Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

darklight

Skatos Baltcom interaktīvo, kā arī ar WDTV palīdzību visādu legāli un ne tik legāli iegūtu stafu, kas atrodas uz mājas NASa. Jā - visādi Netfliksi uz TV ar esošo aparatūru nav pieejami. TuTruba strādā Baltcom kastē, bet nu baigi neērti lietojama, esmu uzlicis kādus klipus tikai pāris reizes

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , darklight teica:

visādi Netfliksi

WDTV tak bija Netflix, cik atceros. Bet nu jebkurā gadījumā laiks to WDTV sūtīt pensijā un paņemt kādu Xiaomi Mi Box vietā vai ko līdzīgu. Būs gan Netflix gan jūtūbe gan viss pārējais

Labots - ivo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

laiks to WDTV sūtīt pensijā un paņemt kādu Xiaomi Mi

Nē, WDTV joprojām rāda labāk par Android kastēm. Vienīgais, ja uzliek Coreelec vai Libreelec (kur KODI pa tiešo izmanto dzelzi) tieši filmu skatīšanai, tad kaut cik samērojami. Nu servisu ziņā pensionārs. Man tieši tāpēc ir gan Android kaste, gan WDTV live. To redz pat uz aci (ja nav viss vienalga) filmām un ja uzliek testa video ar tabulām, krāsām, pustoņiem utt., tad tur vienos vārtos. Nu lab, ir Andrīškastes, kas ir samērojamas, bet maksā ap 130 eiro. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Racer teica:

Coreelec vai Libreelec

Par Android piekrītu - kvalitātes un stabilitātes ziņā mani viņš nekad nav apmierinājis ne uz viena dzelža. Man te pamazām top Intel NUC projekts ar OpenELEC (daži avoti atzīst to par labāko distru HTPC)

Labots - ivo
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

o, paņēmi nuc ? kādu  modeli ?  tev plazma ? uz full  hd linux moš ok.. uz 4 K man nepatika. Padalies ar iespaidiem gan par nuc gan par linuxi !

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , osscar teica:

o, paņēmi nuc ? kādu  modeli ?

Jā, kaut kā sanāca ebajā pat veselus 2 gab. paņemt - 7. un 8. paaudzes i3. Uz abiem viena 8 gb RAM plāksnīte, kas izskatās, ka taisa problēmas. HVZ vai bojāts vai arī 1333 Mhz nepatīk, jo paredzēts 2400 MHz. Vakar visu vakaru man bija sex ar šiem :D Win neinstalējas, izmet kļūdu pie instalācijas, Linux no USB puļķa ielādējās, bet sāka gļukot. Jānopērk atbilstošs RAM un jānotestē. Ceru, ka tur būs vaina, ja nē, tad būšu iegrābies :( 

Link to comment
Share on other sites

2021.01.5. , 17:52, osscar teica:

Padalies ar iespaidiem gan par nuc gan par linuxi !

Abus NUCus palaidu, kad ieliku normālu RAM, win10 uzlikās un darbojas.

Ir doma vienu no viņiem likt kā HTPC pie TV, otrs būs kā stacionārais kompītis netam u.c. sīkumiem.

Linux paralēli win10 neliekas, tobiš uzliekas it kā, bet startēšanas setups neuzliekas. Grub installation failed. This is a fatal error.

Mēģināju labot no live USB, bet nesanāca.

Palaidu kodi uz win - frīzo un karās, nav štelle.

Par svaigi uzliktam KODI, kas ieiet tajā setup lapā, kur iespējo instalēšanu no nezināmiem avotiem, peles kursors "sasalst" uz pāris minūtēm, pie tam tas tā notiek vienmēr, pārbaudīju vairākas reizes.

Būs jāpamēģina nonest windu un uzlikt LibreELEC, redzēs, kas sanāks.

Bet no otras puses - varbūt vispār aizmirst par to KODI? Nepatīk man viņš, nu tā, ka ļoti nepatīk.

Uzlikt VLC, lai atskaņotu filmas no NAS un viss?

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

cerams nepaņēmi baigo nīkuli ?

 

man uz abām parakstā esošajām kastēm kodi labi griežas, kaut tas nav mans. man mediaportāl pierastāks.

Link to comment
Share on other sites

Mibox4 strādā uz urā pie 4K, maksā kapeikas, kāda jēga ir izdomāt riteni pa jaunu?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

baigo nīkuli ?

