Jump to content

Lattelecom Helio ir klaat.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

Tikko iepazinos ar to Hulio brīnumu. Labi ka mans TV palika vesels :)  Besī, ka nekādi nevar favorītu listē kanālus vietām samainīt, itkā tāda funkcija ir paredzēta, ka uzspiež virsū kanālam un tad ar bultiņām uz augšu vai leju. Bet rezultātā tas logs tikai pārvietojas, bet pats kanāls paliek uz vietas. Sāku jau domāt par tricolor moduli, tur arī uhd kanālus var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

2018.09.7. , 22:46, Fargo teica:

Besī, ka nekādi nevar favorītu listē kanālus vietām samainīt

Nu nez, ko un kā Tu dari, bet man visi kanāli sakārtoti pa manam prātam. Jādara tā, izvēlies "manu kanālu saraksts" > "kanālu saraksts Nr.#", parādās divi stabiņi, vienā visi kanāli, otrā tukšs. Tālāk divi varianti, var likt pa vienam un jau salikt noteiktā secībā, var iemest visu listi un nevajadzīgos izmest ārā, tālāk jau stabiņā ar virsrakstu "kanālu saraksts Nr.#" pārvieto kanālus, izvēloties ok, uz augšu/leju, ok. Tur pat špikeris ir kas jādara. Šajā ziņā helio ir bik ērtāks, jo nerēgojas liekie (neabonētie) kanāli, ir tikai abonētie.

P.S. Nu protams, saraksts ir jāaktivizē, kas jau aka salīdzinot ar parasto itv nav diezko ērti, jo iepriekš vienkārši izvēlējies sarakstu, kanālu un viss. Pats, gan lietoju tikai vienu, paša sastādītu, bet nu tomēr, ir kam patīk visu salikt pa plauktiņiem.

Labots - romajo
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tiem kam problēmas ar DSL un 2viem TV.

Šodien uz lauku māju atnāca Helio, un listē vairs nebija TV kanālu parastajā SD versijā. Līdz ar to HD kanālu skatīšana uz abiem TV reizē palika neiespējami skatīties, dēļ zemā DSL ātruma.

Sazvanīju LTC, šie labprātīgi paaugstināja interneta ātrumu uz TV, līdz ar to problēma atrisināta.

Risinājums, kam tāda pat problēma..

Link to comment
Share on other sites

JA līnija sūdīga neko tu nepacelsi  :biggrin:

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

gan jau vk ielika lielāku prio priekš tv.. a datoram inetu padarīja vispār nelietojamu..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

gan jau vk ielika lielāku prio priekš tv.. a datoram inetu padarīja vispār nelietojamu..

Pag to sadalījumu kaut kā maina LTC? Nav tā ka rūteris pats, atbilstoši slodzei? Man nav LTC, tāpēc nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Nav tā ka rūteris pats, atbilstoši slodzei?

Nē. LTC iestata sadalījumu. Televīzijai atvēl kaut kādus MB, pārējais internetam. Tā es saprotu.

Link to comment
Share on other sites

dsl`iem 100%... optikai neko nedala.. visticamāk.. vai arī iestata kaut kādu minimālo req..

Link to comment
Share on other sites

Internetam nekas nemainījas.

Pašlaik ir 10mbit interneta plāns.

Un ja jau piedāvājumā ir 30mbit plāns, tad kāpēc gan lai viņi nevarētu piemest tos pāris mbit stabilai TV darbībai.

Gan jau tā arī izdarīja.

Jo moderators tā arī teica, ka internetam nekas nemainīsies, bet palielinās trubu tieši uz televīziju.

Tagad abi TV rāda stabili un nets arī iet kā gājis.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Nav tā ka rūteris pats, atbilstoši slodzei

Jā, šo (QoS, jeb prioritātes) dara rūteris. Bet rūteri LTC konfigurē! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

Tiem kam problēmas ar DSL un 2viem TV.

Šodien uz lauku māju atnāca Helio, un listē vairs nebija TV kanālu parastajā SD versijā. Līdz ar to HD kanālu skatīšana uz abiem TV reizē palika neiespējami skatīties, dēļ zemā DSL ātruma.

Sazvanīju LTC, šie labprātīgi paaugstināja interneta ātrumu uz TV, līdz ar to problēma atrisināta.

