Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

Tas vēl nav zvanīts baznīcā :D nekur tavi virszemes kanāli nepaliks no televizora, uztaisīsi pārskanēšanu tv un būs ok. 

 

Nebiedē tautu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Tur ir vispārēja informācija. Pastāv frekvenču sadalījums pa reģioniem, valstīm utt. Lab, po, vari uzstresot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Kaspars12 teica:

Tas vēl nav zvanīts baznīcā :D nekur tavi virszemes kanāli nepaliks no televizora, uztaisīsi pārskanēšanu tv un būs ok. 

 

Nebiedē tautu.

nju ja tu ieslēgtu loģisko domāšanu, un padomātu kapēc Lattelecom tagad visiem reklame shortcut un 4G netu, kuri lieto virszemi, tad varbūt saprastu. 

nejau tas notiek tāpat vien. 

Link to comment
Share on other sites

Tad jau sanāk, ka pēc pāris gadiem Latvijā vispār nebūs VTV kā tādas. Pensionāriem, kas pārsvarā skatās to, nāksies turpmāk vai nu klausīties FM (ja līdz tam laikam arī to neatslēgts un neieviesīs DAB+) vai abonēt avīzi, vai arī pārcelties uz kādu pansionātu, kur būs 4G un Helio....

Link to comment
Share on other sites

Nekur tā vtv nepazudīs.. šā vai tā.. apraide ir jānodrošina.. kaut minimālajā apjomā..

 

a par to vtv klientiem 4g/+TV reklamēšanu.. tas viss ir marketings un pakalpojumu optimizēšana. Lattelecom galu galā ir komercuzņēmums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , snukurins teica:

no paša sākuma jau man bija tāda doma ka digitālā virszeme ir par velti zemē nomesta nauda.Labāk būtu ieguldījuši to naudu

..antenu mastos no kanalizācijas trubām.

Kur tad tu biji kad sākās digitalizācija, kādēļ tad tu nekvieci, ka pēc "n gadiem"  tiks ieviests 5g ,lai  tad, varbūt, pietiktu tīkla caurlaidības visiem skatītājiem, bet līdz tam laikam visi skatīsies 360p kvalitātes bildi ar 3fps .. .

Link to comment
Share on other sites

@Racer ja par VTV un frekvencēm - kā ir, tās tiešām tiek efektīvi izmantotas? es tādā ziņā, ka piemēram skanējot kanālus, ir kaudze ar kanāliem, kas ir relatīvi blakus frekvencēs, kamēr ir arī daudz "tukšumi" pa vidu..

Link to comment
Share on other sites

Katra TV raidītāja frekvences izmantošana tiek rēķināta pēc izstarotās jaudas konkrētajā virzienā tā, lai netraucētu citiem kanāliem. Papildus ir vienošanās ar kaimiņvalstīm par dažādu kanālu izmantošanu. Ir tā sauktā frekvenču koordinācija, jeb saskaņošana, ka konkrētais raidītājs ar konkrētiem parametriem tajā vietā varēs strādāt. Tāpēc ar liekās, ka ir "caurumi". Tur ir diezgan liela ņemtne un valstu intereses. 

 

Te ir kaut kāds saraksts, moš noder.

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu jā, to tabulu biju jau atradis. ir skaidrs, ka Valmieras raidītājam Rīga un Cesvaine traucēs, kamēr Kuldīga noteikti netraucēs.. tad jau tiešām izskatās, ka vairants ir tikai pāriet uz jaunu standartu.

 

ja par tēmu, tad uzdūros šitādam: https://kursors.lv/2018/06/27/mums-beidzot-ir-5g-standarta-specifikacija/

tā teikt nākamais solis, lai tusiņš varētu sākties :)  

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , SweeC teica:

nju ja tu ieslēgtu loģisko domāšanu, un padomātu kapēc Lattelecom tagad visiem reklame shortcut un 4G netu, kuri lieto virszemi, tad varbūt saprastu. 

nejau tas notiek tāpat vien. 

Tad šis ir tas Tavs noslēpumainais avots? :D

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad viņš ir saistīts ar LTC.. strādā vai tml.. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , snukurins teica:

 Tā kā pāris mēnešus nāksies gaidīt lai atjauninās dekoderis,iepriekšējais atjauninājums vismaz bija tik ilgi jāgaida.

