Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 12 minūtēm , jacobs teica:

krieviem tas ir Majakovskis, tāpat, kā radio pieder Popovam, nevis Markoni...

Varbūt Majakovskis nošpikojis no kā cita, bet ne no «Mazais princis», tas uzrakstīts vairākus gadus pēc Majakovska nāves.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Zin... teica:

Kā teikt, sakritību kopumus.

Domāju, gan ka tas , kas pēdējā desmitgadē darās pasaulē, ir vispārējā stulbuma uzvaras gājiens.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Kā teikt, perfektā vētra. 

Tu tak no ādas izlīdīsi aizstāvot savi kungus. Kur tu biji un kā cīnījies ar dezinformāciju pirms Brexit?

 

Āāā.... es atmetos, Covid tak...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Pilnīgi noteikti redzēsim vēl daudz interesantu "punktu".

Nez - improvise, adapt, overcome.

 

Cilvēce izdzīvojusi daudz traģiskākas lietas par tualetes papīru un degvielas krīzi 😄

 

Kas tagad jāizdzīvo - ka visādi apgaismotie var informāciju izplatīt neredzēta ātruma un apjomā. Un manipulācijā ir jauns līmenis.

Just now, marrtins teica:

Kur tu biji un kā cīnījies ar dezinformāciju pirms Brexit?

Es joprojām uzskatu, ka pēdējos gadus un turpmākos gadus  dezinformaacija, jeb pareizāk sakot tas, ka daži cilveecinji ir iemācījušies izmantot sociālās platformas, lai vadītu pamuļķis un sludinātu savas ārprātā idejas būs lielāka katastrofa šajos gados. 

Pirms 2 minūtēm , marrtins teica:

Kur tu biji un kā cīnījies ar dezinformāciju pirms Brexit?

Godīgi sakot neticēju, ka cilvēki varēja būt tik stulbi. Tas laikam bija viens no pagrieziena punktiem, kad sāku ticēt. Un kovid mani pārliecināja par 170%

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , vvv teica:

uzrakstīts vairākus gadus

Beidz, beidz kasīties ar ''savu Majakovski''...🙂

Es taču skaidri pateicu, ko atcerējos to arī uzrakstīju. Un tad, kad es lasīju ''Mazo princi'' es krieviski vēl nelasīju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Zin... teica:

Es joprojām uzskatu, ka pēdējos gadus un turpmākos gadus  dezinformaacija, jeb pareizāk sakot tas, ka daži cilveecinji ir iemācījušies izmantot sociālās platformas, lai vadītu pamuļķis un sludinātu savas ārprātā idejas būs lielāka katastrofa šajos gados. 

Nuuu, precīzi (spec. dažiem: idejiski) to pašu priviliģētie (Kompetentie) savulaik teica par Gūtenberga (spec. dažiem: khm khm kalni, utt...) presi...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Bla, bla, bla

Tev gan liekas pat baudu sagādā to, ka apkārt cilvēki klaigā arvien lielākus absurdus un tic arvien lielākiem absurdiem. Kā teikt, uzreiz gudrāks varbūt sajūties uz šādu fona? 

Bet pareizi, tu tak viņus it kā "neredzi" 

 

Ta ka man tas mazliet jocīgi liekas, analizē katrā interneta milimetru, bet šo problēmu neredzi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Zin... teica:

Godīgi sakot neticēju, ka cilvēki varēja būt tik stulbi. Tas laikam bija viens no pagrieziena punktiem, kad sāku ticēt. Un kovid mani pārliecināja par 170%

Pirmkārt, es ticu, ka tev ir sava pārliecība un tai tu svēti tici (spec. dažiem: tas nav uzbrauciens).

 

Otrkārt "stulbi" ir 50% + cik tur kaut kādi procentiņi UK balstiesīgo (kuri piedalījušies referendumā)? Resp., PUSE!!! Tiešām?! 

 

Varbūt, TOMĒR, problēma nav cilvēku stulbumā? Nu tak nevar būt, ka gadu desmitiem dzīvojām un tad pēkšņi PUSE+ ir stulbi?

 

Kā par laimi, tu esi gudrajo 50% pusē? :sarkasms: Es kļūdos?

 

Kādā veidā [konkrēti] tev Covid "atvēra" acis?