Risinājums, kam tāda pat problēma..

neviens tev nekadu atrumu TV nepalilināja, nomanija Helio profilu no HD uz SD vienkārši, ja nesajēdzat tīklu uzbūvi, un kā darbojas video strīms caur netu, nespamojat lieki. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , CAP teica:

kāda tev šķirba ko kāds un kur spamo? gudrinieks.. 

tapēc ka visādi endlūzeri salasas tās aplamības Forumos, un pēc tam ieskaidrot viņam kā ir parezi ir neiespējami 

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , SweeC teica:

tapēc ka visādi endlūzeri salasas tās aplamības

Tādēļ jau forumi ir doti, zini, paskaidro, lai šādu kļūdu nebūtu! Esmu pilnīgs āzis video plūsmās internetā, bet ja kodējums netiek mainīts, tad pie SD un HD bitreits jau gan stipri mainās un tas to šauro kanālu aizmauc ciet, iet runa par parasto aDSL, kas ir lielākā vairumā ārpus Rīgas?

Vari nosaukt mani endlūzeri kvadrātā :biggrin:, bet atbildi jau gribētos dzirdēt, kas un kā? ;(

Link to comment
Share on other sites

2018.10.11. , 15:20, SweeC teica:

neviens tev nekadu atrumu TV nepalilināja, nomanija Helio profilu no HD uz SD vienkārši, ja nesajēdzat tīklu uzbūvi, un kā darbojas video strīms caur netu, nespamojat lieki. 

Nekāds profils nav mainīts. HD kā bijis, tā ir. 

Bet no neta, 2 mbit tomēr ir nogriesti, acīm redzot TV labā.

Link to comment
Share on other sites

Kādam helio strādā uz mobīlajām ierīcēm? Pāris minūtes vari paskatīties un tad vienkārši bilde apstājās... Pēc atsauksmēm daudziem ir tādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Man mučai 15mbit/s dīzelis. Kad skatās TV, tad netam paliek tikai aptuveni kautkādi ~12mbit/s. Būs vakarā jāpatestē, par cik krītas nets, kad ieslēdz TV3 HD vai LNT HD. Mučai jau ir Helio, bet teļuks (dekoders) gan tikai viens.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , MasteR's teica:

Kādam helio strādā uz mobīlajām ierīcēm? Pāris minūtes vari paskatīties un tad vienkārši bilde apstājās... Pēc atsauksmēm daudziem ir tādas problēmas.

 

Vispaar nestraadaa

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , MasteR's teica:

Pāris minūtes vari paskatīties

Ko nozīmē, pāris minūtes, burtiski vai tā aptuveni? Nupat palaidu uz vecā blaster2, iet rūkdams, novilka kādas 6 min. un izrubījās telefons, aķis beidzās. Domāju, ja ne aķis, būtu gājis. Viss tas uz LTC optika 100, kā būtu citos tīklos hvz, darboties jau darbojas pārbaudīju t2 un Klaipēdā kkādā lielveikala wifi. Tikai cik ilgi, varbūt arī pāris minūtes.

Novēroju interesantu lietu. Ltc "izlūdzas" lai tak es izmēģinu viņu shortcut films 30 dienas bez maksas. Domāju, lai iet, lai sieva skatās Troņu spēli lv valodā, varbūt pa mēnesi pieveiks. Pieslēdzu, sieva laimīga, man pa lielam poxui, bet par cik nevarēju atrast vienu filmu, nolēmu paskatīties tv aplikācijā shortcut pa tiešo, jo tur to filmu toč redzēju. Uzslēdzu, atradu un xui, lai skatītos prasa dālderi. Tai pašā laikā sievas māsai viss notiek, viņai gan vēl nav helio un manā telefonā uz shortcut ar viss notiek. būs kādreiz jāuzjautā šiem, kas tas par sviesc.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Shortcut un helio ir divas dažādas lietas.

Es šodien vispār neko nevarēju paskatīties, dažas sekundes un video apstājas un pēc laiciņa video atslēdzas. Aplikācija galīgs sviests itkā ir viss, bet īstenībā nav nekā, jo noskatīties tu neko nevari. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un vispār kas pa huiņu ka Lattelecom iTV (tagad Helio iTV) pēc platformas maiņas signāls, kas nāk no kastes ārā ir 1280*720?!?! Agrāk bija 1920*1080... ?

iTV kaste man vēl Motorollas vip 1003...

Link to comment
Share on other sites

Par cik, tele2, dāvina neierobežotu internetu uz 30 dienām, patestēju aplikāciju un toč karās nost ik pa brīdim, karoč skatīties nav iespējams. ☹️

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Regisss teica:

Un vispār kas pa huiņu ka Lattelecom iTV (tagad Helio iTV) pēc platformas maiņas signāls, kas nāk no kastes ārā ir 1280*720?!?! Agrāk bija 1920*1080... ?

iTV kaste man vēl Motorollas vip 1003...

