Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Raimonds1

Kaimiņš ar šo pēdējo šovu ar aizturēšanu Saeimas namā patiesībā dabūs plusus no saviem un svārstīgajiem vēlētājiem. Par galvenajiem vanīgajiem, protams, iztēlos Nacionālo Apvienību un Rasnaču.

Kaimiņš tik un tā piedalīsies vēlēšanās. http://play24.lv/video/12878/preses-kluba-viesos-hosams-abu-meri-arnis-krauze-un-evita-zalite-grosa

27.40 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

kā rezultātu ietekmē tukša vēlēšanu aploksne?

Pilnīgi nekā. Balsu skaitīšanā galīgā rezultāta iegūšanai un gab./% aprēķinā tiek ņemtas vērā tikai derīgās vēlēšanu zīmes nevis vēlēšanās piedalījušos kopējais vēlētāju skaits.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 2 stundām , Racer teica:

Liela daļa tautas tiešām nav īpaši gudra ja neredz, ka viņš nav pat populists, bet vienkārši klauns, kurš izpilda uzdoto, lai nopelnītu piķi, un par līdzcilvēkiem viņam ir dziļi po. 

likās, ka tu esi saprātīgs, bet politiskajos tiešām glups ......., varbūt vari pateikt, kura pasūtījumu klauns izpilda?

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Godīgi, neskaitot Tuubiju, es nezinu nevienu cilvēku, kam ir kaut kāda nebūt augstākā izglītība vai augstaks amats par pārdevēju, balsotu par Kaimiņu vai viņu par pilnu ņemtu. Visādi "atlajst saimu" "1000 EUR minimālā alga" gan viņā kko saredz...

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Domāju pēc pāris paaudzēm (ja nebūs par vēlu) latviešu politiskā kultūra attīstīsies līdz veco demokrātiju līmenim. Dabīgā atlase vēl nav atcelta :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Zoom teica:

Domāju pēc pāris paaudzēm (ja nebūs par vēlu) latviešu politiskā kultūra attīstīsies līdz veco demokrātiju līmenim. Dabīgā atlase vēl nav atcelta :)

Pēc pāris paaudzēm latviešu vairs nebūs, ar tādu dzimstību un attieksmi tik maza tauta dabiskās atlases rezultātā pati izmirs. Visu var glābt, ja katra sieviete Latvijā dzemdēs vismaz trīs bērnus un protams vīrieši viņas atbalstīs. 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Maris77 teica:

Mēs esam tādā pakaļā tieši tādēļ, ka 40% (!!!) iedzīvotāju neiet uz vēlēšanām. Jāiet un ir jābalso, ja tiešām neviens nepatīk, tad var nobalsot par kādu mazpartiju, kurai nav nekādu šansu iekļūt Saeimā. Pateicoties to cilvēku tupumam, kas neizgāja vēlēt Eiroparlamentā iekļuva tāds cilvēks kā Ždanoka. Un iekļūs arī tagad Saeimā kopā ar Mamimikinu un vēl kādiem pieciem tādiem pašiem, ja latvieši neies balsot. 

Tieši balsojot par random partijām veicina rižo lapsu, caurglavi-žirinovska iekļūšanu saeimā. Ir elite,  kas vienkārši tiks saeimā. Šo eliti vada noteiktas personas. Ja gribi ieriebt, tad balso par to partiju un svītro visus laukā izņemt kaut kādu ļurbu no pēdējās vietas. Iekļūstot saeimā, nebūs vienpartijas pārsvars. Būs arī deģenerāti no citurienes. Dabūs beidzot padomāt

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , Murlo teica:

Tieši balsojot par random partijām veicina rižo lapsu, caurglavi-žirinovska iekļūšanu saeimā.

+1000 Diemžēl latviešiem atkal būs kaudze sīkpartiju, par ko daudzi naivie balsos, + vēl kaudze garīgi nepilnvērtīgo, kuri balsot neies vispār - kam tas ir izdevīgi, cerams, nav jāpaskaidro.

 Bet nedaudz novirzoties  - daži forumieši jau te zin, ka man algu maksā par video/foto darbu. Šajā sakarā nereti sanāk būt arī Saeimā. Nu tad maza epizode. Pirms kārtējās sēdes, kur  gaidāma pamatīga plūkšanās debatēs, ar kolēģiem sēžam kafejnīcā. Un ko domājiet - turpat pie blakus galdiņa divi labi zināmi, galēji pretēju nometņu pārstāvji. Seko teksti - "Es domāju teikt to, to un to" uz ko "pretējo ierakumu" pārstāvis atbild - "to un to saki droši, bet to gan ne - tur man nebūs ko atbildēt". Un nedomājiet, ka tā notiek tikai Latvijā, tā notiek praktiski visur (nu, Z-Korejā laikam gan ne)..

