Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Just now, jema teica:

es mainu lai kaifu justu!

Bet bazāra ekonomika paģēr, lai Tu kaifu justu 3x biežāk.🤣 Un pēc gada 9 reizes biežāk. Un vēl pēc gada 81...

Link to comment
Share on other sites

Labas brilles maksā ļoti dārgi

 

Just now, Jurkins teica:

lai Tu kaifu justu 3x biežāk

Nu ja tu nejūti atšķirību tad tu esi strauss, vai krievu sādžas iedzīvotājs, kurš teica intervijā, nahuij man pods, man smirdēs visu nakti, ja ūdeni kāds nenolaidīs!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu vari apmierināt meiteni 3 stundas, tad Dievs ar tevi, es pēc 3 minūtēm labāk kādu smuki bildi uz tā 4K apskatos!

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Vasarnieks teica:

elektrība nepietiek visiem

pilnīgs bullšits

pirms 10 stundām , jema teica:

3 paaudze parādījās HD 1024x768

Man tāda joprojām ir un (patiesībā) lielāku izšķirtspēju kaut kā nemaz neprasās. Bildes kvalitāte pilnībā apmierina.

Tiesa gan, iebūvēts MPG-1 digitālais uztvērējs, bet arī MPG-2 mūsdienās tas ir stipri neaktuāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , ivo teica:
pirms 13 stundām , Vasarnieks teica:

elektrība nepietiek visiem

pilnīgs bullšits

Visiem pietiek! Ja cilvēks nevar atļauties maksāt €15.00+PVN par kWh, tad tas nenozīmē, ka priekš viņa elektrības nepietiek!

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , jema teica:

pirmos LCD tirgoja ar mpeg-1

ne gluži, tobrīd pieejamie apraides un uztvērēju varianti bija:

a) DVB-T + Mpeg-2 - šie uztvērēji nespēj uztvert "c", pieprot uztvert "b", bildi nerādā, skaņa FTA kanāliem ir

b) DVB-T + Mpeg-4 - atbalsta "a" un "b", neuztver "c" . . .

c) DVB-T2 + Mpeg-4 - atbalsta visus trīs

mums tika ieviests "b"

Link to comment
Share on other sites

Nu es vispārināti, davai iztirzāsim pa dienām, kas kur un kā radās! Varēsim visi spīdēt ar wiki zināšanām! :dance3:

Link to comment
Share on other sites

Da kāda starpība kāds dekoderis bija, būtiskākais ir attēlošanas kvalitāte.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Jurkins teica:

, lai cilvēks to TV mainītu pēc iespējas biežāk. Šī cēlā mērķa labā var izdomāt visdebīlākos iemeslus.

Un kā tieši šis aizliegums tev spiež pirkt jaunu TV? Atnāks efektīvā alfa vienība un izsitīs tavējo? Putekļsūcēju arī tev atņēma līdz aizliedza jaudīgos?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Jurkins teica:

Bazāra ekonomika paģēr, lai cilvēks to TV mainītu pēc iespējas biežāk. Šī cēlā mērķa labā var izdomāt visdebīlākos iemeslus.

Kur ir loğika? Ja ierbežo tad sanāk otrādi. Purvā iebrauci. :D

Link to comment
Share on other sites

Elementāri. Plebejiem tiek izvērsta plaša reklāmas kampaņa, ka rūpēs (pisec kā norūpējušies🤣)  par vidi (debiloīdi saka "dabu"🤣) tagad būs superdraudzīgie televizori. Pilnīgi tāpat kā plebeji iepriekšējā vakarā jau stāv rindā pie ābolu veikala pēc jauniem aiponiem, šiem būs āķis lūpā, ka vajag!!! Tas taču ir mūsdienīgi. Tu tak esi pilnīgs idiots, ja tev vēl nav 218 collu videi draudzīgā televizora.

Bet nu labi ok, nu piedodiet, ka ielīdu tēmā, kas mani absolūti neinteresē. Centīšos tā nedarīt.🤣

 

p.s.

