Jump to content

ieberziens 2017.03 - TV līdz 50"


MartiniB
 Share

Recommended Posts

pavedienaa dziiviiba izsiikusi, tamdeelj padaliishos ar saviem piedziivojumiem :)

 

muteriitei nomiriija kineskopnieks, no vienas puses beidzot, bet tomeer nelaikaa

saakumaa biju cereejis izsprukt ar 400-500e, bet ta vienam ieeju klaasts nekaads,

citam kaajas ekraana malaa, kaa kazleenam, bet vairumam bilde nekaada.

paraleeli veel mazs velnijsh zaagjee, man tak "veci", tikai FHD, TV -

5 gadiigs Philips 46"9707 un 9 gadiigs 42"9703, varbuut laiks upgreidam.

devos uz RD un pasiekalojos ap vienu 55" XD93 Sony, itkaa nobriedu uz to atveezeeties(~1300+~300e),

bet lai nestrebtu karstu aizbraucu maajaas pameeriit, kaa buus luukoties uz taadu plaaksni no 2,7m - izsviitrots,

lauzam galvu taalaak. Kas ar mazaakiem Sony, blarht, 49"XD83 Edge backlite nevis Direct(~999+206e)

un kaa izraadaas, taa tagad ir visu marku teljukiem, top tehnologjijas pienaakas tikai izmeeriem 55" un lielaakiem.

ja reiz kompromisi, panjeemu ierasto Philips 49"7181(~889+206e),

jo pie neizbeegamaa Edge backlite vismaz bonusaa naaca neaizstaajamais 3 side Ambilght

(jaa esmu atkariigais :))

kopumaa biju apmierinaats ar Philips 49"7181,

melnaa dziljums bija knapaaks, nekaa 5 gadiigajam Philips ar Direct backlite, bet labaaks par 9 gadiigo.

un kopsh paarejas uz Android OS Philips, kaa arii Sony, ir pazaudeejushi Autozoom (korejieshiem nekad taada funkcija nav bijusi)

muteriite arii prieciiga par 9 gadiigo Philips.

pagaaja vien viena laimiiga nedeelja un mans jaunais Philips pie iesleegshanaas raada melnu bildi,

Ambilight darbojas, skanja arii, uz pulti reagjee, pirmajaa reizee ~2 minuutes, bet katraa naakamajaa iesleegshanas reizee *2

https://www.youtube.com/watch?v=HNeer6Yih3o

pakoju un vedu atpakalj uz RD, kur mani sagaida, mees tachu teicaam "Philipsam kvalitaate pakaljaa",

bez jelkaadaam iebildeem un iesniegumu rakstiishanas samainiija uz Sony, jo taadu Philipsu vairs nebija.

 

atvedu maajaas jauno Sony, skruuveeju kronshteinu pie tv, blarh,

HDMI1; AudioOptiskaisOut; Scart ligzdas veerstas uz aizmuguri, tieshi tur kur kronshteina sliede, nevis leju vai saaniem,

kam nepiecieshama taa dziishanaas peec ekraanu plaanuma uz bildes kvalitaates reekjina, ja peectam vadi jaasprauzh no aizmigures?!

autoservisaa man kronshteinu apzaagjeeja, visu sanaaca sashtepseleet - bet bilde ..

melnaa dziljums veel knapaaks kaa 9 gadiigam Philips,

ar muusu SD signaalu vispaar netiek galaa, ik pa briidim horizontaalas(interlace) liinijas.

kustiibu izliidzinaataajs arii ne tuvu Philips liimenim, skatoties hokji uzraksti uz bortiem njirb.

cenjiks +100e pavisam negarantee labaaku bildi saliidzinot ar Philips

 

ko tagad dariit iisti veel nezinu, taads es neveelams pacients, viss ir slikti :)

 

Link to comment
Share on other sites

pašam ir 43pus6401.. bišķi nožēloju, ka neatvēzējos paņemt 6501, bet kopumā ir ok.. bildes kvalitāte labāka kā iepriekšējam Samsung F6400, skaņa gan dibenā, bet to atrisināju ar skaļruņiem.. Sākumā bija sīki gļuki, bet ar FW updeitiem kkā atrisinājās, tagad problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Zēl, ka mums nekādi Vizio nevar dabūt :/ P-series ir fenomenāli labi izdevušies

 

Visi tagad slavē Philips jauno 9 sēriju, a la oled, izbāžot LG vienā setā, pateicoties visiem Philips algoritmiem apstrādēm, bet tā cena.....

