Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

būs iemesls nopirkt jaunu tv :D a kas vainīgs? ltc? :D vai tomēr paši ar?

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

raivkreic

Nezinu, kas to 19V 1,3A adapteri/baroš. bloku no tv izrāva, nebiju mājās. Tv  ir LED , apm. 5gadi vecs-varbūt citu vēl nav vērts. Adapteri pa nepilni 20 eiro, domāju var nopirkt, kad būšu Rīgā. TV Play Home (bijušajam Viasat) būs jauns klients-priekš kam senčiem-penšiem internets vajadzīgs, tāpat datoru neizmanto. LTV1, TV3 varēs skatīties, pat lētāk sanāks!

Labots - raivkreic
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, raivkreic teica:

Lattelecom, teica- esot jau nodots utilizācijai

 

Ieteiktu ar LTC supportu parunāt tadā bargākā tonī, un domaju, tad viņi diezgan ātri "atutilizēs atpakaļ" aizvesto barbloku. Gan jau ka atstāja kādu papīru par to, kas mainīja, ko mainīja un kad mainīja, un ko savāca "utilizācijai"...

 

Jo kamēr ar viņiem runā pa mierīgo, viņi īpaši uz neko neiespringst.. Iz pieredzes..

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

vispār LTC tiešām ir bremzīgs kantoris.. man iveikalā pasūtīto preci jau nedēļu marinē... sviests..

Link to comment
Share on other sites

2018.11.30. , 19:41, raivkreic teica:

TV Play Home (bijušajam Viasat) būs jauns klients

jauna kumelja piegaajiens, kad ar vienu kjeevi esi nojaajies, izmeegjinam ar citu,

ruzultaats tik gauzhaam liidziigs :)

2018.10.4. , 18:56, MartiniB teica:

Viasuuds daargaaks + veel par klientiem njirgaajas,

divas nedeeljas nav iespeejams aktivizeet jaunaas kartes un vinjus sazvaniit arii mission impossible,

lai nodotu hlamus vairaak par stundu jaadziivojas vinju taa sauktajaa klientu apkalposhanas centraa -

3x5m kambariitis ar vienu meichu pie datora.

lielaakaa dalja no beedu braaljiem piekrita veel maksaat liigumsodu, lai atsleegtos, jo tv neraada

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/03.10.2018-viasat-klientiem-tumsa-bilde.id140833/

 

senchiem vareetu pietikt ar virszemes kanaaliem

Link to comment
Share on other sites

2018.11.28. , 10:09, snukurins teica:

Modeli neesmu pētījis,pats Lattelekom atsūtīja ziņu ka jāmaina dekoderis un pēc 20 decembra nerādīšot vispār.Atsūtīja jaunu dekoderi uz Omniva pakomātu.

Cik saprotu nodevi veco arī caur pakomātu. Es arī jau sen to izdarīju, bet vakar atnāk sms un mans.lattelecom rāda paziņojumu, ka jāatdod vecās iekārtas līdz 11.12.

Tur atpakaļ sūtot bija jāizdrukā papīrs ko pielīmēt uz paciņas, ko arī izdarīju, bet nepievērsu uzmanību vai tur ir sūtītāja vārds...

 

 

Citēt

 

Līdz ar to lūdzam:

  • atdot mums piederošās iekārtas, kas vairs nav nepieciešamas pakalpojuma nodrošināšanai:
    TV dekoders, Motorola 1910 STB - 8.60 EUR (ieskaitot PVN 21%)

Aicinām iekārtas nodot līdz noteiktajam termiņam vai arī samaksāt to vērtību (iekārtas, tad paliek Tavā īpašumā).

[IEVĒRO] Ja tas netiks izdarīts, Lattelecom ir tiesības vērsties parādu piedziņas uzņēmumā vai tiesā par tam piederošo iekārtu kopējās vērtības piedziņu. Aicinām nepakļaut sevi materiālam riskam un laicīgi nokārtot visas saistības.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju palaist Helio aplikāciju uz telefona. Ievadīju lietotāja vārdu un paroli no mans.lattelecom. Saka, ka nepareizs lietotājvārds vai parole.

Kāds ir saskāries? Protams, mēģināju sazvanīt LTC, bet nesekmīgi :(

p.s. jā, man ir pieslēgta interaktīvā helio TV caur dekoderi un darbojas.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Helio neder no shortcut. Tur dekoderī jāieiet iestatījumos un jāizveido Helio lietotājs un tad ar to varēs pieslēgties. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

no 10.01 ShortcutTV vairs nebūs bez maksas pat tiem kam ir aktīvs iTV lattelecom pieslēgums. Pagaidām HelioITV applikācija darbojas tikai uz sertificētām android iekārtām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , sin teica:

HelioITV applikācija darbojas tikai uz sertificētām android iekārtām.

