Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .

alusbundza

Recommended Posts

M@R$$
Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Jaunais veselības ministrs - Daniels Pavļuts. Kādi viedokļi?

Kādu PAR valde izstūma tankam priekšā. A tanks ta ripo virsū...

• Patīk 2
  • Replies 27.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• snukurins

1773

• Racer

1295

• ieleja

1197

• alusbundza

1041

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Par datoru pirmsākumiem skolās. Biju visā tajā lietā iekšā. Skolā sāku strādāt 88-jā un skolas vadība izdomāja, ka man kā jaunajam fizikas un matemātikas skolotājam būs jāmāca arī informātika. Tika ie

Video sižets no Pļavniekiem pēcpusdienā. 1609434133915.mp4

Domubiedri, mūsu vienam no maestro paliek 60 gadi dzīves,  @Didzis turies:   Veci, Nu Daudz Laimes!!!! Ko tev vēl vēlēt, noteikti veselību! Turies veci, Tu esi pēdējais dinozaurs ineta paaudz

Posted Images

Racer
pirms 13 stundām , M@R$$ teica:

Kādu PAR valde izstūma tankam priekšā. A tanks ta ripo virsū...

Daļēji piekrītu, tikai jāņem vērā, ka Pavļuts ir tipisks karjerists (kas nav ne labi, ne slikti) un gana spēcīgs lai tiktu ar šo situāciju galā. Man personīgi jamais nesimpatizē, bet viņu cienu.

• Patīk 1
M@R$$

Tās problēmas, kas bij veselības nozarē, bij ielaistas jau gadiem... Kovids reāli visu situāciju izrāva publiski. Vai Pavļuts būs spējīgs tikt galā... Laikam rādīs laiks.

Gestapo

Nedomāju, ka viņa uzdevums ir sakārtot nozari. Izvilka, lai tiek galā ar kovida dižķibeli un pēc tam būs cits. Nevar sakārtot nozari ar to pilnīgi nesaistīts cilvēks.

A pie esošās situācijas, manuprāt, nav slikta izvēle. Ilžuks nevilka.

• Patīk 3
  • Atbalstu 1
laikamTak
Pirms 8 minūtēm , drunk_lizard teica:

mlje

Kāpēc vārds mainīts uz Andris? Betonam grib lietu piešūt?

• Haha 1
alusbundza

@drunk_lizard tu nepareizajā topikā ierakstīji

Andris vēstulē aicina deputātus balsot pret NA grozījumiem. "Šis likums skar mani ļoti personīgi, jo es esmu gejs un es vēlos, lai mana ģimene tiktu aizsargāta Latvijā," pamato vīrietis.

Racer

Interesanti - grūti saprast vai tas ir daudz vai maz, bet noteikti vairāk kā biju domājis. Paldies par info.

• Patīk 3
marrtins

Man šķiet Latvijas internetam tas ir daudz. Ne baisi daudz, bet labāk nekā varētu sagaidīt :D

Stasss

Takš Domburs nesen žēlojās ka Latvijas lietotājs nepanes maksas saturu internetā, tāpēc šim jākravā koferis no Delfiem.

darklight

Es TVnetā Kliku noabonēju. Sākumā tīri viena raksta dēļ (neatceros vairs kāda), tad nu tagad lasu. Bez Delfiem iztieku.

VebKamera

Toties LSMs tagad bez reklāmām. Kad TVnets kļuva par pārsvarā klikojamo, samainīju viņus vietām savās prioritātēs. Un neko - nejūtos zaudējis.

ieleja

lai gan ticu, ka homofobisko (?) vēstījumu Andrim (vārds mainīts) tiešām veica šī blondā kundze, nepārliecina ne CERT.LV ekspertīze, ne troksnis apkārt

piemēram, tāds “draugiem.lv” runasvīrs Palkavnieks apgalvoja, ka pierādījums EM vainai esot e-pasta hīderos atrastā IP adrese

vvv
Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

piemēram, tāds “draugiem.lv” runasvīrs Palkavnieks apgalvoja, ka pierādījums EM vainai esot e-pasta hīderos atrastā IP adrese

Par šo ziņās neatradu.

Kā ir ar tām IP adresēm? Ja nav statiskā IP adrese? Dinamiskā IP adrese nav pastāvīga? Ja? Ir iespējams «patīt» atpakaļ uz īsto laika brīdi un «apskatīt», kāda tajā laika brīdī bijusi ierīces IP adrese?

Atvainojos par nezinātāja jautājumiem.

e = d

Ja neviens nav teicis, ka adrese ir nezināma, headeros visdrīzāk ir melīgās deputātes IP. 

ggg97
Pirms 33 minūtēm , vvv teica:

Ir iespējams «patīt» atpakaļ uz īsto laika brīdi un «apskatīt», kāda tajā laika brīdī bijusi ierīces IP adrese?

Ja provaiderim ir log un tas to saglabā, kas visdrīzāk tā arī notiek, tad tur viss redzams (provaiderim). Uz dinamisko, ķipa, sataisu sūdus, nomainu mac, nomainās dinamiskā, paļauties nedrīkst.

