Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Mēģināšu argumentēt , faktiski viedoklis tiek dalīts divās nometnēs: "sākumā bija Vārds un tad Dievs radīja pasauli" pretējais viedoklis"X momentā"(precīzāk13,8miljad g. atpakaļ),notika Lielais Sprādziens un kkā izveidojās Visums kurā esam.  
Es,kā "neticīgais Toms" sākumā  likšu plusus abām hipotēzēm.
Visumā, arī kritiski skatoties "esam vienīgie tur" uz dullo fiziku nesanāks radīt, tas ir + "sākumā bija vārds,,,''
Savukārt Einšteins precīzi Relativitātes teorijā skaidro gravitāciju, pierādīts expm. ceļā arī ar Lego:))) Teorijai Protams +
Mīnusi abiem:
-Ticība neskaidro fizikālus procesus. Viņa vai jāpieņem vai nē.
-Einšteinam par Visumu ir5% skaidrojums, 95% tiek norakstīti uz "melno matēriju, melno enerģiju" kur zinātnē šķēpus vēl lauzīs. :)

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

Kas bija perturbācija, neatceros :(

Tas ir tad, kad ir izrēķināts, ka Mēness riņķo ap Zemi, bet šis pēkšņi ņem un izdomā ietriekties Zemē.

image.png.00cf35ca6aa43a0d93279489713ef012.png

Link to comment
Share on other sites

Značit variants numur 2. - piezvana pie kaimiņa durvīm, pagaida, kamēr atver, mēģina gudri stāstīt... nesanāk (normālas gaitas traucējums)

Vai variants numur 3. - piezvana pie visām durvim, izņemot tās pie kurām tirsīs (informācijas traucējums)

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 8 minūtēm , binary teica:

tad, kad ir izrēķināts

Sanāk tā, ka tēmē uz paklājiņa, bet, atverot dzīvokļa durvis, rodas vilkme, un kakucis nokrīt uz sliekšņa.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

Pie mums pirms daudziem gadiem uzstādīja vides objektu "baltā krāce". (..) Nu pēc tam bija ir "sidraba ābele".

Ja pirmo objektu redzētu dabā, tad nodomātu, kāpēc pilsētas atbildīgie nevar tādu atkritumu kaudzi savākt :D Nabaga tie, kam tur zāli jāpļauj…

 

Par otro - kaut kādā ziņā pat ir OK. Ar šito gan "WOW" efektu grūti panākt. To IMHO varētu ar īstu, dzīvu koku, nevis metāla štruntu. Bet nu tam tad vajag laiku (neba nu atvedīs un iestādīs kuplu, masīvu "wow" koku, nedēļas laikā tādu izaudzēt arī diez vai sanāks), zināšanas un rūpes daudzu gadu garumā (nu lai tiešām būtu "wow", nevis "vienkārši koks")… Ne katram "māksliniekam" tas ir pa spēkam :D

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , kreizā Kāja teica:

vietā kur dzīvoja un strādāja svētais Nikolajs Brīnumdaris

Latvijas kādreizējais nedraugs Nevzorovs daudz stāsta par to visu ''baznīcas svēto'' plejādi.

Св. Макарий, во избавление от греховных мыслей «надолго погружал зад и гениталии в муравейник».

Св. Лавр был покрыт настолько густым слоем вшей, что под ним едва угадывались черты его лица, а смахнуть вшей не мог, ибо постоянно держал руки крестообразно.
апку».

Св. Нил Столбенский спал только стоя.

Св. Мелхиседек "ел кору древес и вместо пития росу лизал".

Св. Василий Блаженный ходил зимой и летом голый и кидался человеческим калом в тех, кого считал еретиками.

Св. Тихон Калужский, всю жизнь прожил как белка, в дупле дуба.

😀

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , binary teica:

Par otro - kaut kādā ziņā pat ir OK.

Īstenībā, ikdienā es tai kuiņai braucu garām un nemaz neievēroju. Tai pat laikā piemēram, vai piemēram. Skaidrs, ka par gaumēm nestrīdas. Mana gaume saka, ka labāk ir bez tāda tūda, pie tam par labu nodokļu naudiņu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

teici ka tev patīk dabīgie aizaugušie džungļi

Tu atkal brauc galējībās. Vienkārši, man vairāk patīk vietas bez idiotiskiem "vides objektiem". Tāpat par tiem džungļiem. Viss, kas nav peļņu nesošas koku/rapša/kukurūzas/...(iearkstīt vēlamo) plantācijas, ir džungļi?

Link to comment
Share on other sites

Tak tās piecas puķu domes apļa vidū nemaksā neko, pieskaitie to pie infrastruktūras. To apli uzturēt ar maksā naudu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , AndrisBB teica:

Tak tās piecas puķu domes apļa vidū nemaksā neko

Es taču neko nesaku par puķudobēm. Viss ir ok. Es saku, ka mana gaume vemj par tādiem vides objektiem kā "sidraba ābele" vai "baltā krāce". Nevienu centu nedotu par tādiem sūtiem.