 

Tavā budžetā varbūt paskaties uz Samsung 49ks8002? Lai arī edge lit, bilde būs laba dēļ VA paneļa

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, MartiniB said:

55" XD93 Sony, itkaa nobriedu uz to atveezeeties(~1300+~300e

Vajadzēja viņu pirkt.  Cilvēks pierod pie visa kā, arī pie collu skaita.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

par Visio biju lasiijis, bet schita tas viss amiishiem, ne mums

OLED protams ir paarcenoti, bet mani shoreiz vairaak izmeers 50" ierobezho

Link to comment
Share on other sites

Tad skaties uz Samsung 49ks8002, domāju, ka overall būs labākais price performance, pat labāks par to Soņku, dēļ soņkas lažu ar dimmingu un problēmas ar apgaismojumu, kā tādu

 

P.s. vienīgin eatceros par skārtu, kā tur īsti bija,vai vispār bija

 

Uzmetu tikko arī aci 4k.com un rtings.com, saka tieši to, ko arī tagad domāju

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

par autozoom nepārdzīvoju, man saturs vairāk vai mazāk ir atbilstošs.. tv kanāli, ar kuriem būtu šāda veida problēmas maz tiek skatīti.. tiesa media atskaņotājs gan samsungam bija daudz pārāks un lietotājam draudzīgāks, neesmu arī isti atradis alternatīvu, kas atskaņotu no DLNA un būtu ar nepieciešamajām funkcijām, šobrīd iztieku kā ir, esmu jau apradis.

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, izskatās, ka šogad neviens premium modelis tādā izmērā arī nebūs pieejams, tikai 55+ vai arī jāņem kas no vidējās klases, kas, ņemot vērā tavas zināšanas un praasības, visticamāk neapmierinās

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tiešām Tev 50" der bet 55" nu nekādi??? OK, ja vieta neatļauj iebāzt, tad jā, bet citādi...

Link to comment
Share on other sites

pie philips pierod.

Es gan savulaik bruņoju santīmu un atteicos no ambilight. Mans noslēpums bija elkorā uz akciju ņemt pāris gadus vecu 5xxx sērijas modeli.

Esmu apmierināts kustomers. Toreiz izvēlējos starp 50 un 46 mazāko. šodien ņemtu lielāko.

Link to comment
Share on other sites

man bija izvēle ņemt 49 vai 43.. paklausīju sievu, paņēmu 43.. viņai bija taisnība.. nāktos prikt citu kronšteinu un, iespējams ar vietu būtu arī švakāk :D lai gan.. varbūt tagad es tomēr izvēlētos 49.. ambilight.. pāris dienas palietoju, apnika.. neesmu tagad ieslēdzis.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal savulaik kad pirku pirmo plazmu (un pagaidām arī vienīgo plakano TV), bija izvēle 42 vai 50 collas. Ar prātu sapratu, ka 42 ir atliektiem galiem, bet darba kolēģis tieši pirms manis bija paņēmis tieši tādu 50" modeli un mani arī pierunāja. Tagad skatos un domāju - cik labi, ka nepaņēmu 42, būtu konkrēti par mazu. Nākamo noteikti ņemšu 55". Pie izmēra pierod un jo lielāks jo patīkamāk lūrēt :)

Toreiz vēl abi pirkām vācijā interneta bodē, jo tā varēja kādus 300 vai 400 LVL ietaupīt, salīdzinot ar LV cenu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kā no DE uz LV dabūjāt?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jema said:

Kā no DE uz LV dabūjāt?

Ir tāds kantoris LBSS.de, izmantots bieži un daudz, pieredze pozitīva

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju gan, ka TV par lielu mēdz būt...?