Man uz Mi Box iet

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

No kurienes tāds info?

tas ir tiem, kam ITV :D

 

Lattelecom pamato ar to, ka Helio ir savs app :D Shortcut ir/būs atsevišķi pozicionēts produkts, nesaistīts ar Helio.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

No kurienes tāds info? es tādu vēstuli no LTC vēl neesmu saņēmis.

Man jau piektdienas vakarā bija atsūtīta vēstule.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tā saucamais Helio iTV × 2tv, 100mbit/s optika. Mans LTC kontā uzrāda, ka šortkuts pa velti, vēstuli vēl neesmu saņēmis. Es te aizpagājšmēnes paņaukstēju, ka viss ir slikti un pie konkurentiem labāk, rezultātā uz 24 mēnešiem dabūju 9€ atlaidi mēnesī, varbūt tāpēc vēstule nenāk.

 

p.s. paziņa pagājšmēnesī arī paņaukstēja, viņam tika 3€ par otro dekoderi solīja atlaist.

Link to comment
Share on other sites

nu.. man viņi te nesen uzmācās un pat solīja debesmannā par 15,90 :D bet par laimi/nelaimi man līgums ar Baltcom.. maksāju par netu 10.90.. shortcut izmantoju kā priekšapmaksas pakalpojumu :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , ivo teica:

Man uz Mi Box iet

man uz zidoo x8 neiet. jāmēģina saprast, kā nomainīt modeli android iekārtai, lai google domā, ka tas ir sertificēts, jo cik saprotu, ltcom pārbauda tieši google sertifikāciju. 

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka būs jāmigrē uz b.com, jo ltc ar vienu tv sanāk dārgāk nekā b.com ar diviem (25,50 1tv vs 22,40 2tv). Plus vēl par šortiku kāsis, tad nu i nafig viņus ar savu helio, plus vēl viņu apps uz mana telefona ir pārāk nestabils lai normāli lietotu. Īsti jau negribās jaunu kabeli vilkt, tādēļ vēl paspirināšos, bet ja neko jēdzīgu nepiedāvās tad prom.

Link to comment
Share on other sites

ha.. Baltcom pa 1 euro pacēlis cenu ITV :D ITV tagad maksā 6 euro.. bet nu ok.. HD kanālu ir kudiš vairāk kā LTC.. un pakalpojums kopumā tāpat lētāks kā LTC.. + nets ātrāks (faktiski cik līnija velk) Vienīgi izskatās, ka DTV lētāka palikusi.. bet nu kurš gan DTV izmanto..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , CAP teica:

un pakalpojums kopumā tāpat lētāks kā LTC

 

Un kudi labāks, nekā fufelis Helio ar savu super neērto izvelni, un debīlajām reklāmām arhīvos.

Link to comment
Share on other sites

LTC jauniem pieslēgumiem standarta mēnešmaksa (pēc akcijas) +2€. Bija 23 ar kautko, būs 25 ar kautko. Vecajiem pieslēgumiem pagaidām nekas nemainīšoties.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

ha.. Baltcom pa 1 euro pacēlis cenu ITV :D ITV tagad maksā 6 euro.

Zato par papildus tv gan ir nolaists zemāk, ja nemaldos, kādreiz itv +1tv maksāja 5€, tagad 2,50€ (ltc 2,90€). Ir arī noņemta maksa par papildus tv kabeļtelevīzijai, agrāk bija 1€. Kkad apakaļ uzdevu šiem jautājumu, kā kontrolē papildus iekārtas? Ilgi meitēns nevarēja kko jēdzīgu atbildēt, beigās palika dusmīga un atslēdzās no čata :D .

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

ha.. Baltcom pa 1 euro pacēlis cenu ITV

Ne tikai ITV, arī kabeļtelevīzijai un DTV.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Kuri ir tie pakalpojumi kurus var skatīties bez papildos kastes pie TV ?

LTK Virszemes TV.

Shortcut.

 

Kas ar visu citu ?

