Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tas caur puķēm katram ir savs. Kas tev, @oxygen, ir lielākā problēma ar manu "čugunu"?

Link to comment
Share on other sites

Meli, linki, pieņēmums, argumentu trūkums - četri vārdi, ar ko šis skila kačātājs asocējas... Viss.

Arī man varbūt pret šo visu nebūtu iebildumu, bet ja katrs izteikts fakts, varbūtiba beidzas ar šīm četrām frāzēm... nu jebal..

Tādu diskusijas stilu "intelektuāļiem" universitātē māca, vai kā?

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Krieviem ir labs vārds, kas tā īsti netulkojas - ёбнутый...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Stasss teica:

četri vārdi, ar ko šis skila kačātājs asocējas

Nu nekas, ja tu palasītu ko vairāk, varbūt arī kas vairāk paliktu prātā. Ja nemētātos ar epitetiem un neizteiktu pieņēmumus par mani, tad jau arī nebūtu tādas lakoniskas atbildes. Par slaveno "meli", tas vājprāts panesās pavasarī un tur arī beidzās un attiecībā uz kādiem 2-3 biedriem, kuri nekādi nespēja pārstāt izplatīt melus. Meli ok - norāde uz meliem - nav ok?

 

Pirms 22 minūtēm , Stasss teica:

ja katrs izteikts fakts, varbūtiba beidzas ar šīm četrām frāzēm... nu jebal

Labi, paprovēšu nereaģēt uz epitetiem un pieņēmumiem sevišķi savā virzienā.

Link to comment
Share on other sites

Pacenties. Nav jau nekas pretī visam citam, protams katram savas tēmas tuvākas, un tā tālāk.

Tas ka reaģēju žargonā, vai apvainoju ar kādu nepatīkamāku vārdu, tā man arī tāda savdabīga reakcija, bet nu katrs izšauj pulveri pa savam.

Un varbūt reizēm labāk ir vienkārši paklusēt, un neņemt galvā, ja jūti, ka nespēj atspēkot domu, vai kā. Tā pārspīlētā tieksme vienmēr pierādīt sevi arī ne par ko labu neliecina. Tāpēc arī rodas tāda attieksme. Domu pateici un atslābsti, nevis izspļauj kārtejo reizi - argumentu trūkums, meli, vai ko. 

Šis ir iemesls, kāpēc es to jūsu ar Ronaldu nemitīgo vārīšanos neizprotu. Ko jūs kam cenšaties pierādīt? Ja ir tieksme ko pierādīt, tad dibinat arī savu publisku sekotāju kopu, kā Čiekurs, vai citi zvēri.

Forumā tāpat te visiem ir pie kājas jūsu (tāpat kā mani) uzskati - kā pats saki, tikai provacējat.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

nemitīgo vārīšanos neizprotu

Nekas :) Katrs vārās pa savam. Skaidrs, ka neviens vai tuvu tam tāpat neko par pilnu neņem vai neiedziļinās (lai gan te pavīdēja ideja, ka te esot vai potenciāli būšot, kuri nekritiski salasīsies manu un @Ronalds rakstīto un ņems par pilnu - vot šausmas). Bet būs man pie reizes arī piezīmes. Es jau pavasarī izteicos, kas un kāpēc vāros Covid tēmā - laikam atceries, jo bieži piesauc "skilla kačāšanu". Tik atgādināšu, ka tur vēl bija otra daļa: "nostiprinu/veidoju savu viedokli par Covid". Otrā daļa ir zināmā mērā izpildīta, pirmā vēl, acīmredzot, procesā.

 

Par vārīšanos - pats jau forumā arī vāries. Gandrīz katru dienu :D

 

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

dibinat arī savu publisku sekotāju kopu, kā Čiekurs, vai citi zvēri.

Kāpēc uzreiz kaut kas jādibina un kaut kur jāiet? Nevajag man nekādus sekotājus vai kļūt par kaut kādu līderi. Meh. Kas ir Čiekurs varu tikai nojaust - vai tik nebūs saistība ar Gobzemu.

 

Pirms 10 minūtēm , Stasss teica:

Tas ka reaģēju žargonā, vai apvainoju ar kādu nepatīkamāku vārdu, tā man arī tāda savdabīga reakcija, bet nu katrs izšauj pulveri pa savam.

