Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

alusbundza

Recommended Posts

• Replies 27.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• snukurins

1773

• Racer

1295

• ieleja

1197

• alusbundza

1041

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Par datoru pirmsākumiem skolās. Biju visā tajā lietā iekšā. Skolā sāku strādāt 88-jā un skolas vadība izdomāja, ka man kā jaunajam fizikas un matemātikas skolotājam būs jāmāca arī informātika. Tika ie

Video sižets no Pļavniekiem pēcpusdienā. 1609434133915.mp4

Domubiedri, mūsu vienam no maestro paliek 60 gadi dzīves,  @Didzis turies:   Veci, Nu Daudz Laimes!!!! Ko tev vēl vēlēt, noteikti veselību! Turies veci, Tu esi pēdējais dinozaurs ineta paaudz

Posted Images

snukurins

Forši,civēkiem vismaz ir iespēja tikt pie lēta ar visādām ,,ekstrām,, nepiebāzta braucamā.

bet Tu jau droši vien nezini ka http://rusautonews.com/2019/09/05/russias-regions-will-be-provided-with-4000-ambulances-and-school-buses/

un nezini kas tā par emblēmu priekšā arī nezini.J nemaldos tad arī GAZ kopā ar Ford štancē tādus.

Edited by snukurins
Artanis
Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

ir iespēja tikt pie lēta ar visādām ,,ekstrām,, nepiebāzta braucamā.

Mēs, protams, zinām, ka priekš tevis Bobiks ar kurbuli ir vislabākais pārvietošanās līdzeklis, bet vairumam cilvēku gribas klusu salonu, lai vējš nesvilpo pa durvju spraugām, siltos beņķus, parkinga sensorus un automātisko kārbu, lai sastrēgumos nav kloķis jāmasē. 

Edited by Artanis
Mielestapa
Pirms 2 minūtēm , Artanis teica:

Mēs, protams, zinām, ka priekš tevis Bobiks ar kurbuli ir vislabākais pārvietošanās līdzeklis, bet vairumam cilvēku gribas klusu salonu, lai vējš nesvilpo pa durvju spraugām, siltos beņķus, parkinga sensorus un automātisko kārbu, lai sastrēgumos nav kloķis jāmasē. 

Bobikam ar kurbuli ir viena milzīga priekšrocība - pie tā stūres ir grūti aizmigt, kamēr siltā auto ar mīkstiem beņķiem drīz vien uz snaudienu sāk vilkt:)

• Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Mezavecis
Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

Visām turienes ziņām, kas izteiktas nākotnes formā, ticības moments, ka tas īstenosies dzīvē ir ļoti zems. Gads ir pagājis un tagad atrodi ziņu, cik reāli ir piegādāts.  

Artanis

@Stasss  Ar Šņukuriņu var ieslīgt diskusijā tikai par to, kādēļ komunismā izgulēt pohas cehā pie virpas bija labāk, jo skaitījās, ka atrodies darbavietā, un par to maksāja minimālo algu, nevis kā mūsdienās, kad buržuji cūkas kapitālisti grib, lai darbinieki darītu savu darbu.

• Haha 3
Artanis
Pirms 2 minūtēm , Mielestapa teica:

Bobikam ar kurbuli ir viena milzīga priekšrocība - pie tā stūres ir grūti aizmigt

Tādā gadījumā otra liela priekšrocība ir iespēja fiziski izkustēties, no rīta to iestumjot, lai sāk rūkt. Mhh...

snukurins
Pirms 5 minūtēm , Mezavecis teica:

Visām turienes ziņām, kas izteiktas nākotnes formā, ticības moments, ka tas īstenosies dzīvē ir ļoti zems. Gads ir pagājis un tagad atrodi ziņu, cik reāli ir piegādāts. 

