Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Kodi ir pieejams uz Andrīša Tv jau no pirmssākumiem. Bet pat to Vimu media var sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , jema teica:

Tu liec maksas versiju?

Laikam... :D Nosaukums ir: Vimu-MediaPlayer-9.10-armv7.apk

 

Pirms 18 minūtēm , Prime teica:

Bet pat to Vimu media var sīkāk?

Tas ir tikai pleijeris, bet var piekombinēt kā sistēmas pleijeri. Faktiski vienīgais (ko esmu atradis), kas atbalsta AFR, ļauj ērti izvēlēties audio passtrough utt. Kodi ir smagnējs un aplikācijām izmantot nevar. Kādu laiku izmantoju tikai Elementum plugina dēļ, bet tagad tas ar nav vajadzīgs, jo acestream+ Vimu eleganti to pašu dara.

 

Link to comment
Share on other sites

17.05.2022. , 10:35, Racer teica:

to pašu dara

varētu precizēt, ko tieši dara?

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , ivo teica:

varētu precizēt, ko tieši dara?

Torrentus online rāda ar afr un skaņas izvēlni pastroth, downmix utt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Uldzix87

Vēlos iegādāties jaunu tv.  Negribētos nekādu aizvēsturi...

Varbūt varat ko ieteikt?

 Cena +- līdz 450 eiro. 

Lielu nevajag, līdz 43 colām pilnīgi pietiek.

Vēlos lai ir android..

Lai nav baigais bremze.. 

Dotajā brīdī sliecos uz šo https://220.lv/lv/sadzives-tehnika/televizori-un-piederumi/televizori/televizors-philips-43pus790612-43-4k-ultra-hd-android?id=11148875&mid=10957133

Varbūt ir kas labāks, neesmu baigais specs..

PALDIES! 

Link to comment
Share on other sites

Pa 400 var TCL C725 dabūt.

VA panelis - labāks kontrasts, spilgtums un krāsas.

Labots - RHS
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es teiktu ka uz 50 izvēle lielāka...

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Uldzix87 teica:

Vēlos iegādāties jaunu tv.  Negribētos nekādu aizvēsturi...

Varbūt varat ko ieteikt?

 Cena +- līdz 450 eiro. 

Lielu nevajag, līdz 43 colām pilnīgi pietiek.

Vēlos lai ir android..

Lai nav baigais bremze.. 

 

Aizej uz Euronics, Elkor, RD vai kādu citu lielāku elektronikas veikalu un paskaties kāda ir reālā attēla kvalitāte. Pērkot internetā ietaupīsi, bet vispirms jāapskatās, ko pirkt. Ja iespējams, es tā vienmēr daru. Sūtot specifiskas lietas, kas Latvijā nav pieejamas tā, protams, nevar, bet šis nav tas gadījums. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Metrs teica:

Aizej uz Euronics, Elkor, RD vai kādu citu lielāku elektronikas veikalu un paskaties kāda ir reālā attēla kvalitāte. Pērkot internetā ietaupīsi, bet vispirms jāapskatās, ko pirkt. Ja iespējams, es tā vienmēr daru. Sūtot specifiskas lietas, kas Latvijā nav pieejamas tā, protams, nevar, bet šis nav tas gadījums. 

Ko tad veikalā var ieraudzīt? Visi TV demo režīmā, griestos spilgtas gaismas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kur ņemsi saturu 4K kvalitātē??? Vilksi torrentus? Manuprāt televīzija pie mums daži kanāli tik ir max 2K kvalitātē un officiālie streaming servisi arī piedāvā max 2K UHD kvalitāti, respektīvi, sorry, kāda jēga no 4K?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , djamber teica:

officiālie streaming servisi arī piedāvā max 2K UHD kvalitāti

 

Netflix, Amazon Prime ir 4k HDR saturs. Torrenti iisti nav nepiecieshami, caur to pashu ForkPlayer var samekleet 4k filmas. Youtube paraadaas 8k saturs.