Maciņš par plānu, tas gan, krietni biežāk...:biggrin:

Sēžot pie savējā 65'', 2.5m attālumā tieši OK...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nja... daži te ar tiem izmēriem pārņemti,... nu neko, labi, ka es tāds neesmu - skatos 42" no ~4m āttāluma, lielāku neprasās :p kā tādi sektanti :)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@rubb, nozīme ir ne tikai izmēram, bet attēlošanas un izejmateriāla q. Man jau 46" Plazma liekas pa mazu, bet kas lielāks ar samērojamu q ir būtiski dārgāks kā gribu atļauties, attiecīgi, risinājums - ziņām un fonam dajebkāds un filmām - projektors ar norullējamu ekrānu. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@rubb pie izmēra pierod un ar laiku sāk prasīties lielāks.. bija man 32" atdevu sievasmātei.. tagad skatoties uz to izmēru šķiet varētu tādu izmantot kā monitoru gandrīz. arī monitoriem.. 17 senos laikos likās wow.. tad 19... tagad jau 22 liekas mazs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Racer ir jau taisnība par skatāmo materiālu. Tomēr... iedomājos, skatos kādu dok, filmu par Amazoni... nu nafig redzēt katru lapiņu mežā pielienot tuvumā attēlam, ja galvenais tak ir sižets? Ne? Sīkumi tak pofig...

Ja kas, es pārsvarā uz TV skatos FHD saturu (gan fiķenes, gan youtube). Pag. gada beigās tika iegādfāts arī 46" TV, kurš tiek skatīts no ~3 metru attāluma - nu nav škirba, vai 4k vai FHD. Iespējams, ka man vienkārši > 20 gadīga datoriķa nolietotās acis(brilles gan nevajag), citiem mok ir ērgļa acs un pamana katru ne pa tēmu esošo pikseli un tā ir kritiskā lieta, savādāk nekā... Es skatos konkrēto pārraidi.

Piemēram, skatos Makškerē ar Olti iekš Youtube, tas if FHD - ideāli, Neprasās lielāku...

 

Protams, tas viss ir tikai IMHO :)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, jacobs said:

Sēžot pie savējā 65'', 2.5m attālumā tieši OK...

galva nav jāgroza?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Man ir tikai 50'' un skatos no ~2m. Ir oki un vēl lielāku prasītos! ;) 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Lapais said:

galva nav jāgroza?

Pilnīgi noteikti, nē...

Man pirms tam, turpat 30cm tālāk ~75'' projektora ekrāns karājās, bet, protams, ne 4k...

Link to comment
Share on other sites

Man ir 63" un arī kādi 2.5-3m, nākošais būs lielāks! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām uz savām 50-60 collām, pāris metru attālumā, neredzat visus tos  artifaktus, plastalīna bildi un pārejos digitālos kropļojumus? Nu ko lai saka, laimīgi cilvēki. Man nav dzīvē paveicies un varu skatīties tikai mazu bildi, lai visu to šņegu neredzētu. Nē, nu ja HD 4:2:2 bilde nāk ar 35mbps un augstāku bitraitu, tad var paciest arī lielāku ekrānu, bet kautkāda Lattelecoma interaktīvā jau uz 23 collām nev skatāma.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tad es kautko nesaprotu. Saturu var noskatīties arī telefona mazajā ekrānā, bet lielu ekrānu vajag lai tieši baudītu bildi. Nu labi, ko es no televīzijas saprotu, es tikai taisu produktu, ko skatīties uz tiem lielajiem ekrāniem un lamāju Lattelecom, kuri manu darbu, ar savu digitālo  kompresiju, sapis.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Eu, veči, vai kādam nav ienācis prātā, ka patiesība ir kaut kur pa vidu? Kā tādi musulmaņu ekstrēmisti, kam viss ir tikai melnas un balts...

Link to comment
Share on other sites

@Didzis reti kurš vairs skatās to digitālo godīgi sakot. Fonā uzlikt neskaitās :) 

Ne velti visi Netflixi un kvai paši Torretni iet uz urrā un tā...Vai satelīts.

