Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Vai šeit ir kāds, kas lieto Balticom interaktīvo televīziju? Kā ir, salīdzinājumā ar Helio?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , ridao teica:

citā realitātē

nevis citā realitātē, bet gan t.s. burbulī.. bet nekas.. katram tas savs.. ar tupismu nav ko lepoties.. galu galā dzīvojam tomēr jau 21.gs. nevis 19.gs. un vismaz manos laukos ar jauniešiem tā gluži nav.. un man pazīstamiem vecāka gada gājuma cilvēkiem..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , Jainit teica:

ja nav vajadzīgs arhīvs vai ieraksta funkcija, tad ir pa 4.99Eur/m TVDom TV , esot aplikācijas arī Smart TV (Samsung, LG).

Bet vai tur ir pieejami latvijas kanāli? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , ggg97 teica:

LTC  iTV no pirmā marta pa 2€ palikšot dārgāks.

Jā, man ar atnāca paziņojums, ka nu būs 25,50€ (tagad man ir pa 16€, 2tv). Jāsāk raudāt, tēlot slimu govi un visādi citādi niķoties,  varbūt kādu kapeiku atlaidīs. Varētu un pat aizietu pie bcom, bet esmu neizdevīgā situācijā, paņemts tv krītā un vēl ~ 2 gadi jāloca, ja pārtraukšu līgumu, būs jāizmaksā viss atlikums ~ 300€, ir citi plāni.

Pirms 36 minūtēm , Prodigy teica:

Vai šeit ir kāds, kas lieto Balticom interaktīvo televīziju? Kā ir, salīdzinājumā ar Helio?

Reku vesels topiks par šo tēmu. Toreiz gan helio vēl nebija, bet būtību jau tas nemaina.

Labots - romajo
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , sin teica:

Bet vai tur ir pieejami Latvijas kanāli?  

Jā, Latvija kanāli ir tur pieejami. Ir gan bezmaksas, gan maksas uz Smart TV*.

Spoiler

All Media Baltics piedāvātie kanāli TV3, LNT, TV6, TV2, un 3+ ir skatāmi tikai uz Smart TV* ar TVDOM aplikācijām.

* Samsung televizori ar Smart TV atbalstu 2015-2018 (Tizen OS) , Sony TV, pamatojoties uz Android TV operētājsistēmu . (šeit)

No BUJ

Vai es varu skatīties TVDOM uz televizora?
Jā, mēs piedāvājam TVDOM aplikācijas populārākajām SMART TV platformām - Samsung, LG, kā arī Apple TV un Android TV.
---------------------------
Saports atbildēja " Labdien,jā, All Media Baltics kanāli ir pieejami ar TVDOM aplikāciju uz Android TV televizoriem. "
 
Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , romajo teica:

Reku vesels topiks par šo tēmu. Toreiz gan helio vēl nebija, bet būtību jau tas nemaina

 

Cilvēks prasa par Balticom, nevis Baltcom.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , romajo teica:

ja pārtraukšu līgumu

gribi lifehack? :D win-win..?

 

ja vēl nepērc elektrību no LTC, tad pieslēdz... tā tu paliksi ar līgumu klients un varēsi izbeigt net/tv pakalpojumu un mierīgi pāiet, kur vēlies.. maksāsi par tv un elektrību ltc.. a lietosi baltcom netu/tv..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , CAP teica:

ja vēl nepērc elektrību no LTC, tad pieslēdz... tā tu paliksi ar līgumu klients un varēsi izbeigt net/tv pakalpojumu un mierīgi pāiet, kur vēlies.. maksāsi par tv un elektrību ltc.. a lietosi baltcom netu/tv..

:D Šis man ar ienāca prātā, bet nedomāju, ka prokatjit, jo uz doto momentu man manos pakalpojumos ir tāds punkts, kā bezprocentu nomaksa

image.png.d72b5b34705f3e21b57aab54379c9b4b.png , bet muterei, kas izmanto ne tikai tet, bet arī vtv tādas fīčas nav. Izskatās gan, ja šamie nepalaidīs lejā cenu, būs jātin makšķere, jo 2 gadu laikā, salīdzinot ar bcom, paliekot pie ltc, es pārmaksāšu ~ 150€. Būs vien jānorij tas krupis un jānoloka atlikums. Šodien pagaršoju grūbas, tā nekas. :D

 

 

Labots - romajo
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

un? arī tet (ltc) elektrība dod tiesības uz bezprocentu nomaksu.. + klients paliec.. tā kā.. nekādas problēmas un prokatit..