 

 

Pirms 8 minūtēm , Zin... teica:

Ta ka man tas mazliet jocīgi liekas, analizē katrā interneta milimetru, bet šo problēmu neredzi.

Tik tiešām neredzu problēmu, kurai vajadzētu pievērst pastiprinātāku uzmanību. Jo, redz, ja cilvēku masas kaut hipotētiski varētu pavilkt tie tavi īpaņi par kuriem tu tik ļoti satraucies, tad mums vispār nav nākotnes un es atmetos - eju taigā. Paldies par uzmanību!

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , marrtins teica:

Otrkārt "stulbi" ir 50% + cik tur kaut kādi procentiņi UK balstiesīgo (kuri piedalījušies referendumā)? Resp., PUSE!!! Tiešām?! 

Var redzēt ka tev nav īpaši lielas zināšanas par tēmu un notikumiem.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Var redzēt

Pieņemu, ka tev ir kaut kas vairāk zināms. Nu tad liec galdā! Tikai konkrēti, bez visādiem "es zinu", "es redzu", tas taču pašsaprotams, utml...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

nav īpaši lielas jēgas neparko diskutēt

1) kāpēc iesāki?

2) kāpēc [atkal] atmeties?

:sarkasms:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Skatījos Varlāmova garadarbu par Igauniju

 

Iekrita acīs, ka pa lielam Krievijas pilsoņu apziņā nekas nav mainījies.

 

varlamovs.thumb.jpg.4cd21ec43bf874a7ce4b6790b075d0e8.jpg

Labots - laikamTak
Link to comment
Share on other sites

Ebrejiem jau ne mazums īpašumi tolaik bija ieķīlāti bankās, biznesa attīstībai.

 

Pa TV24 šobrīd par to.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Kā reiz burtiski pirms pāris nedēļām saskāros ar to problēmu - vajadzēja nopirkt pēc iespējas mazāku telefonu ar toucscreenu, ideālā gadījumā kaut kādu 3.5", max 4". Tā arī nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu skatīties fiziskos izmērus. Tas, kas 4 collu laikos bija kopējais izmērs, mūsdienās ir diapazonā 4,5 -5 collu ekrāni. Svars vēl vieglāki.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, binary teica:

vajadzēja nopirkt pēc iespējas mazāku telefonu ar toucscreenu, ideālā gadījumā kaut kādu 3.5", max 4". Tā arī nesanāca.

Jo tādu nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

saprotu, ka tas ir katram subjektīvi.. bet ko ar tādu sīkuci iesākt var? tad jau labāk klučtelefonu paņemt kā mocīties ar to nesaredzamo ekrānu.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Jo tādu nav.

Nu par to jau arī ir tā bilde @base7 komentārā.

Agrāk bija ;)

 

Pirms 52 minūtēm , CAP teica:

bet ko ar tādu sīkuci iesākt var?

To, ko nevar ar mūsdienīgajiem 5.5" un 6.5" - ielikt kabatā (ja ne bikšu, tad somas), noturēt vienā rokā. Nu nav visiem lāpstas izmēra plauksta, it īpaši, ja runa ir par maziem bērniem ;)

Pirms 52 minūtēm , CAP teica:

mocīties ar to nesaredzamo ekrānu.

Ko tieši tur nevar saredzēt? Telefona numuru? Kontakta vārdu? SMS tekstu?

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , binary teica:

nevar ar mūsdienīgajiem 5.5" un 6.5" - ielikt kabatā (ja ne bikšu, tad somas), noturēt vienā rokā

Nu ne visiem ir sieviešu rokas!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

iPhone 12/13 mini tak ir zem 5.5. To ar nevar kabatā ielikt?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , e = d teica:

Ieteiktu skatīties fiziskos izmērus. Tas, kas 4 collu laikos bija kopējais izmērs, mūsdienās ir diapazonā 4,5 -5 collu ekrāni. Svars vēl vieglāki.

LG E510, skaitījās 3.5", 113x61 mm.

Zem 5" ar uguni jāmeklē (āboli neinteresē), tāpat nesanāk atrast. Un tas pats 4.7" ābols faktiski "bez rāmja" ir 138.4 x 67.3.

