Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

AndrisBB

Man liekas vienīgais scenārijs, kad telefons ir bikšu kabatā, ir kad kautkur eju. Kad atnāku, kur gāju, tad izņemu.

Mašīnā ar tas pats, pims sēžos, iztukšoju kabatas, lai vai tas maks, telefons, atslēgas vai citi loriņi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , AndrisBB teica:

Priekškam tev telefonu 6m augstumā? :D

Vairāk izklausās ka izdomā visādus teorētiskos scenārijus, lai var pačīkstēt.

Nopērc viedo pulksteni, nebūs telefons no kabatas jāvelk ārā.

Priekš kam vispār telefonu? Viena no tā primārajām funkcijām ir būt sazvanāmam. Nu arī kamera, kalkulators noder. Domā, ka 6m augstumā to nevajag?

Var jau, protams, nolikt telefonu uz galda, mest visus darbus pie malas un gaidīt zvanu. Droši, dari tā.

Andri, nav tā, ka visi to vien dara kā sēž pie ekrāna. Un nav arī tā, ka būt sazvanāmam ir svarīgi tikai tajos brīžos, kad tomēr piesēžas pie tā ekrāna. Nu galīgi nav.

Un nē, tie nav "izdomāti teorētiski scenāriji". Tas ir iz dzīves ārpus darba laika.

Labots - binary
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es vienkārši īpaši nestresoju par "būt sazvanāmam". Ja kautko svarīgu vajadzēs tad pazvanīs vēlāk, vai arī kad nokāpšu no 6m, tad tak tāpat redzēs, ka kāds zvanījis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , M@R$$ teica:

A kāpēc telefons ir jāliek kabatā? Var taču pieskaņot kādu no somiņām, kur sapičkāt visu samniecību  (mobzi+maku+masku+powerbanku+austiņas+u.t.t. u.t.p).

Nē es itkā saprotu cilvēciņus, kuriem grūti pāriet uz lielāku ekrānu no podziņtelefona...Grūti gan iedomāties lūrēt mazā šaujamlūkā. Bet varbūt kādam tas arī patīk...

Ir man soma, tikai maku viņā, šķiet, parasti neliek - tām somām jau ir nodalījumi, kur samest naudu.

Pats no pogām uz ekrānu pārgāju kaut kādā 2008., 2009. gadā (HTC Touch Cruise). Bet nu telefonā tāpat kaut ko dara īslaicīgi, tā ka "šaujamlūka" būtu pat ļoti OK, ja vien izšķirstpēja ir OK (ar redzi viss +/- OK).

Nēnu pats lietoju 6", mainīt nav ieplānots, ņemot vērā, ko tam telefonam tagad jāpiedzīvo :D To "mazo" telefonu meklēju ne priekš sevis.

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Es vienkārši īpaši nestresoju par "būt sazvanāmam". Ja kautko svarīgu vajadzēs tad pazvanīs vēlāk, vai arī kad nokāpšu no 6m, tad tak tāpat redzēs, ka kāds zvanījis.

O, malacis. Atbrauc pie tevis cilvēki, par kuriem tu nezini, vai viņi atbrauks pl.10 vai pl.12, un tu viņus nelaid iekšā tikai tāpēc, ka "nestreso". Super. Malacis. Kaut vairāk tādu cilvēku būtu. Nez, cik ilgi meistari gaidīs, kad tu "tāpat redzēsi, ka kāds zvanījis"?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Atkal fantazē kautkādas teorētiskās situācijas :D 

Ja zināšu ka kāds brauks starp 10 un 12, tad 6m stabā nekāpšu vai ielikšu to telefonu kabatā. Pagaidīs 5 min kamēr nokāpšu no staba, neviens nenomirs pa to laiku nesazvanījis mani :D

Kautkā cilvēki tūkstošiem gadu izdzīvoja nesazvanāmi jebkurā mirklī.

 

 

 

Dušā telefonu arī ņem, ja nu meistari zvana?

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādas super šauras bikses te tiek vilktas. 

