Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Nu var jau būt, var jau būt. Mans uzskats ir, ka bizness ir pats perversākais cilvēces izgudrojums.?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 6 minūtēm , Artanis teica:

Bez maz vai katru reizi, kad esmu apmeklējis mazas un lielas ražotnes Holandē un Vācijā, man īpašnieki un pārvaldnieki ar lepnumu rāda un lielās

un , kas ir tie darbinieki, kas tur strādā?, vietējie, vai turki?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Gestapo teica:

Īsti nē, ir pašvaldību noteiktais paaugstinātā īpašuma nodoklis, ja nespēj to appļaut, bet nu tas ir sīkums, gribu džungli pie mājas, dari tā, dažas kapeikas tik jāuzmet. 

Nav man komerciālu platību, bet man kā privātajam par "pagalmu" lētāk būtu samaksāt to paaugstināto NĪN nekā regulāri pļaut. Tas tā, ja tīri par finansiālo pusi. Nu vismaz pirms dažiem gadiem tā bija, kad vēl nebiju paspējis visu nokopt.

Link to comment
Share on other sites

@alusbundza   Vācijā vairums vietējie, Holandē kādi 20% melnstrādnieku ir Poļi - viņiem tur viņu tik daudz, kā mums urļiku. Bet, cik stāsta, vismaz tie poļu strādnieki esot +/- normāli un rūpīgi, kā arī maz taisa sūdus, tā ka tur vairums ar viņiem esot apmierināti. 

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Šņukuriņš savā elementā, lēciens no vietas bezdibenī, bet loģika ir dzelžaina un, nu, vārdu pa vārdam analizējot, nav iespējams nepiekrist :) :) :) 

Link to comment
Share on other sites

2018.07.21. , 15:35, snukurins teica:

Ne pa velti nekur arī nekā nav.Var izbraukt cauri pus Latvijai un neko jēdzīgu ceļmalā nesastapt.

 

Aga. Vakar, piemēram, biju Pampāļos. Negribi aizbrauikt pie viņiem lauksaimniecību pamācīties?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

noskatījos tikko ziņas pa tv1, par ugunsgrēku , dirsēji ....., pateica, ka ārpus perimetra vis ir kārtībā, bet nepateica, ka perimetru palielināja par lielu gabalu ...., jo mežu vienkārši nodzēst nevar, visi atkāpās līdz ceļam, nozāģēja vēl joslu, un tagad uz ceļa gaida ar gataviem ūdensstobriem ..., tas nav pie Stiklu ciema, bet otrā pusē purvam, un daži džeki tur rukā 24 stundas no vietas ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, snukurins teica:

satelīts rāda ka tev tur viss iet garām.Kā ir patiesībā?

Satelīts melo, jo ļaunā EU ir pavēlējusi ģeoradaru sniegto informāciju safabricēt.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Artanis teica:

Satelīts melo

Radars rāda ka Stiklos līst, nē bet GĀŽ!! Neprognozētais palīgs tomēr uzradies.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

ehh, peedeejais w7 critical apdeits nokauj userprofilu, divi pacienti sjodien jau. paliidz systemrestore.

KB nummurs?

Link to comment
Share on other sites

Nesagrauj šņukura cerības.

Link to comment
Share on other sites

Krievu ziņās tikko teica, ka ES neesot resursu, lai palīdzētu Latvijai purvu apdzēst :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gestapo teica:

Krievu ziņās tikko teica

Krievu ziņās nereti saka, ka Puķinam esot tik liels metamais, ka ja viņš, stalli apmeklējot, to izvelk, zirgi aizejot nokaunējušies stūrī...

 

Bet ja pa nopietno - krievu propogandas sviests mani vairs nepārsteidz. Viss jau ir dzirdēts - nacisma atdzimšana Baltijā, kā šeit krieviem aizliedzot runāt viņu valodā, kā krievus masveidā sitot, utt., utjp. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , drunk_lizard teica:

vakar atnaacis, es veel jamaa numuru iesju atcereeties? dariit nav ko...

Prasu tāpēc, ka interesē vai tas nav KB2952664, kas reāli ir telemetrijas apdeits ko MS cenšas iesmērēt jau trešo (!) reizi un iepriekš jau ir radījis problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Lizard - a sita tapēc ka mīlēja un sargāja?


:D

Link to comment
Share on other sites

To KB2952664 jau vairāk kā gadu lieku slēptajos(hidden) apdeitos, bet tas maita(m...a) regulāri atkal piedāvājas, bet ne katrā apdeitā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

lietus bija 15 minūtes

 

 

Ugunsdzēsēji melo? :D

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Ugunsdzēsēji melo?

Protams, ka melo! Tu ziņas neklausījies??!!