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, CAP teica:

dumjš

tiešām tu dumjš ......,  nu paņēma to Kaimiņu ciet ai nepieredzes ....., jo vecie buki - zaļie zemnieki, vienotība, tēvzeme, tai pašā laikā apgroza simtos tūkstošos

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta. Tikt grib vaļā, bet vietā arī nezin ko likt. Nezinu kas ir ļaunāk, vecie krabji vai to vietā ne īpaši apdāvinātie...


Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

nu paņēma to Kaimiņu ciet ai nepieredzes ....

Nu tas nemaina faktu, ka panema ciet. Tagad māk nozagt divas stukas, nākamgad mācēs 20 stukas.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@Zin..., šie nenozaga no valsts budžeta, un vai no eiropas naudas, kas paredzēta ieguldīt attīstībai, tā bija privāta nauda, un tevi - kā karalienes atbalstītāju tas nekā neiespaidoja .....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Murlo teica:

Tieši balsojot par random partijām veicina rižo lapsu, caurglavi-žirinovska iekļūšanu saeimā. Ir elite,  kas vienkārši tiks saeimā. Šo eliti vada noteiktas personas. Ja gribi ieriebt, tad balso par to partiju un svītro visus laukā izņemt kaut kādu ļurbu no pēdējās vietas. Iekļūstot saeimā, nebūs vienpartijas pārsvars. Būs arī deģenerāti no citurienes. Dabūs beidzot padomāt

Tā īsti nav. Ja balsos 100 cilvēki, tad lai pārvarētu 5% barjeru vajag 5 balsis, ja balsos 1000 cilvēki, tad lai pārvarētu 5% barjeru , vajag 50 balsis. Protams var balsot par uzvarētāju partiju un visas lokomotīves svītrot, bet nu kā pierādija Āboltiņas un Junkura gadījums, ne vienmēr tas līdz. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ko jūs piepisās tam Kaimiņam? Nejau viņš vienīgais to partiju veido, aiz viņa tomēr ir cilvēki, kas ro drēbi zin (lasīt biznesu), es tomēr redzu labāk viņu tūr nevis kkādus vecos komuniešus un Kalnozolus!

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

@alusbundzata kaut no Rimi pudeli nozaga, bet tas nemaina faktu, ka nozaga un gan jau zaga vēl. Šoreiz pudeli, nākamreiz tavus nodokļus iespējams.

 

Pat nezinu, kas tur tajā kaimiņa partijā tagad tusē, daļa normālo vai tad neazmuka?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Tuubijs teica:

ir cilvēki, kas ro drēbi zin (lasīt biznesu),

Nu kas notiek, kad biznesmenis tiek pie politikas spices, redzam otrpus okeānam. Viena lieta ir sačakarēt mazu valsti, pavisam cita - salaist ragos ar pārējo pasauli pašu ietekmīgāko un tas labi izdodas. 

Un kuram no kaimiņa partijas ir kāds reāls skatījums uz Latvijas attīstību ? Solīt ķīseļa upes debesmannas krastos spēj katrs (un cik tādi jau bijuši), bet tiešām spējīgs politiķis visos Latvijas 100 gados bijis tikai viens - Meijerovics, nu varbūt vēl Čakste.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Maris77 teica:

vai jūs ziedotu kādai partijai pāris tk. gadā

Diemžēl tāda alga man pat sapņos nerādās, bet  - parādi man kaut vienu, kuram šāda darbība palīdzētu veicināt biznesu un gūt kritni lielāku peļņu, kurš to nedarītu ? Un atkal - tas notiek visā normālajā pasaulē.  Nopietns biznesmenis vienmēr daļu peļņas ziedos sav biznesa panākumiem. Cita lieta - liela daļa mūsu politiķu un biznesmeņu to visu dara pārāk primitīvi un pamanāmi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , alusbundza teica:

šie nenozaga no valsts budžeta, un vai no eiropas naudas, kas paredzēta ieguldīt attīstībai, tā bija privāta nauda,

 

Bundža, tu esi foršs džeks, bet mazliet panaivs. ;)  Kā pats domā - kāpēc kāds viņam dod privātu piķi? Cer, ka viņš beidzot kaut ko pamainīs un cels tautas labklājību, vai tomēr iegulda dažas pakas, lai tā pēc tam atsistu caur viņa politisko darbību no budžeta un fondu naudām? :D 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ne, ja jau pensionāri hūtei ziedoja pa desmit klučiem, tad kāpēc to nevarētu strādājošs cilvēks ?

