Jump to content

TV izvēle


unknovn
 Share

Recommended Posts

Nu to Shild ir vērts pirkt tikai tādā gadījumā ja dzenā spēles.

Link to comment
Share on other sites

Es , arī , tā domāju, bet nopērkot un  salīdzinot kā rāda Ugoos x3 un Shield, tad ir to vērts arī skatoties TV. Nu ja grib max labu bildi. Ja nevar ''pacelt'', tad neredzu vajadzību pirkt kādu citu par 100+eur, ja gandrīz tāda pat , bilde arī lētajiem. Vai nu šo vai lēto. Vismaz man tāda, pieredze. Kaut kur , interneta dzīlēs, bija testi kā ar kādā iekšām kuri rāda (kvalitāte). Pirms pērk, ieteiktu apskatīties. Cik atceros ,tie kas baigi populārie uz Amlogic pročiem, tomēr ne tie labākie (attēla kvalitātē)

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mibox s lietotāji, jautājums - kā jūs dabūniet lai kastei auto framrate strādā? Dolby un DTS pierunāju lai pūš pa optiku ārā - audio settingos kastei, bet fps gan nemaina. Ja ir video faili, tad ne MX, ne VLC nemaina fps. Ok, caur KODI maina un arī IPTV caur PVR Simple , bet citas programmas tupa griež iestādītos fps. :( 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Dolby un DTS pierunāju lai pūš pa optiku ārā

Mūsdienās tam vairs nav jēga, gribi visus krutos efektus, pūt ārā pa HDMI, vienīgais variants!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Dolby Atmos tu caur optiku nedabūsi, krutos DTS arī! Ja tīri skaiņai, tad dabiski ar optiku pietiek, bet nu dzīve uz ar lieliem soļiem uz priekšu!

HDMI vs Optical – Klipsch

Un vispār man zilonis pa ausīm ir nogājis, man pat Vef Sigma ir kruts aparāts, tik izrādīt nedrīkst, ar akmeņiem nomētās :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu ko filmas neskaties, es gadiem krāju naudiņu, par spīti Ronim, lai skaņas paneli TV nopirktu, lai fiļmu redzētu ar normālu skaņu, es tak mūziku neklausos, a fiļma tas ir gud Anniņ :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Skatos ar resīveri, 4 tumbām, centru un sabu . Pietiek ar vienkāršo daudzkanālu DTS un Dolby. Lai izvirtušos formātus, kurus optika neatbalsta klausītos, vajag mazliet citas klases skaņas aparatūru - tad būs jēga. ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu labi, tu mani noliki! Bet jums tur Rīga viss ir savādāk, a laukos, kaifo! Tik kazu nedrīkst aizmirts izslaukt, tā ir bēda!

Link to comment
Share on other sites

Nē, drīzāk otrādi - es bez ironijas, jo ir visādi tur DTS HD utt., ko tikai caur HDMI var dabūt cauri, bet man tas tiešām nav aktuāli. ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es arī par cik filmas nomāju no torrentiem - nekad nav bijusi filma kurai caut optiku uz 5.1 nebūtu skaņa :D 10 gadu laikā..

Ok, tie jaunākie formāti jau atškiras tikai arvairāk skaņas kanāliem un vairāk tumbām telpā..bet būsim reāli - vairums tāpat skatās 2.1, 2.0, vai 5.1... ok ja būtu atsevišķa kino telpa - tad varētu iespringt uz   7.1 vai 9.1 vai cik tur viņeim :D be tā man ar 5.1 ir gerai filmām. 

ja godīgi man no paziņām nevienam nav pat  īsts 5.1 , ...7.1 vai vairāk vispār neesmu mājas/dzīvokļa setaapā redzējis ..visiem vai nu soundbars vai vienkārši tv skaņa ..vai kādas tumbiņas,

Link to comment
Share on other sites

noteikti + man kara filmas   ir žanrs, kas patīk. Protams  kaut  kādās melodrāmās bez tā var iztikt.  piem. ar 3.1 ..jo subs un centrs imho ir obligāts. bet nu katram savs. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , osscar teica:

piem. ar 3.1

Man arī ir doma par ko tādu - tīri lai varētu uzgriezt skaļāk dialogus un noglušīt to stulbo fona mūziku, kas daudzās filmās traucē saklausīt galveno. Man gan ar 3.0 pietiktu - nepatīk sistēmas ar atsevišķu subi un varu mierīgi dzīvot bez basiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , ieleja teica:

! tas tā strādā?

