Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , Racer teica:

ne mazākās nojausmas

tāda sajūta, ka viņa tev personīgi, kādu sāpi nodarījusi.. :D

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , CAP teica:

tāda sajūta, ka viņa tev personīgi, kādu sāpi nodarījusi.. :D

Jā - ar savu divkosību. Ciest nevaru. Tāpat ka Rebalticu, kuri sevi paniedz kā Patiesības čekotājus. Orvels bij jautrs džeks ar savu Dzīvnieku fermu un 1984. Mani baida Patiesības Ministrija. 

P.S. Biedrs Marrtins dzen lielu tuftu, bet no otras puses vērš uzmanību uz šo. Binary un laikamtaks arīdzan (ir vēl citi biedri, bet nepieminēšu visus). 

 

Nav viss Balts un Melns, vajag mazliet padomāt un izvērtēt. Nevajag iet pavadā vadošajām tendencēm un noriet visus kas domā savādāk. Es te lieku rakstus no Beinertes, Rudzīša, Lapsas utt., bet esmu paskaidrojis, ka nevis atbalstu pilnībā jamos, bet ir interesanti palasīt un izvērtēt, tur ir dažkārt arī kāds grauds pelavās. 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vispār jau pēc visiem šiem piedzīvojumiem ar COVID, lielas daļas tautas attieksmes pret valstiski svarīgām kopēja labuma lietām vajadzētu tā kā rasties nojausmai, ka liela daļa tautas vispār nekvalificējas tam, lai varētu jel ko salīdzināt, vērtēt un moralizēt par to, cik gudras, pareizas, ētiskas, godīgas un par tautas interesēm domājošas ir citas personas.

Kas attiecas uz Beinerti un Rudzīti, man ir drusku žēl, ka viņi šitā iepiņķerējas tik vienkāršā pasākumā kā COVID. Citās tēmās viņiem sanāk daudz labāk.

 

Freiberga, protams, ir starptautiski autoritatīva savā laikā un daudz devusi Latvijai. Žēl, ka viņa savā laikā nepateica - neņemiet kredītus, nebūs labi. Cilvēki būtu klausījuši.

Un PR padomnieki viņai ir kādi ir.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 50 minūtēm , Racer teica:

Es te lieku rakstus no Beinertes, Rudzīša, Lapsas utt., bet esmu paskaidrojis, ka nevis atbalstu pilnībā jamos, bet ir interesanti palasīt un izvērtēt, tur ir dažkārt arī kāds grauds pelavās. 

Nu, kas attiecas uz Rudzīti, tad neko vairāk par savu personīgu vieodkli šams neizplata, attiecīgi, tam var piekrist un var nepiekrist.
Bet, lai arī kopumā Tev piekrītu, apgalvot, ka marrrrrrrrrrtins'a liktā informācija un/vai diskusijas stils kaut kādā vērtīguma vai noderīguma vai nozīmīguma vai patiesuma vai citā skalā kaut aptuveni vienlīdzīga ar Tevis minēto trīs personāžu pausto, nu, manuprāt, tas ir tāds normāls pliķis sejā viņiem. Normāls tāds. Ar beisboleni.

Ar Srpiņģi jau tas pats. Ir viņai labas padarītas lietas, ir muļķības - apsildāmais zivju cehs vai tiešām aktuālas darbinieku labklājības problēmas reducēšanu uz īpašnieka Cayenne.