Nu vispār piegādāti ir,jautājums tikai cik un netaisos es skaitīt.Vispār jau šī pasākuma sāls ir norādīt skepses māktajiem ka krievi tomēr kaut ko ražo,gan smago,gan vieglo,gan arī lauksaimniecības tehniku,kamēr man te jābrauc ar mēsla Audi,pat normālu Fordu vairs nevar dabūt.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 4
Mezavecis
Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

krievi tomēr kaut ko ražo

Padomju laikā arī kaut ko ražoja. Liela daļa no tiem uzņēmumiem tiek subsidēti vai atrodas bankrota priekšā, jo produkcija ārpus valsts nav pieprasīti. 

Pirms 7 minūtēm , snukurins teica:

kamēr man te jābrauc ar mēsla Audi,

Tu kā patriots būtu braucis ar Lada un nesūdzējies. 

Artanis
Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

ka krievi tomēr kaut ko ražo,gan smago,gan vieglo,gan arī lauksaimniecības tehniku

Būtu dīvaini, ja lielākā valsts pasaulē pēc platības un 11.lielākā pēc iekšzemes koprodukta, neražotu vismaz kravas mašīnas vai traktorus, ne? :D Tie jūsu kremļabotu argumenti ir vienkārši pasakaini...

• Patīk 4
Raimonds1

Vispār jau pats koncepts - ērts ar visādām elektronikām un nevajadzīgiem smalkumiem nepārslogots auto - šis koncepts nav nemaz tik slikts.

Protams, reālā sabiedrībā jau skatīsies, kas to saka.

Taču nopietni - kāds no astoņdesmito, deviņdesmito gadu 2.0 - 2.4 L atmosfēriskajiem motoriem, kuriem ir pierādami pusmiljona kilometru nobraukumi, aprīkots ar gāzi, līdz ar to gan CO2, gan NOX, gan PM2.5 un PM10 daļiņas problēmas ir novērstas vai samazinātas.

Motortelpā visam tiek klāt, ģenerators tieši atrodas zem kapota, nevis 15 cm no asfalta un dubļiem, virsbūve labi cinkota un praktiski nerūsē, elektronikas bloki ir vienkārši un standartizēti - lūk, īsts pārejas auto uz elektroauto ekoloģiju.

• Kādas šausmas! 1
snukurins
Pirms 3 minūtēm , Raimonds1 teica:

Protams, reālā sabiedrībā jau skatīsies, kas to saka.

Agrāk ar Ferārī brauca biezie,tagad ir izaugusi paaudze kas visiem uzspiež braukt ar Ferrāri.Viņu dieva bauslis ir ,,Tev nebūs braukt ne ar ko citu kā Ferrari.

Un te atnāks biedrs ,,Zin,, un pateiks ka man oblgāti ir vajadzīgs ķeblis kas silda pakaļu.

• Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
superKrona
Pirms 4 minūtēm , Raimonds1 teica:

ģenerators tieši atrodas zem kapota, nevis 15 cm no asfalta un dubļiem

Kuram modelim tad šī ir problēma?

Just now, snukurins teica:

Agrāk ar Ferārī brauca biezie,tagad ir izaugusi paaudze kas visiem uzspiež braukt ar Ferrāri.Viņu dieva bauslis ir

Šito varētu iztulkot, man interese saprast! Un kad man, maniem paziņām pienāks kārta izbaudīt to uzspiešan.

snukurins
Pirms 1 minūtes , superKrona teica:

Kuram modelim tad šī ir problēma?

Visiem.Piemēram ne ģenerātors bet Audi/Seat elektriskais stūres mehanisms.

Mielestapa

Tagad, Covid laikā, mašīnas ar kurbuli var aizvietot trenažieru zāli. Šorīt gāju kaimiņa palīgā iekurbulēt GAZ-53. Kurbulējām divatā uz maiņām astoņcilindru motoru ar jaunām siksnām. Visai drīz palika silti, pēc sestā piegājiena jau sviedrus izsita, beigās tomēr piedabūjām pie dzīvības.

