Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Kad esi kādu reizīti pabijis tabora iekšienē, tad šaubas vairs nemāc par to ka nepatikšanas agrāk vai vēlāk būs, ne mazākās. Nedrīkst publiski teikt precīzāk, bet viņi tomēr pēc savas uzvedības modeļa un bara vērtībām būtiski atšķiras no vietējiem baltajiem cilvēkiem jau no mazotnes. Bērnībā, kad vēl nezināju kas ir roms, uzradās viens draugs no šiem, biju arī ciemos, ar nazīšiem un kārtīm spēlējos. Pēc 20 gadiem, iespējams, šie paši,  vecmāmiņu garažā ieslēdza un aizmirsa izlaist, sasēņotais bij prom jānes.

Link to comment
Share on other sites

Labi, Tabora zinātāj, es esmu 2 pilnus gadus un vēl 3 vasaras nodzīvojis Sabilē :D

neko, dzīvs

Link to comment
Share on other sites

 

Citēt

Bargākais iespējamais sods – izraidīšana no Kuldīgas.

Uzreiz redzams, ka nežēlīga, nepielūdzama tiesa. Gatava salauzt likteņus, aizsūtot nabaga jaunos, neaizsargātos kārtīgos jaunos cilvēkus uz Rīgu lai tikai pasargātu tos no vistraģiskākā - atvainošanās cietušajiem un pelnīta soda izciešanas. Vēl varēja aizliegt pīpēt Prīmu ceturtdienās no 22:12 līdz 22:13.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

kāpēc boot.lv vairs  nenovirza uz boot.ritakafija.lv? ?

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Lauku bērni aizplūst uz pilsētām. Daļa forumiešu paši ir tā plūduši, kad paliek garlaicīgi vietējā skoliņā.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko Dambis ar Lukstiņu vairs baltmaizīti neēdīs :biggrin:, vēl tik privātos numuru ražotājus vajag, kā Vācija! 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Neredzu baigo problemu, ja ta konkursa kartiba kada piskir licenses, bus tiesam godiga.

Pati sistema tik padara dzivi ertaku - iebrauc uz ikgadejo apkopi un pie reizes izej tehnisko, nav jabrauka pa 10 reizem uz visadam iestadem, ka tas ir tagad.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka tehniskā apskate paliks dārgāka. Drīzāk ērtāka. Tagad CSDD piesienas, ka lukturis bišku šķībi spīd, brauc otreiz. Servisā pāris apgriezieni ar skrūvgriezi un gan lukturis noregulēts, gan tehniskā izieta. Tādus piemērus var daudz atrast, kad sīkumu dēļ jātērē laiks, nauda un jābrauc uz atkārtotu tehnisko apskati. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , snukurins teica:

Tagad lukturis kurš šķībi rāda netiks regulēts bet pateiks ka jāliek jauns.

Un kur vispār tāda doma ka tas viss notiks servisos?tur tak droši vien viss tāpat notiks tai CSDD ūķī,tikai CSDD darbinieku vietā būs privātie masteri.

Tu ka nolej ūdeni, tad tā pa riktīgo..!!!

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 18 minūtēm , snukurins teica:

Tagad lukturis kurš šķībi rāda netiks regulēts bet pateiks ka jāliek jauns.

Ja nepatik, tad brauc uz citu servisu, ta saucas konkurence.

 

Pirms 18 minūtēm , snukurins teica:

Kas tā vēl par ikgadējo apkopi?

Ta ari brauc reizi gada vai pec noteikta nobraukuma (jau neatceros cik, bet laikam bij 10k judzes, japaskatas servisa gramatina, es braucu reizi gada, neatkarigi no nobraukuma), samaina ellu, filtrus un citus struntus, parbauda bremzes un uzpilda skirdrumu un izdara visadus citus sikumus.

 

https://www.lookers.co.uk/volkswagen/servicing-parts-offers/servicing-offers/

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Ja nepatik, tad brauc uz citu servisu, ta saucas konkurence.

Tieši tā un ja liekas, ka par daudz lietas uzskaitīja, atsakies no remonta un brauc uz citu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Artanis teica:

bet tādi spītīgi pamuļķi kā tu vienkārši pūst savā nodabā, un mēģina vēl tēlot, cik kruti ir...

Viņš tak dzīvojot labāk nekā 90% Latvijas iedzīvotāju, kā te nebūt lepnam :smile:

Link to comment
Share on other sites

Ja arī būs dārgāk, es tikai ar abām rokām par! 

Man riebj tagadējā kārtība - es labprāt atdotu autu (kaut vecu) uzticamam servisam lai visu saved kārtībā, iedod skati un es varu bez čakara braukt tālāk! 

Tomēr laiks ir nauda un vēl nervi piedevām! 