Bet redz, ir tāda kundze kā Veidemane. Mūžīga cieņa viņai par darbu pirms 30-40 gadiem. Bet tagad nu gan labāk būtu paklusējusi. Tad ir tāda Mūrniece, bijusī ministre, kurai valsts visu laiku traucē - tad biznesu ierobežo, tad Tērbatas ielu gājējiem un biznesiem atdod, tad vēl kaut kas. It kā loģisks cilvēks likās, bet - nekā. Tā ka štengri jāfiltrē arī tas, kādu motīvu vadīts cilvēks ko saka.
Pavei, točs veselu avīzi točā norāva, piemēram. Kādreiz db.lv lasīju ikdienā. Tas pats ar Radio SWH - bija man vienīgais klausāmais raido vairāk kā 20 gadus, praktiski visu apzināto dzīvi - bet "ņilss ar andrisu jevropā" pielika treknu punktu. un ir pilnīgi vienalga, ir tagad tur tāds raidījums vai nav - kas sevi kā pērkamu škurku parādījis, nekad nekas cits vairs nebūs.

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Rudzītis ir aizgājis sviestā - to pat viņa draugi atzīst. :( 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Man liekas, ka tas murgs, kad prezidentam dāvinātās personīgās lietas pieder valstij un ir jānopērk, velkas līdzi no ierēdņu korumpēšanas likuma. Prezidentiem lētas dāvanas nemēdz dāvināt un algas nav tik lielas, lai tādas atpirktu. Arī dāvinātājs nedāvina dāvanu valstij, bet personīgi pašam prezidentam, tas pasākums ir publisks,

un šajā gadījumā, likums ačgārns.

Interesanti, ka to "kukuli" tas prezis drīkst lietot, kamēr amatā (Kādā sakarā?). Šajā gadījumā zelta pulkstenis ir apbružāts un palietots nonācis valsts īpašumā, un tiek lieki kaut kas tērēts, viņu turot mistiskā seifā uz 10000 gadiem.

Bet ko tik nevar pavilkt zem "visiem vienāda taisnība".

Labots - superKrona
  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , versatile teica:

Tas pats ar Radio SWH - bija man vienīgais klausāmais raido vairāk kā 20 gadus, praktiski visu apzināto dzīvi - bet "ņilss ar andrisu jevropā" pielika treknu punktu. un ir pilnīgi vienalga, ir tagad tur tāds raidījums vai nav - kas sevi kā pērkamu škurku parādījis, nekad nekas cits vairs nebūs.

Tādēļ jāklausās Radio Skonto. Mazāk runu, vairāk mūzikas.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , superKrona teica:

Arī dāvinātājs nedāvina dāvanu valstij, bet personīgi pašam prezidentam, tas pasākums ir publisks,

un šajā gadījumā, likums ačgārns.

Tieši tā! Precīzi.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , base7 teica:

Tādēļ jāklausās Radio Skonto. Mazāk runu, vairāk mūzikas.

Ieteiktu Staru. Labu laiku klausījos pieci, bet pēc jaunām programmas izmaiņām palicis neklausāms.

Radio SWH...Tiem rīta šovu veidotājiem tiešām liekas, ka viņiem sanāk?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , superKrona teica:

Arī dāvinātājs nedāvina dāvanu valstij, bet personīgi pašam prezidentam

https://likumi.lv/doc.php?id=257093

kontekstā ar - https://likumi.lv/ta/id/61913

 

maldies.. dāvanas, ko valsts amatpersona pieņem, pildot pienākumus nav personīgās dāvanas. btw.. attiecas ne tikai uz prezidentiem, bet faktiski jebkuru valsts amatpersonu, likumā arī ir noteikti izņēmumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pff, izklausās, ka dažas amatpersonas vēl nav iemācījušās noformēt dāvanas kā privātu kontaktu :sarkasms:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, marrtins teica:

dažas amatpersonas vēl nav iemācījušās noformēt dāvanas kā privātu kontaktu

Māk, māk, bet oficiālās vizītēs privāti kontakti nav paredzēti, dāvana ir daļa no protokola (ne tā, kura daļa ir dāvana ceļu polistam, bet tā, kas apraksta, kas kuram ir jādara oficiālās vizītēs, lai neviens nevienu neaizvainotu vēl pirms sāk runāt) un nav paredzēta personai, bet Valsts Prezidentam - es zinu, to ir grūti aptvert, bet Valsts Prezidents ir amats, lielāks par cilvēku - vārdam/uzvārdam vispār nav nozīmes. Dāvana ir Prezidenta institūcijai, kas nemainās no tā, kas ir pats prezidents.
Protams, amats un/vai vara bojā cilvēku. Vairiņai iepatikās Rado, Egils dāvina sava paraksta apzeltītu atveidojumu, un kas nu tur vēl.