 

bezprocentu nomaksa ir VISIEM LTC klientiem... vk tava mamma neizmanto, t.i. neko uz nomaksu nav paņēmusi tāpēc tāds pakalpojums sarakstā nerādās..

 

https://mans.lattelecom.lv/myltc/Mans_Lattelecom/Mani_pakalpojumi/Dalitais_maksajums/

 

image.png.493666e9da2b367694f8bd70055f5399.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

It kā LTC elektrība (Tet) arī paliks dārgāka. Šodien viens cilvēciņa stāstīja. Jamais zemes sper gaisā. Iešot atpakaļ pie Latvenergo. Toreiz lētak bija tetam, tagad sanāks lētāk Latvenergo.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , base7 teica:

It kā

atslēgvārds.. :D

 

ir kāda ofic vai vismaz ticama info? :D p.s. ir citi vēl tirgotāji kam ir daudz lētāk kā elektrum... (piem., tam pašam Baltcom)

 

viņam tur gadījumā no elektrum nezvanīja? :D man kad zvanīja arī stāstīja zilus brīnumus un cik elektrum pūkaini.. bļin.. vienīgais elektrības ražotājs LV.. uztur dārgāko tarifu... nonsenss

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Es, kad no elektrum gada beigās gāju uz TET, (no 1. janvāra es TET ) reģistrēju savus jautājumus manslattelecom, uz ko man piedāvāja komunikāciju - telefonsarunu, kurā apliecināja, ka šogad nav plānots cenas celt. Bet... Muļķa elektrum, no pirmā janvāra cenas pacēla, aizdzenot fiksākos klientus pie konkurentiem. Citi mierīgi 2 ceturksnī var cenas piepacelt, un, ja tās nebūs augstākas, kā elektrum, reti kurš atkal skries.

Link to comment
Share on other sites

starp tet (ltc) fiksēto tarifu un elektrum ekonomisko ir diezgan liela atšķirība.. lai tak ceļ.. konkurence tagad ir salīdzinoši liela.. turklāt pāriet var nepaceļot sēžamvietu no vietas.. ar pāris klikšķiem

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , CAP teica:

ir kāda ofic vai vismaz ticama info? 

Cilvēks šodien iegāja iekš sava mans.lattelecom konta un tur pazinojums, ka no marta tiek paaugstināti tarifi arī elektribai. 

Un Baltkom tajā vietā (Sēlijas puse) nav pieejams. 

 

Link to comment
Share on other sites

baltcom elektrība ir pieejama visur turpat, kur elektrum un jebkurš cits elektrības tirgotājs.. t.i. jebkur, kur vispār ir pieejama elektrība..

 

davai.. iemet skrīnšotu.. es iegāju savā.. man neko tādu nerāda :D ir man šobrīd pa 0,051 eur bez pvn...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi ir Latvenergo elektrība, tā ka skrīnšots nepalīdzēs. Ok, rītdien tam cilvēkam pateikšu, lai paskatās uz Baltkom pusi.

Viņiem tur ir LTC VTV un tets un abiem pakalpojumiem tiek pacelta maksa.

 

Link to comment
Share on other sites

ko tu sortēt.. man ir publiski norādītā fiksētā tarifa cena.. mož viņi kaut ko dinamiskajiem maina...

 

 

Pirms 1 minūtes , base7 teica:

un abiem

pieļauju, ka kaut kas ir pārprasts, bet drošības pēc mans.ltc uzjautāju.. :D

 

https://www.elektroenergija.lv/ - korekts kalkulators... rāda gan tīri elektrības cenu, jo viss pārējais visiem ir vienāds..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

mož viņi kaut ko dinamiskajiem maina...

To gan aizmirsu uzprasīt( kāds tarifs), bet cena tikšot pacelta par vairākiem euro.

Link to comment
Share on other sites

te izskatās, ka kaut kas ir smagi nopīpēts :D

 

ātrā atbilde no ltc "Sveiki. Par šādiem plāniem neko nezinām. Arī pašreizējā tarifu pacelšana uz elektrību neattiecas."

 

bet nu būs vēl atbilde iekš mans.ltc arī.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , CAP teica:

mož viņi kaut ko dinamiskajiem maina...

Muterītei tieši ir dinamiskais, paziņojuma nav. Ko gan dinamiskajam var celt, vai tad tam cenas nenosaka birža? Par cik man elektrum ekonomiskais, rēķins rudenī bija mazāks par kādu eiro ar visu to, ka patēriņš bija nedaudz lielāks nekā muterei. Tā kā hvz, kā teica Hamlets "kā būs tā būs". :D 

Pirms 34 minūtēm , CAP teica:

turklāt pāriet var nepaceļot sēžamvietu no vietas.. ar pāris klikšķiem

Tādēļ arī par šo neiespringstu.