@snukurins - auto ir apkopes ka jāveic vismaz 1x gadā neatkarīgi no auto vecuma un nobraukuma. Tā pati eļļas maiņa!

 

Vienīgi, kas nedaudz baida, kāda būs tā servisu sertifikācijas kārtība. Ja tikai oficiālie dīlera dabūs sertifikāciju, ta gan būs ziepe.... 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 39 minūtēm , snukurins teica:

Ja skati ies servisā,ko es stipri apšaubu tad ne jau jebkurā bet gan kādā sertificētā.Attiecīgi viens uzvar konkursā un sertificējas.

Liela dalja Eiropas (vismaz tur kur es esu padzivojis) ta ar'i ir, iebrauc faktiski jebkura servisa un izej skati. Parasti maksa ap 50 EUR (krutakos servisos dargak).

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , abi teica:

100% - būs dārgāk

Cik tagad Igaunijā maksā skate? Viņiem jau sen iet servisos. Un cik lasīts visi ir apmierināti! 

Link to comment
Share on other sites

Par Igauniju nezinu, bet BB jau nosauca ciparu 2x lielāku nekā patreiz un mums točna nebūs kā pie igauņiem, mums lietas tiks sakārtotas visaugstākajā līmenī tā lai visiem pietiek un pāri paliek :)

Mums tehniskā EUR 30.38 (benz/gāze), atkārtotā EUR 16.89

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

viens piemērs no Igaunijas - https://www.xn--a-levaatus-beb.ee/russian/ulevaatuspunktid-ja-hinnad#/?searchTerm=&location.latitude=&location.longitude= cenas tīri pieņemamas... 29 eur... par apskati ar  pierakstu.. 40 eur (rindas kārtībā)

 

https://www.mnt.ee/eng/home/vehicle/technical-inspection-station

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Nu gan batālijas par tehnisko apskati - pats braucu ar auto, kuram tiesu izpildītājs piemērojis atsavināšanas aizliegumu un sirdsapziņa ir tīra, jo pie tehniskās apskates auto netiek pielaists. Ja nepielaiž, paši vainīgi, braucu bez apskates, jo pēdējoreiz, kad biju tehniskajā apskatē, pārbaudītājs izrāva koka puļķi no bākas apakšas un izgāza visu degvielu, un pēc  tam vēl piekasījās, ka bremžu eļļas vietā saliets ūdens, lai gan tā ir normāla prakse.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Snukur, tu ir pāķis daunis

Salaboju.

Link to comment
Share on other sites

2018.06.26. , 12:05, snukurins teica:

Nevajag biedēt ar inflāciju,pārtika mums ir neadekvāti lēta.Ne par velti pircēji rij konditorijas izstrādājumus tonnām.

Kurā galā pārtika lēta. Vienīgais kas ir lētāks nekā piemēram D/FR - tie ir gaļas produkti. (Un laikam tikai tadēļ, ka tur gaļas nemaz nav vai tikai minimāli)

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Holandē, cik zinu, tad vispār nav viens centralizēts kantoris, kas "taisa skati". Šamiem katrs sevi cienošs servisiņš ar diviem vai pat vienu boksu, ir izgājis attiecīgu sertifikāciju un veic t.s. "skati" - citiem vārdiem saremontē autiņu līdz atbilstošam stāvoklim, ka tas var piedalīties satiksmē. Un pats par to parakstās un atbild likuma priekšā.

Manas galvenās bažas ir saistītas ar to, ka pie mums mēs mākam jebkuru labu ideju sačakarēt līdz nepazīšanai. Būs kaut kāds centralizēts iepirkums, kur uzvarēs kaut kāds viens apvienotais rausēju kantoris, kas gribēs naudu ar lāpstām šķipelēt. Kā jau te biedri minēja - pēc būtības privatizācijas un kapitālisma farss.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

Pāķi dzīvo Rīgā.Padomju laikā jau bija īsti tupaki bet šajos laikos ar katru gadu progresē un remontē stacijas.

Tu laikam esi viena no pēdējām padomijas paliekām uz Latvijas zemes...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 49 minūtēm , snukurins teica:

tagad zināšu ka ir īpatņi kuriem tam ir vajadzīga speciāla ikgadēja apkope.

Tagad zināšu, ka aptaurēti idioti uzturas arī ārpus Tvaika ielas...

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , AndrisBB teica:

Pati sistema tik padara dzivi ertaku - iebrauc uz ikgadejo apkopi un pie reizes izej tehnisko, nav jabrauka pa 10 reizem uz visadam iestadem, ka tas ir tagad.

Ja tev jābraukā pa 10 reizēm uz visādām iestādēm, tad sen jau to auto vajadzēja nodot lūžņos. Uz TA nebūtu jābrauc vairāk kā reizi gadā.

