Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

20180302_222557.thumb.jpg.7c100beed325589144b0178f285344ea.jpg

Pirms 12 minūtēm , ervie teica:

just-for-info - kāds izskatās svaigākais dekodieris baltkomam? jo tas ko es redzēju šķiet bij gana svaigs - maza kastīte ar nelielu pultīti ar nedaudz  pogām.

Tāds arī bija, kā Tevis aprakstītais.

Bet nu darbojās tur viss manāmi naskāk, kā ltc. Un izvelne arī daudz patīkamāk.

Sākumā arī likās dīvains tas baltcoms, bet pierodot, patīk daudz labāk kā ltc.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Man ir Arris dekoders, uz optikas. Viss strādā labi, pogas ar ok, bilde +/- normāla, esmu jau apradis un atmetu domu par šķīvi uz jumta. Otrās mājās ir Motorolla, tur gan tizli slēdzas, man nepatīk, un pats par sevi jau 90-o gadu stailā.

Izskatas ka pa vasaru bildes ITV kvalitāte tomēr ir uzlabota. Es pasēdēju uz shortcut diezgan ilgi, piebesījās ar tv pulti bakstīt, esmu atpakaļ uz dekoderi un +/- happy ar pamatpaku + viaplay sports.

Link to comment
Share on other sites

Laukos arī pagājušā nedēļās nogalē ieraudzīju to helio. Ir jau grūti pierast, bet nu tā programmas rādīšana gan ir pakaļā. Viss saspiests un maziem burtiem. Tas būtu lietojams, ja sēdi tuvu pie TV, bet ja TV nav 40-50 collas un pats atrodies 4-5metri no TV, tad pakaļā tas viss. Rīgā vēl vecā labā (ierastā) interaktīvā, kur uz 40collām no 8metru attāluma nav problēmu saskatīt progtrammu.

Link to comment
Share on other sites

Man tas arī nepatīk, bet nu pie tā varētu pierast. Es kad retu reizi skatos TV, tad pamatā bradāju pa vēsturi un izvēlos kaut ko no arhīva. Tagad tas ir stipri apgrūtinoši.

Link to comment
Share on other sites

@Stasss tas nav jaunākais Baltcom IPTV dekoderis... :D

 

https://www.smartlabs.tv/en/set-top/SML-5010 - šāds ir jaunākais (tikai ar Baltcom logo)

 

precīzi šāds - ar visu pulti.. sākuma versijās bija bremze.. pirms kāda laika pēc kārtējā softa updeita bija jau naski lietojams, pats gan dažas dienas atpakaļ atteicos no viņu TV. 

 

televizija-2.png

 

pati IPTV platforma arī šādi reāli izskatās + integrēts MEGOGO un bez "programs un usb" sadaļas + latviskots, ak jā.. Baltcom ir arī android app + laikam arī iphone..

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.smartlabs.android.baltcom&hl=en_US

https://itunes.apple.com/lv/app/baltcom/id1277087594?mt=8

 

main_01_01.png

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Ja kas, vakar sānaca mašīnā LR1 paklausīties, kur bija Telekoma cilvēki atnākuši, un teica, ka viņi strādā pie tā, lai uzlabotu "kantaino" pulšu kanālu pārslēgšanu, bet tiem, kuri galīgi nevar sagaidīt, var iet uz viņu veikalu, viņi apmainīšot pret "apaļo" bez maksas. ko tas viss nozīmē, vai arī uzreiz dekoders jāmaina, man nav ne jausmas :)

Link to comment
Share on other sites

man jau arī neticās, bet nu, ja liek maksāt, var sūtīt paklausīties, ko priekšnieki pa radio runā :)

Link to comment
Share on other sites

5 eur jau plēš nevis par iekārtu, bet tipa "sevisu/pakalpojumu" kaut kā iebakstīšanu kaut kur :D

Link to comment
Share on other sites

Tiešām vienīgais par ko visi iespringst ir podzinjas nevis tas, ka 2018 gadā joprojām jaizmanto vadi un nevar wireless izmantot. Vai tiešām neviens nepīkst, ka helioTV android versija strādā tikai uz izredzētiem devaišiem?

Diemžēl LTC supports absoluti neko nevar atbildēt vai kas tiks uzlabots. Un sakarā ar to, ka vairs nav pieejams LTC forums, kur varēja vismaz nedaudz ātrāk risināt dažādas lietas, es vairs neredzu iespēju sadarboties. 

Link to comment
Share on other sites

nav teiks arī, ka veikalā nepiesiesies, ka pults nav perfektā stāvoklī utt..., tas ir ir lietota vairākus gadus.. kādu ne vien vienu reizi ir kritusi..