 

Es savos skinny džinsos turu divus telefonus 6,6 collas un 6,5 collas (kas lielāks nekā 6,6) un nez, nekas nespiež, netraucē, nelocaas utt. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tas jau @binary izdomā visādus scenārijus, kur 5 vai 6'' telefonus tur kautko baigi maina :D, nevar atbildēt, jo 6m augstumā un ar vienu roku nevar noturēt utt. Tā tāda nišas problēma, ka ja tā tiešām ir, tad pulkstenis to visu atrisinās.

 

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Es savos skinny džinsos turu divus telefonus 6,6 collas un 6,5 collas (kas lielāks nekā 6,6) un nez, nekas nespiež, netraucē, nelocaas utt. 

Varbūt tev stretch jeans, tapēc nespiež. :D

Man ar visi pārsvarā tādi, laikam tur tas sāls.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , CAP teica:

p.s. mūsdienu skolnieki mobilo tāpat nelieto vienrokas režīmā (domāts mobilā telefona lietošana ar vienu roku, izņemot varbūt zvaniem).. (ak jā.. mobilajiem tak ir pat speciāli tāds režīms..)

Manējais skolnieks pagaidām telefonu drīkst lietot tikai priekš tā, lai būtu sazvanāms un varētu sazvanīt mums. Vienu reizi jau noderēja - pēdējā stunda nenotika, piezvanīja, lai ātrāk braucam pakaļ.

 

Nu jā, tas arī viens no iemesliem, kāpēc ir vērts būt sazvanāmam arī "esot 6m augstumā"… Fig bērnam pateiksi "ā, tu zvanīji pirms 2 stundām, lai braucu pakaļ? piedod, nebiju pie telefona".

Pirms 23 minūtēm , AndrisBB teica:

Dušā telefonu arī ņem, ja nu meistari zvana?

Dušā eju pēc svīšanas, nevis pirms. Meistari parasti pl.22 nebrauc.

Pirms 24 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja zināšu ka kāds brauks starp 10 un 12, tad 6m stabā nekāpšu vai ielikšu to telefonu kabatā.

Nu par to jau rakstīju - vari droši mest darbus pie malas. Man tā, ziniet, negribās - uz nedēļu visus darbus apturēt tikai tāpēc, ka katru dienu no rīta jāgaida meistarus un nevar zināt, kurā dienā viņi cikos atbrauks. Bet darbi arī tādi, zinies, ka nevar prosta uz stundu pārtraukt - ja sāk to 3-4-5 stundas garo darbu, tad arī jāstrādā tās 3-4-5 stundas no vietas.

 

Bet nu ko nu tur, tev jau pie ekrāna to nesaprast.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

pēdējā stunda nenotika

tam par laimi ir izdomātas pagarinātās grupas un ir audzinātājas nr. 

bet, protams.. tajā vecumā telefona galvenā nozīme ir būt sazvanāmam

 

cilvēki, kas sēž 6m un citos augstumos diez vai paļaujās uz mobilo telefonu.. nepraktiski un neērti, mūsdienās to atrisina mazi/ērti gadžeti.. turklāt pirmajā klasē sīkajam bija nevis mobilais, bet pulkstenis, tiesa baigi nesanāca pastaigāt, jo skola pēc jaungada tā arī neatvērās :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tāds glupums te ir panesies par šo tēma, ka psc.. Viens par otru kaut ko stulbāku cenšas izspļaut.

Labāk ejat Martinnam Kovidtopikā kompāniju sastādiet, savādāk šis jau galīgi apvainojies, ka visi viņu par apdāvināto uzskata..:on_the_quiet:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , CAP teica:

tam par laimi ir izdomātas pagarinātās grupas un ir audzinātājas nr. 

What? Ja kaut kādu nebūt iemeslu dēļ nenotiek pēdējā stunda, tad ko dod kaut kāda pagarinātā grupa (nez, vai mums tādas vispār ir) un audzinātājas numurs?

 

Parasti tādas izmaiņas tiek iepriekšējā dienā noziņotas e-klasē, šoreiz nebija ne e-klasē, ne whatsapā. Puika vienkārši piezvanīja un pateica, ka jābrauc pakaļ, nākamā (pēdējā) stunda nenotiek.