 

Cita lieta, vai uz 50" tv vajag tos daudzos pikseljus, tas jau katram indiviaali, cik taalu no TV seezh.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 8 stundām , djamber teica:

sorry, kāda jēga no 4K?

jeega ir:

1.  ja buus kaads izdedzis/iespruudis, izmeeros mazaaku buus gruutaak pamaniit

2. SD kontents uz UHD panelja raadiis labaak nekaa uz HD panelja

-> https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/178931-43-collu-televizori/&do=findComment&comment=2282902

 

 

@Uldzix87

Tavu izveeli atbalstu, bet nav ko sacereeties uz bildes uuberkvalitaati,

"mazo" izmeeru paneljiem kvalitatiivas matricas jau vairaakus gadus nepienaakas,

visiem tagad naak 50Hz LCD matricas :(

kas pamudinaaja mani izveeleeties Philips 55OLED804, bilde super!

un Androd jauninaajumi turpina naakt.

jaa cena kodiiga, bet var novakteet briidi,

kad tuuliit iznaax jauns modelis, tad esoshajam cena paliek stipri aizsniedzamaaka.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uldzix87
pirms 19 stundām , RHS teica:

Pa 400 var TCL C725 dabūt.

VA panelis - labāks kontrasts, spilgtums un krāsas.

Paldies! Biedē tas nosaukums TCL 

LG arī galīgi nevēlos..

 

pirms 19 stundām , osscar teica:

es teiktu ka uz 50 izvēle lielāka...

Ir kas konkrēts ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MartiniB teica:

SD kontents uz UHD panelja raadiis labaak nekaa uz HD panelja

 Nu, nu... Man ir diametrāli pretēja pieredze.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
Pirms 47 minūtēm , Racer teica:
pirms 3 stundām , MartiniB teica:

SD kontents uz UHD panelja raadiis labaak nekaa uz HD panelja

 Nu, nu... Man ir diametrāli pretēja pieredze.

 

pie vienaadiem ekraana izmeeriem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , MartiniB teica:

 

pie vienaadiem ekraana izmeeriem?

Jā, protams. Kāpēc lai tā nebūtu? No SD uz HD ir būtiski mazāka attēla interpolācija vajadzīga kā no SD uz UHD, ne?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Uldzix87 teica:

Paldies! Biedē tas nosaukums TCL 

LG arī galīgi nevēlos..

Nu bet vecīt, saproti taču, ka ja vēlies supermazā budžetā, tad topa zīmoli diemžēl nesanāks. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , MartiniB teica:

 

pie vienaadiem kraana izmeeriem?

😜

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Nezinu kā ar Q80 modeli, bet par Q70 blakus diskusijā esmu ierakstījis. NaX to samsū u, ja neskaita to lietu.., teļuks normāls :D

Link to comment
Share on other sites

Tur nekas nav uzskatāmi par to, ka kvalitāte būs labāka, tur ir vienkārši parādīts kā notiek pixeļu pārrēķināšana. Kādā sakarā, piemēram, palielinot bildi 8x, kavalitāte būs labāka kā palielinot 4x?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tā ir viena no 'tehnikām' ko mēs izmantojam, lai uzlabotu attēla kvalitāti. Palielina 4x un tad pazemina 2x.

Pie lielāka pikseļu skaita var vieglāk interpolēt pixeļus, sanāk labāks antialiasing, jeb samazinās zāģis uz stūriem utt.

Ja tikai palielina 8x salīdzinot ar 4x, tad tāpat vairāk pixeļu ar ko strādāt un 'kvalitāte' būs mazliet labāka. 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tiem noname 4k leetuchiem, iespeejams, SD upscalings uz 4k buus sliktaaks kaa uz FullHD matricas. Daargajam galam jau visaadi uzlabotaaji, trokshnju nonjeemeeji u.c. algoritmi, kas vienkārši straadaa labaak.

Jaaieraksta sava fleshka un jaaiet uz veikalu pasham paarbaudiit. Es savulaik tieshi taa izveeleejos veco TV. 

Pa lielam, ja seedi no tv >2m attaalumaa tos pikseljus tik ljoti neredz, man svariigaak ir max spilgtums lai var dienaa bildi saskatiit, 120hz lai kustiiba neraustaas, normaala kraasu aptvere un kontrasts (ideaalu oled melno man nemaz nevajag, jo taapat deg kaada gaisma istabaa).

