Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Tā tak selfiju palka, nav ko slinkot, vajag tik Instagramā sameklēt atskaiti kā tur īsti bija :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Katru rītu mums Latvijas Radio borē toleranci un "Skapja iznākšanas stāstus". OK, gatavo Praidam, bet tas ir Sabiedriskais mēdijs. Kāpēc nekur iekš LV nav informācijas, ka ASV tiesa ir attaisnojusi konditoru, kurš atteicās gatavot geju laulībām? Tiesa norādīja, ka tolerancei ir jābūt abpusējai. Mums ir tā kā objektīvs Sabiedriskais mēdijs, vai Vienvirziena? 
 
 
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

Katru rītu mums Latvijas Radio borē

Nez. Man neko neborē.

Starp citu, @Racer, tu praidam gatavs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , laikamTak teica:

Nez. Man neko neborē.

Nu tad izvelc ausu aibāžņus un paklausies. http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/labriit/rudolfs-kapec-lai-es-izveletos-but-gejs-valsti-kura-gejus-nepien.a104701/

 

Pirms 20 minūtēm , laikamTak teica:

Starp citu, @Racer, tu praidam gatavs?

Vienmēr gatavs!   :D 

 

ieleja, paldies par linku, nebiju pamanījis.

 

P.S. Esmu mazliet negatīvs, bet kopumā samērā neitrāls pret seksuālajām minoritātēm, bet uzvelkos kad eksbicionēšanās tiek pasniegta kā kaut kas īpašs un pie tam Sabiedriskajā mēdijā...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

ausu aibāžņus

nelietoju

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

paklausies

paldies, neinteresē

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nemuldi, ka neborē - tā arī pasaki, ka neklausies.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, negribēju Jūs personīgi aizskart, bet tā nu sanāca...  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
‎05‎.‎06‎.‎2018 , 04:21, drunk_lizard teica:

es buutu notinis pakajeejo bortu ar fufaiku,

es būtu šo pielietojis

Attēlu rezultāti vaicājumam “prettanku ieroči”
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā ar interesi skatos ibf.lv  Youtube kanālu. Tā nav gluži Latvija, bet tie ir letiņi kas cenšas gatavot noderīgu saturu pieaugušiem cilvēkiem dažādās sfērās. P... eBay skolas, dropshiping, SEO un gagapay - interesanti paklausīties pasaules pulsu, kaut kā iepriekš šāda informācija līdz manis tā īsti nenonāca.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
2018.06.4. , 08:53, Didzis teica:

Ņevzorovs cīnijās pret mūsu neatkarību un aizstāvēja komunistu varu.

Toties latviešu strēlnieki cīnījās PAR mūsu neatkarību UN aizstāvēja komunistu varu! Patiesībā PSRS bez viņiem pēc oktobra revolūcijas visdrīzāk nebūtu izdzīvojis, bet mūsu "varoņi" taču izcīnīja uzvaru. Vadīja to marksisma murgu žīdi, ukraiņi un gruzīns. Bet vainīgi, protams, pie visa ir krievi! :D Tāda sanāk vidējā latvieša loģika, jo "brīvajā" Latvijā savus "varoņdarbus" nav pieņemts zināt un pieminēt.

 

2018.06.7. , 19:38, Racer teica:

Katru rītu mums Latvijas Radio borē toleranci un "Skapja iznākšanas stāstus". OK, gatavo Praidam, bet tas ir Sabiedriskais mēdijs. Kāpēc nekur iekš LV nav informācijas, ka ASV tiesa ir attaisnojusi konditoru, kurš atteicās gatavot geju laulībām? Tiesa norādīja, ka tolerancei ir jābūt abpusējai. Mums ir tā kā objektīvs Sabiedriskais mēdijs, vai Vienvirziena?

Radio laikam ir pārvērsts par vēl lielāku liberastijas propagandas aparātu kā televīzijas. Tomsons trulumā vispār brīžiem konkurē ar Streipu.

  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

2018.05.17. , 10:48, msp teica:

Šis lūzerblūzs mani patiesi uzjautrina.

Va ne? Es jau ar par iztikšanu nesūdzos, tracina tas, kas notiek valstī. Bet tie, kam paveicies tikt īstajā laikā pie siles, ir labi tāpat, ka tik čungurs regulāri nāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Toties latviešu strēlnieki cīnījās PAR mūsu neatkarību UN aizstāvēja komunistu varu! Patiesībā PSRS bez viņiem pēc oktobra revolūcijas visdrīzāk nebūtu izdzīvojis,

Vēsturē reti kas ir tikai balts vai melns. Latvju sarkano streļķu aizstāvētie komunisti akceptēja Latvijas neatkarību no Krievijas impērijas. Par to viņiem visiem paldies! Bet latviešu sarkanie streļķi ne mazums zvērību ir pastrādājuši.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , Inspektors Caps teica:

Bet vainīgi, protams, pie visa ir krievi!