Link to comment
Share on other sites

Tiešām?! Ar tādiem kā tu tiek vienas un tās pašas partijas ar vieniem un tiem pašiem ģīmjiem. Atceries pēdējo vēlēšanu iznākumu, kad rižā palika aiz borta. Padomā kāpēc palika aiz borta

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan domāju, ka sūdos mēs esam nevis tāpēc, ka "dumjā tauta" nepareizi balsoja vēlēšanās, bet tāpēc, ka "dumjā tauta" uzskata, ka pietiek piedalīties vēlēšanās, tikai neizdodas ievēlēt pareizos cilvēkus. Pareizāk sakot, daļa "dumjās tautas". Daudz ir tādu, kas vispār deklarē, ka politika ir mēslu bedre, politiķi by default p'idarasi, es tur ni, ni, nekad, ne ar vienu kāju, i neiešu (pat) uz vēlēšanām, lai viņi iet d'irst. Un pēc tam paši ķēķos gaudo - nu kā tie p'idarasi tā var, par tautu nemaz nedomā. Bet nepietiek ar piedalīšanos vēlēšanās. Būtu jāpiedalās politiskajā dzīvē, kaut sava pagasta robežās (iesākumā). Bet, protams, tas prasītu zināmu laika, līdzekļu patēriņu. Bet vieglāk ir dzīvot savā mazajā komfortiņā. Nu neesam mēs tam gatavi. Mūsu apziņā vēl aizvien mums "pienākas".

 

p.s. jā, nu es arī tāds pats.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Jurkins teica:

Es gan domāju, ka sūdos mēs esam nevis tāpēc, ka "dumjā tauta" nepareizi balsoja vēlēšanās, bet tāpēc, ka "dumjā tauta" uzskata, ka pietiek piedalīties vēlēšanās, tikai neizdodas ievēlēt pareizos cilvēkus. Pareizāk sakot, daļa "dumjās tautas". Daudz ir tādu, kas vispār deklarē, ka politika ir mēslu bedre, politiķi by default p'idarasi, es tur ni, ni, nekad, ne ar vienu kāju, i neiešu (pat) uz vēlēšanām, lai viņi iet d'irst. Un pēc tam paši ķēķos gaudo - nu kā tie p'idarasi tā var, par tautu nemaz nedomā. Bet nepietiek ar piedalīšanos vēlēšanās. Būtu jāpiedalās politiskajā dzīvē, kaut sava pagasta robežās (iesākumā). Bet, protams, tas prasītu zināmu laika, līdzekļu patēriņu. Bet vieglāk ir dzīvot savā mazajā komfortiņā. Nu neesam mēs tam gatavi. Mūsu apziņā vēl aizvien mums "pienākas".

 

p.s. jā, nu es arī tāds pats.

 

Trāpīgi! ...un atzinumi par to ka citi sūdīgi, valsts slikta un valdībā sež zagļi un kampēji - ir tikai vien mūsu pašu atspulgs. Jebkurš iznākums ir kādas rīcības rezultāts un zemūdens akmeņu ir daudz. Mēs esam gatavi lamāt jebkuru un rādīt ar pirkstu par "da jebko" bet jāsāk jau ar sevi un jābeidz riet uz katru garāmgājēju. Jebkas, kas notiek ap mums, vai ar mums, ir kautkāda mācība no kuras šķetināt kādu noderīgu lietu. Galvenais ir nebūt spītīgam auna pierei, atzīt to un spēt to saprast. Bieži vien līdz šai apziņai ir tāls ceļš ejams...

Labots - cosmolv
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Jurkins teica:

Būtu jāpiedalās politiskajā dzīvē, kaut sava pagasta robežās (iesākumā). Bet, protams, tas prasītu zināmu laika, līdzekļu patēriņu. Bet vieglāk ir dzīvot savā mazajā komfortiņā. Nu neesam mēs tam gatavi. Mūsu apziņā vēl aizvien mums "pienākas".

