Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 16 stundām , Racer teica:

savācu HD

Padalies, man vakar uznāca miegs pie pirmās garās reklāmas iepriekšfilmā un tā arī pašu filmu nesagaidīju.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Šādus nevajadzētu "saukt pie atbildības likumā noteiktā kārtībā", bet gan maķenīt citādi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , marrtins teica:

nevajadzētu "saukt pie atbildības likumā noteiktā kārtībā", bet gan maķenīt citādi

Ecēšas kādam traķim nokritušas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 3 minūtēm , binary teica:

Nav gan HD, bet toties oficiāli

Man neko tur nerāda. 

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

Ecēšas kādam traķim nokritušas.

Tās nav ecēšas. Neviens netaisa ar 3cm puļķiem. @alusbundza varēs apstiprināt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , binary teica:

Man gan Firefox (Windows, Linux), gan iexplore rāda.

Tikko pārbaudīju vēlreiz, nerāda ar Chrome.  Firefox, Edge strādā. 

Link to comment
Share on other sites

Nu… Es Chrome nekad par lietojamu browseri neesmu uzskatījis :crazy:

Bet lai nu paliek. Fakts kā tāds - kas vakar nenoskatījās, tas var droši vēl 6 dienas skatīties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

nerāda ar Chrome.

Tikko atvēru Binary linku iekš Chrome, man rāda bez smilksta.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mezavecis teica:

Man neko tur nerāda.

Atkarīgs no uzliktajiem reklāmu bloķētājiem, ne visiem RePlay video tiek cauri - nostopē uzinstalētos un skaties, ka notiek tad.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raiviic teica:

reklāmu bloķētājiem

Tieši tā, man Chromē ar ublock iet bez bēdām, bet vispār replays ir sasipusšies meistarībā - šodien neiet vairs caur Kodi Playstream (vakar gāja) un neiet pat uz Andrīša ar oficiālo aplikāciju. Samudrījuši ar domu lai nevar novilkt - nu jā, pa vienkāršo vairs nevar. :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

Atkarīgs no uzliktajiem reklāmu bloķētājiem, ne visiem RePlay video tiek cauri

Ops, man kāreiz ABP uz LSM bij izslēgts, bet ieslēdzot un restartējot Crome, tāpat aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , binary teica:

Nav gan HD, bet toties oficiāli

Šitam jau es tieku klāt, bet gribējās HD, jo teļļuks nav gluži zemē metams. :pleasantry:

Man ir Baltcom interaktīvā, tur gandrīz visi raidījumi ir nedēļu pieejami, ja vien konkrēti nav uzliktas autortiesības, ka var rādīt tikai vienreiz.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Lielisks piedāvājums, bet par cik to filmu vakar noskatījos, tad tos 6 € uz svētkiem noziedošu ZLV.

p.s.

apsolos!

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Varētu jau ar uz ķinīti aizkāpt, bet tuvākais laikam Cinevillā, un tur kau katru dienu nerāda :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , ieleja teica:

Latvijā ierasti klusums, bet EK grib likvidēt drošas šifrēšanas izmantošanu mesendžeros kā FB un WA:

 

https://www.statewatch.org/media/1434/eu-council-draft-declaration-against-encryption-12143-20.pdf

 

Es tā arī nesapratu uz ko viņi tur stiepj, pagaidām izklausās pēc gribam un atbalstām ka kaķis ir dzīvs, bet tomēr tā kā beigts.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 10 stundām , ieleja teica:

Latvijā ierasti klusums, bet EK grib likvidēt drošas šifrēšanas izmantošanu mesendžeros kā FB un WA:

 

https://www.statewatch.org/media/1434/eu-council-draft-declaration-against-encryption-12143-20.pdf

Latvijā klusums, jo apgalvojums, ka tiks likvidēta šifrēšana, ir izzīsts no pirksta un tajā tekstā nekas tāds nav atrodams. Turklāt vairākkārt uzsvērts, ka droša šifrēšana ir svarīga. Tika minēti aspekti, ka dažādas kriminālo darbību izmeklēšanu apgrūtina šifrēti kanāli un jāmeklē veidi, kā atrast balansu. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 12 minūtēm , ieleja teica:

ja mesendžerī tiek iestrādāta opcija, ka "tiesībsargājošie orgāni" jebkurā brīdī pieslēdzas peer-to-peer šifrētam sakaru kanālam, tad tā ir joprojām "droša šifrēšana"?

Tas jau velk uz konspiroloģiju. Cik nav bijuši mēģinājumi no dažādiem autoritāriem režīmiem pārņemt Telegram un WhatsApp pārņemt savā lauciņā un čiks vien no tā iznāca. 

