Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Ņem droši, kuru gribi, dekoderis par ķieģeli nekļūs. Es vakar izmēģināju abus variantus. Ielāde notiks ilgi pēc rebūta, dažas minūtes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , vvv teica:

Ņem droši, kuru gribi, dekoderis par ķieģeli nekļūs. Es vakar izmēģināju abus variantus. Ielāde notiks ilgi pēc rebūta, dažas minūtes.

Paldies, viss sanaaca! :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveika tauta! Vajag kas lietojis LTC un Baltcom interaktīvās. Pašlaik lietoju LTC optiku ar interaktīvo. Uzbāzās Baltcoms ar 17eur/mēnesī (fiksētā IP, min.garantētais 120mbit un līdz pat debesīm sola, tobiš nav ierobežots +  viņu interaktīvā) un pirmos 3 mēnešus bez maksas. Skan jau labi, tik par viņu interaktīvo neko nezinu. Ir laba, lietojama salīdzinot ar LTC interaktīvo?

Link to comment
Share on other sites

markei

Ir pat vesela tēma par šo: 

Bet nu cik te lasīts tad liekas, ka CAP's par šo zinās kko teikt.

Labots - romajo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , markei teica:

Ir laba

ir.. 

pats esmu Baltcom klients jau 3+ gadi.. netu faktiski nelimitē.. cik nu var izspiest, tik var.. pēc līguma 300mbits..faktiski ~600mbits.. bet nu zemāk par līguma nav...

 

+ Baltcom IPTV ir vairāk HD kanālu...un kopumā vairāk kanālu, kā arī, protams, pats pakalpojums standartā ir lētāks kā LTC.. ak jā.. bilde (vismaz subjektīvi) ir labāka kā LTC

 

a kas tas par interesantu piedāvājumu?? oficiāli ir šāds - https://baltcom.lv/akcija-interaktiva-tv-un-optiskais-internets/

 

17 euro par netu + bāzes iptv? uz līguma termiņu 24mēn? vai pilnais iptv?

 

bonusam... Baltcom ir arī app priekš mobilajām ierīcēm - https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.smartlabs.android.baltcom&hl=lv varēsi uz planšetes vai mobilā arī lūrēt :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

+ Baltcom IPTV ir vairāk HD kanālu...un kopumā vairāk kanālu, kā arī, protams, pats pakalpojums standartā ir lētāks kā LTC.. ak jā.. bilde (vismaz subjektīvi) ir labāka kā LTC

lūk interesei jautājums - kāda kvalitāte ir eirosport1hd, eirosport2hd, bbc earth?

jo piemēram shortcutā bbc earth iet tā kā 1080i, vismaz tīzen samsī.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , ervie teica:

shortcutā bbc earth iet tā kā 1080i

 

Šortcutā viss iet P - izskatās, ka pats LTC deinterlacē i uz p.

Link to comment
Share on other sites

LTC vajadzētu vienu vietu noraut par to bildes čakarēšanu. :( Lab, lai būtu uzskatāmāk variet paši ievērtēt - 2 īsi video faili no Eurosport 2 HD, viens no SAT ar laukiem un normālu bitreitu, otrs Shortcut deinterlacēts un mazu bitreitu. Nekādu apstrādi neesmu veicis - pliki strīmi, tik ielikti mkv konteinerā.

https://failiem.lv/u/bjakzdak

Link to comment
Share on other sites

nu, vismaz datorā shortcut bilde man izskatās labāk :) tātad priekš user parastā...

Labots - uldise
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , markei teica:

Pašlaik lietoju LTC optiku ar interaktīvo. Uzbāzās Baltcoms ar 17eur/mēnesī

 

Zvans uz lattelekom, ka veelies atteikties no vinju pakalpojumiem, tad peec paaris dienaam atzvaniis manageris un sarunaasi esoshos pakalpojumus par baltcoma cenu. Ja viens baltcomam nav kkas uuber kruts, bet, cik atceros, vinjiem bija jaavelk jauns kabelis iekshaa, esoshaa ltc optika nedereeja.

Link to comment
Share on other sites

Kabelis jauns.. tas gan.. jo baltcom izmanto tīkla vadu, ne optiku no sadales kā'pņutelpā.

 

bet jā.. vispirms var pamēģināt jozhix variantu :D ja problēma ir tikai cenā..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , Racer teica:

Lab, lai būtu uzskatāmāk variet paši ievērtēt -

nu shortcutam tā kā biki vairāk artefaktu. bet neteiktu, ka uz zem40" ekrāna, īpaši nepētot, būtu būtiska atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Jāuzraksta jautājums iekš mans lattelecom, kas jādara lai atteiktos :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , e = d teica:

Jāuzraksta jautājums iekš mans lattelecom, kas jādara lai atteiktos :)

Tur arī uzraksti, ka gribi atteikties no pakalpojuma. Es vismaz tā telefonu atteicu, nekādus iesniegumus nerakstīju.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , e = d teica:

Jāuzraksta jautājums iekš mans lattelecom, kas jādara lai atteiktos :)

 

jāuzraksta iekš mans lattelekom, ka "vēlos pārtraukt līguma darbību ar xx.datumu, sakarā ar to ka pakalpojuma cena ir pēkšņi tapusi nepanesama, redzot blakām mega kruto kaimiņa piedāvājumu...."

