Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Vakar biju līdz Rojai. Ja neskaita pāris km "restaurētu" posmu, tāda sajūta, ka ceļš, dēļ pārgruzītajiem kraviniekiem, tūlīt "zemē ielīdīs".

Pēdējā izbraucienā pa Kurzemi arī šo novēroju. Ir vietas, kur šķiet ka tās Latvijas ceļu kartē ir vispār aizmirstas.

Link to comment
Share on other sites

Tur brauc tik maz, ka nav jēgas ieguldīties. Un, protams, pāķi neievēro masas un laikapstākļu diktētos ierobežojumus.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau, pēc Tevis teiktā, Anglijā mazie lauku celiņi nes baigo peļņu? Ok, vietām pat grūti samainīties, bet segums perfekts. Es, kā savas valsts lojāls pilsonis, arī gribētu savu pakaļu brīvi pārvietot, neriskējot pēkšņi palikt ar tukšu riepu vai sačakarētu piekari.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Tur brauc tik maz, ka nav jēgas ieguldīties

Domā tur ikdienā dzīvojošie un braucošie arī tāpat domā?

Link to comment
Share on other sites

Pēdējos gados ceļu kvalitāte ir būtiski uzlabojusies. Arī Kurzemē. Protams, ka vēl ir palikuši "aizmirsti" posmi, bet gan jau tiem arī laiks pienāks.

Link to comment
Share on other sites

Ceļš visai sagandēts, bet nav jau arī nekas tik traks. 100+ iet mierīgi bez stresa, iesk. līkumus. Ja grib skaistākus ceļus, jāskatās, kur aizplūst degvielas akcīze.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Domā tur ikdienā dzīvojošie un braucošie arī tāpat domā?

Mums brīva valsts, katrs tiesīgs domāt ko viņš grib.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , e = d teica:

Mums brīva valsts, katrs tiesīgs domāt ko viņš grib.

Pagaidām :mrgreen:

  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Domāt jau vēl var. Ar savu domu skaļāku kladzināšanu tagad jau gan tā uzmanīgāk... :sarkasms:

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Zin... teica:

Tiešām visu cieņu Pūcem

Tu nopietni? Pēc sīkmanīgās zagšanas ar stāvvietām, tu vēl jamo cieni?

 

Ir labi ka to Sondoru paņēma ciet, bet politiķi ir trennēti šādiem gadījumiem. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tītars arī domāja, stāvēdams uz sūdu čupas...

Vai tad grūti būtu satīrīt dzeltenās preses skaļos virsrakstus? Tā demokrātija, kuru gaidījām, sen vairs nepastāv, vilciens aizgājis.

Arī pelēkajai masai nevajadzētu visas tās briesmas lasīt, vairāk video ar morgiem, kapsētām utml., tauta sen būtu nopotējusies visi kā viens, varēja arī likumdošanā ierakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Erm, nu vispār jau Sondars šādi ņemas diezgan ilgu laiku, šis nav arī pirmais politiķis, kam viņš acis pārgriezis bizo līdzi un provocē, arī to pašu policiju viņš čakarējis. Eiropas savienības karogu uz ielas miinjaajis, aureejis par brīvības pieminekļa nojaukšanu, aktīvi iestājies par Donbasa neatkarību utt.

Iespējams šim gadījumam vnk pārāk liela publicitāte bija, ka policija sāka to pakaļu kustināt.

 

Nezinu gan cik lielai publicitātei jābūt visiem pārējiem apdavinatajiem, lai arī tos pie olām ņemtu.

Kaut kāda Lolita tika sasnoreta vēl 4dien par līdzīgu gājienu pret policiju un nedēļas sākumā Roberts Raimo bija sasnoreets, jo arī provocēja policiju. Var jau būt, ka beidzot pavēle kustināt to pakaļu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Tu nopietni? Pēc sīkmanīgās zagšanas ar stāvvietām, tu vēl jamo cieni?

Cieņa ir viena lieta, bet tā stāvvietas lieta ir vairāk reāla izgāzšanās, nekā ievērojams notikums. Nožēlojama izgāšanās..

Drīzāk tas pierāda ka viņš aiz sava godīguma ir atzinis ka pat zagt nemāk, ielida stūrī un nokaunējās..😁

Nevis kā pilsonis Hūte, izzadzis pus Latviju, bet joprojām saka - "ja ņe vkurse, rebjata.."

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Vai tad Helovīnu te neviens neatzīmē ? Tik atbilstošas kūciņas antivakseriem :biggrin:.

h.jpg.ceb1d54b1bd4d1adf9aa46507b9be781.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Erm, nu vispār jau biju to cieņu domājis par nerviem un savaldību šajā gadījumā. Dažs labs viņu tur būtu nositis.

Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

Tik atbilstošas

Drīzāk iet pie šo durvīm palārģērbušam kā vakcīnai vai vēl ļaunāk - Kariņam vai Bilam Geitsam. Nedēļu šie negulētu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , raiviic teica:

Vai tad Helovīnu te neviens neatzīmē ?

Tie nav LV iemītnieku svētki ne latviski, ne krieviski runājošajiem. Viss aprobežojas ar sīko diedelnieku apmeklējumu, lai izdiedelētu saldumus.

Ir tādi kas ir pacentušies ar pārģērbšanos, tiem saldumu nav žēl.

Labots - HIGH-Zen
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Stasss teica:

Cieņa ir viena lieta, bet tā stāvvietas lieta ir vairāk reāla izgāzšanās, nekā ievērojams notikums

Aha, arī VVF ir Nācijas Māte, tas po, ka prasti mēğināja pulksteni nozagt. :D

 

Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

Erm, nu vispār jau biju to cieņu domājis par nerviem un savaldību

Ok, piekrītu, par šo - cepuri nost, bet kā jau rakstīju - tāda kalibra brekši ir trennēti šādām situācijām. ;)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Racer teica:

Aha, arī VVF ir Nācijas Māte, tas po, ka prasti mēğināja pulksteni nozagt. :D

Tikai nesaki ka tu no savas darba vietas neizmanto labumus, ko tie dod?

Visi taču esam tik godīgi, ne?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Stasss teica:

Tikai nesaki ka tu no savas darba vietas neizmanto labumus, ko tie dod?

Visi taču esam tik godīgi, ne?

Nesapratu? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Racer teica:

Nesapratu? 

Piemēram, tu neizmanto darba dotos piederumus, vai transportu, vai jebkādas citas prioritātes, kas tiek dots darba pildīšanas vajadzībām savām privātām vajadzībām?

 

Otrais.. Ja tev darbā, kāda organizācija vai sadarbības partneris pateicībā par sadarbību uzdāvina kādu mantisku vērtību (to pašu rokas pulksteni, dārgu pildspalvu, vērtīgu konjaku, tu to automātiski noliec uzņēmuma telpās goda vietā, vai tomēr pamanies "piesavināties"?

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 15 minūtēm , Zin... teica:

Vai tad uz Afganistānu arī spieda iet vai brīvprātīgi? 

jautājumus neuzdeva, ja vajadzēja, tad aizsūtīja, izvēle nebija

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

savām privātām vajadzībām?

tev kaut kāds diezgan āčgārns priekšstats par valsts pārvaldi. jo sevišķi 2021.gadā :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Racer teica:

Aha, arī VVF ir Nācijas Māte, tas po, ka prasti mēğināja pulksteni nozagt. :D

Un tas ir vienīgais uz ko Tu esi spējīgs ieciklēties?!?! Fui. 🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Piemēram, tu neizmanto darba dotos piederumus, vai transportu, vai jebkādas citas prioritātes, kas tiek dots darba pildīšanas vajadzībām savām privātām vajadzībām?

Kā ar samaksu par godīgi padarītu darbu aploksnē? Drīkst / nedrīkst?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

aploksnē? Drīkst /

ir legāli.. jo,

 

 

Citēt

 

70.pants. Darba samaksas izmaksas veids

Darba samaksa aprēķināma un izmaksājama skaidrā naudā. Darba devējam ir tiesības izmaksāt darba samaksu bezskaidrā naudā ar pārskaitījumu tikai tad, ja darbinieks un darba devējs par to ir noteikti vienojušies.

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Stasss teica:

Piemēram, tu neizmanto darba dotos piederumus, vai transportu, vai jebkādas citas prioritātes, kas tiek dots darba pildīšanas vajadzībām savām privātām vajadzībām?

 

Otrais.. Ja tev darbā, kāda organizācija vai sadarbības partneris pateicībā par sadarbību uzdāvina kādu mantisku vērtību (to pašu rokas pulksteni, dārgu pildspalvu, vērtīgu konjaku, tu to automātiski noliec uzņēmuma telpās goda vietā, vai tomēr pamanies "piesavināties"?

Es laikam nebūšu īstais kam šādi uzbraukt - esmu mazliet ideālists (mūsdienās - pamuļķis :D ). Nepiesavinos neko no darba - nezogu tualetes papīru vai pildspalvas, nebraucu privātās vajadzības ar darba transportu utt. Esmu bijis arī kā vadītājs salīdzinoši lielam kolektīvam valsts iestādē (nodaļā ap 30 cilvēkiem) un esmu izskaudis šos variantus ar zagšanu - ja alga liekas par mazu un gribās zagt - ej projām.