 

Pirms 44 minūtēm , CAP teica:

cilvēki, kas sēž 6m un citos augstumos diez vai paļaujās uz mobilo telefonu.. nepraktiski un neērti, mūsdienās to atrisina mazi/ērti gadžeti..

Nu nepirkšu tak es "mazu, ērtu gadžetu" tikai tāpēc, ka, piemēram, skursteni vajag uzmūrēt. Un neba nu simtiem tos skursteņus jābūvē - ar vienu, diviem pietiek. Nē, nevajag kaut kādus "mazus, ērtus hlamus". Telefons ir, ar to pietiek.

 

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

ko dod

to, ka nesaskaņoti ar vecākiem bērns netiek palaist savvaļā.. pat, ja kāda stunda nenotiek + pulciņi (skolas) u.tml. 

 

Principā man kā vecākam nav jāsatraucas, ka man bērns jāsavāc (vai pats kkur klīdīs) pēc stundu beigām, lai gan pašam vēl darba laiks.

Link to comment
Share on other sites

binary pareizi raksta, ja bērns skolā, labāk, lai vecāki sazvanāmi. Tā nav problēma, ja pēdējā stunda nenotiek. Gadās arī problēmas.

Mums ar meitu vairākas reizes bijis, kad no skolas zvana.

Link to comment
Share on other sites

Šo visu lasot rodas izbrīna - kā mēs vispār izaugām. Nebija ne telefona, ne arī kāda orientiera, pēc kura spriest kad stundas beidzas, un kā laicīgi uz māju tikt..🤷‍♂️
Sarežģīti laiki sīčiem - nekādas brīvības..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

kā mēs vispār izaugām

kāds izauga.. kāds nē..

 

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

ne arī kāda orientiera

ko nu muld.. orientieru pilns, citi laiki, citi tikumi. Nesalīdzināsim tā teikt mūsu laikus tāpat kā mūsu laikus nevar salīdzināt ar citiem laikiem.

Pirms 8 minūtēm , vvv teica:

bērns skolā, labāk, lai vecāki sazvanāmi

vecāki vienmēr būs sazvanāmi.. viss atkarīgs no bērna vecuma un ieradumiem, kas zvanīs.. pats vai audzinātāja :D

Nu nav visi vienādi.

Link to comment
Share on other sites

kompresors
pirms 8 stundām , base7 teica:

It kā esot iznācis jaunais Samsung viedtālrunis. Modelis-Galaxy S42. Pie mums gan vēl nav nopērkams.

 

 

photo_2021-10-01_13-35-10.jpg

Paņem telefonu, pieliec pie auss un galva aizvējā... Ne tikai galva...

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Un visas problemas no tā ka vairs nevar telefonu kabatā iebāzt :D

Varbūt Samsungam šis pavediens jāparāda, kādas mokas cilvēkiem, varbūt apdomāsies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , AndrisBB teica:

Varbūt Samsungam šis pavediens jāparāda, kādas mokas cilvēkiem, varbūt apdomāsies.

Samsungam nav psih slimnīcas, nepalīdzēs!

Link to comment
Share on other sites

Interesanti ar ko beigsies šī ziema , ja būs auksta. Spriežot kādas bija un kādas ir tagad dabasgāzes cenas sak ost ''pēc godmaņa krāsniņas''. Par elektrību, vispār nerunāsim. Baidos ka daudziem pensionāriem būs ''bankrots''. Laikam Eiropa ar savu ''zaļo'' kursu, kad klapēja ciet akmeņogļu stacijas , ir iebraukusi nedaudz auzās. Nu vairs nav nekādu rezerves variantu enerģētikā. Kādreiz Rīgas TECi bija nemoderni, jo varēja kurināt gan ar gāzi gan mazutu-tagad moderni, tik ar gāzi un ... nekur nespruksi. Naftai jau cena nav tik drastiski augusi kā gāze, bet nav jau kur kurināt.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Visi cepjās par naudām, būtā neviena vārda par Feisīša Lielo Krahu...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 10 minūtēm , VebKamera teica:

Visi cepjās par naudām, būtā neviena vārda par Feisīša Lielo Krahu...