Link to comment
Share on other sites

Cenu simts punktu var nokaulēt. Kad atteicos no Lattelekoma DSL, tad vispirms atzvanija kaukāda zobubirstīte un gribēja vēl smadzenes skalot. Tad zvanija, ka varot atstāt to pašu pakalpojumu, bet cena gandrīz uz pusi lētāka. Vot tad man škrobe parāva, nafig visu laiku maksāju pa dārgo, ja izrādās var lētāk. Beigās zvanija, ka lētajā variantā vēl būs televīzija klāt, lai tikai palieku kā klients. Vārdu sakot, ja nervii spēcīgi, tad var tirgoties. Man gan bija dzelžains arguments, DSL drausmīgi lēns augšuplādēšanai un visu laiku uzsvēru, ka ļoti patīk viņu pakalpojums, nemūžam neatteiktos, tikai lai atrisina šo sīko problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Es kā izbijis Baltcom lietotājs, ilgi nedomājot būtu joprojām Baltcom klients, bet manā esošajā dzīves vietā nav pieejams, līdz ar to nesanāk arī kaulēties. Bet par Baltcom ITV tikai tās labākās atmiņas. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

ltc vairs faktiski nav ltc.. bet ir ceļā uz tet :D

 

Man tas asociējas ar pet-tet-enis

Link to comment
Share on other sites

Nu penis. Normāli daudzām tautām austrumos. Pat kulti ir izveidoti. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , CAP teica:

ltc vairs faktiski nav ltc..

kautkā tā. vispirms nožmiedza klasiskās telekomunikācijas, tagad pienāk kārta arī nosaukumam.

bet paskatījos atsūtīto "izdevīgo piedāvājumu" nākamajam gadam no cita mūsu lielā monopolista provaidera, ehh. būs jādomā. s-ds par nosaukumu, lētāk tomēr ir lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Man ir vip5305. Atvienojot no vada viņš neko nerestartējas. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 8 stundām , ervie teica:

ehh. būs jādomā. s-ds par nosaukumu, lētāk tomēr ir lētāk

jā, sistēma salauž cilvēku. var jau būt, ka tā vajag, ka tā ir pareizi.

Link to comment
Share on other sites

2018.11.9. , 15:09, CAP teica:

shortcut bilde labāka :D

 

Mnjā. Nezinu ar ko un uz kā jūs skatieties, bet uz 48" labas Plazmas ir būtiska starpība - Shortcuta video strobo un ir jūtami sliktāks asums bildei. Lab, po - īpaši neiespringstu, jo skaidrs, ka vairums neredz starpību, tāpēc arī LTC dara kā lētāk. Ir loģika...

Link to comment
Share on other sites

Kameras kustības brīdī dēļ nepietiekama bitreita arī SAT bilde izplūdusi, toties video otrajā daļā pat 23" monitorā labi redzama attēla detalizācijas atšķirība.

Bet tā, protams, jāpiekrīt - vairumam skatītāju, ka tik lētāk un vairāk. Ne velti tik populāri ir visādi IPTV servisi ar vēl sliktāku kvalitāti kā shortcut...

Link to comment
Share on other sites

tirgū ir pietiekami VOD servisu.. Netflix, Shortcut, IVI, Megogo,  TVplay Premium.. un vēl dažādi servisi... no TV pakalpojuma esmu atteicies jau ntos mēnešus.. nejūtos neko zaudējis...  tad jau labāk samaksāju un skatos kvalitatīvu saturu.. un bez 15-20min reklāmām..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jau no sākta gala ltc runāja par to, ka maza daļa dekoderu būs jāmaina..

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , snukurins teica:

Sviests.Gaidu,gaidu kad tad būs tas Helio.Nav un nav.Šovakar atnāk īsziņa ka esot jāmaina dekoderis jo Motorolla nederot,sūtīšot man jaunu.

Nu lūk šitas ir ,,supports,,.Pāris mēnešus jāj smadzeni ar ,,esot jāgaida un neko nevajagot mainīt,,.

 

Neķer kreņķi. Jo ilgāk uz vecā , jo labāk pašam. Man Helio vienkārši riebjas...?

Link to comment
Share on other sites

Izmēģināju Sortcut films, nu galīgi neesmu starā. Nezinu, kā uz vecās platformas, bet iekš helio skatīties nav nekād kaifa, visu laiku kkas raustās, 2 tv uz abiem vienādi.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CAP teica:

uz android tv nekāda vaina.. nekas neraustās :D

Uz vebOs ar nekas neraustās, vismaz shortcut tv toč nē par filmām nezinu, kā jau iepriekš izteicos, nesaprotamu iemeslu dēļ uz tv (webOs) aplikācijas filmām bij liegums. Uz android telefona protams viss darbojās nekādu liegumu. ?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 stundu atpakaļ, Lieta teica:

WebOS

 

es domāju, ka viņš runāja par Shortcut app, nevis Helio.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...