OK - skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

Par vārīšanos - pats jau forumā arī vāries. Gandrīz katru dienu :D

Šitā pasēdētava vnk jau ir daļa dzīves.:biggrin:

Mana vārīšanās savādāka - es te izklaidējos, bet tu stiprini zināšanas (un krīti citiem uz nerviem)..;)

Link to comment
Share on other sites

Atgādinu (it sevišķi jaunbiedriem), ka Ir opcija - ignorēt lietotāju, tad neredzēsi prātvederu postus. Es tā kādu laiku daru un uzskatu, ka pareiza izvēle, jo redzu lietotāja rakstīto tikai tad, ja kāds citē un redzu, ka nekas prātīgs citēts netiek... 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Intereses pēc, izvilku statistiku, cik mirstošs vai nemirstošs ir forums. Izskatās, ka pēdējā laikā aktivitāte pieaugusi. Iepriekšējie divi gadi tādi nīkulīgi bija. Ir divi lūzuma punkti, 2009-2010 un 2017, kad krietni samazinājās aktivitāte. 

 

com_activity.pngnew_posts.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2017. gads viegli izskaidrojams. boot.lv tika pārdots. 2016. gada beigās tas notika. Tač bija bardaks, tehniskais atbalsts no jauno īpašnieku puses bija bēdīgā līmenī.

2009. gads - krīze. Ne da forumiem toreiz bija.

Link to comment
Share on other sites

Esošie īpašnieki saprata, ka iet uz galu un kaut kas jāglābj. Saskatīja potenciālu folijgalvās. Iepiķoja drusku Ronim, bet ar to bija par maz. Tad nu pasūtīja troļļiem Jēkabu. Tagad cer, ka nu sāks birt jauni apmeklētāji 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vajadzēja kādu jaudīgāku atsūtīt, minimums Pļaviņu vai smago arsenālu Gobzema personā, uzreiz foruma reitings būtu debesīs :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāds izdomājis LA.lv uzlauzt.  Vismaz 18+ saturu būtu ielicis :D  Admins jau noreaģējis un nu jau salabots.

 

image.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Da labi. Izskatās vairāk pēc līdz galam neielādēta css/js/html kaut kādu db gļuka dēļ.

Tas 18+ uzraksts vienkārši ir placeholderis rakstiem, kuriem jāliek čeks par vecumu.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Piedodu, bet nu pēdējo reizi, skaties man! Diagnoze redz. :DLab, po, atšķirīgi skatījumi mums globālākā kontekstā. Es nekādā veidā neatbalstu vardarbību, bet ciest nevaru, ka to uztaisa kā īpašu pret kaut kādu cilvēku grupu. Tie gopņiki atrastu citu mērķi, ja nebūtu izaicinošie pediņi...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

ja nebūtu izaicinošie pediņi...

Nu te jau faktiski pats atzīsti, ka bija pret konkrētu grupu vērsts uzbrukums.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Palasīju... Uzbrukums tiešām ir bijis nepārprotami homofobisks. Tikai man nav skaidrs, kā tie Ķengaraga urlēni tā nekļūdīgi uz sitiena atpazina geju? Tad laikam gāja rociņās sadevies ar savu &oberi un bučojās? Cik maz smadzeņu tādam "intelektuālim" jābūt, lai šitā uzvestos Ķengaraga tirgū? Tas tev, b&a, nav nekāds Kalnciema kvartāls! Nē nu es jau nezinu nianses, varbūt atraidīts mīlētājs tur bija?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , darklight teica:

nekļūdīgi uz sitiena atpazina geju

Nu vienai daļai ir uz pieres uzrakstīts...

Un vēl tā zilā pahodka!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tik pasaki, ka TOS nevar atpazīt?!

Tad Tev jādodas pie acu ārsta...

Visas kustības TOS nodod - roku kustības kā dāmām un gaita ļoti sievišķīga.