Jā, dažkārt izmantoju - vnk pamaini līmeņus pa kanāliem, piemēram, pacel centram un nogriez lf un rf.

Link to comment
Share on other sites

jā tā gadās - ka piem, bass par daudz, vai centrs kluss...cita lieta ka daudziem resīveriem ta atsevišķā kanālu pieregulēšana ir caur "irsu"...nav viegli pieejama uz pults

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

o! tas tā strādā?

Tā tauta runā. Varbūt ka tagad strādā. Sen atpakaļ, kad man bija resīveris un 5 skaļruņi (pirms sapratu, ka to visu nah nevajag), tad cik atceros, tas ņifiga nestrādāja.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Strādā, bet kā jau @osscar pieminēja - dažiem resīveriem ir diezgan piņķerīgi tikt klāt regulēšanai. Vispār man nav īsti skaidrs vai ir kaut kādi standarti skaņas līmeņu attiecībām pa kanāliem Dolby un DTS, jo lielākoties ir ok, bet ir arī varianti kad centru praktiski nedzird un otrādi, ka fons ir ļoti kluss. Pat kinoteātrī ir novērots - biju pirms pāris gadiem ar bērnu uz kaut kādu multeni, tur bj tā, ka ļoti grūti bija saprast ko runā - fona troksnis nomāca. Pēc tam dabūju to ierakstu BD ar pilno skaņu, tad dabūju centru par 6dB griezt augšā. :(

 

Pirms 50 minūtēm , ivo teica:

5 skaļruņi (pirms sapratu, ka to visu nah nevajag)

Lielākoties tiešām nevajag, jo ir it kā pilnā skaņa, bet aizmugurējie kanāli praktiski neizmantojas, bet nu ir filmas, kur efekti ir uhh un ahh, kā arī koncerti, kur ir forši samāsterēta skaņa, pēdējais ko skatījos - Andre Rieu koncertu un Vines filharmoniķu jaungada koncertu. Nu baigā starpība vai 2 kanāli, vai pilnā skaņa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zinu kungu, kurš arī gānījās, ka nesūda tas mājas kino teātris nestrādā(bīns aiz muguras nesmejoties utml.), bet kā izrādās redz uzturā šim bija tikai tv3 un lnt :D

Link to comment
Share on other sites

man vecajam LG ( 3 gadi +- )  parādījās šodien web os update priekš airplay - tas tagad iekš input menu uzrādās...

ābolīša faniem noderēs :D

Link to comment
Share on other sites

par updeitiem, mans philips arī nesen ar DTS Play-Fi opciju sāka rādīt. Kā reiz šķiet opcija priekš TV skaļruņiem, lai nav hdmi cohums jāmeklē stereo pastūzim.

 

Play-Fi will normally play back all files it supports in their native formats and encoding. High resolution files are a special case, and though they are not transcoded, they are down-sampled to CD quality to maintain stream and network performance.

For those who wish to hear high resolution audio as originally intended, Critical Listening mode will enable native rendering of high resolution files up to 24/192, with no down-sampling or network synchronization adjustment. In this way, audio files retain their original audio integrity.

Labots - Vaskis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Philips nesen ir palielījušies ar saviem 2021. gada modeļiem. Acīs iekrita miniled sērija, izklausās cerīgi OLED alternatīvai. OLED neizskatu kā variantu, jo baigi ātri degradējās matrica.

Labots - MasteR's
Link to comment
Share on other sites

Jā, Philips MiniLED izskatās cerīgi. VA matrica, augsts spilgtums, 4 pušu Ambilight un saprātīga cena

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , RHS teica:

Philips MiniLED izskatās cerīgi

Slinkums meklēt interneta plašumos, tas ir kaut kas jauns tehnoloģiski,vai  vienkārši nosacīti mazāka backlite diode?

Link to comment
Share on other sites

Jā, apgaismojuma diodes ir daudz mazākas, līdz ar to var precīzāk kontrolēt spilgtumu, kas noder HDR. Piemēram, var galda lampu attēlot pareizāk.

