Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

manam Philipsam var pamainīt skaņas opcijas, tipa stereo, digitāls, nesaspiests, vtml. Cik atminos vienu no tām opcijām specifiskās situācijās neskanēja resīveram caur ARC, ja tieši netfliksu slēdza iekšā, turklāt ari specifiskām pārraidēm (ja nekļūdos, tas nebija saistīts ar atmos).
vēl nevar izslēgt, ka vaina patiesībā ir resīvera iestatījumos. ja jau iepriekš līdzīga problēma piedzīvota. varbūt to var atjaunot?

 

katrā ziņā, ja kas nepatīk, es dotu atpakaļ, kamēr var, ja var...

Link to comment
Share on other sites

Ja skatos caur miboksi, kas iet caur resi un resī uzgriežu attiecīgi to hdmi pie kura tas piesprausts.., ar skaņu nav problēmu, tv atceras resi un neslēdz to ārā filmas vidū.., bet kā palaiž kko caur tv aplikāciju, go3 piemēram, tā tv haotiski slēdz ārā resi un turpina skanēt tv skalrunos, pirms tam parādot to logu, ka tv iespraistais resis nav trāpījis e arc caurumā, kautgan esmu pareizi trāpījis

Resim viss pareizi uzlikts, 3 opcijas bija tik, ja nemaldos

Ērtāk būtu bez mibokša, izmantot aplikāciju pa taisno mo tv,  nebūtu katru reizi resī jāpārgiež režīms, pierasts jau gan

Jāuzgriež būs suportam ko viņi saka par to ARC problēmu un bildi..

Ja galīgi nē būs jāved atpakaļ uz bodi, baigi negribas čakarēties, bet nu labi, ka ir unīts.. :D

 

 

Problēma ar attēlu atrisināta, vajadzēja atslēgt kautkādu vienu optimizācija režīmu

Ar reša problēmu laikam jāsamierināt, negrib draudzēties.., tākā miboksis skaņu dod caur resi, tad pārdzīvošu.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

77 collu LG C1 par 1100 eiro ir vērts pirkt?😁

Link to comment
Share on other sites

Jauns, bez defektiem.

Uzķēru, ka viens iveikals kļūdījās un uzlika 55 collu cenu. Veicu pasūtījumu un pēc tam jau cena tika uzlikta uz pareizo.

Gan jau pa kluso atcels pasūtījumu vai pateiks, ka visas preces izpārdotas.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
29.12.2021. , 23:43, kicker teica:

Problēma ar attēlu atrisināta, vajadzēja atslēgt kautkādu vienu optimizācija režīmu

Kāds laiciņš jau pagājis

Pasteidzos ar secinājumiem, atsevišķam kontentam tāpat tā raustīšanās palikusi

YT uzslēdzot kkādu mūziku kur dabas skati fonā griežās no putna lidojuma piemēram, mļa raustās un konkrēti-kvalitāte konkrētajiem tikai 1080p

Draugs skatās un saka ko Tev tur raustās tā bilde

Sanāca vel iepirkt samsūda slim fit sienas turētāju.., tas tā.

Kautko nejēdzu vai kas tas ir

Pilnīgs mēsl s tā tv kaste, vecais LGā griezās labāk, nezinu kā vel nolamāties :D

Veco saremontēja man vispār laiku atpakaļ arī, kautgan cerība nebija un negaidīju.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Savajadzējās jaunu TV. Paņēmu Sony Oled XR55A80J un esmu vīlies. Satelītam bilde super, nav kur piesieties, bet pārslēdzot uz Go3 aplikāciju, bilde pirmajā brīdī ir spilgta, bet pēc mirkļa nedaudz tā kā satumst. Sarkano krāsu nav iespējams uzregulēt koši sarkanu, bet vairāk tā kā uz LV karoga krāsu velk. Apgaismojuma sensors atslēgts, visvisādi iespējamie uzstādījumi izmēģināti, bet bez panākumiem. Satelītuztvērēja un Go3 bilde atšķiras kā diena pret nakti. Nesaprotu kur slēpjas problēma.

 

Virtuvē jau 3 gadus kalpo Sony KD43XF8505- tam ar bildi viss ok arī Go3. Faktiski tas arī bija iemesls, kādēļ arī šoreiz izvēlējos Sony.

 

Ir doma atgriezt jauno pēc distances līguma un skatīties uz ko citu. Ko ieteiksiet 55" izmērā?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Iesvēri fiļu 50. Diezgan izteikti dzīvo savu dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ir jāpērk dārgs OLED priekš go3?

Samsung Q80A ir lēts, bet labs.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kurš teica, ka tikai priekš Go3??? Pamatā tiek skatīts cits saturs, bet tuvojoties hoķim arī Go3 ir aktuāls.

Attiecībā uz Samsung Q80A mani uzmanīgu dara šis teksts aprakstā-"Ekrāna spilgtums un kontrasts automātiski mainās atkarībā no skatīšanās apstākļiem un satura."