Link to comment
Share on other sites

Pasīvos atpazīst (ne pazīst) pēc gaitas un roku kustībām, bet aktīvos savukārt pēc aktīviem uzmanības pierādījumiem? :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

Pasīvos atpazīst (ne pazīst) pēc gaitas un roku kustībām, bet aktīvos savukārt pēc aktīviem uzmanības pierādījumiem? :sarkasms:

Saki, savējos jau pa gabalu saod?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāds 199...gads. Agrs (šķiet) augusta rīts. Migla, diezgan drēgns. Braucu uz Ogri pēc "timbera" rezerves daļām. Pie Jēkabpils robežas autobusu pieturā balso čoms - solīds līdz mielēm... pielaizīta pričenīte, uzvalciņš, spožas kurpes. Nu, ok,  paķeršu pa ceļam. Pirmais moments, kā šis sēdās mašīnā...🙄 ... iestūrēja pakaļu, pēc tam kopā abas kājas izstiepis uz priekšu purngalus. Tanī brīdī es to "nefilmēju", ņirga sākās pēc tam. Šis esot no Preiļiem, braucot ar stopiem uz Rīgu... bla, bla, bla... vienmuļa saruna. Tik tā jocīgi visu laiku rausta un plūkā to savu žaketīti. Un tad vienā brīdī no miglas vāliem izlien Saule un apspīd siena gubiņas un zirgu uz lauka...

"Vuīīīī, cik skaisti!" gandrīz bikses pieliku no tā spalgā sajūsmas spiedziena.

"Oiiii, kā es gribētu būt mākslinieks, prast šo skaistumu uzlikt uz audekla..." vārds vārdā jau tā nebija, bet īstenībā vēl literāri izjustāk. Nu tad es sāku tā dīvaini skatīties, bet vēl neiebraucu (idiots😁). Nu i prasu šim, vai tad mācīties brauc uz Rīgu, varbūt uz LMA?

"Nē, es braucu pie sponsora...". Nu tekstā nevar ietvert to intonāciju. Pat ne tuvu. Es atceroties pašlaik te zviedzu kā tas zirgs.

"Pie kā, pie kā?" tā (idiots) es.😁

"Nu pie sponsora. Viņš man šo uzvalciņu atsūtīja. Re, ar visu vestīti..." ... priekškars. Šī pēdējā frāze atskanēja iebraucot Ogrē. Izlaidu šo ārā, nogriezos Dārzu ielā, izkāpu no mašīnas... divi tantuki nesaprata, kas man kaiš, mož domāja, ka lēkme.

 

p.s. nekono šī neesmu izdomājis.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

"Nu pie sponsora. Viņš man šo uzvalciņu atsūtīja. Re, ar visu vestīti..." ... priekškars.

 

Tas bija kāds gejs, kuram draugs nopirka uzvalciņu?  hahaha  🤣

 

Iekš UK daudzi ir openly gay ,  tādi kas darbā citiem stāsta par savu boyfriend,  nevienam tas neliekas nekas īpašs. 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

jūs tur visi progresīvi

varbūt gribēji teikt - jūs tur visi geji ?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 nezinu, kā jums, bet man šķiet, ka mūsu pašreizējais prezidents ir pilnīgi nekam nederīgs pajols 

Link to comment
Share on other sites

Televīzijas pirmizrādi piedzīvos vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis"
 

Citēt

 

Lāčplēša dienā plkst.22.10 televīzijas pirmizrādi kanālā LTV1 bez reklāmas pauzēm piedzīvos vēsturiskā kara drāma "Dvēseļu putenis", (..)

 

Savukārt plkst.21.30 skatītāji vēlreiz varēs ieskatīties filmas tapšanas procesā dokumentālajā īsfilmā "Filmas "Dvēseļu putenis" aizkadrā". Septiņas dienas pēc televīzijas ētera filmu būs iespējams noskatīties sabiedrisko mediju satura atskaņotājā "Replay.lv".

 

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 1 stundas , Stasss teica:

Bundža, tu par kuras valsts prezidentu?

pa mūsējo , bremzi Levitu, nu redzēju šamo uzrunu TV pirms pāris stundām, pilnīgs bezcers ..., runa, kā robotam, nekāda šarma, un iedvesmojošas dzirkstis tautai, pilnīgs nulle .....

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , alusbundza teica:

nekāda šarma

Viņš tak savu ir dabūjis - ne vienu reizi vien par prezi centās tikt. Beidzot ir izdevies.

Link to comment
Share on other sites

Pabriesmīga miglas bilde pa ltv, es kaut kad samaksāju un savācu HD, tur pat bik vairāk 2160x8xx.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...