7. paaudzes i3 laikam jau neskaitās baigais nīkulis. Tikko ar lielām grūtībām palaidu Linux mint uz viņa. Grub2 nu nepakam neinstalējās. Beigās kaut kā mistiski izdevās salabot to boot rīku, pēc ilgām dejām ar bubenu :D

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Mibox4

Ir, tiek lietots, nepatīk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

Ir, tiek lietots, nepatīk

Kas tev nepatīk? Pēc pēdējā apdeita iet uz urā, nav vairs kāries.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , androidz teica:

ja patīk Android TV

ciest nevaru Android visās tā izpausmēs

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc? Ikdienā tiek lietota TV kaste ar Android 6, Firefox, Vanced, Flud torrent  un Kodi. Nejūtu vajadzību ne pēc kā advancētāka. Galvenais ir lietotnes/programmas un to funkcionalitāte, ne OS.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Kā jums tauta liekas. Pa lēto tirgū ir pieejami Hisense TV (piem 50"), izskatās kārdinoši (nieka ~300eiri), bet, viņiem nav Andriod perētājsistēma, līdz ar to varētu būt apgrūtināta pieeja google tirgum, attiecīgi Baltcom TV aplikācijai. 

Vai es visu pareizi saprotu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , M@R$$ teica:

tirgū ir pieejami Hisense TV

Blakus pavedienaa rakstiiju secinaajumus peec dazhu saliidzinosho apshatu noskatiishanaas -

pievilciigaa cena ir vieniigais trumpis

Link to comment
Share on other sites

Just now, MartiniB teica:

Blakus pavedienaa rakstiiju secinaajumus peec dazhu saliidzinosho apshatu noskatiishanaas -

pievilciigaa cena ir vieniigais trumpis

A ko iesaki, 50" līdz +/-500 eiriem? Vajag lai var pieinstalēt BCOM softu (baigā jāšanās ar vadiem, wifi krietni vieglāk)

Link to comment
Share on other sites

Philips 50pus8535 vai 8545,

kuru nu izdosies samediit.

shonedeelj Euronikaa pasuutinaaju 43pus8535, buushot 1d vekalaa, gaadaajot no ne LV noliktavas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , MartiniB teica:

Philips 50pus8535 vai 8545,

kuru nu izdosies samediit.

shonedeelj Euronikaa pasuutinaaju 43pus8535, buushot 1d vekalaa, gaadaajot no ne LV noliktavas

Amazonā padaudz sliktu atsauksmju par softu. Karās?

Jā, joprojām perfekti kalpo 37PFL9632, bet par jaunajiem Fiļipiem maz info

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

jo svaigaax izstraadaajums, jo obligaataaka ir pagarinaataas garantijas piepirkshana,

pie kam jebkuraa jomaa :(

 

2008. gada 42pfl9703d ceturtajaa gadaa pieprasiija kondensatoru mainju baroshanas blokaa, turpina kalpot

2012. gada 46pfl9707s kalpo bez probleemaam

2016. gada 40put6400 kalpo bez probleemaam

2017. gada 49PSU7181 sajuka praataa jau pirmajaa nedeeljaa

http://www.youtube.com/watch?v=HNeer6Yih3o

vietaa, uz vairaakaam nedeeljaam, RD iedeva Sony 55" XD93, to es izbraakjeeju

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/169208-ieberziens-201703-tv-līdz-50/

dabuuju vietaa citu 49PSU7181, kursh peec nepilna gada devaas uz darbniicu remonteet sazhilbusho Ambilight

https://www.youtube.com/watch?v=Tz_oAZMKwkY

veel peec diviem gadiem paarstaaja mosties, aizgaaja bezgaliigaa boot loopaa

darbniica atzina par neremonteejamu, bet vietaa vairs nebija neviena LCD ar 100Hz paneli,

naacaas piekrist daljeejai, -20%, naudas atmaksai daavanas kartes izskataa,

jo RD nevareeja piedaavaat sakariigu Philips aizvietotaaju

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/172006-tv-izvēle/page/34/&tab=comments#comment-2251495

naakamo panjeemu Euronics

2020. gada 55oled804 pagaidaam kalpo labi, ir protams kam piesieties, bet sekojoshaa funkcija ir mazsvariiga,

tik vien, ka atbalsta dienesta nekompetence paarspeej visas robezhas -

ja gljuko HDMI tad esot jaaskataas YouTube vai Netflix

https://boot.ritakafija.lv/forums/index.php?/topic/172006-tv-izvēle/page/38/&tab=comments#comment-2277374