Katrā ziņā nevēlos televizoru, kurš pats cenšas izdomāt kāda spilgtuma un kontrasta bildi man jāskatās. Man vajag, lai viņš rāda tā kā es viņam lieku, nevis tā kā viņš pats uzskata par pareizu

Labots - ridao
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , ridao teica:

Ekrāna spilgtums un kontrasts automātiski mainās atkarībā no skatīšanās apstākļiem un satura."

Nu tur ir tāda fīča, kuru mierīgi var izslēgt.

Link to comment
Share on other sites

kicker

Ja Q80 modelim ir tāda pati problēma kā Q70 ar normālu satura atainošanu, tad nafg viņu, cik saprotu netiek galā ar kautkādien konkrētiem fps (lasīt augstāk)

Un jā, tas auto spilgtums tač atslēdzams.

Link to comment
Share on other sites

Jā - tāda problēma joprojām pastāv (Q80). Pēc neskaitāmām firmwarēm ir mazāk jūtama, bet ir.

 

Link to comment
Share on other sites

Tad jāpērk LG C1, pats lietoju jau pusgadu un nav īsti par ko piekasīties. Un priekš OLED diezgan lēts.

Link to comment
Share on other sites

Paņēmu testam Q60A Samsung. 70 collīgo. Teikšu kā ir.. Gaidīju, ko vairāk. Tā kā te bija diskusija par GO3 - varu teikt, ka arī šim bilde uz GO3 nav nekāda medusmaize. HQ video youtube gan izskatās diezgan ok. Par šo cenu. Man gan vēl liekas, ka mūsdienu tv apraide nav gatava 70 collam. Vismaz Latvijā. Geimeriem gan varētu patikt. 

Link to comment
Share on other sites

Tad manas domas palasot šo te par go3 - vai nu GO3 aplikācija ir mēsls vai arī pati bilde iekš GO3 kā tāda ir mēslaina. Un TV tur nav pie vainas.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 54 minūtēm , *M3 teica:

Paņēmu testam Q60A Samsung. 70 collīgo.

Tur vismaz FullHD streams ir, lai tā bilde neizskatītos pēc kakas uz 70''?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , mafijs teica:

GO3 aplikācija ir mēsls

Jo dažādās platformās bildes q atšķirās. Nesaprotu kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , AndrisBB teica:

Tur vismaz FullHD streams ir, lai tā bilde neizskatītos pēc kakas uz 70''?

Uz Go3 1920x1080 man liekas bija HD. Pa lielam secinājums ir tāds, ka vairums tv kanālu - ne tikai lv uz 70 collām ir par īsu. Bilde tāda so, so. Nekas īpašs, bet ir ciešami. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tas no sērijas kā nopirkt Ferrari un tad braukāt pa pilsētas centru korķos :D

 

Link to comment
Share on other sites

Teiktu, ka 65 collas priekš TV skatīšanās ir way to go. Viss, kas virs - patiks xbox un ps5 spēlētājiem. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja sēdēsi 2 m no  70" TV, ierubiisi tv24 , visticamāk sāksi vemt par kvalitāti. 

Tādus lielus ekrānus jau vairāk ņem, lai lūrētu citu saturu nevis TV kanālus (Netflix, Prime, geimings, torrentu filmas).

Cita lieta ja telpa liela

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šodien apmainīju to Sony Oled XR55A80J pret KD55X85JAEP un viss bumbās- uz šī arī Go3 ir skatāms.

Tātad viens no diviem- vai nu mana acs, vai Go3 aplikācija nesader ar oled.

Link to comment
Share on other sites

10.05.2022. , 17:55, ridao teica:

apmainīju to Sony Oled XR55A80J pret KD55X85JAEP

Interesē, kopējais iespaids salīdzinot šos 2 TV. Kāda ir atšķirība, piemēram, satelīta bildei vai torentu filmām? Vārdu sakot, interesē vai 2x lētākais TV rāda tikpat labi kā dārgākais OED un vai ir jēga pārmaksāt par to OLED?

Link to comment
Share on other sites

Teikšu godīgi- neredzu nekādu jēgu maksāt gandrīz 2x vairāk, tāpēc arī samainīju.

Jā, bilde no satelītuztvērēja caur HDMI bija nedaudz labākā kvalitātē uz Oled, bet Go3 un Tet+ ( patestēju abus, par cik Tet+ nāca bezmaksas mēnesis dāvanā, ņemot teļuku Tet e-veikalā) toties nesalīdzināmi labāka uz Qled. Ja salīdzinām savstarpēji abas aplikācijas, tad savukārt skaidrāks un asāks attēls ir Tet+.

 Katrā ziņā pat tad, ja cena būtu vienāda, es izvēlētos Qled. Tas protams tikai mans subjektīvais viedoklis- gan jau citiem acis savādāk rāda.😜

 Filmas praktiski neskatos, tāpēc nevaru komentēt.  Skatos pamatā sportu un  Discovery,  National Geografic u.tml. saturu.