 

Tādas runas ir gadiem. Šobrīd, lai atklātu pedofīlu grupu, ir jāpakar aiz olām kāds pedofīls ar visu pieeju grupai vai jaiefiltrējas viņu tīklā. Līdzīga problēma ir ar aptaurētiem teroristiem. Tas ir lēni un tāpēc birokrāti domā, kā šo procesu risināt. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 11 minūtēm , ieleja teica:

tu vispār saproti par ko runā vai arī "vienkārši izsakies"?

Un? Vai kāds no tiem plāniem kaut minimāli ir dzīvē realizējies? Plāni kontrolēt drošos tīklus jau ir sen un nekur tālu šīs idejas nav tikušas. Tik vien kā mēģinājumi nobloķēt visu risināmu un to pašu neveiksmīgi. Es neticu, ka Eiropā kaut kas tiks reāli izbīdīts, jo šādi jautājumi sevišķi jūtīgi Austrijā un Vācijā. 

 

Ja arī teorētiski ieviesīs, tad vietā būs vēl 50 risināmi, kas šifrēs datus. Punkts.

Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

bet man patika, kā Pūce izgāzās ...

No vienas puses žēl, sakarīgi darīja savu darbu. No otras, tās runas ka šo tēmē uz prēmja krēslu gan neizklausījās labi. Tad lai labāk ir tā, kā sanāca.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , Stasss teica:
Pirms 37 minūtēm , alusbundza teica:

bet man patika, kā Pūce izgāzās ...

No vienas puses žēl, sakarīgi darīja savu darbu.

varbūt precizēt, kuru no viņa darītajiem darbiem var uzskatīt par 'sakarīgi darītu'  ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ervie teica:

varbūt precizēt, kuru no viņa darītajiem darbiem var uzskatīt par 'sakarīgi darītu'  ?

Šķiet, ka novadu reforma gāja pareizā virzienā.

Arī Ušaks šo nespēja īsti ar diedziņiem raustīt, kā gribēja, kas norāda uz kaut kādu mugurkaulu. Politiķim tādam jābūt. Bet nu šitik prasti izgāzties ar to caurlaidi, tur gan kauns..

Ušaks iztīrija pus Rīgai kabatas 10 gadu laikā, un aizgāja pasmejoties par visu, a šitas nospēris konfekti no trauka tiek padzīts kā valsts nodevējs.. Skarbi.

Bet nu jā, jūtīgiem cilvēkiem dzīve sarežģīta..

Link to comment
Share on other sites

Ka tik ar to novadu reformu beigās nesākam vazāties pa Eiropas vai kādām tur tiesām…

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Par novadu reformu fvz. Tur daudz nejēdzību.

Bez nejēdzībām nav iespējams. Nevar reformas uztaisīt tā, lai visiem būtu labi. Lai kāda vinnētu, kādam vienmēr ir jāzaudē.

Man patika Pabrika sakāmais - ja kāds var un zin kā izdarīt labāk, lūdzu, soli uz priekšu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējo reformu, kad taisīja, stāstīja mums, cik labi būs pa jaunam. Kaut kā viss notikās, nu tur bija kaut kādi novadi, kas neatbilda prasībām, kaut kādi novadi, kas par mazi... Esošo situāciju palabotu, kaut kādus mazos pievienotu lielajiem, kaut kādus apvienotu, lai viss atbilstu, būtu lēti un labi. A tagad visu iepriekšējo kā nekam nederīgu, tupa sazīmē jaunu karti, nu tik būs laime. Tam pašam Pūcem cik reižu prasīja, lai pamato, ar skaitļiem, visi viņa pamatojumi apmēram tādi - reformu vajag, lai būtu labāk, vēl tā reklāma, kas gāja pa tv, nu tur apmēram tā - ja jūs pret reformu, tad jūs galīgi atpalikuši, stagnanti un tamlīdzīgi...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Mūsu valstī, pateicoties ļoti īpatnējai nodokļu politikai un sīkumainām normatīviem, ir ļoti augstas administratīvās izmaksas tiklab komersantiem, kā valsts un pašvaldību institūcijām. Visādas grāmatvedības, juridiskās, personāla, procesuālās, veselības, labturības, vides, sanitārās izmaksas, utt. Šī iemesla dēļ, es neredzu nekādu pievienoto vērtību mazām pašvaldībām. Ja nu vienīgi, ka pagastvecis dzīvo blakusmājā un es ar viņu varu vakarā sadzert. Tāda mazliet infantīla vēlme "paspīdēt" ar krutu pazīšanos pagasta mērogā.

No visiem citiem viedokļiem - finansējuma koncentrācijas, spējas realizēt projektus, optimizēt procesus - mazās pašvaldības ir tīrās šausmas.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...