• Haha 3
snukurins
Pirms 3 minūtēm , superKrona teica:

Šito varētu iztulkot, man interese saprast! Un kad man, maniem paziņām pienāks kārta izbaudīt to uzspiešan.

Redz,nav pat tik daudz saprāta lai saprastu ka Ferrāri tas ir šajā gadījumā tēlains salīdzinājums.

• Kādas šausmas! 1
superKrona

Kur ir tā rinda, kas regulāri maina, remontē vai ko tur vēl dara tiem Audi/Seat stūres pastūžiem?

Just now, snukurins teica:

šajā gadījumā tēlains salīdzinājums

Nezināju, ka mākslinieks.

Es nekad vairs nesēstos žigulim pie stūres, nevienu nepazīstu, kas būtu ar mieru. Ar žigili pārvietoties no punkta A uz B bija darbs, reāls, smags, nogurdinošs darbs. Un kāpēc, tikai tāpēc, ka zem kapota kaut ko redzi, kas nekad nestrādā?

• Patīk 1
  • Haha 1
snukurins
Pirms 4 minūtēm , superKrona teica:

Kur ir tā rinda, kas regulāri maina, remontē vai ko tur vēl dara tiem Audi/Seat stūres pastūžiem?

Nu ja konkrētam auto 10 gadu laikā jānomaina trīs stūres pastiprinātāji tikai kontaktu korozijas dēļ tad es to nesauktu par normālu auto.Jāpiezīmē ka minētais mezgls neremontējas,mainas viss kopā un maksā ap 800Eur+servisa izdevumi.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
jema

Pamēģini eļļu pieliet, domāju ka ies ilgāk!

• Haha 1

Šņukur, ko tu atkal murgo?

• Patīk 1
snukurins
1 stundu atpakaļ, jema teica:

Pamēģini eļļu pieliet, domāju ka ies ilgāk!

Man patīk ka elektriskajam stūres pastiprinātājam iesaka uzliet eļļu.Tas ir pareizi.Tas ir labi,tikai jātrāpa štepselī.Es izgāju no situācijas un štepselī ieurbu vītni,ieskrūvēju nipeli un nu ar solidola sprici pirms reisa var saspricēt precīzi bez šļakstīšanās un trāpīšanas sejā.

Edited by snukurins
  • Kādas šausmas! 1
jema

No kura laika cigārā ir elektriskais stūrēs pastiprinātājs, dirsejs!

• Patīk 1
  • Haha 1
snukurins
pirms 1 stundas , Artanis teica:

kad buržuji cūkas kapitālisti grib, lai darbinieki darītu savu darbu

Jauc,tās nav buržuju cūkas bet gan latviešu,pasaki tikai vēl ka citur Eiropā šitos var atrast.Es te neņemu vērā tos vietējos pisnesmeņus kuri ir piesaistījuši vergus Zviedrijā un citur.Uzprasi kādam vācietim ko viņš domā par vidējo algu 1000Eur.

pirms 1 stundas , Artanis teica:

parkinga sensorus

Šitos vajag tikai klauniem.

Edited by snukurins
  • Slikti! 2
snukurins
Pirms 7 minūtēm , jema teica:

No kura laika cigārā ir elektriskais stūrēs pastiprinātājs, stāstiejs!

Vai tad es teicu ka cigārā?Konkrētais problēmu objekts bija 2005 gada Seat Altea,bet ja pareizi atceros tad šitas pats bija 5 Golfam un vesalai rindai vācu brīnumu.

Edited by snukurins
e = d

Tu esi piesmējis cigāru ar kaut kādu seat? Skaties, ka karmas punktus pēdējos nepazaudē.

• Haha 2
snukurins

Tu taču nedomā ne ka es brauktu ar ko tādu?Ja mainītu ko tad uz kādu Transportieri,puspasasžieru,garā bāze.Un ne jau to ko tagad ražo bet T4.

snukurins

Jūs tak ir riktīg rēcīg ab un visi kas te.Stass vēl lielāku eiromēslu neatradi?RAF pat labāks.Be tā Stass luk šitas ir auto kas bildē,to vācu parodiju tu pats vari mīt.

