Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Neko sev upgreids Bootam..:spruce_up:

Bišķi jāaprod, bet ir čmuki..

Šas būs atskaite..:biggrin:

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Smukiņi, bet postus varētu tomēr atdalīt ar kaut kādu makanāku strīpu, nevis tikai ar "citēt" - citādi viss vienā palagā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

image.thumb.png.5e89be7e4763edb706519ff58ada79ba.png

 

Neko smuku tur nesaskatu…

Te vienmēr contents ir bijis tikai pa pusi loga?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, es jau neatceros - tas bija tik sen :sarkasms:

Bet vispār tā palagfīča nav kewl. Arī jaunākie posti vienā palagā. Prasās kādu atdalītāju kā tēmu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja man Amazon ir tikai interneta veikals, kur gadā pāris reizes ko nopērku. Tad man tas Prime būtu jāpieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Zoom teica:

Ir tāda iespēja abonēt 30 dienu izmēģinājumu, noskatīties Borat 2 un atteikties?

Ir. Pāris dienas atpakaļ pats noskatījos «Borātu 2». Reģistrējies trial periodam, tas nav 30 dienas, bet 7 dienas, un skaties. Tik neaizmirsti atteikties, citādi ieslēgsies abonēšana, cik tur bija, 5 eiro ar cik tur centiem mēnesī. Atteikšanās diezgan noslēpta, jāparakņājas, lai atrastu. Kad atteiksies, tajās 7 dienās varēsi vēl ko noskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Zoom teica:

Bet, ja man Amazon ir tikai interneta veikals, kur gadā pāris reizes ko nopērku. Tad man tas Prime būtu jāpieslēdz.

Es visulaiku tur kautko pērku, tad "bezmaksas" nākamās vai tās pašas dienas piegāde, tie pāris poundi mēnesī uz piegādes cenām vairākkārt ietaupas.

No video īpaši tur neko neskatos, šad tad kautko. Sportu parasti, piemēram French Open vai US Open nekur tolkam nerāda. French Open vēl pa Eirosportu var redzēt, bet tur ierobežoti korti, rāda tikai "interesantās" spēles, bet nu tad arī jau par to Eurosportu jāmaksā.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

LV jebkurā TV pakā par €5 ir ES1, ES2, ES4K

Ganjau arī UK var dabūt kautkādās pakās, Sky utt, bet nu tākā TV neskatos, tad man nav ne televizora ne TV pakas.

Priekš manis Amazon ērtāk un vienkāršāk. Precīzāk bezmaksas bonuss, jo nejau TV pakas dēļ maksaju par Prime.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , ieleja teica:

ceru, ka latvieši paslīdēs garām Borats 3 radaram

:D

Iedomājies, Borats intervē Viņķeli.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , ieleja teica:

pāris reizes smieklīgi par apkaunojošiem jokiem

Nez, es ar tos jokus nesapratu, tad jau labāk amerikāņu pīrāgu skatīties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , binary teica:

Te vienmēr contents ir bijis tikai pa pusi loga?

Ta' sasodītais forums, tagad meilos notifikācijas nāk apgraizītas… Kā lai tagad lasa forumu?

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Tā jau spama tur nepietiek?

Meilā spama ir par pāris kārtām mazāk nekā forumā.

 

Tās meilu notifikācijas ir vienīgais "centralizētais" veids, kā kaut cik efektīvi pasekot līdzi sev interesējošajiem resursiem 😜 Piemēram, kopš youtube piegrieza notifikācijas kaut kad augustā, youtubā praktiski vairs neesmu iegriezies, lai arī bija tur daži kanāli, kurus labprāt reizēm paskatījos (reizi mēnesī vai divos), tur nu tās viegli šķirojamās/pārskatāmās/dzēšamās notifikācijas nu ļoti palīdz. Ar forumu varētu sanākt līdzīgi - caur notifikācijām pasekot līdzi interesējošajām tēmām vēl ir OK, bet ja jāver vaļā forumu un jāblenž uz visu to spamu, kas te ir - da nu …

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , binary teica:

Meilā spama ir par pāris kārtām mazāk nekā forumā.