Link to comment
Share on other sites

@sin kā jau minēju.. es spēru soli tālak.. vispār atteicos no TV pakalpojuma :D

 

nu.. priekš Android LTC labāks risinājums ir shortcut..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , CAP teica:

5 eur jau plēš nevis par iekārtu, bet tipa "sevisu/pakalpojumu" kaut kā iebakstīšanu kaut kur

Ja dodas uz ltc bodi, tad kāds tur serviss un bakstīšana, mož, ka maina arī. Tik, ja runa iet par Arris pultī, tad tās kvalitāte ir diezgan apšaubāma, kā teikt riktīgs lētais ķīnīzeris. Man personīgi nopampa abas pultis un pilnīgi identiski simptomi, pēkšņi nedarbojas ne viena poga kreisajā pusē sākot ar menu uz leju. Pirmo pulti piebrauca klāt un samainīja un pat ļāva samainīt otrai bačas salauzto vāciņu un viss pa velti. Tagad nopampa otrā, līdz ar helio pieslēgšanu, sakritība,hvz. Taču tagad pateica lai pats meklēju bodi, kur mainīt, par cik Kuldīgā nav. Sieva brauca uz lidostu, iedevu pulti lai samaina, Spicē ir bode. Tur pateica, ka tādas neesot, ir cita, sarežģītāka, atteicos. Braukšu uz Liepāju mēģināšu tur.

Šodien bij prikols. Slēgāju kanālus, pēkšņi viens bloķēts un piedāvā ievadīt drošības kodu. Pēc kādām 5 minūtēm sākās cits ķinis un kanāls darbojas. tā arī nesapratu, šie tagad regulēs, ko man skatīties, jeb prosta gļuks.

Labots - romajo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@CAP es mēģināju piedarbināt versiju, kura paredzēta ir androdid tv, taču mans boksis to nesaprot, alja video stream tapat neiet. Dzīvoju šobrīd ar shortcut.lv bet nu tas ir arhaisms, ka nākas katru reizi mainīt manuāli atēla kvalitāti, pat ja kanālus pārslēdz. 

Link to comment
Share on other sites

kāda vēl manuāla attēla kvalitātes maiņa? shortcut ir sadaļa mans konts//istatījumi.. tur var norādīt secīgi vēlamās izšķirtspējas no augstākās uz zemāko.

 

Helio ITV nav versijas priekš Android TV.. ir tikai priekš Android (mobiļņikiem/planšetēm)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.lattelecom.multiscreen

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.lattelecom.app - shortcut priekš android

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.lattelecom.androidtv - shortcut priekš android tv

 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@CAP

Paldies par sakarīgam atbildēm un vēlmi palīdzēt (bez sarkasma)

Man ir TV kam pieslēgts android boxis (zidoo x8, standarta google play strādā u.t.t) uz kura man ir uzinstalēts shortcuttv (android versija), kura defaultā jebkuru video sākotnēji rāa LQ kvalitātē. Es varu manuāli uzlikt HD, taču ja pārslēdzu kanālus tad attēla kvalitāte atkal ir LQ. Visi iestatījumi shortcuttv lapā ir uzlikti, ka HD primāri, sekundarī ir HQ tad LQ. 

Shorcut vesija priekš android TV - uzinstalēt veiksmīgi varu, taču viņa standartā nepalaižas, caur visādiem shortcut/frame loaderiem es varu piestartēt, video streams nestrādā.

HelioTV- izmantoju Android versijām, viss smuki piestartējas (aļa shortcut filmas strādā) taču TV kanāli nedarbojas - streams izmet kļūdu.

Vēlreiz paldies par konstruktīvām atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

a iestatījumi pašā app?? tur esi skatījies?

 

varbūt pašas android kastes kāda īpatnība vai konkrētas android versijas, iespējams, ka problēma ir android 6. Nekāda upgreida pašam android nav?

 

Pašam ir shortcut priekš android tv uz philips ar android 7.. rāda gan kanālus, gan kvalitāti augstāko.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Neatrodu nekur tēmu par shortcutu, tādēļ atļaušos pajautāt šeit. Iespējams, ka kādam liksies jocīgs jautājums, bet vai ir kāds veids kā iedabūt shortcuta kanālu sarakstu smart tv parastajā kanālu sarakstā ar epg? Baigi besī tas shortcuta apps un veids kā viņā tiek piedāvāts pārslēgt kanālus.

Link to comment
Share on other sites

@Janis 9 nope tas nav iespējams. LTC jau sen ir pateikuši, ka viņi kanālu pleilistes nedos. Ir protams dažādi citādi ne tik legāli veidi, bet tas ir cits stāsts. 

 

Link to comment
Share on other sites

par epg neesmu skatījies, bet vismaz android tv kanālu sarakstu māk ieintegrēt no shortcuta..

Link to comment
Share on other sites

nezinu par kādu/ko tu runā, bet vakar pat pamēģināju uz sava AndroidTV pie sourcēm rādās shortcut.. tālāk kanālu saraksts, ja ir abonēts shortcut var pa tiešo skatīties (ja nav, tad skatāmi bezmaksas daži kanāli :D), neatverot pašu shortcut. Rāda arī programmu.

 

Ja nu gluži neticās, tad vakarā varu iemest bildītes :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Cap tev ir android TV,  Sin ir boxis ar parasto Android, attiecīgi,  shortcut versija cita un nav tādas iespējas integrēt TV kanālus no shorcuta. Sin kam izmanto to zidoo, tikai shortcut? Ja tikai shortcut,  es nomainītu tvboxi vai televizoru uz Samsung smart ar tizen 3. Tam ir vēl labāka shortcut versija, lai skatītos konkrētu raidījumu nav jāiet programmas grīdā, bet var caur arhīvu izvēloties kanālu. 