 

Nu izmirs tas lattelecom, ja nepāries uz "on demand" saturu un hd pakām. 

 

Neviens negaidīs pasaulē, kamēr LTV vai MTG grupa izkustinās savus dibenus

 

Pareii cilvēki saka, ja ir liels ekrāns, izbaudi filmu HD un jo lielāks jo labāk,protams ja ir interese un līdzekļi. Man mammai ar piemēram vienalga, 32" vai 65", ka tik fonā kaut kas iet.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, rubb said:

Eu, veči, vai kādam nav ienācis prātā, ka patiesība ir kaut kur pa vidu?

 

Tā jau ir. Man ir riktīgi piekasīga acs, bet Didža ekstrēmisms dzen zemē. Ulučšaizeru nolikšana utt. Vajag vecu 50Hz CRT un analogo TV,tad viss būs labi. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Didzim, šķiet, ja viņš būtu ārsts ginekologs, tad arī sieva gultā, tuvības brīdī, pirmkārt, būtu paciente...?:biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

man ir baltcom interaktīvā.. protams, pielienot pie paša ekrāna var redzēt pikseļus, bet normāli skatoties apmēram 2-3m bilde ir pat ļoti ok, labāka gan nekā LTC, bet arī LTC bildei pa lielam nebija ne vainas, tiesa atsevišķus kanālus skatīties gan bija baisi..

 

90% satura, ko skatos ir FHD.. 9% HD un pārējais, kas nu paliek pāri :D Pamazām gan tiek iemēģināts arī 4K saturs.

Link to comment
Share on other sites

To, ka daudziem skatītājiem galvenais ir TV raidījumu saturs un pofig par bildes kvalitāti, es saprast varu. Skaņu lietās jau faktiski ir tāpat. Klausās cilvēks uz vecās Rigondas nojātu, sprakšķošu plati un ir sajūsmā par dziedātāja balsi.Es nevaru saprast, nah** pirkt milzu televizorus ar pašiem jaunākajiem ulučšizaizeriem, vēl apspriest, kurš no tiem bildi sapis vairāk un beigās skatīties Panorāmu. Jā, internetā var dabūt labas kvalitātes videomateriālu, bet ne jau YouTube uz 52'' lūrēt. Lai gan YouTube lielākoties rāda labāk par Lattelekoma TV.  Vienkārši ir bezjēdzīgi tērēt milzu naudu, pie pašreizējās televīzijas sistēmas, par lielu televizoru. Tas tāpat, kā katru dienu braukt uz darbu ar Porshe pa izdangātu, dubļainu lauku ceļu. Te pārsvarā figurē skatīšanās attālums 2-3m, tātad skatīts tiek dzīvoklītī ķipa hruščovka. Tur nav kur atkāpties no TV, nevis TV tiek uzstādīts plašā privātmājas hallē, kurā 32'' tā kā bišku par maz. Nu nepamet man doma, ka vienam otram TV ekrāna lielums ir apgriezti proporcionāls ''krāniņa'' lielumam un kalpo kā tā pagarinātājs.

  • Patīk 5
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tīri intereses pēc, kādi tavuprāt ir optimālie izmēri pusotram, diviem, trīs un četriem metriem?

 

Uzlikšu savus - pusotram 32", 2 - 40"-43", 3 - 49-65" 4 - 60"+

 

Un es runāju par normālu mūsdienu cilvēku, kam kādi 80% satura iet jau vismaz HD kvalitātē un nekad nepamanīs artefaktus fullHD jūtūbes bildē.

 

Protams ir bijuši arī gadījumi mana dzīvē, kad cilvēkam uzstādu ar bažīgu aci 78" Samsungu vēl 2x pārprasot vai viņš spēs izturēt to graudaino bildi no 3 metriem. Cilvēkam nekas cits kā kaut kāds kabelis nebija. Teica, ka jā. Pec divām dienām zvans, ka jāmaina uz 65" kā arī sameklēja cilvēkus, kas uzstāda šķīvi. Šī protams ir galējība.