Reku

pirms 3 stundām , Gestapo teica:

Krievu ziņās tikko teica, ka ES neesot resursu, lai palīdzētu Latvijai purvu apdzēst

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

Ugunsdzēsēji melo?

ugunsdzēsēji nemelo, manā sētā lija 15 min., jo mākonis aizgāja pāri purvam, un tur arī lija to stundu, vai cik tur ......

Link to comment
Share on other sites

Latvijas radio arī teica, ka Eiropai nav resursu lai palidzētu dzēšanā. Pašiem ne pa jokam degot. Helikopterus cer aizlienēt no Baltkrievijas.  Mūsējie helīšiem  beidzoties tehniskais resurs un vajagot veikt tehnisko apkopi. Kur tad palikuši visi dronisti. Monitoringam tak pilnīgi pietiek ar dronu. Monstrozie droni, kuri tika savulaik demonstrēti ugunsdzēsējiem, arī laikam tāds čiks vien ir.

Link to comment
Share on other sites

Drons tev ūdeni nenesīs!

Link to comment
Share on other sites

Tepat ogrenieši tak dikti lielijās ar superdronu , kurš cilvēku var pacelt. un ugunsgrēku dzēst. Laikam tpmēr čiks vien ir.

Lai kā arī būtu, nonitoringu gan var ar visparastāko dronu veikt un šim uzdevumam nevajag lielo heli dzenāt.

Link to comment
Share on other sites

Kas kaitēja man dzīvot
Diža meža maliņā:
Atnāks silta vasariņa,
Būs man daudz darbinieku!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Didzis teica:

Tepat ogrenieši tak dikti lielijās ar superdronu , kurš cilvēku var pacelt. un ugunsgrēku dzēst. Laikam tpmēr čiks vien ir.

Cilvēku jau var pacelt, bet tas vairāk glābšanas operācijām.

Ugunsgrēku arī var celt, bet tas nevis horizontālajai distancei, bet augstumam.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Didzis teica:

kurš cilvēku var pacelt. un ugunsgrēku dzēst

Neesi nu mazs bērns, kāda dzēšana par ar 100L ūdens?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@jema, cik zinu, tas drons neceļ 100L ūdeni, bet šļūteni, vismaz tāds ir/bija plāns. Bet nu tas vairāk domāts dzēšanai lielā augstumā, kur ar transportu tā pagrūtāk aizsniegt.

Link to comment
Share on other sites

Tur ar ūdeni virs 10 metriem arī nav tik labi, un cik svērs tā šlūtene kopā ar ūdeni kaut vai 10 metru augstumā, dahrenā, vēl reaktīvais spēks pie spiediena :thumbsup:

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

A to dronu varētu labāk granātas mest. Kaut kur vienā filmā redzēju ka sprādziena vilnis nodzēš ugunsgrēku :)

 

Te vēl viens eksperts, jautrākam vakaram, Nilus troļļo:

 

 

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , abi teica:

sprādziena vilnis nodzēš ugunsgrēku

Krievi savu gāzes vadu tā arī nodzēsa, kurš tur 2 gadus dega un uztaisīja mūžigo vasaru  45 km radiusā tundrā! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

@jema, kamēr tev te forumā "nav tik labi", tikmēr džeki strādā, lai būtu labi.

Citēt

Real flights were made to test maximum height where drone is capable to ensure high water pressure and flowthrough in. It's approx. 100 meters, but we found a solution to go beyond.

Un celtspēja arī viņam jau esot nevis "var nest cilvēku", bet 200kg un pat 300kg.

Kaut kā biju palaidis garām, ka šie arī pieklājīgu horizontālo distanci pievarē - kā runā, tad 400m rādiusā varot dzēst.

 

Jebšu tā visa ir tikai reklāma bez reāla pamatojuma?

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Un ir kas reāli nodzēst, bez investoru naudas? 


Es neesmu pret pret progressu super, ja tas tā kaut kur arī notiek!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , jema teica:

Krievi savu gāzes vadu tā arī nodzēsa, kurš tur 2 gadus dega un uztaisīja mūžigo vasaru  45 km radiusā tundrā! :thumbsup:

Vari iesviest kur paskatīties to jaukumu, nu tīri izklaidei?

Link to comment
Share on other sites

@jema, nezinu, neesmu dzirdējis. Cik var sagooglēt, pagaidām "under development" un testa lidojumi.

Gan jau šos uz tiesu sauktu, ja iedomātos Latvijā pietuvoties ar savu dronu kādam ugunsgrēkam :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , abi teica:

nu tīri izklaidei?

3 gadi, un ar atombumbu dzēsa 

 

Link to comment
Share on other sites

A tur jūra tuvu? Varētu uzvaras briesminekli mest no liela augstuma jūrā un vilnis purvu nodzēstu. Divi ieguvumi ar vienu gājienu. 

Link to comment
Share on other sites

Krieviem tur bija daudz gadījumu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , jema teica:

3 gadi, un ar atombumbu dzēsa 

 

 Alol šitas labs bija ?

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...