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , MIGs teica:

Kas ar visu citu ?

viss pamatā atkarīgs no atrašanās vietas un interneta pieslēguma :D

 

VTV mīnuss... antenu vajag.. CI kartiņa tāpat vajadzīga, ka minimums vai dekoderis

Shortcut.. var iztikt bez kartiņām, dekoderiem, antenām u.c. štellēm, ja vien ir normāls internets + adekvāts gudrs tv :D

 

+ tieši ko tu ar pakalpojumiem domā? ir daudz un dažādi VOD servisi.. Netflix, IVI, Megogo, Replay, tvplay utt... utt...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Sorry, nekorekti izteicos. Doma bija par LTK un Baltkom servisiem.

 

Par Virszemes TV viss ir skaidrs.  Par Netflix un tamlīdzīgajiem arī viss ir skaidrs.

 

Man ļoti nepatīk ideja, ka jāliek kāds dekoderis.

Labots - MIGs
Link to comment
Share on other sites

nu jā.. bēda tikai, ka vajag arī vadu līdz tam TV :D DTV jā.. kartiņa un vads... ITV būs vads un dekoderis. (BALTCOM)

tādā ziņā shortcut ir parodzīgāks.. pietiek tikai ar app un internetu :D (ja ir atbilstošs tv)

Link to comment
Share on other sites

Saruna pārcēlusies no citas tēmas :D , bet nu ok. Ir viens pamatīgs mīnuss baltcomam, klientu apkalpošanas centri ir tikai Rīgā un Jelgavā un dēļ tā veikt izmaiņas ir diezgan problemātiski. Šodien ielūrēju bcom cenu listē un izrādās, ka slēdzot līgumu uz 24 mēneš, cena ir zemāka. Fāterim ir kabelene ar beztermiņa līgumu pa 8€, betslēdzot uz 24 m. cena ir 5,50€. Uzdevu šiem jautājumu, vai var pamainīt līgumu? Piedāvāja citu paku, bet līgumu mainīt varot tikai centrā. Kkā jocīgi, pakalpojumu, kā tādu var pieslēgt attālināti, paku pamainīt arī var, kas būtībā ir līguma izmaiņas, bet līguma termiņu xyi.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pieprasi izmantot elektroniski parakstītu līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Ltc to risināja vienkāršāk, atsūtot 2 līguma eksemplārus, no kuriem vienu parakstīju unsūtīju atpakaļ viņu aploksnē.

Link to comment
Share on other sites

nez.. lattelecom to dara vēl vienkāršāk.. iekš mans.lattelecom ieliek līgumu, kuru jāapstiprina un viss :D

Pirms 20 minūtēm , romajo teica:

ir tikai Rīgā un Jelgavā

vispār jau vēl Ogrē, J-pilī un Rēzeknē :D

 

Pirms 21 minūtēm , romajo teica:

līgumu mainīt varot tikai centrā.

tā gluži nav.. jābūt citām opcijām.. kaut pa pastu.. painteresējies vēl.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

vispār jau vēl Ogrē, J-pilī un Rēzeknē 

Nu šos viņa man nenosauca, bet tā pat nav pa ceļam, tad jau Rīga vai Jelgava. Laikam jau būs jāuzzvana, tad ar saruna būs savādāka.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , snukurins teica:

Zini cik tas LTC dekoders ir liels mūsdienās?Apmēram plānās zivju konservu bunmdžas izmērā

Un otro pulti var izmantot, kā uzkožamo ? Tā jau tā sāpe, neba nu kasti nav kur nolikt.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , CAP teica:

nu jā.. bēda tikai, ka vajag arī vadu līdz tam TV :D DTV jā.. kartiņa un vads...

Ar normālu SAT boksi nav tur nekādu bēdu, tāpat kā rūteris var atrasties pat citā telpā. Tālāk attiecīgu aplikāciju televizorā un var strīmot kaut uz vairākiem TV no viena pieslēguma.

Link to comment
Share on other sites

kā ir ar baltcom open televīzijas modeli? Pagaidām izskatās, ka ltcom netaisās ne uzlabot HelioiTV lai darbojas uz vairāk iekārtām, ne arī piedāvāt citas alternatīvas shortcut atslēgšanai. Jo šobrīd maksaju arī par televīziju, kuru vispār neskatos, jo nav pieejams interneta vads pie TV. 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, sin teica:

interneta vads pie TV

wi-fi nav? :D

 

ja jau neskaties, atsakies.. es arī ilgi lauzos.. bet tagad trūkumu neizjūtu..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ja vien interaktivo televiziju varetētu palaist caur wifi, es būtu priecīgs. Problēma ir tajā ka TV stāv tur kur nav internta vadu, taču Lattelecom nepiedāvā risinājumu, kur varētu signālu aizdzīt līdz vinja dekoderim pa gaisu. variants ar tīklu pa elektrības vadiem negribu pat izskatīt. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...