@Stasss, @versatile, tieši kur jūs redziet "raudāšanu" ? Paranoja? 😁 Pilnīgi neitrāli izteicu savas domas par bazāra ekonomiku. Jā, nu man žēl, bet tādas tās ir. Ja jums nepatīk ... nu ko ... nāksies sadzīvot. Brīvā brīdī varam pairsties par to citā tēmā. Kas zin, varbūt es arī nonākšu līdz jūsu personību nevis uzskatu apspriešanai 🤣.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Tu tak esi pilnīgs idiots, ja tev vēl nav 218 collu videi draudzīgā televizora.

Tas ir tev kaut kāds pašpieņemts rādītājs?

Man mājā ir 32" plazma. Gadus 15 vecs. Nejūtos nemaz sūdīgi, nejūtos idiots, vai kā tml. Nejūtu, ka man kāds spiestu jaunu pirkt. 

Tev gan šķiet, ka trauma vai atkal kārtējā mazvērtība.

Nopērc aiponu, varbūt pāries kaut nedaudz.😂

 

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

raudāšanu

Nekad arī neesmu to apgalvojis! "ņaudēšana" ir kas cits!

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Pilnīgi neitrāli izteicu savas domas

Neatminu redzējis jebko, par ko tavas domas būtu bijušas kaut pozitīvas, ja ne sajūsma. Tāds nu tas tēls citiem foruma biedriem neitrāli saliekas, jā, nu, man žēl, bet tāds nu tas ir. Ja tev nepatīk... nu ko... nāksies sadzīvot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Tev gan šķiet,

Redzi, tur jau tā problēma, ka Tev atkal kaut kas šķiet. Neatzīts psihoterapeits esi?

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Nejūtu, ka man kāds spiestu jaunu pirkt. 

Nu super. Malacis. Mani arī nespiež. Man vispār TV nav. Tāpēc neekstrapolēsim sevi uz visu potrebļaģu masu.

 

Pirms 12 minūtēm , versatile teica:

Tāds nu tas tēls citiem foruma biedriem neitrāli saliekas

Nu, ja dažiem foruma biedriem ir organiska nepieciešamība apspriest tēlus, nu labi,vai ta man žēl 😉.

Varbūt to tēlu apspriešanu uz kādu beztēmu varētu pārcelt?

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

Elementāri. Plebejiem tiek izvērsta plaša reklāmas kampaņa, ka rūpēs (pisec kā norūpējušies🤣)  par vidi (debiloīdi saka "dabu"🤣) tagad būs superdraudzīgie televizori.

Pa lielam jau visas tās iniciatīvas arī nāk no plebejiem. Neviens EU parlamentā nesēž un nefantazē par to kā ieviest vienotu USB lādētāju.

 

Link to comment
Share on other sites

versatile

A klau, vot tiešām jums liekas, ka putekļsūcēji sūc sliktāk tagad?

Man vairāk gan liekas, ka beidzot raksta puslīdz reālo jaudu, nevis ķīniešu vatus pīķī, ko tas motors spēj izturēt varbūt sekundi.

8K televizoru - nu, man ir 4k teļļuks; es, godīgi, dīvānā sēžot arī ar brillēm nespēju pateikt, vai iekšā nāk OK kvalitātes fhd, vai 4k signāls. Bilde ir ok? Ir ok! Kas tur nāk iekšā - pilnīgi po!

USB-C ir štelle? Ir štelle! Kameru, telefonu, laptopu un powerbanku varu lādēt ar vienu lādētāju un vienu vadu, SUPER, kad kaut kur jāceļo. Galvenais, neskopoties uz vadiem un lādētājiem.