 

par 43pus8535 vareeshu pastaastiit tikai naakamnedeelj

 

p.s.

gads ir pirkuma nevis modelja gads,

oled es panjeemu paaris nedeeljas pirms paraadiijaas jaunie,

bez kaartiigas atlaides nemaz uz to neluukotos

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , MartiniB teica:

par 43pus8535 vareeshu pastaastiit tikai naakamnedeelj

Ok. Vari iemest PM.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , MartiniB teica:

43pus8535

Nu man 50" versijai nekādi gljuki nav novēroti. Shortcut aplikācija gan reizēm mēdza restarteeties, bet pieļauju, ka tā drīzāk app vaina, jo ar nevienu citu app nav tādas problemas. Vienreiz arī nesanāca no pc uz tv striimot vienu 4k hdr multeni. Tv bljava, ka failu nesaprot un iepuut. Bija slinkums kachat vlc un mēģināt, paarliku failu uz fleshkas un tad pēkšņi tv saprata to failu. 

Nekāds super uuuber mega attēls nav, bet priekš savas cenas tīri ok. Skaņa ļoti laba salīdzinoši. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , M@R$$ teica:

Vari iemest PM.

domaaju, ka te nebuus nekaa sleepjama :)

tieshi par 43" nevienu apskatu neatradu, bet ar 50" nevajadzeetu buut dizhai starpiibai

var mekleet peec pus8505

 

par burtiem aiz pus85**, es sapratu taa -

**05 - parasta kaaja

**35 - parasta kaaja + QWERTY pults

**45 - hromeeta kaaja

**55- hromeeta kaaja+ QWERTY pults

 

RD ir tikai 8505, bet uz vietas

Euronics 8535 ir 3-5 dd jaagaida, soliija ka 1d buus savaacams

 

Link to comment
Share on other sites

2021.01.5. , 17:52, osscar teica:

Padalies ar iespaidiem gan par nuc gan par linuxi !

Vakar tika notestēts un tagad ir ar ko padalīties. Uz NUC uzlikts Linux Mint un Kodi. Vadība ar Air mouse no Ali (G20SPro). Kodi strādā zibenīgi - krietni ātrāk nekā uz Mi Box. Atskaņojot no NAS nekas nefrīzo, viss pa smuko. Uzliku Kodi arī Netflix addonu, tur arī viss darbojas. Yotube addons it kā strādā, bet nav iespējams ielogoties kontā. Tur it kā caur kaut kādu API Key tas jādara. Mēģināju, nesanāca. Bet nav problēmu lietot youtube pa taisno no web pārlūka. Tagad varu arī vecās LV filmas lūrēt pa taisno no filmas.lv, kas nebija iespējams uz MiBox.

Vienīgais mīnuss - NUCs korekti netpazīst veco plazminieku un ekrāns bilde neietilpst ekrānā (nedaudz apgrieztas malas). To diemžēl neatradu, kā pieregulēt. Bet tas pārāk netraucē.

Tā, ka viss OK, Mi Box iet pensijā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MartiniB teica:

Euronics 8535 ir 3-5 dd jaagaida

Kam tev to kļavas pulti, ja nav noslēpums? No telefona uzrakstīt visu ir 20x ātrāk tāpat 

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 14 minūtēm , ivo teica:

ekrāns bilde neietilpst ekrānā (nedaudz apgrieztas malas). To diemžēl neatradu, kā pieregulēt.

To vajadzētu varēt televizorā iestatīt.

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Stepselis teica:

vajadzētu varēt

Diemžēl nevar, izbakstīju visu menu. TV ražots 13 gadus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 9 minūtēm , ivo teica:

TV ražots 13 gadus atpakaļ.