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Kā šeit, c pārvērš par b. Ja mazāk pikseļi, tad tur īsti neko nevar izdarīt.

2-Figure1-1.png

 

Bet nu tas tā, ne pārāk televizoram aktuāli, tas vairāk aktuāli precizākai objektu noteikšānai, atpazīšanai un apstrādei iekš video.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Augstākas klases teļukā ir cerība dabūt kaut kādu tehnoloģisko melno maģiju AI, kas prot kvalitatīvàk upskeilot bildi, nakà vienkàrßi taisīt average starp pikseĺiem.

 

Kaut kà tà.. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jā, augstajām galam jau "AI" un interneta datubāze ļoti palīdz apskeilaa.

Protams ja nopirksi 4K HDR pirksti gaisā 55" pa 300€ tad tur būs skumjas un auzas

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pa 300 eiro jau tīri processora ziņā tur nekas īpašs nebūs, kāds pavisam vārgs CPU, kas tolkam tāpat neko nevar apstrādāt, liec kādu paneli vien vēlies. Par AI tur nav ko sapņot.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 2 stundām , Racer teica:

Kādā sakarā, piemēram, palielinot bildi 8x, kavalitāte būs labāka kā palielinot 4x?

mjaa, kaa pret sienu :)

sakaraa taadaa, ka nepaarreekjina uz apaljiem x4, x5, utt,

bet uz neapaljaam veertiibaam, jo lielaaks laukums nesakritiis, jo suuraaka buus miglu bilde

 

vienkaarshi paskaties uz otro un tresho bildi, no vismaz 3m attaaluma, kura buus liidziigaaka pirmajai?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , MartiniB teica:

mjaa, kaa pret sienu :)

Ok, paskatīsiemies. Man ir aizdomas, ka mārktings ir uzvarējis fiziku. Es tā tās bildes aizsūtīju dažiem guru ar grādiem (vismaz 40 :D  - man vnk ir nejauši saikne ar gudrinkiekiem - mācībspēkiem). Ja man nav taisnība - alus no manis. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Te jau matemaatika un algoritmi. Ja vecajos TV viss bija saliidzinoshi vienkaarshi (nearest neighbour, bilinear vai bicubic interpolaacija), tad nu 8k pasaulee tieshaam vajag graadus.. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , jozhix teica:

Te jau matemaatika un algoritmi.

Nekāda matemātika un algoritmi nevar atjaunot informāciju, kuras nav. Tas notiek tikai CSI un citos seriālos. Jā, pilnīgi noteikti, cilvēka redzi var apmānīt, to dara un viss ir ok. Mārketings nav gluži uzvarējis fiziku šajā gadījumā. Abi iet pa paralēliem visumiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Da laabi. Matematika x klasei, Nezināmo aprēķināšana.

AI ne tikai atpaziist filmaa aktieri, bet veel pieziimee klaat truukstoshos kadrus un paraadiis atbilstoshu reklaamu un izsauks policiju, ja liksies ka tiek skatiits pretvalstisks saturs...

Link to comment
Share on other sites

14.07.2022. , 13:01, MartiniB teica:

vienkaarshi paskaties uz otro un tresho bildi, no vismaz 3m attaaluma, kura buus liidziigaaka pirmajai?

Tu bikiņ jauc visu kopā - pa gabalu skatoties var mēģināt apmānīt redzes uztveri, bet arī nosacīti. Es runāju par fiziku elementāro: neatkarīgi no tā kādu super duper algoritmu izmantosi - jo vairāk palielināsi bildi, jo sliktāka tā būs. Pārējais ir tukšas pļāpas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

jo vairāk palielināsi bildi, jo sliktāka tā būs.

Pareizi jo nav informācijas, kā vienu melnu pikseli sadalīt 16 pikseļos ar pārējām, dabiski ka blur efekts cenšās robus pārvēs par līnijām, bet nevienmēr tas strādā un kropļo bildi. Tipiskākais gadījums seriālos, no neredzamas bildes numurus palielina, ka viņus var nolasīt, smuki jau izskatās bet reāli no 640x480 tu nekādi nevari dabūt bildi 4K ar viņas izšķiršanu ;( 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...