Daudzas lietas kļūst vienkāršākas, saprotamākas. Jā, protams, ir cemme, ka tagad visi plebeji māk televizoram spēļu konsoli pieslēgt un interaktīvajā televīzijā arī nevienam vairs nevajag saprogrammēt ierakstus; patin atpakaļ un skatās vai straumē. Kad es augu, man bija podziņtelefonā ieinstalēta java aplikācija ar kuru sēdēt irc kanālā, kur ar draudzeni čatojām - lai to visu saslēgtu, zināmu prātu vajadzēja. Zini, nemaz nepietrūkst un whatsapp ir ērtāks, lai gan tur prātu vajag stipri mazāk.

Pirms 2 minūtēm , Prime teica:

nē nu Jūs tovariši jibijo beztēmu atvēruši

это бут-елве, детка

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , versatile teica:

A klau, vot tiešām jums liekas, ka putekļsūcēji sūc sliktāk tagad?

Nē, manējais 2kW putekļsūcējs sūc +/- tikpat labi kā tas sūca pirms 15 gadiem.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , versatile teica:

A klau, vot tiešām jums liekas, ka putekļsūcēji sūc sliktāk tagad?

Man vairāk gan liekas, ka beidzot raksta puslīdz reālo jaudu, nevis ķīniešu vatus pīķī, ko tas motors spēj izturēt varbūt sekundi.

Manējais pirms 10 gadiem pirktais 1.8kW arī jauns būdams sūca sliktāk nekā pirms 2 gadiem pirktais 950W sūcējs, kas piedevām ir arī klusāks. :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , versatile teica:

USB-C ir štelle? Ir štelle! Kameru, telefonu, laptopu un powerbanku varu lādēt ar vienu lādētāju un vienu vadu, SUPER, kad kaut kur jāceļo. Galvenais, neskopoties uz vadiem un lādētājiem.

Lādēt ar vienu lādētāju varētu arī tad, ja būtu vecās nokias štekeris, kuram ir tikai divi kontakti. Un vads, kurā ir tikai divas dzīslas. Priekš tā USB nav nepieciešams. Arī štelle.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 5 minūtēm , binary teica:

Un vads, kurā ir tikai divas dzīslas. Priekš tā USB nav nepieciešams.

Nu, principā, ar to pietiek arī lai ūdeni vārītu un pat vannā ietu.

Katrs jau zeku dzīvesstilu savā dzīvē ievieš cik tālu vien vēlas - cits lamājas matom, cits dzīvo pēc poņāķijām, bet cits ēdienu gatavo.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

VIņš meklēja psihoterapeitu, nevis psihu terapeitu...

Labots - versatile
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Stasss teica:


Gribi pierakstīties? lēts neesmu..

Nedod Dievs, Zeme atveries! :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Redzi, tur jau tā problēma, ka Tev atkal kaut kas šķiet. Neatzīts psihoterapeits esi?

Nu super. Malacis. Mani arī nespiež. Man vispār TV nav. Tāpēc neekstrapolēsim sevi uz visu potrebļaģu masu.

Pag. Tev nav tv, bet ir problēma ar to, ka ES aizliegs kaut kādus specifiskus TV ? Te nav jābūt psiham terapeitam, lai redzētu ka kaut kas ar galvu nav kārtībā.

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , e = d teica:

ir problēma ar to, ka ES aizliegs kaut kādus specifiskus TV ?

Cienījamais daktera kungs 😁, tieši kur Tu izlasīji, ka man tā ir problēma? Jums te vienam bariņam tik ļoti kremt, ka kāds atļaujas apirst jūsu pasaules uzskatu 🤣. Nu kā ar sirpi pa olām. Atslābstiet. 😉

Link to comment
Share on other sites

versatile

Sakiet, sen jums fantāzijas par ģenitāliju mutilāciju? Kā domājat, vai sarkanās asinis kombinācijā ar sirpi, neliek aizdomāties par tuvumā meklējamu āmuru vai citu komunistisko simboliku?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

Cienījamais daktera kungs 😁, tieši kur Tu izlasīji, ka man tā ir problēma? Jums te vienam bariņam tik ļoti kremt, ka kāds atļaujas apirst jūsu pasaules uzskatu 🤣. Nu kā ar sirpi pa olām. Atslābstiet. 😉

Nē, Tu vienkārši neloğiski faktus saliec kopā un izdari jancīgus secinājumus. Pieļauju ka par to biedri cepās.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Nē, Tu vienkārši neloğiski faktus saliec kopā un izdari jancīgus secinājumus.