 

pirms 8 stundām , Didzis teica:

Nedomāju, ka tehniskā apskate paliks dārgāka. Drīzāk ērtāka. Tagad CSDD piesienas, ka lukturis bišku šķībi spīd, brauc otreiz. Servisā pāris apgriezieni ar skrūvgriezi un gan lukturis noregulēts, gan tehniskā izieta. Tādus piemērus var daudz atrast, kad sīkumu dēļ jātērē laiks, nauda un jābrauc uz atkārtotu tehnisko apskati. 

TA man savulaik pajautāja, vai ir līdzi skrūvgriezis, ar ko pieregulēt tos lukturus. Nebija skrūvgrieža. Piedāvāja turpat blakus servisā iebraukt, pieregulēt un uzreiz atbraukt vēlreiz, neko papildus nemaksājot.

Bet vispār CSDD atrod mazāk šaizes nekā servisā. Un CSDD, atšķirībā no servisiem, nav ieinteresēti, lai "par ceineri" pie viņiem kaut ko uzreiz "pieremontē".

 

pirms 6 stundām , snukurins teica:

Elektrība dārgāka un vēl spiež atteikties.

Bullshit un vēl bullshit.

 

pirms 5 stundām , Ronalds teica:

Man riebj tagadējā kārtība - es labprāt atdotu autu (kaut vecu) uzticamam servisam lai visu saved kārtībā, iedod skati un es varu bez čakara braukt tālāk! 

Diemžēl nezinu nevienu uzticamu servisu. Reiz dzirdēju ieteikumu, kuram 100% piekrītu - jāatrod nevis uzticamu servisu, bet uzticamu meistaru.

 

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Šodien biju servisā - nepamet sajūta ka sameloja par veiktajiem darbiem un pilnīgi noteikti izdarīto pārtaisīšu pats savām rociņām pie pirmās iespējas tikt pie piemērotas remontbedres. Neko nesāku strīdēties par acīmredzami greizi, pavirši un nepilnā apjomā veiktiem darbiem, nav vērts, izlabošu pats un pēc iespējas izvairīšos no tā kantora apmeklēšanas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mani arī servisā pārsteidza šorīt..hyundayam.sveces mainīju...izrādījās ka no sešām trīs iepriekšējo reizi nebija mainītas...jo 3 bija cita ražotāja....laikam čaļiem bija slinkums ieplūdnieku ņemt nost...100%..arī toreiz par 6 bija maksāts...un tas bija autorizēts serviss..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , snukurins teica:

Līdz šim zināju ka eļļas,filtrus,zobsiksnu maina pie noteiktiem nobrauktiem km,tagad zināšu ka ir īpatņi kuriem tam ir vajadzīga speciāla ikgadēja apkope.

Nu taču esi riktīgs pampaks. Ja jau jābrauc uz servisu, lai izietu tehnisko, tad kapēc tad pie reizes nenomainīt filtrus, eļļu, veikt visas sabalansēšanas un visu pārējo kas jādara? Pietam lielākajā daļā gadījumu kāreiz arī gads sakrīt apmēram ar 10k un divi gadi ar 20k nobraukumu, tapēc arī vienu gadu taisa "mazo" un otro gadu pilno servisu. Saliek visas atzīmes logbookā un dzīvo mierīgs līdz nākamajam gadam. Tās arī ir būtībā vienīgās reizes, kad braucu uz servisu. Ir arī cilvēki kas ne tikai reizi gadā, bet reizi 6 mēnešos brauc.

Ja neiet regulāras apkopes un nav visu veiktie darbi logbookā, tad plači parasti mazāk maksā par mašīnu, kad grib samainīt pret kautko jaunāku/labāku.

 

 

 

Pirms 54 minūtēm , binary teica:

Ja tev jābraukā pa 10 reizēm uz visādām iestādēm, tad sen jau to auto vajadzēja nodot lūžņos. Uz TA netu jābrauc vairāk kā reizi gadā.

Lielākajā daļā gadījumu uz tehnisko man sanāk braukt apmēram reizi 4 gados, jo pirmos 3 tehnisko nav jāiet, ceturtajā jau parasti mašina apnikusi un gribas kautko jaunāku.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

@AndrisBB, nu tad kāda vella pēc tā *iršana par "pa 10 reizēm"? Spams spama pēc?

Nu man viena lieka braukšana liekas bezjēdzīga, tapēc arī tāds pārspīlējums. Pietam ja nu gadās un kautkāda iemesla pēc nevar iziet, tad tā arī ir ka jābrauc atpakaļ uz servisu un tad atkal uz skati. Nafig tas vajadzīgs, ja visu var izdarīt vienā vietā un uzreiz, tiem kam nav citu ko darīt, tie jau var ar tādām lietām nodarboties.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Mani arī servisā pārsteidza šorīt..hyundayam.sveces mainīju..

Skandi?


1 stundu atpakaļ, osscar teica:

un tas bija autorizēts serviss..

 

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...