Link to comment
Share on other sites

2021.02.6. , 18:48, MasteR's teica:

OLED neizskatu kā variantu, jo baigi ātri degradējās matrica

Cik tad televizoriem tev ir tās matricas degradējušās?

Link to comment
Share on other sites

Ja skatās, ko cilvēki liek forumus un ebaya, tad sākot ar trešo gadu matrica var būt beigta.

Link to comment
Share on other sites

Nevienu oled ierīci neesmu pircis lielāku par telefonu - visi protams iedeguši. Mājās jau nu tiešām cilvēkiem uzticot oled TV tas ātri tiktu sabojāts ar statisku bildi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , MasteR's teica:

visi protams iedeguši.

Man laikam telefonā 1. gadā iedega waze interfeiss

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , RHS teica:

Jā, apgaismojuma diodes ir daudz mazākas, līdz ar to var precīzāk kontrolēt spilgtumu, kas noder HDR. Piemēram, var galda lampu attēlot pareizāk.

Tas jau nav nekas jauns, Samsungam, LG un Sony jau šitā fīča bija. Priekšs Fiļas tas noteikti ir kas jauns

Labots - Prime
Link to comment
Share on other sites

MiniLED tehnoloģija, kuras kontekstā RHS pieminējis mikrodimmingam līdzīgu piemēru, ir jauna visiem TV ražotājiem.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, izskatās, ka šogad Sony vienīgie nepiedāvā, vai esmu ko palaidis garām? 

Link to comment
Share on other sites

Jā, tā sanāk, ka Sony nebūs miniLED. Tas ir jaunums visiem ražotājiem izņemot TCL, kurš jau pirms pusotra gada izlaida tirgū savu modeli.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu, bet matricas tā tāpat tiek pirktas no vienām un tām pašām chupaam. Brīnos, ka Sony nepērk un nepievienojas ballītei 

Link to comment
Share on other sites

2021.02.8. , 16:17, RHS teica:

Jā, apgaismojuma diodes ir daudz mazākas, līdz ar to var precīzāk kontrolēt spilgtumu, kas noder HDR. Piemēram, var galda lampu attēlot pareizāk.

 

Uzpapīra vienmēr viss ir skaisti, pārādīsies veikala plauktā, tad jau apskatīss

2021.02.9. , 20:20, Zin... teica:

Saprotu, bet matricas tā tāpat tiek pirktas no vienām un tām pašām chupaam. Brīnos, ka Sony nepērk un nepievienojas ballītei 

Kādai ballītei?

Link to comment
Share on other sites

Nu TCL tie miniLED sanākuši sliktāki par parastajiem FALD, bet gan jau Samsung un Philips ar savām zināšanām uztaisīs pareizi to sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki! Ir doma par jaunu TV. Domas iet Samsung virzienā un 65inch izmērā. Piedāvājums milzīgs, cenas dažādas. Protams standarta parametros viss ir skaidrs. Budžets drošivien kādi 600+ eiro. Varbūt ir kāds, kas ir izpētījis piedāvājumu un zinās ieteikt labāko price/performance? Varbūt ir kādi no kuriem turēties pa gabalu? Varbūt vispārār ir tik slikti, kad esošais LED 55 būs labāks par jebkuru jauno 65 šajā cenu kategorijā? 

Gribētos arī tādu kuram Smart tv netiek nogriezts pēc 2 gadiem. Līdzšinējam LG 640s 55' LED , kas tika iegdāts daudzus gadus atpakaļ primitīvs Smart tv bija, bet pamazām un ātri viss tika nogriezsts. Pat pirms parādījās web`os 2.0.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ja sāpe ir vien par Smart Tv moduli, tad nopērc TV box un var būt, ka TV nemaz nevajadzēs mainīt.

Šobrīd jēdzīgus TV boxus ar piegādi var dabūt no 40 EUR uz augšu. Pat vislabākais iebūvētais smart TV kompis pēc diviem gadiem būs so so un vēl pēc diviem atkal jāmaina teļuks 🥺

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zin...
pirms 1 stundas , Boņs teica:

Pat vislabākais iebūvētais smart TV kompis pēc diviem gadiem būs so so

Nu hz, Android ir ok

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...