 

Same here... atceros, ka uzreiz peec helio ienaakshanas veel bija full hd, bet tagad tikai hd. Bilde aciimredzami palika sliktaaka, pirms kaadaam 3 nedeeljaam.

Link to comment
Share on other sites

Uzjautāju LTC, tagad jāgaida atbilde...

Link to comment
Share on other sites

hmm. kaut kur tai settingu mudžeklī bij vieta kur varēja pārslēgt 1080i un 720p.... iespējais ka tas mazākais ir pat labāks, ar mazākzāģi?

Link to comment
Share on other sites

Vecajā iTV platformā bija, tagad jaunajā Helio iTV platformā neko tādu nemanu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ervie teica:

hmm. kaut kur tai settingu mudžeklī bij vieta kur varēja pārslēgt 1080i un 720p.... iespējais ka tas mazākais ir pat labāks, ar mazākzāģi?

Shortcutā ir deinterlecēta bilde, tb P. Nezinu kā Helio, bet gan jau arī. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Racer teica:

Shortcutā ir deinterlecēta bilde, tb P. Nezinu kā Helio, bet gan jau arī. 

pag mēs te par itv kasti runājam?

shortcutā protams viss kaut kā savādāk, teļukā (samsung piemēram) parasti izvēlas max pieejamo variantu konkrētam kanālam.

Link to comment
Share on other sites

Droši zini, ka savādāk? q Shortcutā mainās, bet visos variantos ir bez laukiem. Interaktīvajā domā ir savādāk? 

Link to comment
Share on other sites

P vai tad pēc būtības nav labāks kā I? Baltcom dekoderī varēja gan spēlēties ar tiem i un p variantiem... LTC priecājies par to, ko rāda vai lieto shortcut..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , CAP teica:

P vai tad pēc būtības nav labāks kā I?

 

P ir ok, ja source ir P. Ja source ir I, tad, lai iegūtu P, tiek izmantoti dažādi deinterlace algoritmi. Neteikšu, ka LTC ir labs. Būtu nu laiduši oriģinālo I un ļautu lietotāja galā tikt ar to galā. Nez kāpēc Rietumeiropā nekur šāds risinājums netiek izmantots SAT, kabeļtelevīzijā un ITV. 

 

Pirms 38 minūtēm , CAP teica:

Baltcom dekoderī varēja gan spēlēties ar tiem i un p variantiem...

Tas ir kas cits - kā pūtīsi signālu ārā, ja viss ir pareizi, tad ārā jābūt i.

Link to comment
Share on other sites

Jeeeeeeeeee uzvaaaraaaa... 20 min ar LTC un lieta darīta... ;) atkal ir 1920x1080 / 50p 

Ar LTC tomēr nav viss slikti... Man rakstīt garo vai īso instrukciju kā to panākt? Tas ir kaut kas kas nav pārinstalējies pēc pārejas no iTV uz Helio iTV... 

Link to comment
Share on other sites

Tātad manā setupā dekoders iet caur AVR. Nezinu vai šo var darīt caur AVR, bet man LTC cilvēks palūdz dekoderu pa tiešo pievienot pie TV. Tad nu to izdarīju... izmēģinājām visādus variantus un tāpat nekā... visu laiku tas 1280... beigās nolēmām ka pilnībā jāreseto dekoders, gan softs, gan pats dekoders uz rūpnīcas uzstādījumiem. Šo resetu var izveikt atvienojot dekoderu no elektrības, tad atkal piespraust un kad sāk lādēties iekšā tad uz pults nospiest MENU (iespējams vairākas reizes līdz parādās zilais ekrāns). Tālāk jāpaņem SETINGS un tad jāreseto softs un tad pats dekoders. un tad exit un... Un tad jāveic ielāde no pašas 0.  Būs nedaudz ilgāk nekā parasti, bet pēc tā visa man aizgāja... un labākais ka HELIO saglabājās visi vecie uzstādījumi un kanālu saraksti... ;)  Pamēģiniet un sakiet kā sanāca!

Ceru ka neko nepalaidu garām, jo veicot procesu nepierakstīju... ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Regisss teica:

Tālāk jāpaņem SETINGS un tad jāreseto softs un tad pats dekoders. un tad exit un... Un tad jāveic ielāde no pašas 0.  

 

Zem System ir Factory reset un Remove software. Kursh jaanjem, lai dekoderis nekljuutu par kjiegjeli?

Labots - jozhix
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...