Piekrītu - Sovjietu mantojums. Es vienmēr visiem kas gānās pajautāju - ko pats esi mēģinājis darīt? Pārsvarā neko. Es esmu. Arī likumdošanā pamainījis dažas lietas un arī turpinu. Skaidrs, ka ir depresīva sajūta, bet vajag darīties, nevis tikai pukstēt un teikt, ka visi zagļi un rekur nāk glābējpartija. Skumji, ka tik daudz lumpeņu (Hermaņa leksika)... :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pareizi, vīri, ja katrs, nevis vīpsnās par Latvijas veiksmes stāstu, bet pieliks visu savu gribu, lai pats uzrakstītu tādu savējo, tad tos visus salikot kopā, kaut kas arī valstij sanāks...

Piemēram, 40 gadus atpakaļ nomainīju savu pavisam neskanīgo uzvārdu un biju tāds tikai viens. Toties šodien jau esam 12 gabali mana jaunā uzvārda nesēji un visi Latvijā...

Redz, būtu vēl daudz un daudz tādu, tad jau mēs, mūsu valsts, velns parāvis, nenīktu ārā?

Link to comment
Share on other sites

Bet nu grozies ka gribi. Kā dala cilvēku nekad nebūs čempioni boksā tā daļai labāk ir nelīst taja politikā kvai pagasta līmenī, jo visticamāk būs m*sli. Piemeram ir protams forši, ka @Racer ir galva uz pleciem un apsveicami, ka iesaistās likumdošanā, bet nu ir labāk, ka to dara @Racer par savu tēmu nevis gaternieks Fedja, kas nemaz nemacetu izlasīt vārdu - likumdošana.

Tāpat arī daļa nemaz pat no negrib, jo, nevēlas "sap*st" savu dzīvi. Klausīties kādi šie ir maitas un zagļi automātiski. Neizturetu spiedienu un sajūtu, ka nevari visiem izpatikt.

 

Par tiem trim bērniem katrai sievietei. Varat nosaukt kaut vienu attīstītu valstīs kur dzimstība ir pozitīva? Pieaugums notiek jau pārsvarā vecajā Eiropā uz imigrācijas rēķina, ne tam, ka katrai vācietei dzimst pa 3 bērniem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

bet nu ir labāk, ka to dara @Racer par savu tēmu nevis gaternieks Fedja,

Paldies par piezīmi - aizmirsu piebilst, ka nevajag mēģināt līst lietās kuras nesaproti. Es visu ņemtni ar izmaiņām likumos un MK noteikumos izveicu jomā, kuru pārzinu un varu pamatot kāpēc lietas ir jāvienkāršo un jāmazina birokrātiskais slogs un izmaksas. Nebij jau nemaz tik viegli tais Saeimas komisijās un runāšanās ar deputātiem. Bet nu fiška ir vienkārša - ja tiešām gribi kaut ko ko uz labo pusi pamainīt bez saviem personīgajiem mērķiem, tad mierīgi var diskutēt ar dajebkuru. ;)

 

P.S. Ā, bik tomēr ir jājēdz no savas lietas...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Paldies par piezīmi - aizmirsu piebilst, ka nevajag mēģināt līst lietās kuras nesaproti.

Vot šito Tu, vecozēn, pareizi pateici. Tāpēc vēršos pēc padomā pie lietpratējiem, par ko šoruden balsot. Saproti, šajā tēmā necērtu, bet gribās, ai kā gribās nobalsot pareizi..

Link to comment
Share on other sites

Racer, ja nav noslēpums, par kādu jomu ir runa?

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Radiosakari, tb telekomunikāciju joma.. :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

nevis gaternieks Fedja, kas nemaz nemacetu izlasīt vārdu - likumdošana.

Nu jā, bet tad kurā vietā novilksim svītru? Visus gaterščikus by default pasludināsim par idiotiem, kuri var tikai sava proraba norādīto sarakstu iemest urnā?

Un viss jau neaprobežōjas tikai ar likumu rakstīšanu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Visus gaterščikus by default pasludināsim par idiotiem, kuri var tikai sava proraba norādīto sarakstu iemest urnā?

Luk tā ir problēma, jo pēc būtības reklāmas strādā uz nedomājošiem cilvēkiem, bet to ir daudz. :(

 

Pirms 6 minūtēm , Guncha teica:

VASES?

Arī. Kad izcīniju, ka nav jāmaksā par 27 MHZ un 446 MHz frekvenču izmantošanu, tad bij vēl Elektrosakaru inspekcija. Es tā pa privāto sektoru un valstisko rotēju...

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Luk tā ir problēma, jo pēc būtības reklāmas strādā uz nedomājošiem cilvēkiem, bet to ir daudz. :(

Cik daudz mēs tos nedomājošos savā apkārtnē pazīstam?

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...