Kad no šileļa vai horizonta pārgāju uz pirmo filipa kinespoku, sajūta, pirms tam tv vislaik pillā skatījos, kad uz pirmo lcd, (plazmu izlaidu), sajūtas līdzīgas, tagad ir 4k hdr, atkal tas pats :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 10 minūtēm , ivo teica:

Ja cilvēkam ir nauda un var samaksāt par elektrību, lai tak pērk kādu TV vēlas, kaut ar 1 kW patēriņu.

Runa jau par to, ka elektrība nepietiek visiem. Gan jau daudziem veceiropā vel ir palikuši lcd un plazmas, kas rij pat vairāk kā 8k oleds 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , aoma teica:

Kad no šileļa vai horizonta pārgāju uz pirmo filipa kinespoku, sajūta, pirms tam tv vislaik pillā skatījos, kad uz pirmo lcd, (plazmu izlaidu), sajūtas līdzīgas, tagad ir 4k hdr, atkal tas pats :)

Pirmie LCD bija pilnīgi mēsli, tāpēc samērā ilgi dzīvoju ar 100 Hz kineskopa TV.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Racer teica:

samērā ilgi dzīvoju ar 100 Hz kineskopa TV.

Zinu vēl gana cilvēkus kas ar kineskopu dzīvo un neplāno mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , ivo teica:

Pirmie bija putekļu sūcēji, tagad TV. Kas būs nākamais?

Spuldzes aizmirsi.

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Ja cilvēkam ir nauda un var samaksāt par elektrību, lai tak pērk kādu TV vēlas, kaut ar 1 kW patēriņu.

Maskējas aiz rūpēm par dabu, par klimatu, nevis finansēm.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aoma teica:

horizonta pārgāju uz pirmo filipa kinespoku

Toshiba bija, un uzreiz cita bilde bija, pat ciemiņi jautāja, kas tas par TV

Bija 63" plazma, pārgāju uz 65"QLED, nu pilnīgs pisec, tā kā brilles būtu norautas, kaut nu cena jā baigi koda tas jau 4 gadi atpakaļ! :tender:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Pirmie LCD bija pilnīgi mēsli

Galīgi pirmais man nebija, ja pareizi atceros, 7-tā gada 42" LG, pēc 7 gadiem pārdevu par 100 e, joprojām rukājot kā pirmajā dienā :)

 

P.S. Kad pirku, pazīstams bodnieks ieteica, nu neņem to plazmu - bilde būs košāka, bet izšķirtspēja nesalīdzināma, tāpat strāvu tērēs 5x mazāk, un jau iebūvēts dekoders, kādu laiku digitālo na haļavu skatījos testa režīmā, toreiz kaut kas gāja.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

lai tak pērk kādu TV vēlas, kaut ar 1 kW patēriņu.

Bazāra ekonomika paģēr, lai cilvēks to TV mainītu pēc iespējas biežāk. Šī cēlā mērķa labā var izdomāt visdebīlākos iemeslus.

Link to comment
Share on other sites

Te ir viena liela huiņa, pirmos LCD tirgoja ar mpeg-1, no kura LV atteicās un ieviesa progresīvo MPEG-2! Nerunāsim ka pirmās plazmas vispār bija 640x480, tik otrā paaudze parādījās 800x600, un tik 3 paaudze parādījās HD 1024x768 un lielākais 1388x neatceros, jo pirkt plazma uz FHD jēgas nebija, jo bez BD cita nesēja nebija, turēt uz HDD bija neiespējami!

 

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Bazāra ekonomika paģēr,

Beidz lasīt krievu avīzes, es mainu lai kaifu justu!

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...