EDIT - ja šis nav personības kults, tad es nezinu, kas ir. https://www.president.lv/lv/valsts-prezidenta-plakete

Un, kas vēl amizantāk, sameklēt google pēc "prezidenta paraksta atveidojums" vai citās kombinācijās ir visai grūti.

Labots - versatile
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ir vēl dažas vietas, kur šī sadzīves korupcija eksistē un tiem, kas to izmanto, šķiet pieņemama. Nu, piemēram, draudzība ar CSDD amatpersonām un iespēja apejot rindu tikt pie viena vai divu ciparu numura, vēl pavisam nesen daudziem likās pašsaprotama lieta. Vai tik Racer pats to nav izmantojis? 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Es par prezidentu, nevis korupciju. Takš ja draudzējies ar CSDD amatpersonu un iedod viņam kukuli, viņš to tērē, kamēr amatā? Nopietni? Kad iet prom no amata, atlikumu no tava kukuļa nodod valstij. Kaut kā tā apmēram?

Neviens nedāvina rokas pulksteni institūcijai. Beidziet ākstīties. Un rakstīju, ka likums āčgārns, nevajadzēja jau tā tērēties un publicēt saiti uz to.

Visas valstis, kur karaļnami, apskauž 100 punkti Latvijas veiksmīgo cīņu ar prezidentu koruptīvajām publiskajam nodarbēm. Gana nožēlojami, lai neteiktu smagāk.

Labots - superKrona
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak pulksteņus dāvina reti, pārsvarā jau visādas vāzes, gleznas vai citus izstrādājumus.

Cik tad tas VVF bpulkstenis maksāja? Nejaunu Rolexu kāds viņai dāvināja.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 31 minūtēm , AndrisBB teica:

Cik tad tas VVF bpulkstenis maksāja?

Nu, sāksim ar to, ka Rolex ir širpotrebs, salīdzinot ar visādiem Richard Mille un tā. Bet Vairiņai tika vēl prastāks, Rado. Un tas jau ir pats stulbākais - ja tā ņemtne būtu bijusi kāda sešciparus vērta pulksteņa dēļ, es saprastu. Ne attaisnotu, bet saprastu. Bet tik tizli šņaukt nāsī sīknaudu...

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , superKrona teica:

Visas valstis

tas tā nav tikai LV.. tā ir pieņemts pasaulē.. 

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vairai visdrīzāk pat prātā neienāca, ka kāds var aizdomāties līdz tā un žēl palikt tā pulksteņa..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bet ja dāmai patīk tā mantiņa, ko tad? Varētu padomāt, ka pašiem nav dāma/sieva pie sāniem un nezinātu, kā un cik jaudīgi skatās uz visādām greznumlietām.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , versatile teica:

Vairiņai tika vēl prastāks, Rado. Un tas jau ir pats stulbākais - ja tā ņemtne būtu bijusi kāda sešciparus vērta pulksteņa dēļ, es saprastu.

Tiešām, 600 latu vērta pulksteņa pēc tur ņemties un kautko izdomāt. Ganjau ka cerēja ka tāda sīkuma pēc neies čakarēties, bet pēctam atradās kas piesienas un tad nācās izdomāt visādus pekstiņus. Beigās sapinoties pašu izdomājumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 7 minūtēm , Tuubijs teica:

Nu bet ja dāmai patīk tā mantiņa, ko tad?