Link to comment
Share on other sites

Ok, aizmirstam. Man nav vēlēšanās te strīdēties un kaut ko pierādīt. Es tikai saku, to ko man šodien teica. Miers?

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ka Shortcutā Eirosporti vairs nav HD, bet ir 720p. Shortcuts uz Android, vai PC gan rāda, ka tjip HD, bet uz Android TV max ļauj 720. Jau tā tas Šortcata HD bij ziepains, bet tagad galīgi nav ok. :(

 

P.S. Beidziet te elektrības tarifus apspriest!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

vairs nav HD, bet ir 720p

taisnība.. nez.. uz mana 4k tv bilde normāla.. fullhd bilde gan bija labāka.. tas tiesa.

Link to comment
Share on other sites

Tā. No planšetes hulio var castot tikai uz Lattelecom dekoderi ?

Uz TV bez dekodera neiet. Kāda jēga tādai funkcijai?

 

Kā ir ar shortcut?

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , e = d teica:

shortcut

uz gudriem tv ir pieejama paša shortcut app.. samsung tizen, android tv, webos 3+, apple tv..

 

un ir atsevišķa app priekš mobilajiem un planšetēm..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man viens vecs TV, kam pat wifi nav. Tikai ethernets.

Nez lombardā nevar nopirkt LTC dekoderu?

Link to comment
Share on other sites

ja ir vismaz hdmi, tad jau var kādu ķīniešu kastīti paņemt vai to pašu shortcut box.. :D vai vk nomainīt tv..

Link to comment
Share on other sites

Pavisam vienkārši, gribi Helio uz otra Tv pieslēguma adresē, ņem otru dekoderi, maksā  5 Eur par aktivāciju un 2.90 Eur/m par dekodera īri.

Link to comment
Share on other sites

Ķīniešu kaste man ir. Bet cik sapratu uz parastām bez Android TV tas shortcuts lāga neiet? 

Otrs dekoders no hulio nav opcija, tajā adresē ir vtv.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , e = d teica:

Bet cik sapratu uz parastām bez Android TV tas shortcuts lāga neiet? 

Iet normāli arī uz lētajām, tik nav MTG kanālu bez LTC interneta. Kā saprotu, tad tur ir LTC internets?

Link to comment
Share on other sites

tomaatmaize
pirms 12 stundām , e = d teica:

Helio mazo ekrānu var castot uz TV?

Daru tā - palaižu Helio appu uz telefona un ar Smart View castoju to, kas telefona ekrānā notiek uz televizora. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 6 minūtēm , tomaatmaize teica:

Helio appu uz telefona un ar Smart View castoju

 

A zobus labot caur ziemeļgalu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Jainit teica:

Jā, Latvija kanāli ir tur pieejami. Ir gan bezmaksas, gan maksas uz Smart TV*.

  Reveal hidden contents

All Media Baltics piedāvātie kanāli TV3, LNT, TV6, TV2, un 3+ ir skatāmi tikai uz Smart TV* ar TVDOM aplikācijām.

* Samsung televizori ar Smart TV atbalstu 2015-2018 (Tizen OS) , Sony TV, pamatojoties uz Android TV operētājsistēmu . (šeit)

No BUJ

Vai es varu skatīties TVDOM uz televizora?
Jā, mēs piedāvājam TVDOM aplikācijas populārākajām SMART TV platformām - Samsung, LG, kā arī Apple TV un Android TV.
---------------------------
Saports atbildēja " Labdien,jā, All Media Baltics kanāli ir pieejami ar TVDOM aplikāciju uz Android TV televizoriem. "
 

Mēģināju vakardien piekurbulēt uz sava android to tvdom. tapat neiet. teiktu tāds pats ierobežojums kā helio. Uz legālas samsung planšetes strādā, taču uz android boxa neiet. pilns internets ar sūdzībam par to tvdom. Nu neko. 

Link to comment
Share on other sites

uzliku pēdējo pieejamo no google play. pati aplikācija atveras un kanālus varu atrast, bet tas logs kur būtu jaiet video streamam ir tukšs. Cik saprotu daudziem tas ir no sūdzībam pašā google play. 

p.s man ir android box (nejaukt ar android TV box) uz 6 android versijas. ar root checker pārbaudīju un rāa kā unrooted. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...