Vainīga ir Krievija. Kurš tur Krievijā krievus drātē, tā jau ir Krievijas iekšējā problēma.

Link to comment
Share on other sites

Bez Čingiza tur ir brašie krievu tautas dēli ar līkiem deguniem, kuri UK pilsonību nomainīja pret Izraēlas pilsonību.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Pirms 58 minūtēm , ggg97 teica:

Vainīga ir Krievija. Kurš tur Krievijā krievus drātē, tā jau ir Krievijas iekšējā problēma.

Pēc šādas loģikas tad arī tas, ka LPSR drātēja latviešus, arī bija Latvijas iekšējā problēma. Un arī tas, ka tagad to pašu dara Briseles un Vašingtonas līkdeguņi.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , ggg97 teica:

UK pilsonību nomainīja pret Izraēlas pilsonību

Ja tu par nesen ziņās pieminēto «brašo», tad jau šis neko nenomainīja, UK pilsonības viņam nekad nav bijis, dabūja Izraēlas pilsonību, kad UK vīzas derīgums beidzās. Kaut kad iepriekš centās tikt pie Šveices pilsonības, nesekmīgi.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Starpcitu, interesants video:

Manuprāt Latvijā šajā jautājumā lielos vilcienos ir tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 11 minūtēm , Inspektors Caps teica:

interesants video:


Tīri ok :D 
Nēnu mums nav savādāk, visi sociologi, teologi, mārketinga vadītāji, pūdeļuastumazgātāji. Papīrs ir! 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
pirms 9 stundām , Inspektors Caps teica:

Manuprāt Latvijā šajā jautājumā lielos vilcienos ir tas pats.

Tepat forumā jau ir viens otrs.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Ļoti labs video, noskatījos par semināru „komunikācija ar aizsauli", iegūtās zināšanas izmantošu, lai no aizsaules izsauktu videokartes R9 290 garu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sanāks, padod ziņu, man ar 2 diski rindā stāv... :D 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Protams, kā vienmēr, pie objektīvas informācijas netikt - no abām pusēm ienāk subjektīva. Bet sajūta tāda, ka mēs lieliem soļiem ejam virzienā, kad ar saukli "terorisma apkarošana" vai "kibernoziegumi" jebkurā diennakts laikā dienesti varēs izgāzt jebkuras durvis... Vai nu vecs palieku, bet man liekas, ka "kādreiz tā nebija" ...

 

http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/790330-uzlauztas-ip-adreses-del-kratisana-nakti-un-atnemti-datori

  • Atbalstu 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , VebKamera teica:

jebkurā diennakts laikā dienesti varēs izgāzt jebkuras durvis... Vai nu vecs palieku, bet man liekas, ka "kādreiz tā nebija"

Kādreiz arī tā bija, tikai iemesli bija citi.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

bet kā izpaužas "uzlauzta IP adrese"

 

nu kā.. ja rūterī tika atstāts defaultais users/parole.. kāds pieslēdzās un reāli izmantoja to pašu ārējo IP.. Vai arī hakeri pēc nejaušības principa izmantoja.. vai kā rakstā minēts tika inficēts dators, no kā arī veiktas visas darbības. Variantu daudz.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Just now, ggg97 teica:

Kādreiz arī tā bija

 

Es kaut kā vairāk iedomājos to laiku pēc neatkarības atgūšanas - kad vēl nebija saasinājusies ES, NATO, Ukraina u.tml.

Kaut kā bija bišķiņ cita sajūta - doma, ka mēs ejam uz lielāku perspektīvu un lielāku tiesiskumu, vismaz nākotnē.

Tagad man tādas sajūtas vairs nav - ir sajūta, ka nākotnē draud tikai arvien ciešāka kontrole pa līnijām nauda - nodokļi - internets - iekšējā kārtība - sabiedriskā doma, utt.

 

P.S. Padomijā esmu dzīvojis, atpakaļ negribu. Bet neesmu pārliecināts, ka gribu to, ko patlaban redzu formējamies tuvākajai nākotnei. Čota baigi pravietisks tas Orvels ir bijis...

 

  • Atbalstu 2
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 6 minūtēm , VebKamera teica:

bija bišķiņ cita sajūta - doma, ka mēs ejam uz lielāku perspektīvu un lielāku tiesiskumu, vismaz nākotnē

Viss mums ir. Tikai tas viss maksā naudu.

Link to comment
Share on other sites

vienkārši šoks kur te tik daudz eiropiešu saradies! Es tak kādreiz skatījos Talantu fabriku, neko neatceros, bet šams tur ar bija un nu nekad nebūtu šādas aizdomas prātā ienākušas

Link to comment
Share on other sites

darklight

Nez, man gan jau no Fabrikas laikiem viņš izskatījies pēc tāda, kam meitenes neinteresē, bet pašam gribētos par tādu būt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tikai pusļimaks - nožēlojami :(

Link to comment
Share on other sites

  • Racer locked this tēmaa
  • Zin... unlocked this tēmaa
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...