OK.

Iemetu (čista tā ponta pēc, nu sorry 😁) linku uz rakstu, ka Eiropa tos teļukus taisās aizliegt. Pie tam ar ņirdzīgu emociju. Viens biedrs uztver to tā, ka man ir problēma? Tur vispār nav nekādu secinājumu. Jeb Tu par manu attieksmi pret bazāra ekonomiku? Nu tas, šķiet, te jau ir izrunāts n... reižu. Tas zināmais bariņš momentā pāriet no maniem uzskatiem uz saviem perversajiem sapņojumiem manu personu 😁... galvu u.t.t. Piemēram tas fotogrāfs 🤣. Nu vai ta man žēl. 😉 Lai jau realizē te savas orālās fantāzijas. Man pilnīgi pie kājas, ka aizstāsta tēmu ar saviem murgojumiem. Es arī varu pievienoties. Nekādu problēmu. 😁

Link to comment
Share on other sites

Droši vien ka jāsāk ar to ka Eiropa netaisās aizliek tos teļukus, bet tikai tos tos kuri nav enorgoeffektīvi, jeb ar G un zemāku reitingu. Neviens neliedz ražot un tirgot kaut 500'' teļukus, tik liek vairāk pievērst uzmanību energoefektivitātei.

Link to comment
Share on other sites

Size class March 2023: Maximum power for 4K and 8K TVs
40" 48 W
42" 53 W
48" 66 W
55" 84 W
65" 112 W
75" 141 W
77" 148 W
83" 164 W
85" 169 W
88" 178 W

Atsledz softwārē HDR modi un var tirgot

 

label_85qn95b.png

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Atsledz softwārē HDR modi un var tirgot

Nekas nav jazliedz. Sāls ir pavisam vienkārša - TV "no kastes" ir jāpatērē tie vati. Tātad "standarta" režīms būs tumšs un ekonomisks un ielsegtu gaismas sensoru. Pēc tā lietotājs viņu var saregulēt, ka kaut 700w viņš ēd.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tieši tik vienkārši 🙄

Mašīnām vai jebkurai elektroniskai ierīcei tak ar neskatās maksimālo patēriņu. Nu piemēram veļasmašīnai nenorāda patēriņu 90 grādu mazgāšanā

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Zin... teica:

Nu piemēram veļasmašīnai nenorāda patēriņu 90 grādu mazgāšanā

Nu vispār norāda gan arī max patēriņu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , versatile teica:

Kā domājat, vai sarkanās asinis kombinācijā ar sirpi, neliek aizdomāties par tuvumā meklējamu āmuru vai citu komunistisko simboliku?

Tie ir tikai instrumenti. Sirpi kā instrumentu es bērnībā esmu turējis rokā. Droši vien, ka vecmāmiņa to ir izmantojusi. Viņa vēl dzīvoja laikos, kad to izmantoja labības novākšanai. Ir teiciens, ka ar nazi var nogriezt maizi un nogalināt cilveku. Viss atkarīgs, kā rokās tas ir.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 14 minūtēm , Aigars teica:

Viņa vēl dzīvoja laikos, kad to izmantoja labības novākšanai.

Latvieši labības pļaušanā gan izmantoja tolaik progresīvāku rīku; izkapti vienroci komplektā ar nelielu grābeklīti, kuri vēl 60-tos gados bija gandrīz katrās lauku mājās. Sirpis ja bija, tad ar to ''sapļāva'' dārza malā nezāles cūkām, pēcāk sakapāja ar sekaci.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...