Tā ka nē, nebūs gan tas pats diapazons.

 

Pirms 3 minūtēm , jema teica:

Nu ne visiem ir sieviešu rokas!

Nu jā, pirmklasniekam roka ir krietni mazāka nekā sievietei.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , AndrisBB teica:

iPhone 12/13 mini tak ir zem 5.5. To ar nevar kabatā ielikt?

Tas tak ir sātana aparāts. Tu ko..

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Un tas pats 4.7" ābols faktiski "bez rāmja" ir 138.4 x 67.3.

Tā ka nē, nebūs gan tas pats diapazons.

 

Ir mini protams ar saviem 131 x... Bet nu tas ar ābolis. 
Android faniem diemžēl tādu aparātu nav. Tieši šī iemesla dēļ galvenokārt es pārcēlos uz Ābolpasauli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

iPhone 12/13 mini tak ir zem 5.5. To ar nevar kabatā ielikt?

Bet zini, ābolus blenderī var ielikt ;)

 

Pats kabatā nēsāju Xiaomi, vispirms bija kaut kāds 5.5", tagad 6". Kad nopirku, bija plakans, tagad stikls joprojām plakans, bet korpuss - nu jau sfērisks. Nav jau tā, ka cilvēks stāv kā stabs, kad telefons kabatā ;) Reizēm ar to telefonu kabatā nākas arī kaut kur kāpelēt vai apsēsties.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu tev laikam arī kabatas mazas, net tikai rokas, man neko nav sanācis salauzt arī 6.2'' apkārt nēsājot.

Ja traucē, tad izņem, kur problēma.

Link to comment
Share on other sites

Geez... Pamēģini izņemt no kabatas, kad esi 6m augstumā, ar vienu roku kaut kur turies, otrā turi instrumentus, un vajag kaut kā izlocīties, lai kaut kur uzkāptu :D Mašīnā arī katru reizi ņemt ārā no kabatas (un pēc tam aizmirst mašīnā) nav vēlmes.

Kabatas nav mazas, bet nav arī "maisi" - kādas nu ir puslīdz brīviem džinsiem, tādas ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Priekškam tev telefonu 6m augstumā? :D

Vairāk izklausās ka izdomā visādus teorētiskos scenārijus, lai var pačīkstēt.

Nopērc viedo pulksteni, nebūs telefons no kabatas jāvelk ārā.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Vairāk izklausās ka izdomā visādus teorētiskos scenārijus, lai var pačīkstēt.

Kaut tev iesprūstu kabatā tava lāpsta, ka nevar izvilkt.

:D

  • Atbalstu 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

A kāpēc telefons ir jāliek kabatā? Var taču pieskaņot kādu no somiņām, kur sapičkāt visu samniecību  (mobzi+maku+masku+powerbanku+austiņas+u.t.t. u.t.p).

Nē es itkā saprotu cilvēciņus, kuriem grūti pāriet uz lielāku ekrānu no podziņtelefona...Grūti gan iedomāties lūrēt mazā šaujamlūkā. Bet varbūt kādam tas arī patīk...

 

 

Link to comment
Share on other sites

man džinsu kabatā lien mans 6,5" :D (es gan nesaprotu kā mobilo staipīt kabatā var būt ok..  man pārsvarā mobilais uz galda vai somiņā) un mans otrklasnieks tiek lieliski galā ar manu veco 5,2", man pašam rokās paņemot, liekas tas tik mazs.. nē, nu.. skolniekam tas izmērs ir ok.

 

p.s. mūsdienu skolnieki mobilo tāpat nelieto vienrokas režīmā (domāts mobilā telefona lietošana ar vienu roku, izņemot varbūt zvaniem).. (ak jā.. mobilajiem tak ir pat speciāli tāds režīms..)

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 1 minūtes , CAP teica:

man džinsu kabatā lien mans 6,5"

Man 6,67" vienās biksēs ielien, otrās kkādas seklas kabatas, ka trešdaļa ārā rēgojās

Link to comment
Share on other sites

Aiztaisi ciet rāvējslēdzi un meitenes brīnīsies, garums ok, bet kur tik resns?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , CAP teica:

man džinsu kabatā lien mans 6,5" :D 

Nu miličiem kabatas lielas, tas sen zināms.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...