Esmu sācis un strādājis privātās firmās un valsts iestādēs un skaidri zinu kā nauda rodas - ar darbu. Attiecīgi to arī skaidroju cilvēkiem kas no skolas pa taisno iet uz valsts iestādi. Punkts.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

zagt

Te par zagšanu neiet runa. Bet ok, domu sapratu. Tu esi godīguma paraugpilsonis.

Tikai tas ka fenderē pat autormateriālus no pakalpojumu sniedzējiem, kas īsti nav atļauts, tur gan jau arī nekā slikta nav.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Neviens nav ideāls, bet robežas ir jāredz un tai brīdī kad esi politiķis tad vēl jo vairāk. Tas ka VVF brutāli zaga pulksteni un pēc tam centās caur Poliju nopirkt vietā ir vienkārši perversi. Pūce ar savu algu arī mierīgi varēja atļauties nezagt stāvvietas.

 

Attiecībā uz mani un fenderēšanu - es abonēju Tet, Go3 un Netflixu - legāli. Ir šis tas ko jamie man nespēj nodrošināt un, piemēram, filmas.lv bieži karās, tāpēc esmu iemācījies novilkt kontentu un pēcāk paskatīties. Skaidrs, ka man ir grēciņi, bet kopumā esmu mainījis savu skatījumu arī šai jomā.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Skaidrs, ka man ir grēciņi, bet kopumā esmu mainījis savu skatījumu arī šai jomā.

Nu re.

Domāju ka šie

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Tas ka VVF brutāli zaga pulksteni un pēc tam centās caur Poliju nopirkt vietā ir vienkārši perversi. Pūce ar savu algu arī mierīgi varēja atļauties nezagt stāvvietas

arī savus grēciņus ir sapratuši un arī skatījumu ir mainījuši.

Visi esam tikai cilvēki.

Bet ja savu kļūdu atzīstam, un nemelojam acīs skatoties (kā Pūces gadījumā), tas vien jau ir cienījami.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

arī savus grēciņus ir sapratuši un arī skatījumu ir mainījuši.

Kā tad! :D Tas ir izskaitļots gājiens, nevis domāšana mainīšanās.

Link to comment
Share on other sites

Kaut vai.. Kaut kā jau tas nesmukums ir jānopulē, lai nebūtu jāstaigā ar šilti uz pieres - es esmu zaglis..😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Regisss teica:

Un tas ir vienīgais uz ko Tu esi spējīgs ieciklēties?!?! Fui. 🤦‍♂️

Es neieciklējos - Tev nav ne mazākās nojausmas kas tur vēl ir bijis, jamā ļoti daudz ir izmantojusi savu stāvokli un uzskatījusi, ka ir augstāka par bauriem - izredzētā. Attiecīgi man cieņa pret jamo ir tuvu nullei. Tu vari dzīvot savā burbulī un turpināt fanot - pofig. :) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Racer teica:

Tu vari dzīvot savā burbulī un turpināt fanot - pofig. :) 

Es nefanoju un man poh. Bet esmu ievērojis, ka tev patīk sulīgi izteikties par lietām, kuras neatbilst tavai ideoloğijai, bet celt saulītē kaut kādus pērkamus vāvuļotājus kā LatoLapsas un Beinertes, ar kuriem viss ir baigi kruta.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un tomēr. Esmu tālu no politikas, bet VVF palikusi atmiņā, kā vienīgā, kas bija spējīga ar pasaules varenajiem jēgpilni komunicēt. Reprezentācijas funkcija, tā teikt. Visi pārējie mums ir bijuši izstrādājumi. Vot citreiz pārņem doma, vai Lembim dažās situācijās nav bijis kauns par paša ielikto Vējoni vai Bērziņu?..

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

@Stasss, skaidrs. Tu esi no tiem kas nevis iedziļinās ziņā, bet kurš šo ziņu ir nesis. Neturpināsim - paliksim pie tā ka es uzķeros uz pērkamiem žurnālistiem. :) 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , msp teica:

VVF palikusi atmiņā, kā vienīgā, kas bija spējīga ar pasaules varenajiem jēgpilni komunicēt. Reprezentācijas funkcija, tā teikt.

Bet iedomājies, tu mazliet kā atalgojumu par savu veltījumu gribi nabaga pulkstenīti paņemt līdz, par ko pensijā papriecāties, bet paliec par zagli un noziedznieku. Kauns un negods. Pfui

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

@Stasss, skaidrs.

Pie tā arī miera labad paliksim. 😁

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

nevis iedziļinās ziņā, bet kurš šo ziņu ir nesis.

Un tā nebūt nav.

Man vnk nepatīk, kad cilvēki naudas dēļ spēj griezt kreklu uz visām pusēm. Bet nu tā viņi to maizi pelna, tur neko darīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...