 

Plānots līdz gada beigam, bet viss var gadīties 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Daiļais

Zēni, vai kāds, lūdzu, var vienkāršos vārdos paskaidro kas ir Helio un kas ir Shortcut un ko izvēlēties cilvēkam kurš ir pieradis pie LTC interaktīvās TV, bet jaunajā dzīves vietā laukos pēdējā nav pieejama. LMT viedtelevīziju lūdzu nepieminēt, redzēju bildi pie draugiem - baigā vilšanās(neass attēls)

Link to comment
Share on other sites

@Daiļais Lattelecom ITV arī ir Helio.. Shortcut parādījās, kad vēl tāds Helio nebija un domāts bija lietošanai jebkura interneta/mobilo/tv iekārtu lietotājiem.. Tagad Helio ir upgreidota interaktīvā + zem Helio ir arī apps priekš mobilajiem (principā integrēts Shortcut (videonoma jeb Films), bet šķiet, ka Helio nav paredzēts priekš AndroidTV/AppleTV.. tam paliek Shortcut. Tiesa.. Shortcut TV ir pieejams bez maksas visiem LTC ITV/Helio lietotājiem. Films atkarībā no līgums.. jaunajiem uz akciju arī bezmaksas.. pārējie var attiecīgi piemaksāt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Kāds ieguvums būs Panoramas skatītājam no Hel!o? Es nekādi to nevaru saprast. 

Link to comment
Share on other sites

Ta, ka tev akūni gribas drst, bet wc  televizora nav, vari palaist visu iTV saturu uz mobilā appas  un izbaudīt mirkli.

TV saturs paliek jau tas pats.... papildinās viss, kas ir tam apkārt (lasīt: lai var nopelnīt vairāk)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Panorāmas skatītājam absolūti nekas nemainās.. ja nu vienīgi UI... (cik no lasītā var saprast, pašam LTC nav)

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 7 stundām , Zoom teica:

Kāds ieguvums būs Panoramas skatītājam no Hel!o? Es nekādi to nevaru saprast. 

Kāds gan panorāmas skatītājam vispār ieguvums no interaktīvās TV? Arī antena Putina ģīmi parādīs.

Link to comment
Share on other sites

raivix95

Penšiem dienas grafiks paredz, ka laikā no pusdeviņiem līdz pusdesmitiem jābūt pie TV, jo Bricis tak laika prognozi stāstīs. Citādi nemaz nedrīkst būt.

Un nereti on/off poga uz pults ir vienīgā lietotā, jo pārējos kanālos vispār glupības rāda. Kāds vēl arhīvs? Aizmirsti!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad dekodera itv būs pieejam uz pc un mob ierīcēm. Tas labi. Dekoderā tik nosaukums mainīsies. 

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam izdodas piedabūt Helio stradāt uz Android TV boxa, padalieties lūdzu. Mani kretinē, ka šāda funkcija nav, jo tas bija galvenais iemesls kāpēc es tādu android boxu pirku. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , sin teica:

Ja kādam izdodas piedabūt Helio stradāt uz Android TV boxa, padalieties lūdzu. Mani kretinē, ka šāda funkcija nav, jo tas bija galvenais iemesls kāpēc es tādu android boxu pirku. 

Lieto Shortcut, tas parredzets uz android box, Helio nebūs uz android box un Smart TV, tikai uz telefoniem planšetem, ja ar atradīsiet kā esošo app palaist LTC ātri piegriezīs,   

Link to comment
Share on other sites

esmu pamanījis, ka ātrdarbība un kvalitāte uz helio ir labāka kā uz shortcut. tāpēc gribētos tomēr piedabūt arī uz android boxa. ja nu kas, tad lietošu veco telefonu caur mini hdmi uz televizora. bet nu tas ir marazms. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

KO tur lattelecom var piegriezt, android tv jau ir tas pats android, play marketā tā aplikācija neparādās, jo nav paredzēta vadība ar pulti. Ja tev ir pele vai airmouse lejupielādē helio aplikāciju, piemēram, no apkure. Uzliec sideload apk no google play un no turienes varēsi palaist.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Vai arī pēc šī video, te nav jāliek lieka programma, ielādē yalp store pa taisno caur pufin pārlūku

 

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

Problēma jau ir tajā ka es varu veiksmīgi uzinstalēt no googplay marketa un viss iet kā nākas. vienīgi tiklīdz mēģina ko skatīties, ir kļūdas paziņojums - neizdevās ielādēt streamu mēģiniet vēlak. Uz parastā planšeta vai telefona viss iet. Tāpec jau ir runa, ka kaut ko viņi bloķē, vienīgi pēc kā, jo uz android boxa stāv pure android. 