 

Par to naudas tērēšanu arī, nafig tad cilvēkam braukt ar 3. golfu pa to ceļu, ja var nopirkt gēēļiku un izlidot tam ceļam cauri :) Ir stulbi nepiedāvāt sev labāko, ja vari to atļauties. Tak vairak izbaudīsi braucienu ar G-klasi, nekā ar golfiņu cauri tam ceļam,ne tā? Neiet runa par 3 gadu kredīta verdzību, bet labāko, ko var atļauties nesagraujot ģimenes budžetu. Tāpat tagad 55" maksā tikpat cik 40" pirms 4 gadiem. 

 

Par ulučaizeriem jau manuprāt vienreiz izrunājam, ne jau tie nosaka to cenu (kaut gan lokālā aptumšošana laikam arī skaitas ulučaizers un tomēr laba maksā bargi),visu nosaka matrica un cik plaši iespējasm to teļļuku nokalibrēt (cik advancēta kalibrācija pieejama) un tev jau būtu jāzin, ka atšķirību starp matricām var redzēt pat panorāmā. Tāpat jebkurš cilvēks, kas kaut mazliet ir iekšā tajā visā atslēgs visādus filtrus, noteiktos gadījumos atstājot tikai kustību kompensāciju, minimālu krāsuu pastirpināšanu utt uz minimumu, jeb ka teikt, piedzīs "pēc savas acs".

 

Mēs ar tevi esam katrs savā virtuvē televīzijas lietās. Gan jau arī uzskati, ka man galva ir saajāta ar mārketingu or whatever, bet pastvēšu uz savu šajā tēmā.

 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

kļūda

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Zin... said:

Par ulučaizeriem jau manuprāt vienreiz izrunājam, ne jau tie nosaka to cenu

Tas tiesa, un arī Didzim nevajadzīgie TV iebūvētie uztvērēji, salīdzinoši ar kvalitatīvas matricas cenu, daudz nemaksā. Tos visus var atslēgt vai nelietot, bet nopirkt labu televizoru bez viedas OS vairs nevar. Šorīt ieslēdzot televizoru mēģināju pārslēgt uz citu kanālu, bet tak neļaujās neparko, kamēr bezjēdzīgi spaidīju pulti un beigās dabūju restartēt TV, galvenās ziņas jau bija beigušās. Šādi un līdzīgi gļuki Sony ar Android 6.0 ir papilnam - TV tiek pārvērsts par lielu, tizlu planšeti. Viedās OS gan varēja ieviest kā papildus opcijas atstājot TV pamatfunkcijas pa vecam, citādi televizors brīžiem darbojas līdzīgi kā nesen rīta kafijas forums.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Zin, par Tavām zināšanām un pieredzi jaunākajās TV lietās visu cieņu. Es galīgi nesekoju līdzi visām tām paaudzēm un softiem, bet labprāt palasu Tavu informāciju. Ja par TV ekrāna izmēriem, tad palieku pie principa- izstieptas rokas plaukstai jāvar apmēram nosegt TV ekrānu. Cik tur metri man dziļi pofig, bet pie TV sēdēt kā kinoteātra pirmajā rindā arī nav normāli. Ja jau būtu vismaz HD  TV saturs ar pietiekamu bitraitu, tad varētu arī lielāku ekrānu, bet tāda vienkārši nav. Vidusmēra skatītājs  joprojām skatās SD Lattelekoma vai Viasata briesmīgo bildi un jēgu dzīvoklī. pirkt milzīgu televizoru es nesaskatu

Ja runa par matricām, vot tur nu Tev simts punktu taisnība. Pofig par ulučšizaizeriem, ja sūdīga matrica, nekas bildi neizglābs. Ja matrica laba un augsts bitraits, tad neko bildei uzlabot nevajag. Par to braukšanu ar krutu autiņu pa dubļainu ceļu gan nepiekrītu. Ja vari atļauties nopirkt Porshe, tad pašam jāasfaltē dubļainais ceļš. Ja pērc lielu televizoru, tad jāievelk optika un jākačā internetā augstas kvalitātes video, nevis jāskatās Lattelekoma interaktīvā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...