Link to comment
Share on other sites

@uldii12345 es to saprotu un zinu.. ne par to stāsts.. sin kategoriskā formā noliedz to, kas patiesībā tā nav. Es atbildēju autoram Janis 9, ka tāda iespēja pastāv. Viņš arī nekonkretizēja par kādu TV ir runa. Pieļauju, ka pie sourcēm (smart tv, arī ne-android) vajadzētu rādīt shortcut.)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Shortcut versijai, kas paredzēta telefoniem un planšetēm un ir pieejama Sin, nevar izmainīt kvalitāšu secību, nemaz nav tādas opcijas 

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Andrejs1993

Kādam vēl nav izdevies apiet lattelecom sauksim to par aizsardzību,ka helio uz android tv boxiem nedarbojas,kā arī uz dažiem viedtālruņiem....Izmet to paziņojumu par Kļūda lūdzu mēģiniet vēlāk. 

Link to comment
Share on other sites

@CAP man secība un subtitri ir izvēlēti shortcut mājas lapā, taču majas lapas setingi nekādā veidā neatspoguļojas shortcut android versijā. tobiš secību es varu izvēlēties kādu gribu taču shortcut aplikācijā stāv kaut kādi defaultie.

@uldii12345 izvēlējos zidoo jo man ir nepieciešams skatīties full frame packed 3D blurejus. Un TV man pats ir manuprāt ir ļoti labs, kaut gan esmu skatījies un apsvēris kaut ko jaunu. Taču nekas super jauns ar 3D nav īsti pieejams, ja nu vienīgi LG ar webOS3 

 

Link to comment
Share on other sites

@sin man aizdomas, ka mobilajām ierīcēm izķirspēju maina atkarībā no interneta ātruma vai tml.. vakar iečekoju mobilajā aplikāciju.. varēja tik valodas/subtitrus salikt.. jā, izķirtspējai izvēles kā tādas nebija. AndroidTV tāda ir.. Īstenībā dīvaini.

Link to comment
Share on other sites

nu  jā man ar 250mbit/s optiku noteikti ies tikai ar low quality :)  bet viss kartībā, ienāca informācija par to, ka Ltcom strādājot šajā virzienā un drīz varētu būt uzlabojumi. Fingers crossed. 

Link to comment
Share on other sites

2018.09.4. , 15:15, snukurins teica:

Nezinu kā ir Helio jo vēl nav atvilcies bet šim te kas ir serfoju pa kanāliem tikai ar bultiņām un ,,OK,,.Liekās ļoti ērti.Citas iespējas pat neesmu meklējis.

Hlio tā pārvietoties pa kanāliem vairs nevar. Ar bultiņām un ok tagad var redzēt tikai trīs kanālus (nevis, kā pirms tam, kādi desmit labajā malā), tekošo, iepriekšējo un nākošo. Pa vienam uz priekšu/atpakaļ tikai ar taustiņiem CH. Vispār, lai kko panāktu iekš helio, ar pulti jādarbojas vairāk nekā pirms tam. Pagaidām, personīgi priekš sevis saskatīju tikai divus plusus, pirmais, tā ir aplikācija, kas rāda visu paku neatkarīgi no tīkla un otrs, ja ir 2 TV, tad , ja vienā dekoderī izveido savu kanālu listi, otrā dekoderī tā jau parādās automātiski, tik jāaktivizē.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

2018.09.4. , 15:04, CAP teica:

@uldii12345 es to saprotu un zinu.. ne par to stāsts.. sin kategoriskā formā noliedz to, kas patiesībā tā nav. Es atbildēju autoram Janis 9, ka tāda iespēja pastāv. Viņš arī nekonkretizēja par kādu TV ir runa. Pieļauju, ka pie sourcēm (smart tv, arī ne-android) vajadzētu rādīt shortcut.)

LG smart tv un nē pie sourcēm nemanu shortcut.

 

Bet ir vēl viena problēma. Shortcut smarr tv appā smuki saliktas  iestatījumos valodas pa prioritātēm, gan audio, gan subtitriem.

Bet nekur to neredzu darbojamies, visur iet defaultās valodas un subtitrus ar neredzu. 

 

Esmu visu izspaidījis un visas pults pogas izmēģinājis, bet neredzu, kur ir opcija manuāli nomainīt audio skaņu vai manuāli ieslēgt subtitrus?'

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Vai ir kaads no telekoma dekoderiem uz kura Huljio kaut nedaudz njipraak reagjee uz pulti? Ir vecais vip1003, riktiiga bremze :(

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nomainiiju Motorolas pulti pret Arris, tagad daudz raitaak visas darbiibas notiek, kanaali paarsleedzas, nevajag liegas darbiibas ar Ok pogu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , jozhix teica:

Nomainiiju Motorolas pulti pret Arris, tagad daudz raitaak visas darbiibas notiek, kanaali paarsleedzas, nevajag liegas darbiibas ar Ok pogu.

Pulti vai dekoderi??

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...