Pati applikācija un visi menu + content strādā pareizi. pat kad mēģinu no android boxa castot uz citu ekrānu viss strādā. 

Labots - sin
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Iespējams tava kaste neatbalsta kādu kodeku, ko izmanto helio. Android kaste ar parasto android jau principā ar neko neatšķiras no planšetes, būtu stulbi, ja lattalekoms atbalstītu tikai lielo ražotāju planšetes. 

Link to comment
Share on other sites

ja kāds kodeks būtu pie vainas tad jau šaubos, ka spētu arī castot uz citu devaisu veiksmīgi jo viss encoding notiek source devaisa pusē. es vairāk domāju, ka telecoms baidās, ka ar android boxiem sāks masveida video capturing caur hdmi portu. Redzēs. pagaidām telecom supports nekādi nevarot palīdzēt. 

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jākačurē caur HDMI, ja var strīmu savākt? 

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl nav cita boxa pašam. Bet pat googleplay lapā ir daži komenti, ka arī viņiem neiet uz android boxiem. Ja kādam ir, būtu labi nočekot. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kas tev par boxu

 Uztaisi man akauntu, pm un es pārbaudīšu uz saviem boxiem. Pēc tam varēsi izdzēst

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Jā, bet man nav pašam ITV, skatos shortcut ar māsas datiem


Man ir 2 boxi, beelink gt1 ultimate, nvidia shield tv.

Link to comment
Share on other sites

uz mana TV bokša arī tas pats... Nekādi nevarēju piereģistrēties, kļūda un kļūda, kad piereģistrējos ar telefonu un palaidu Helio uz tā tad varēju jau kā otro "mazo" ekrānu palaist TV boksi. Menu varu šķirstīt, programmu palasīt tikai nekādu video strīmu nevaru dabūt, atkal kļūda. Mans TV boksis  T95N Mini M8S Pro. Domāju ka problēma tajā ka ierīce sūta datus par sevi - ražotājs, modelis, MAC adrese utt. Ja ar kādu utilītu to varētu rediģēt...

Labots - Lapais
Link to comment
Share on other sites

Ir utilītas, man šobrīd nav vajadzība, bet kādreiz pirms gadi 6 nopirku lētu planšeti, kuru nelaida Googles Playstorē, tad nu pārdevējs kaut kādu appu u, lika, kur varēja definēt nosaukumu. Diemžēl planšete ir izmesta un appu neatceros, bet jāpameklē, gan jau var apčakarēt. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 12 stundām , sin teica:

esmu pamanījis, ka ātrdarbība un kvalitāte uz helio ir labāka kā uz shortcut. tāpēc gribētos tomēr piedabūt arī uz android boxa. ja nu kas, tad lietošu veco telefonu caur mini hdmi uz televizora. bet nu tas ir marazms. 

Starp citu tu noteikti izmanto shourtcut telefona versiju, kur defaultā tiek rādīts zemākajā kvalitātē. Ieteiktu uzlikt shortcut android tv versiju, tā ir daudz ērtāka tv boxiem.  Standartā tiek rādīts labākajā izšķirtspējā. Principā visi kanāli iet 720p, izņemot dažus, kas ir fullhd. Sanāks tikai čakars ar palaišanu, vajadzēs aplikāciju, kas māk izveidot saīsnes. Shortcut android tv versiju vari novikt šeit: https://apkpure.com/shortcut-lv-for-android-tv/tv.lattelecom.androidtv


Atvērt jebkurā gadījumā var caur settings, apss, tur atrodot. Vienīgais Apkurē ir iepriekšējā versija. Ātrumā nesanāk atrast netā jaunāko versiju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...