Viss atkarīgs no nervu sistēmas.. Man jau lieka ziņa iekš telefona vai meila saceļ spalvu uz rokām..:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

darklight

Es arī izmantoju notifikācijas, bet šādām apgraizītām tām nav jēgas 😕

Link to comment
Share on other sites

Da hren viņu zin. Pa vacapu man bija ekrānšāviņš atsūtīts no https://www.facebook.com/jekabpilslv/ 26.oktobra plkst 8:41 ziņa. Tipa, jūs atbalstāt vai neatbalstāt šitādu kameru uzstādīšanu uz A6 Rīgas un Daugavpils virzienā. Biju jau aizmirsis.

Nu vēl jau nav. Bet gan jau kādam piķi vajag. Bet nu vēl jau nav.

Mums vispār šogad ir interesanti. Nē, nu man jau patīk, ka ielas un ietves remontē, bet, mļaķ, nu kaut kā sakarīgi. Tagad ir izrakņātas visas malas, pabeigts nav nekas un sāk rakņāties vēl citur. Kā kāmis - piebāž pilnus vaigus un tad lēnām gremo.

Link to comment
Share on other sites

Es te par to jauno sašaurinājumu -  īsti nesaprotamo figņu labajā sānā - kārtējo reizi vecais, labais ITišņiku likums - ja kaut kas strādā, neaiztiec, ignorēts? Sākumlapā uzspiežu un interesējošā komentāra, vienalga aizmet uz lapas sākumu, nākas skrollēt lejā, postu labot vairs neļauj, parādās kā jauns.

Paldies Stassam, var, a kā man to bija uzminēt?

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , aoma teica:

Paldies Stassam, var, a kā man to bija uzminēt?

Stasss varētu arī pateikt, kā var meilos pilnās notifikācijas dabūt :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , aoma teica:

a kā man to bija uzminēt?

Nu apmēram tāpat kā es uzminēju..😁

Pirms 15 minūtēm , binary teica:

Stasss varētu arī pateikt, kā var meilos pilnās notifikācijas dabūt :D

Nevar. Es pat nezinu, kā tās vispār strādā.🙂

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Bet gan jau kādam piķi vajag.

nē, tur vīri melnā ''tos tur ārā'' grib izķert ...

Link to comment
Share on other sites

Atradu šādu:

 

Pazuda interese. Vairs nav "tas Borats". Tagad vienkārši truli pārģērbās un ķēmojās. Bez stāsta. Pirmais gan ir labs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Stasss teica:

Nevar. Es pat nezinu, kā tās vispār strādā.🙂

Var. Noteikti var. Ja reiz var apgraizīt, tad var arī neapgraizīt. Jautājums ir - kā?! Un kurš to izdarīs?!

Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , alusbundza teica:

vīri melnā

Šodien parādījās ziņa - kameras būs vienalga, bet iedzīvotāju viedoklis rādīšot, vai ātrāk vai vēlāk 😁. Sviests. Mož kāds šofera dēls IT firmu uztaisījis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , Jurkins teica:

Šodien parādījās ziņa - kameras būs vienalga

Štrunc par kamerām. Kamēr nedodos Skripaļu indēt, tās man īpaši netraucē. Cita lieta - tā lēkme, kuras rezultātā visur salikti tie stabiņi. Iebraucu no saviem laukiem Rīgā, braucu pa Imantu, bāc, priekšā stabiņi, jāpārkārtojas uz blakus joslu, bet tā jau aizņemta, labi pārkārtojos, braukšu pa to, pēc pārsimts metriem stabiņi šajā joslā, atkal jāpārkārtojas. Negribot sanāk slaloms ar agresīvas braukšanas elementiem. Tie kas ikdienā brauc pa šo maršrutu, jau zina, kurā brīdī kurā, kura josla jāieņem, es, idiots no laukiem nezinu, man vai nu nekaunīgi pēdējā brīdī jāiespraucas vajadzīgajā joslā, vai jāstāv un jāgaida.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , M_J teica:

visur salikti tie stabiņi

Sen neesmu Rīgā bijis 😁. Domā tos, kurus remontu laikā liek?