Nu ja, nu ja: 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jā , arī whatsapp nestrādā - sievas draudzene gandrīz histērija zvana sievai ka nestrādājot mobīlajam wifi. Nu blondīne nesaprot kas ir wifi un kas ir whatsapp... Nu , tā varam izbaudīt ko nozīmē modernās tehnoloģijas un kas notiek ja aptrūkstas. Daudzi ieberžas, kam priekšapmaksas kartes un beidzies zvanu limits, bet paļāvās uz interneta telefoniju. Interesanti kas notiktu valstī, ja kaimiņu lācis ierubītu kādu mobīlo glušilku?

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jaut. tiem ,kas šobrid ir ārpus LV robežām.Vai kāds var palīdzēt?  Latvijā šobrīd nav nopērkams bezrecepšu sirdsdarbības stimulators Cronocard. Viņš nav dārgs, iepak. cena +/-10EUR. Izbraukājot un aptiekās(arī viņu vairumtirdz. tīklos) jautājot,vai varu nopirkt noklausījos dažādus argumentus kādēļ nav,t.sk. līdz sviestam, ka "šāds medikaments LV nav noreģistrēts".  
Pielieku bildes, kas nepieciešams.Tālāk Lūdzu sūtiet uz PM, ja kāds varat palīdzēt ar iegādi.
 
 image.thumb.png.790806310225f91a9aead8a5127d8a1b.png
 image.thumb.png.93d6fb8df00d69984531f5d77169e902.png

image.png

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu un ar ko tās atšķiras no visur nopērkamās vilkābeles tinktūras ? Sastāvs praktiski neatšķiras, lietojama pie tiem pašiem simptomiem. Man zināmi vairāki gan gados visai jauni (ap 35, gan ap 70 - kuri lieto un slavē), pats arī pāris reizes pamēģināju, kad pēc tādiem jautrākiem pasākumiem nākošajā dienā motors sāka niķoties - viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , raiviic teica:

Nu un ar ko tās atšķiras no visur nopērkamās vilkābeles tinktūras

bļa ūber farmakalog, ja neesi spējīgs piedāvāt iegādāties cronocard,tad raksti uz PM. Bet  ko tagad  *is prātu sev un pārējiem? Šīs zāles nav personīgi man.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Atslēgvārdi ir ... "Ekstraģents: 45 tilp % etilspirts"

 

p.s. un, ja nopietni, tad mana muterīte arī šīs "zāles" lietoja, tagad lieto aizstājējus, nepateikšu vai aptiekā ieteica vai ģimenes ārste. Un efekts tāds pats kā iepriekšējām.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Atslēgvārdi ir ... "Ekstraģents: 45 tilp % etilspirts"

tev tas pi...š , kas tajā formulā?

 99% tabletēs ir kaļķis, pārējais būs pēc nepieciešamības.  Skatos ka šī vieta ir pārvērtusies par miskasti. 

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Edis7 teica:

Skatos ka šī vieta ir pārvērtusies par miskasti.

Nu tad ej prom. Nemoki sevi.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Nemoki sevi.

moki sevi tu ,spamojot hui..ņu un lieki gvelžot aplamības

 

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Edis7 teica:

ūber farmakalog, ja neesi spējīgs piedāvāt iegādāties cronocard

Izskatās, ka nebūs.

Nav pat ražotāja lapā vairs info par šo produktu. 

Link to comment
Share on other sites

Pag, es skaidri un gaiši uzrakstīju, ka šīm "zālēm" ir analogs. Tak uzjautā aptiekā vai ģimenes ārstam.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Nāksies tevi apbēdināt - pat ražotāja lapā neatrodu  un pārdošanā nav un jā - analogi ir vairāki, bet ko nu es ...

1117450196_Beznosaukuma.jpg.3f3ca1013172ffea2c17bd4d5764530c.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...