Ir likumā paredzēts veids, kā var, zaudējot amatu, tikt pie tām dāvaniņām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu Vaira, laikam, nebija tik rūdīta politiķe, kā Nils, Aivars vai Ainārs, kas zināja visus likumus, kur un kā ko apiet.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

Nu ir vēl dažas vietas, kur šī sadzīves korupcija eksistē un tiem, kas to izmanto, šķiet pieņemama. Nu, piemēram, draudzība ar CSDD amatpersonām un iespēja apejot rindu tikt pie viena vai divu ciparu numura, vēl pavisam nesen daudziem likās pašsaprotama lieta. Vai tik Racer pats to nav izmantojis? 

Kas tie par mājieniem? Neesmu nekādu rindu apgājis un kādam CSDD maksājis.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , versatile teica:

Un, kas vēl amizantāk,

Pamazām sāku kļūt inteliģents. Pirms kāda laika uzzināju, kas ir murālis, tagad zinu, kas ir plakete.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, versatile teica:

Ir likumā paredzēts veids, kā var, zaudējot amatu, tikt pie tām dāvaniņām.

Pad to jau ir stāsts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

Pamazām sāku kļūt inteliģents. Pirms kāda laika uzzināju, kas ir murālis

Tagad tādi laiki. Es izlasot apzīmējumu: ''nukleārā ģimene'' uzreiz iedomājos, ka tā ir kaimiņu ģimene, kurai pagrabā atombumbas glabājās.😃

Taču nē, tā ir ''Vienība, kas sastāv no vecākiem un viņu neprecētajiem bērniem.''

Utt. utml.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Jurkins teica:

Pamazām sāku kļūt inteliģents. Pirms kāda laika uzzināju, kas ir murālis, tagad zinu, kas ir plakete.

A kas ir reivs? Kad uzzināsi, padod ziņu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , jacobs teica:

Tagad tādi laiki. Es izlasot apzīmējumu: ''nukleārā ģimene'' uzreiz iedomājos, ka tā ir kaimiņu ģimene, kurai pagrabā atombumbas glabājās.😃

Katru dienu uzzini kautko jaunu.

Nāk no 'rieksta', nevis ātoma :D Termins izdomāts jau sen, pagājušā gadsimat 20tajos.

originating in the Latin nux, meaning "nut", i.e. the core of something

 

Termins izskatās iet kopā ar šo idealoģiju (kas te daudziem simpatizē). Ne pārāk populāra idealoģija ziemeļos, toties populāra dienvidos.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , versatile teica:

Nu, sāksim ar to, ka Rolex ir širpotrebs, salīdzinot ar visādiem Richard Mille un tā. Bet Vairiņai tika vēl prastāks, Rado.

Tā gluži nebūs. Rolex ražo precīzus instrumentus un Richard Mille ar produkta reklāmu  notrāpīja 10niekā, t.i. Raffa ,(Rafaels Nadals) būdams  pasaules Top tenisists Grand Slam finālmačus spēlējot ar 0,5M eur vērtu pulksteni uz rokas, tas viss Ok nostrādāja. Arī Omega savā laikā nekļūdījās ar izvēli, 007 James Bond filmu biznesā. Rolex joprojām finansē Tenisu. Rado Šveicē dzelzceļa stacijās būs vadošais "laikrādis". Breitling ir sava niša, aviācija, viss ap to saistītais.  Reklāma un vienīgi peļņa no viņas būs noteicošais faktors šajā industrijā.    

Link to comment
Share on other sites

versatile
pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Pirms kāda laika uzzināju, kas ir murālis, tagad zinu, kas ir plakete.

Mums paveicies ar prezidentu, kuram ir pietiekama plakešgriba.

Pirms 1 minūtes , Edis7 teica:

Reklāma un vienīgi peļņa no viņas būs noteicošais faktors šajā industrijā.

Es drīzāk teiktu, ka, pirmkārt, cena, par kuru izdodas pārdot jaunu pulksteni un, otrkārt, cena, kuru gatavi maksāt otrreizējā.
Cik ir lētākais šobrīd pieejamais Richard Mille Eiropā?

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...