 

Skaņas kvalitāte gan dārgajam viennozīmīgi bija būtiski labāka. Lētākajam ar iebūvētajiem skaļruņiem skaņa nav diez ko baudāma, bet tur situāciju glābj pieslēgtas datortumbiņas.

 

 Tagad tik jācer uz pasaules brīnumu- medaļām hoķī, lai  TET atgriež naudu par teļuku.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tas Sony nav nekāds QLED. Parasts edge lit TV

Link to comment
Share on other sites

Iespējams. Kaut kur aprakstā garāmejot manīju to Qled. Baigi neiedziļinājos. Man īstenībā pilnīgi vienalga kā tur kurš tiek apsaukāts- man būtiski ir tikai tas, kādas kvalitātes bildi redzu ekrānā. Un dārgākais manas cerības nu nekādi neattaisnoja.

Link to comment
Share on other sites

LG neieredzu kā sugu. Visi LG teļuki, kuri man ir bijuši, nosprāga diezgan ātri. Arī šoreiz pirku jaunu tikai tāpēc, ka nobeidzās iepriekšējais, kurš tieši arī bija LG.

Piedevām esmu android piekritējs. Nepatīk webOS.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

biomass979
3 hours ago, ridao said:

Piedevām esmu android piekritējs. Nepatīk webOS

No TV plakano ēras,pirmais kuru nopirku 2011gada,Thomsons ar parasto izgaismojumu,un kā izrādījās saprot MPEG4,vēl tagat darbojas!  13.gadā sagribējās lielāks,uzradās Toshiba,kalpoja5gadus līdz Led izgaismojums nomira!Sataisījām,vēl tagat darbojas!Laikam ejot sagaribējās Android tv,tad nujau otro mēnesi lietoju ,jekas arī Toshiba!

Tākā arī atdzīstu Android tv,jo uz viņa daudz ko var uzlikt,pat ko tādu ko ko nedrīkst,bet einu pierādi!  :)  IPTV griežas  caur aplikāciju ....noglušīta ,gan sapratāt par ko runa!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

Hvz man android nepatik tv ...nav tv os. Webos man labak tīm..katram savs. Jā ledi medz nospragt   ..pats nupat mainiju led stripus vienam tv...bija tv jāizjsuc lidz pedējai skruvei...

Link to comment
Share on other sites

Lai arī Philips neskaitās pirmās izvēles brends, bet viens tāds iet jau piekto gadu, AndroidTV vēl ir gana mundrs un ražotājs pat vēl piegādā firmware updates, kas mani visvairāk pārsteidz. Nav tur nekādi QLEDi, melnais nav pavisam melns, bet godam kalpo un ne ar ko nečakarē smadzeni. Sagribējās savulaik ieprovēt ambilight un iepatikās - ļoti iespējams, ka nākamais arī būs Philips, cerams, ka uz to laiku būs kāds modelis ar MicroLED, kam būs pajāt par ekrāna izdegšanu :D

Visādiem kreisajiem softiem un failu glabātuvei izmantoju papildus Android TV box - no šī viedokļa iebūvētā OS pat nešķistu pārāk svarīga TV izvēlē, ka tik ātri un ērti darbojas.

Kaut arī teļukam ir ciešama 10Wt skaņa, nācās vēl piepirkt 3.1 soundbāru, jo patērējamajam 4K saturam mēdz būt 5.1 skaņa un negribas lasīt dialogus no subtitriem.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
4 hours ago, osscar said:

bija tv jāizjsuc lidz pedējai skruvei...

Jā un filtri smuki pēc secības!

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , osscar teica:

Hvz man android nepatik tv ...nav tv os

Nu ir android un androidtv. Atšķirīgi pasākumi. Uz andrīša bez dejām ar tamburīnu var visādu šņagu salikt, saistībā ar iptv un filmu servisiem. ;) Tas gan nav baigi būtiski, jo svarīgāk ir laba bilde, ārējo kasti var pielikt pa kapeikām un vadīt ar tv pulti caur hdmi cec. 

P.S. Biju sestdien Evelatus iegājis telefonam vāciņu nopirkt, tur Xiaomi 55" ar andrīti tirgojās pa laikam 500 eiro. Bilde gan so so. Vnk biju pārsteigts, jo nebiju citur redzējis - pirms pusgada pētīju piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau advancetakie pirāti tāpat uzstumj uz tā androidTV Kodi un mauc caur to

Link to comment
Share on other sites

biomass979
1 hour ago, Zin... said:

Gan jau advancetakie pirāti tāpat uzstumj uz tā androidTV Kodi un mauc caur to

Kodi,neizmntoju,bet ar nav slikts unversāls piedāvājums!

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Gan jau advancetakie pirāti tāpat uzstumj uz tā androidTV Kodi un mauc caur to

Kodi ir pagātne, pats uz mibox esmu uzstūmis advancētāku drazu. :D

P.S. Iesaku uz abām platformām Vimu media player - afr u.c. fīčas, kuras ļauj saturu daudzās aplikācijās tehniski korekti skatīties. ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Racer teica:

Vimu media player

Tu liec maksas versiju?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...