SV-Drivers.jpg

• Patīk 1
drunk_lizard

tev tak naudas nepietiks, ko tam dodzjam baakaa gruuzt :>

• Patīk 1

Nesaprotu kā apkārtējie šo paciešs vai arī vnk smaidot māj ar galvu - "ja, ja, tev taisnība snjukur." Lai šis ātrāk aiziet prom 

pirms 10 stundām , snukurins teica:

krievi tomēr kaut ko ražo,gan smago,gan vieglo,gan arī lauksaimniecības tehniku,

Latvijā arī daudz ko ražo. Dinex Izpūtējus visām kravas automašīnām, Trellborg dažāda izmēra diskus, Bucher ielu tīrāmas mašīnas. Tas, kur es pats esmu bijis un redzējis. Viens uzņēmums, kur nesen biju, taisās braukt uz Krieviju piedalīties zelta ieguves rūpnīcas būvē.

https://www.portofventspils.lv/lv/razo-brivosta/rupnieciskie-klienti/bucher-municipal/

Edited by Aigars
  • Patīk 1
pirms 7 stundām , drunk_lizard teica:

tev tak naudas nepietiks, ko tam dodzjam baakaa gruuzt 😆

Nu re,vismaz kādam pieleca ka Latvijā algas ir nedabīgi zemas.Protams ka cilvēks ar 1500 mēnesī degvielu nepērk,nesanāk.Un te nu parēķinam ka normāli ir tas ja mājā ir vismaz trīs auto.Es nabags esmu spiests veģetēt tikai ar diviem.Kuriem no Jums ir trīs?nav?nu ta ko ta lejam?

1 stundu atpakaļ, Aigars teica:

Latvijā arī daudz ko ražo

Cik tādu lietu vari nosaukt ko lieto?Izņemot Forevers desu protams.

pirms 6 stundām , Zin... teica:

Nesaprotu kā apkārtējie šo paciešs vai arī vienkārši smaidot māj ar galvu - "ja, ja, tev taisnība snjukur." Lai šis ātrāk aiziet prom 

Nebūs,nebūs,tā notiek ar tādiem tipiem kā Tu.Mēs te Latvijā strādā 24/7 un neviens nekur nebēg.

Edited by snukurins
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 2
pirms 6 stundām , Stasss teica:

Šņukurs vienkārši ir tas kuru labāk redz aizejot, nekā nākot.

Jā,tas gan sen,bet 90to sākumā mēs kontrobandējam apelsīnu dzērienu tetraburkās,jo muita netika skaidrībā kas tas ir.

Pirms 12 minūtēm , snukurins teica:

Cik tādu lietu vari nosaukt ko lieto?

Krievi arī braukā ar rietumu auto, ja kas. :D Ja ar savām lamatām jābraukā darbā, tad raud krokodila asaras.

Eh, šņukur - vai tu tiešām pats nesaproti, kā tu besī visiem? Vai varbūt tas tev ir kaut kāds mazohisms, atkal un atkal līst forumā, kurā visi tevi uzsakata par kaut kādu okupantu aborta atlieku, un zviedz par to sviestu, ko tu tur visu laiku nes? Man būtu kauns tavā vietā. Bet nu vismaz labi, ka tu pildi sociālā klauna funkciju - laikam katrā forumā tādu vienu nepieskaitāmo vajag, lai ģenerē aktivitāti. Lai par ko cilvēki te boot'ā strīdētos, vismaz visi kolektīvi draudzīgi apd*rš tevi - savs labums no tevis jau ir... :) 

P.S. Dīvaini, ka es tevi savā laikā, kad man bija admina korkas te, nenobanoju nakuj uz nākamajiem 99 gadiem - laikam toreiz tavas okupantu idejas vēl nespiedās pa visām vīlēm ārā.

Edited by Artanis

• Create New...