Man arī līdzīga vecums plazma, bet pēc ilgas meklēšanas atradu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zin... teica:

Kam tev to kļavas pulti, ja nav noslēpums? No telefona uzrakstīt visu ir 20x ātrāk tāpat 

faaters no glaastaama telefona atteicaas :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , snukurins teica:

Nav gan daudz,bet satiktajiem visiem ir varēts,nez kāpēc šo ,,fīču,, visi ražotāji uzskata par vajadzīgu iebāzt kaut kur kur nevar atrast.Pašam nesan 55 collu LG bija izdomājis nerādīt malas,zinu ka bija iespēja uzlikt lai koriģē,pirmajā reizē atradu,tagad pēc nepilniem diviem gadiem atkal bija vesala atrtakcija šamo atrast.

Tu tak TV nemaz neskatoties savā vecajā koka būdā, atkal diršana no cūkas purna puses!

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Zin... teica:

Runāt ar var iekšā pultii

Cik esmu mēģinājis - vai nu man dikcija neskaidra vai kā, bet vismaz MiBox kādos 10% gadījumu varbūt korekti atpazīst ierunātu tekstu. Vārdu sakot - paspēlējos ar to fīču un nospriedu, ka reāli nav izmantojama.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Stepselis teica:

Man arī līdzīga vecums plazma, bet pēc ilgas meklēšanas atradu.

Overscan? :)

Link to comment
Share on other sites

Ivo, cik tad tev izmaksāja kopā tas neandroid risinājums?

  Varbūt nepatika pret android box ja ir tik pieredze ar kādu ''līku'' kasti. Nezinu kā uzvedās MiBox, bet es ar savām divām kastītēm esmu vairāk kā apmierināts. Pie tam , Shield  gandrīz jāsaka ''dara brīnumus'' ja salīdzina bildi ko dod Ugoos x3 . Par abu ātrumu , nesūdzos. Bija , pirms tam Mekool - nu tas nu gan iebremzēja. Par balss atpazīšanu-Shield vienkārši perfekti. Vari gan gandrīz čukstus (naktī jau nemodināsi kaimiņus) , gan skaļi.  Ar Ugoos arī, strādā. Nu tā ka tas man ''virtuves'' , tad balsi izmantoju reti. Nav īsti ar to pieredzes. Pēc savas pieredzes: ja pērk to kastīti, tad vai nu lēto, vai tipa Nvidia Shield pro. Pa vidu... tā nauda nav to vērta. Vismaz mana pieredze 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , oxygen teica:

cik tad tev izmaksāja

Sanāca ap 190 eur, mazlietots no ebay.de (Intel NUC 7i3BNH (Intel i3-7100U), Crucital MX500-SSD + 8Gb RAM). Nebūtu vācietis ielicis defektīvu RAM, sanāktu par 32 eur lētāk. Labums, tāds, ka var izmantot arī kā pilnvērtīgu galda datoru, protams, ne spēlēm.

Pirms 28 minūtēm , oxygen teica:

Nvidia Shield pro

Par šitādu gan nekas nebija dzirdēts, visi te ķīniešu brīnumus vien izmanto.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja arī kā datoru, tad ....

   Bet ja tik lai skatītos pa TV filmas/ IPTV, tad ir jēga nedaudz piemest naudiņu un nopirkt Nvidia Shield pro. Spēles, tas jau atsevišks stāsts piekš šis kastītes, kas man nav aktuāls, bet kādam citam būs pluss.  Mani arī mocīja  iekšējs  ''žids'', bet nospļāvos un ... biju pārsteigts par rezultātu . Man tā pieredze, pirms tam, ar tām lētajam kastītēm bija kā bija. Piemēram IPTV slēdzās uz jauniem kanāliem ar aizturi. Tad tas Shield momentāni. Par AI un attēla ''uzlabošanu'', vispār nerunāšu. Ka tā kaste to dara , nezinu. Lai vai kā ''apmāna'' skatītāja smadzenes, bet rezultāts ir lielisks, ja salīdzina ar arī neslikto Ugoos x3. Un, domājams, Nvidia pēc pāris gadiem ''nepametīs'' šo aparātu bez apdeitiem, kā tas ir ar lielāko daļu TV Box , kad pēc diviem gadiem vari aizmirst par atjauninājumiem, kaut dzelži atļauj.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , ivo teica:

Sanāca ap 190 eur,

Oho - padaudz. Pa ~120 eiro var nopirkt ļoti labu Android kasti, bet tas laikam ir ticības jautājums un vēlme ņemties. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

ļoti labu Android kasti

piemēram? minētais Nvidia Shield pro maksā ap 250 naudām

Bet jā - man gribējās pilnvērtīgu datoru pie TV

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...