 

A par tām kamerām jau nospļauties. JA tikai tas nebūtu par nodokļu maksātāju naudu.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Domā tos, kurus remontu laikā liek?

Nē, tos, ko liek divu joslu ceļā, kur ir gājēju pāreja. Pirms pārejām vienu joslu aiztaisa ciet.

Link to comment
Share on other sites

Nekas tur nav remontēts. Iela ar divām joslām vienā virzienā. Pirms katras gājēju pārejas abas joslas ar prastiem plastikāta stabiņiem, kas pa lēto kaut kā piestiprināti, tiek sadzītas vienā. Reizēm no labās uz kreiso, reizēm no kreisās uz labo. Ej nu uzmini, kura josla katru reizi jāieņem. Tad jau labāk būtu konsekventi aiztaisījuši vienu joslu ciet. Ja nav, tad nav! Tāpat no tā, ka katrā virzienā ir divas joslas, jēgas vairs nav.

Link to comment
Share on other sites

Va vellos! Bet tas laikam tāpēc, ka mums divjoslu ielu nav 😁. Jā, nu varētu vēl maksimālo ātrumu pilsētās uz 20.

Mums ir cita problēma - uzlej kārtīgu asfalta guļošo policistu un apkrāso ar baltiem taisnstūriem. Ļautiņi domā, ka tā ir gājēju pāreja arī pie reizes.

 

Link to comment
Share on other sites

Par to stabiņu būšanu: pasen Latvijā nav bijusi sniegaina ziema. Paskatīšos kas būs laikā/pēc kratīga sniegputeņa. Gan braucēji, gan ceļu šķūrētāji, kad putenī knapi redzi ceļu un orientējies pēc platuma/nomales apstādījumiem.

Labots - oxygen
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Jurkins teica:

Bet tas laikam tāpēc, ka mums divjoslu ielu nav 😁.

Cēsīs jau arī nav. Bet tak atrada, kur tos stabiņus satupināt. Reizēm sanāk būt Jēkabpilī. Tev tikai liekas, ka Jēkabpilī īsti vairs nav vietu, kur kaut ko varētu sabremzēt un sačakarēt. Salīdzinot ar Cēsu šaurību, Jēkabpilī stabiņu licējiem būtu kur izvērsties.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sačakarēt jau var visur un visu, ja tikai ir laba gribēšana un attiecīga izglītība 😁. Jāatzīmē gan, ka tādu riktīgu sačakarēšanas piemēru atrast pagrūti. No Rīgas puses braucot iekšā Jēkabpilī aiz "staķika" ir divi apļi pārsimts metru viens aiz otra. Un starp šiem virzienu joslas (šauras) ir atdalītas ar zaļo zonu. Vot tur gan ir auzas, ja kādam kaut kas notiek. Tad iestājas paralīze.

Nu redzēs, kā būs pēc pašreizējiem remontiem. Jau rakstīju, ka iesākts ir visās malās un tik parādās jaunas vietas, kur ar sarkanu krāsu jau atzīmēts, ko raks. Varbūt parādīsies stabiņi.😁

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl drošāk būtu tad, ja katrs kurš ietu pāri pie zaļā, tomēr paskatītos pa labi un pa kreisi, jo kādam var piem.  atteikt bremzes (da kaut 1 : 10e12), kādam pie stūres var palikt sūtīgi ( da kaut 1 : 10e13), kāds var būt dolbajobs (biežāk). Bet diemžēl cilvēks ir nedataisīta būtne 😁, kuram ir read only bits "man galvenais".  Tas bits nenometās pat guļot komā ar salauztām kājām. Vienīgais, kas šo bitu lieliski ekranē ir priedes koka dēlis.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...