 

Vēl viens piemērs. Galma skulptoram Bikšem vajag piķi. Pilsētas mērs ir šamā to ļi partijas biedrs, to ļi draugu partijas biedrs. Izštuko, ka J-pilī pirmos četrus dzīves gadus ir pavadījis kaut kāds slavens vijolnieks (gan jau par vijoli i dzirdējis vēl nebija). Domāts darīts. Nocērt kaut kādus 4 vai 5 vai 6 kokus un vietā ierīko pieminekli "mazais vijolnieks". šis pat nav cepiens. Čista skaļi domāju 😁. Ievajadzēsies "bikšem" vēl piķi. Nu davai atradīsim, kur kāda slavenība apstājusies uz cisu-cisu. Un uzbliezīsim piemineklīti. Personīgi mana gaume labāk redz parastas puķudobes. Vai piem. šis ir reāli foršs "vides objekts" - bezpersonisks un gandrīz dabīgs. Vai šis. Bet nu jā, katram sava gaume.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Arī šādi nav slikti, pieļauju, ka Latvijas ķēpājums izmaksāja visvairāk :D

Link to comment
Share on other sites

Joki ta joki, bet, ja es pareizi sapratu, tad tās "skices" ir taisītas pēc Skulmes kaut kādām skicēm / uzmetumiem un / vai vadoties pēc viņas stila. Viņaas kaut kādi skircelējumi / uzmetumi tādā stilā ir atrodami.

 

Par finansējumu kādu laiciņu atpakaļ mēģināju atrast - esot uzvarējuši kaut kādā Domes kultūras konkursā, bet čo-pa-čom ātrumā neatradu. Manuprāt, protams, pārvaldei ar šādu lietu finansēšanu nebūtu jānodarbojas.

Link to comment
Share on other sites

Skulme ta skulme, it kā atzīta gleznotāja, bet teikšu godīgi, man labāk patīk Rubensa daiļavas :)

  • Atbalstu 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Te ir tāpat kā pasakā par kailo karali. "Atzītas autoritātes"(pirksti plecu platumā) pasludina Skulmi par talantīgu gleznotāju. Un visi piebalso, jo neviens tak negrib, lai dolbajobi sabiedrības krējums viņu uzskata par neizglītotu bauri. Bet dažiem ir pokuj. Da podā to "talantīgo mākslinieci" ar visiem viņas murāļiem 😁.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 4
Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas Lato Lapsu uzskata tiaki un vienīgi par melnā PR operatoru, šis nav jāskatās. Pārējiem - laba intervija ar jokainiem intervētājiem, bet interesants un loģisks cilvēks, iesaku:

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pa brīžiem paskatos šo. Bija baisi gari raidījumi. Arī grūti Dž.Dž. ielikt intervētāja lomā, bet var pieciest.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Racer teica:

interesants un loģisks cilvēks

Dumš viš toč nav, es te kā kurzemnieks teikš, ka šim i paut, ne kurš katrs var ar pirkst lieliem vīriem un sievam acē bakstit :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 18 stundām , aoma teica:

Izrādās, var arī tā...

Itkā tas būtu vienīgais sienas gleznojums Rīgā...

 

Reku uz Tallinas ielas piemēram

image.thumb.png.93efc717c15ddd3ffd55e11e598e90b6.png

 

Priežu iela

image.thumb.png.9089ed4745d748968ecb0e8d26acbb72.png

Labots - shadow118
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

2021.09.2. , 17:35, aoma teica:

Izrādās, var arī tā...

Es tomēr esmu priecīgs, ka dzīvoju valstī, kur ir iespējams galvaspilsētas centrā uz sienas legāli uzzīmēt mūsdienu mākslu parāpupus, nevis tikai laimīgo bērnību.

pirms 11 stundām , shadow118 teica:

Itkā tas būtu vienīgais sienas gleznojums Rīgā...

Man ļoti patīk Alauksta iela 13, streetview gan neko daudz caur kokiem neredz

https://goo.gl/maps/ESSJM9ZcYA1x7v4d7

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

uzzīmēt mūsdienu mākslu parāpupus

Nu, nu! Ja tu dzīvē tādus pupus sastaptu, tad pilnīgi noteikti iegūtu jaunu fobiju.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 stundu atpakaļ, Lainere teica:

Un tur pat gribās būt 24/7, reizēm gribas lai būtu vairāk par 24 h diennaktī

 

Pirms 49 minūtēm , 138 teica:

kā tu nosaki, kad rakstīt "gribās" ar garo ā, un kad - "gribas" ar īso a?

 

Pirms 28 minūtēm , Lainere teica:

Šajā teikumā pirmais bija gribēšana, un tur radās ā, otrais bija vispāreja griba, un tur radās a. Noteikti pēc tādas formulas arī vadijos😁

Es akšlī priecātos, ja tas valodnieku tusiņš, kas nosaka, kā būt pareizai čist latviešu valodai, apprūvotu šito principu, jo man arī, piemēram, gribās kotleti, bet negribas celties septiņos no rīta ja ir iets gulēt četros. "Vadīties" un citus "-īt" un "-īties" gan nevaig zaimot, tur ir jābūt ī un tā lai tas paliek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , 138 teica:

piemēram, gribās kotleti

Gribēt->gribas kotleti
Vadīt->vadās pēc [savas] gribas

 

Kāda tur zaimošana?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kreizā Kāja teica:

Retums

Redzēju. Nu tā filma ar Švarciņu par Marsu.

Pirms 4 minūtēm , marrtins teica:

gribas kotleti

Viss atkarīgs no intonācijas. Var gadīties, ka tradicionāli seksuāli orientētie tevi nesaprot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Neesi redzējis bābu ar vairāk pupiem nekā ierasts? Ir gadījies ne tikai redzēt, nav ne vainas. Retums, bet eksistē.

Suns?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, retums, bet eksistē arī čaļi ar diviem khkhkhhmmm, viens pat ir diezgan slavens un sarakstījis autobiogrāfiju kas tā arī saucas, Čalis Ar Diviem !@#%&, nu es linku nelikšu, okei

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 8 stundām , 138 teica:

Man ļoti patīk Alauksta iela 13, streetview gan neko daudz caur kokiem neredz

Iegooglēju, te bik labāk var saprast
1000x620.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Jurkins teica:

filma ar Švarciņu par Marsu.

Toč, Atcerēties visu laikam saucās. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...