Edited by ggg97
ieleja
1 stundu atpakaļ, vvv teica:

šo ziņās neatradu

te

Edited by ieleja
e = d

Valsts iestādēs no šī gada DMARC obligāts. Inboxam arī ir ieslēgts.

ieleja
pirms 2 stundām , e = d teica:

Inboxam arī ir ieslēgts

tas jauki!

tik ne <inbox.lv>, ne <gmail.com> webiski sūtītām vēstulēm hīderos nav IP adresu vispār. vispār no vārda vispār...

e = d

Tam šajā gadījumā nav nozīmes. Pēc headeriem var pateikt, vai e-pasts autentisks un varbūt IP. Ja sūtīts no weba un IP nav, tad, sadarbojoties ar cilvēku, kurš saka, ka šis konts bijis uzlauzts, var redzēt no kādas adreses piekļūts Web interfeisam. 
Lai gan te izskatās pēc tā paša Pūces gadījuma. Drīz atcerēsies, ka pati uzrakstījusi.

vvv
Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

nav IP adresu vispār

Kaut kā izlobīt IP adresi arī iespēju nav? Zinošam?

marrtins

Headerus jau arī var pamainīt, pirms sūtīt "speciālistiem" :D

vvv
Pirms 2 minūtēm , e = d teica:

Lai gan te izskatās pēc tā paša Pūces gadījuma.

Gluži Pūces gadījums nebūs. Pūce reālu pārkāpumu bija paveicis, par to meloja. Šitā tante ko pārkāpusi? Vienkārši tante tāda, ar savām domām un viedokļiem. A tas, ka liedzas, melo... Laikam, sakautrējusies. Jā, melot nav labi. Bet tajā vietā tas ir norm.

AndrisBB

Gooogls tak neliek IP adresi, tapēc ka pats Google nevar zināt vai tas ir īsts IP kas piekļūst web interfeisam. 

Atbildi uz emailu ar pievienotu linku (bildi) un ceri ka sūtītājs viņu atvērs, tad terētiski zināši kas par IP.

Edited by AndrisBB
vvv
Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Headerus jau arī var pamainīt, pirms sūtīt "speciālistiem"

Tu arī par to, ka draugiem.lv Palkavnieks tupī?

ieleja
Pirms 7 minūtēm , vvv teica:

tante tāda, ar savām domām un viedokļiem

kas man liekas normāli - kaut kāds Andris (vārds mainīts) atsūta uzmācīgu vēstuli, ka jāatbalsta deputātesprāt pretdabisku dzimumsakaru ģimenes

varēja vienkārši savā vārdā atšūt, bet te rakstnieces gars lika sagudrot kaut kādu lažīgu fantāziju zem “pseidonīma”

Pirms 7 minūtēm , AndrisBB teica:

īsts IP kas piekļūst web interfeisam

nu un TOR, spoofing un vēl citas viltības

Edited by ieleja
AndrisBB

Par ko tur ir cepiens? Par ko ta kāds sūta emailus viņas vārdā? Nu ja sūta atbildes, tad laikam jau var arī lasīt.

marrtins
Pirms 24 minūtēm , vvv teica:

Tu arī par to, ka draugiem.lv Palkavnieks tupī?

Kotakasta? Es par hederiem.

vvv
Pirms 13 minūtēm , AndrisBB teica:

Par ko tur ir cepiens?

Mūsu interneta ziņās. Viena tante par IT lietām kaut ko pateica, atbildīgie IT speci dabūja nopūlēties, citi IT speci sāka gudroties. Savukārt boot.lv foruma komentētāji nonāks līdz patiesībai, kā vienmēr.

• Patīk 2
AndrisBB

Nav nekā interesantāka par ko cepties ka kautkādiem emailiem?

ieleja
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

cepties ka kautkādiem emailiem?

cepšanās jau par valstssievas liekulību, nespēju atbildēt par saviem darbiem, nemācēšanu komunicēt ar sabiedrību

marrtins
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Nav nekā interesantāka par ko cepties ka kautkādiem emailiem?

Vispirms cepies par kaut kādiem emailiem un tad jautā vai tev nav kas interesantāks par ko cepties? :D

AndrisBB

Kas par partiju? Zināšu ko strīpot uz nākamajām vēlēšanām :D

Just now, marrtins teica:

Vispirms cepies par kaut kādiem emailiem un tad jautā vai tev nav kas interesantāks par ko cepties? :D

Kur es cepos? pirmā dzirdēšana gan par emailiem, gan par tādu tanti :D

marrtins
Pirms 3 minūtēm , AndrisBB teica:

Kur es cepos?

Nu teitan tak - nu paska, kā cepās! :D

rooyar
Pirms 59 minūtēm , vvv teica:

Kaut kā izlobīt IP adresi arī iespēju nav? Zinošam?

Atceros vecos trikus mēdza izmantot ,lai dabūtu datus  vai epasts ir apskatīts un cilvēka ip utt.. izmantot atēlu ar pho scriptu.

inbox and gmail jau saglabā datus par izsutītajam epastiem un kādas ip ir izsūtītas.

• Create New...